Автор Тема: Голосування про розміщення даного ресурсі на європейських серверах.  (Прочитано 24985 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а шо, ти тут щось вирішуєш? і давно? ну то і платити будеш сам за свої забаганки
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
а шо, ти тут щось вирішуєш? і давно? ну то і платити будеш сам за свої забаганки
тебе НІХТО не примушує платити.

а хочеш дискутувати про технології - створи окрему тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
мова про розміщення ДАНОГО форуму на іншому хостінгу. пропозиція 250 євро на рік - не сприйнятна. 30 євро на рік - саме те для сайтів з посещайкою до 3000 уників на добу.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
мова про розміщення ДАНОГО форуму на іншому хостінгу. пропозиція 250 євро на рік - не сприйнятна. 30 євро на рік - саме те для сайтів з посещайкою до 3000 уників на добу.
НІ. Мова іде про розміщення даного форуму на іншому VSP (Virtual Private Server)
шаред-хостингами бався собі хоч безкоштовно.




Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а краще купити собі окремий фізичний сервак. чи навіть 2!  :super:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
а краще купити собі окремий фізичний сервак. чи навіть 2!  :super:
ще зарано.
пізніше, якщо доростемо.

п.с.
що стається з форумом  на шаред-хостингу, якщо сусідський сайт через криву CMS вальнув mysql ?
« Останнє редагування: Березня 26, 2014, 09:18:42 21:18 від entp »

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
може ти на кацапських гівно-хостингах сидиш, у мене за 5 років жодного разу такого не було. до того ж на хостінгу щодобовий автобекап файлів і БД.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Came Tak

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 97
ну що ікспєрти? сьома сторінка вже, а компромісу так і не дійшли  :eyes:
і тут ще хтось намагається критикувати уряд, що за цілий місяць бардак в державі припинити не можуть...

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
може ти на кацапських гівно-хостингах сидиш, у мене за 5 років жодного разу такого не було. до того ж на хостінгу щодобовий автобекап файлів і БД.

молодець. я радий за тебе. бався і далі в пасочки.

навіть хороше місце у автобусі не є причиною відмовлятися від власного авто.

повторюю - не вважаєш за доцільне потратити на безпеку, надійність і можливість розширення (в т.ч. додаючи нові сервіси)  3 євро на 1-2 роки - користуйся безплатно.
хочеш подискутувати про переваги/недоліки технологій - створи гілку і дай мені на неї лінк - поспілкуємося.




Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
у тебе нав'язливі стани? ну то купи собі у гугля дата-центр за 100500 мільйярдів і тішся на ньому зі своїми двома сайтєгамі в повній безпеці. для десятка таких форумів як цей вистачить нормального шареду поза очі. крапка.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Голосувалка - 96% за. Хватить товкти воду в ступі - куди слати гроші?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
ну що ікспєрти? сьома сторінка вже, а компромісу так і не дійшли  :eyes:
і тут ще хтось намагається критикувати уряд, що за цілий місяць бардак в державі припинити не можуть...

якого ще компромісу?  тут спільнота висловлюється за чи проти розміщення ресурсу на окремому сервері в ЄС.
наразі 61 користувач підтвердив готовність заплатити 3 євро , що вже досить більше ніж  на рік роботи.
це, якщо форум не буде зростати.
але ми ж ставимо мету догнати і перегнати!



Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
у тебе нав'язливі стани? ну то купи собі у гугля дата-центр за 100500 мільйярдів і тішся на ньому зі своїми двома сайтєгамі в повній безпеці. для десятка таких форумів як цей вистачить нормального шареду поза очі. крапка.
яка твоя кваліфікація?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а хто ти взагалі?  :Sho_za:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Голосувалка - 96% за. Хватить товкти воду в ступі - куди слати гроші?
так не спіши - ще є час - може решта 160 користувачів будуть заперечувати?
Голосування закінчується: 29-03-2014, 13:54:52

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Голосувалка - 96% за. Хватить товкти воду в ступі - куди слати гроші?

Я бы подождал, пока наберется 80 "за" (по 3 евро с носа, как спрашивали).
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
а хто ти взагалі?  :Sho_za:
я задав питання перший.
ти прийшов у мною створену гілку і висловив сумніви у запропонованому технічному рішенні.
то ж будь ласкавий - представся - яка твоя кваліфікація в ІТ-сфері.



Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
так не спіши - ще є час - може решта 160 користувачів будуть заперечувати?
Голосування закінчується: 29-03-2014, 13:54:52


Не будуть. Але три доби почекаємо - так, то й так.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
і шо тепер? ти шось собі ціни не складеш. ти - ніхто, щоб я тобі щось казав про себе. тут немає "твоїх" гілок. якщо ти хочеш напарити тут через свій реф.лінк непотрібний VPS і заробити на продажу - то це твої проблеми. ще раз повторюю: НЕ ПОТРІБЕН VPS ДЛЯ ФОРУМУ В 200-300 УНИКІВ НА ДОБУ. ну тобто можна і дата-центр побудувати з дурі, але то - за свій кошт, а не в складчину.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
пи.си. якщо ти такий ойтішнєг, як і сеошник - то взагалі добраніч  :gigi: заробляй на життя напарюванням хостингів та розкручуй сайти в підпису на нулячих форумах  :gigi:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
і шо тепер? ти шось собі ціни не складеш. ти - ніхто, щоб я тобі щось казав про себе.
не треба про себе, ти про свою кваліфікацію скажи. бо берешся судити технічні пропозиції.
Цитувати
тут немає "твоїх" гілок. якщо ти хочеш напарити тут через свій реф.лінк непотрібний VPS і заробити на продажу - то це твої проблеми.
ти дебіл?
я щось напарюю? адмін САМ вибере ресурс (чи вже вибрав).
Цитувати
ще раз повторюю: НЕ ПОТРІБЕН VPS ДЛЯ ФОРУМУ В 200-300 УНИКІВ НА ДОБУ. ну тобто можна і дата-центр побудувати з дурі, але то - за свій кошт, а не в складчину.
а тобі яке діло? - проголосуй - "НІ" і усьо.





« Останнє редагування: Березня 26, 2014, 10:05:20 22:05 від entp »

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
іді-ка ти в ігнор, хамло  :smiley16:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
НЕ ПОТРІБЕН VPS ДЛЯ ФОРУМУ В 200-300 УНИКІВ НА ДОБУ. ну тобто можна і дата-центр побудувати з дурі, але то - за свій кошт, а не в складчину.

Єгорій, заткнися - я бажаю за свої три євро будувати дата-центр. Крапка. Всохни з своїми стогонами.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
о, рагуліна пожалували. будувати за 3є дата-центр  :gigi:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
о, рагуліна пожалували. будувати за 3є дата-центр  :gigi:

Так. А ти вгомонися, бо виглядаєш як дурень з ініціативою. Ми робимо серйозні речі і бажаємо мати достатні резерви. Що ще неясно?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
о, рагуліна пожалували. будувати за 3є дата-центр  :gigi:

Так. А ти вгомонися, бо виглядаєш як дурень з ініціативою. Ми робимо серйозні речі і бажаємо мати достатні резерви. Що ще неясно?
бо того, що ви хочете зібрати та витратити на рік хостінгу - достатньо щоб сплатити років за 7. ну нехай 5. решту краще б на армію заслали, ніж тупо викидати :(
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
бо того, що ви хочете зібрати та витратити на рік хостінгу - достатньо щоб сплатити років за 7. ну нехай 5. решту краще б на армію заслали, ніж тупо викидати :(

От у тебе я забула спитати, куди мені краще кинути свої три євро. Все, не мороч голову собі і людям, адмін сам розбереться.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
рагуліну забув спитати, що мені робити  :fuck:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
рагуліну забув спитати, що мені робити  :fuck:

а це вже тягне на попередження?

Offline andry

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 152
  • Стать: Чоловіча
Скільки можна товкти воду в ступі?
Люди, яких я запрошую, питають 2 речі.

1. Де хоститься (чи нема ФСБ)
2. Чи цікавий

Ще раз питаю: де лінк  Donate  біля прапору?