Автор Тема: Пузата хата (продолжение)  (Прочитано 96124 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Мадам Петрановская

• Hero Member
  • Стать: Жіноча
Re: Пузата хата (продолжение)
« Reply #30 : Листопада 30, 2014, 02:00:48 14:00 »
Вот здесь делятся опытом
http://nice-food-recipes-from-kyiv.blogspot.com/2011/11/blog-post.html
Спасибо, я много чего уже почитала и сегодня посушила квашенную капусту. Дамы разработали рецепт капустняка с пшеном, капуста будет для него.

Выход, конечно, удручает. :smilie2: Сто грамм, наверное не получилось. Но. :Razom:

Offline Спiка

• Ветеран форума
« Reply #31 : Листопада 30, 2014, 02:11:23 14:11 »
Если сушка в промышленных масштабах, я бы посоветовала такое: в момент "полуусушки", когда можно объединять содержимое поддонов, начать сушить новую партию свежих овощей, переложив куда-нибудь полусухие. Потом объединять две-три партии и досушивать. Смешивать (на одной сетке полусухие, на другой совсем сырые) не стоит, получается, что какое-то время одни вялятся, а другие эту влагу впитывают снова. Проверено на мешке яблок.

Да, мне совет стелить на сетки салфетки непонятен: затрудняется циркуляция воздуха, сушка неравномерная будет и дольше.
Лучше раз в полчаса перетряхивать слежавшиеся места. Вот нарезанное до загрузки можно держать на чем-то впитывающем, типа одноразовых пеленок.
Блин, я бы подключилась, если б ближе была: и сушилка есть, и комбайн для нарезки и опыт.
« Останнє редагування: Листопада 30, 2014, 02:19:29 14:19 від Спiка »
101 км от Москвы

Offline Мадам Петрановская

• Hero Member
« Reply #32 : Листопада 30, 2014, 09:36:08 21:36 »
Блин, я бы подключилась, если б ближе была: и сушилка есть, и комбайн для нарезки и опыт.
Маштабы, увы, домашнии. Сегодня два раза сушку загрухила, а в будни больше одного не получится. За советы спасибо, буду пробовать.

Offline Tti

• Ветеран форума
  • Коли війна вривається у двері
« Reply #33 : Грудня 01, 2014, 11:37:56 11:37 »
Пряники
Люблю покурить и подумать, ты помнишь (с)

Offline Zont

• Hero Member
  • Стать: Чоловіча
  • Россия. Москва - Норильск.
« Reply #34 : Грудня 01, 2014, 11:42:55 11:42 »
Пряники
Произведения искусства есть нельзя.
Намкрыш. (C) Гелла.

Offline Tti

• Ветеран форума
  • Коли війна вривається у двері
« Reply #35 : Грудня 01, 2014, 11:44:08 11:44 »
Пряники
Произведения искусства есть нельзя.
На Адвент - можно  :smilie1:
Люблю покурить и подумать, ты помнишь (с)

Offline sergk1

• Hero Member
  • Хортиця
« Reply #36 : Грудня 01, 2014, 11:46:39 11:46 »
Вот меня эти ваши динозавры всегда убивали, у нас таких не продают обычно.
Не далее как вчера видел в магазине тушку 45 грн\кг.  :smilie5: Визуально  60*50*50 см. Поэтому мне ее пихать не во что :shuffle:

Offline kvk

• Ветеран форума
« Reply #37 : Грудня 01, 2014, 11:54:35 11:54 »
Не далее как вчера видел в магазине тушку 45 грн\кг.  :smilie5: Визуально  60*50*50 см. Поэтому мне ее пихать не во что :shuffle:
А не обратил внимания - местная или импорт?

Offline sergk1

• Hero Member
  • Хортиця
« Reply #38 : Грудня 01, 2014, 12:02:38 12:02 »
А не обратил внимания - местная или импорт?
Местная, там обычно разделанное продается - крылья/грудь/ноги. а тут решили сэкономить на разделке. :smilie5: Но выбрали не оптимальный размер, такое только на вертел.
Там девочка лет 7 у мамы спрашивала " Это страус?" , а мама и сама затруднялась в ответе. :smiley14:
« Останнє редагування: Грудня 01, 2014, 12:04:51 12:04 від sergk1 »

Offline Кру_Элл

• Ветеран форума
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
« Reply #39 : Грудня 01, 2014, 12:04:41 12:04 »
45?  :smilie10:
Я в пятницу, что ли, приценивалась в Таврии к тушке по 60 за кг. А в каком магазине, может в сетевом каком-то, который везде есть?
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline kvk

• Ветеран форума
« Reply #40 : Грудня 01, 2014, 12:36:47 12:36 »
[ Invalid YouTube link ]

Offline Otrawa

• Hero Member
« Reply #41 : Грудня 01, 2014, 12:47:43 12:47 »
Тыкву, допустим, я уже купила. Завтра штрудель сделаю.
Удался? :-)

Offline Выдра

• Ветеран форума
« Reply #42 : Грудня 01, 2014, 05:37:13 17:37 »
Удался? :-)
Не стыди :(. Пока не сделала. Выходные были очень насыщенные - закрываем сельскохозяйственный сезон. Еще чуть-чуть, и вот :).
Тыква лежит, что ей сделается :).

Offline Lily_was_here

• Ветеран форума
  • uk_ua
« Reply #43 : Грудня 01, 2014, 09:03:59 21:03 »
Морок минет и многие прозреют. (sic!)

Offline Аля_С

• Ветеран форума
  • Step By Step
« Reply #44 : Грудня 01, 2014, 10:11:14 22:11 »
Пряники
О боже. И как это есть?
Країна злих українців, місто початку революції гідності.

Offline Аля_С

• Ветеран форума
  • Step By Step
Країна злих українців, місто початку революції гідності.

Offline Margo

• Hero Member
« Reply #46 : Грудня 02, 2014, 12:56:38 12:56 »
У мене є трохи сметани, масла, грецьких горішків. Думаю зробити тісто, розкачати, порізати ромбиками і намастити зверху помеленими горішками, закрутити в трубочки. От тільки не знаю як тісто замішувати і чи потрібні дріжджі. Підскажіть будь-ласочка. :) А в мелені горішки потрібно крім цукру додавати яйця (е)? Хочу зробити щось для малих. Вони мене вже дістали шоколадними тортами.
 Мабуть тут (в Піквікський клуб ) потрібна гілочка для батьків у кого діти їли (їдять) вибірково і як вони з цим борються. Якщо можна в пузатій хаті то буду рада почути від таких батьків.
« Останнє редагування: Грудня 02, 2014, 01:07:26 13:07 від Margo »

Offline Кру_Элл

• Ветеран форума
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
« Reply #47 : Грудня 02, 2014, 01:11:49 13:11 »
Мабуть тут (в Піквікський клуб ) потрібна гілочка для батьків у кого діти їли (їдять) вибірково і як вони з цим борються. Якщо можна в пузатій хаті то буду рада почути від таких батьків.
В мене двоє таких дітей.  :laugh: Старший не їсть ніяку рибу, майже ніяке м"ясо, окрім курячих ніжок, та з овочами дуже перебирає. Молодший також не великий любитель їсти корисні продукти.
Я прибрала всі "перехопити чогось смачненького" взагалі, між прийомами їжі - нічого. Не примушую дітей доїдати все, що лежить в тарілці, не доїв, то й добре, наступного разу краще будешь їсти.
Але те, що вони категорично не люблять і не пропоную. Звичайно, вдаюсь до певних хитрощів: А ти знаєш, пірати їдять суп з овочами щоб бути сильними та розумними, може ти доїси суп і ми підемо шукати скарби?  :smiley25: Це до старшого, а молодший за компанію їсть той же суп.
Але в мене дітки малі ще - 3.5 роки і 1 рік, то й методи в мене ще такі, безхитростні.  :laugh: З тими хто старше, мабуть набагато важче.
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline Гелла

• Ветеран форума
  • фольклорный элемент
« Reply #48 : Грудня 02, 2014, 01:13:49 13:13 »
У мене є трохи сметани, масла, грецьких горішків. Думаю зробити тісто, розкачати, порізати ромбиками і намастити зверху помеленими горішками. От тільки не знаю як тісто замішувати і чи потрібні дріжджі. Підскажіть будь-ласочка. :) А в мелені горішки потрібно крім цукру додавати яйця (е)? Хочу зробити щось для малих. Вони мене вже дістали шоколадними тортами.

Можно песочно-сметанное сделать, дрожжи не надо.
Посмотри тут рецепт, от которого оттолкнуться можно.
http://gotovim-doma.ru/view.php?r=821-recept-Pechene-pesochnoe-Smetannoe
Или вот совсем простой, можно сделать нечто среднее. Главное тесто долго не месить.
Цитувати
Понадобится: 200г домашней сметаны, 150-200г пшеничной муки, 50-80г сахара, 1 ч.л. разрыхлителя, ¼ ч.л. соли.

Перемешать в глубокой миске сметану с сахаром, солью и разрыхлителем, сверху просеять муку и замесить нелипкое тесто, оно должно быть мягким и пластичным. Скатать тесто в шар, завернуть в пищевую пленку, убрать на полчаса в холод. Раскатать тесто в пласт около 5-8мм толщиной, вырезать из него фигурки, выложить на сухой противень, застеленный пергаментом, поставить в разогретую до 180 градусов духовку на 20 мин.

Я бы отправила в тесто желтки. А белки взбить "до мягких пиков" с сахаром, смешать с орехами и сверху на печеньки.
Устами зануды гундосит истина.

Offline Margo

• Hero Member
« Reply #49 : Грудня 02, 2014, 02:12:13 14:12 »
У мене є трохи сметани, масла, грецьких горішків. Думаю зробити тісто, розкачати, порізати ромбиками і намастити зверху помеленими горішками. От тільки не знаю як тісто замішувати і чи потрібні дріжджі. Підскажіть будь-ласочка. :) А в мелені горішки потрібно крім цукру додавати яйця (е)? Хочу зробити щось для малих. Вони мене вже дістали шоколадними тортами.

Можно песочно-сметанное сделать, дрожжи не надо.
Посмотри тут рецепт, от которого оттолкнуться можно.
http://gotovim-doma.ru/view.php?r=821-recept-Pechene-pesochnoe-Smetannoe
Или вот совсем простой, можно сделать нечто среднее. Главное тесто долго не месить.
Цитувати
Понадобится: 200г домашней сметаны, 150-200г пшеничной муки, 50-80г сахара, 1 ч.л. разрыхлителя, ¼ ч.л. соли.

Перемешать в глубокой миске сметану с сахаром, солью и разрыхлителем, сверху просеять муку и замесить нелипкое тесто, оно должно быть мягким и пластичным. Скатать тесто в шар, завернуть в пищевую пленку, убрать на полчаса в холод. Раскатать тесто в пласт около 5-8мм толщиной, вырезать из него фигурки, выложить на сухой противень, застеленный пергаментом, поставить в разогретую до 180 градусов духовку на 20 мин.

Я бы отправила в тесто желтки. А белки взбить "до мягких пиков" с сахаром, смешать с орехами и сверху на печеньки.

Гелла, дякую, замалувато сметани у мене але є ще сир кремової консистенції який думаю також підійде для пісочного тіста. Яйця пішли на омлет так що буду пекти або без яєць або тільки завтра.   Те печиво на вебсайті виглядає смачненьким :)

Offline Гелла

• Ветеран форума
  • фольклорный элемент
« Reply #50 : Грудня 02, 2014, 02:31:53 14:31 »
Так масло ещё, если пополам положить, то нормально будет или на глаз сколько есть.
але є ще сир кремової консистенції який думаю також підійде для пісочного тіста
Поэкспериментируй, можт и ничего получится, оно сметану не заменит, ну будет чуть другое.
« Останнє редагування: Грудня 02, 2014, 02:43:21 14:43 від Гелла »

Offline Margo

• Hero Member
« Reply #51 : Грудня 02, 2014, 02:39:56 14:39 »
В мене двоє таких дітей.  :laugh: Старший не їсть ніяку рибу, майже ніяке м"ясо, окрім курячих ніжок, та з овочами дуже перебирає. Молодший також не великий любитель їсти корисні продукти.
Я прибрала всі "перехопити чогось смачненького" взагалі, між прийомами їжі - нічого. Не примушую дітей доїдати все, що лежить в тарілці, не доїв, то й добре, наступного разу краще будешь їсти.
Але те, що вони категорично не люблять і не пропоную. Звичайно, вдаюсь до певних хитрощів: А ти знаєш, пірати їдять суп з овочами щоб бути сильними та розумними, може ти доїси суп і ми підемо шукати скарби?  :smiley25: Це до старшого, а молодший за компанію їсть той же суп.
Але в мене дітки малі ще - 3.5 роки і 1 рік, то й методи в мене ще такі, безхитростні.  :laugh: З тими хто старше, мабуть набагато важче.

Мої доросліші, 6 і 9 і я вже той момент упустила коли їх треба було "затовкувати" усім. Але важко з ягодами коли не сезон і тоді вони забувають. З меньшим не так все погано як із старшим бо пробує.             
 Проблема з старшим, що він навіть і пробувати не буде. Якщо в ресторані то рис або нудель. З піци тільки тісто попробує і то якщо до неї соус не прилип. Вдома я часто варю супи: курячий з макаронами, з гречкою, з рисом, інколи борщ. Суп рибний з макаронами. М’ясо і рибу він не їсть то хоч з супом попаде. Дивиться дуже пильно, що в ложці. Я думаю це психологічне і чекаю терпляче (хоч інколи хочеться надавати) коли він переросте. Навіть якщо я йому запропоную підкуп то він не попробує. Коли іде до когось на день народження то якщо нема чіпсів то прийде голодний. Ще коли ми їмо у місті то може з’їсти картоплю фрі. Сир з хлібом - ні. Хліб сам по собі. Макарони і каші тільки з маслом, без соусів. Картоплю тільки товчену або картоплянички (деруни). Наступного року його клас їде на декілька днів у поїздку. Заплати за поїздку і буде сидіти голодним. Я йому кажу давай будемо готуватись, пробувати різну їжу, а він не хоче. Не знаю, може залишити все і нехай тоді коли поїде їсть, що є. Не буде же він голодати хоча таке дyрне може і буде.
Тільки що з'їв простий омлєт, що і тe добре. Не пам'ятаю щоб я була така. Не хотіла пробувати нове м'ясо але фрукти та овочі були без проблем.
Сьогодні порізала йому зеленувато-червоне яблучко і він не захотів їсти бо не повністю червоне. З'їв один шматок і так ніби я йому дала якусь гидоту. Я надіюсь, що він переросте бо чула про дорослих які не можуть пробувати нову їжу від страху.

Offline Margo

• Hero Member
« Reply #52 : Грудня 02, 2014, 02:42:04 14:42 »
Так масло ещё, если пополам положить, то нормально будет или на глаз сколько есть.
але є ще сир кремової консистенції який думаю також підійде для пісочного тіста
Поэкспериментируй, можт и ничего получится, оно сметану не заменит, ну будет чуть другое.

Ага, спробую. Часто печу пісочне печиво з сиром (2 ст ложки) і виходить дуже ніжним.

Offline Гелла

• Ветеран форума
  • фольклорный элемент
« Reply #53 : Грудня 02, 2014, 02:50:18 14:50 »
Ага, спробую. Часто печу пісочне печиво з сиром (2 ст ложки) і виходить дуже ніжним.

Тогда нормально должно быть, опыт есть) Я так просто не пробовала. Надо будет как-нибудь.
Я из сметанного теста с творогом или творожным сыром делала только с начинкой, типа конвертиков, сочники или как-то так их обзывают.

Offline Gerbil

• Sr. Member
  • Усидчивая
« Reply #54 : Грудня 02, 2014, 03:03:36 15:03 »

Сьогодні порізала йому зеленувато-червоне яблучко і він не захотів їсти бо не повністю червоне. З'їв один шматок і так ніби я йому дала якусь гидоту.
О, в мене таке саме чудо було! Вдома я вже звикла, то й не давала "незаапробоване". Борщ, картопля, макарони, котлети, тушковане м'ясо - якось з тим жили. "Бенефiс" був в гостях у Нiмеччинi. "Я не їстиму того яйця, бо воно мабуть, занадто жовте!" "Це молоко - занадто бiле!". Дитина 3 тижнi в гостях харчувалася редискою, сливами i хлiбом. Бiльше нас не запрошували.  :smilie5: А "перерiс" аж у студентськi часи.

Offline Margo

• Hero Member
« Reply #55 : Грудня 02, 2014, 03:17:55 15:17 »

Тогда нормально должно быть, опыт есть) Я так просто не пробовала. Надо будет как-нибудь.
Я из сметанного теста с творогом или творожным сыром делала только с начинкой, типа конвертиков, сочники или как-то так их обзывают.

На печиво буде достатньо до 3 ложок жирного творожного сиру. Я інколи роблю просте печиво із творожного сиру, масла та борошна, що на млинці (з содою) без солі якщо в магазинному сирі вже є сіль. Головне не замішувати довго.
Хотіла знайти якийсь рецепт і знайшла ось цей блог: "З часом, коли почалась еміграція європейців в Америку, тісто для рогаликів почали замішувати на вершковому сирі (cream cheese), що зробило виріб більш пухким і таким що тане в роті."
http://natalishpak.wordpress.com/category/%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%82%D0%B8%D0%B6%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C/

Offline kvk

• Ветеран форума
« Reply #56 : Грудня 02, 2014, 03:22:30 15:22 »
(click to show/hide)
Слушайте, та же история, со старшим :ai

Offline Margo

• Hero Member
« Reply #57 : Грудня 02, 2014, 03:23:46 15:23 »

Сьогодні порізала йому зеленувато-червоне яблучко і він не захотів їсти бо не повністю червоне. З'їв один шматок і так ніби я йому дала якусь гидоту.
О, в мене таке саме чудо було! Вдома я вже звикла, то й не давала "незаапробоване". Борщ, картопля, макарони, котлети, тушковане м'ясо - якось з тим жили. "Бенефiс" був в гостях у Нiмеччинi. "Я не їстиму того яйця, бо воно мабуть, занадто жовте!" "Це молоко - занадто бiле!". Дитина 3 тижнi в гостях харчувалася редискою, сливами i хлiбом. Бiльше нас не запрошували.  :smilie5: А "перерiс" аж у студентськi часи.

Не лякайте. Як довго чекати. Хоча є надія. Треба тільки, щоб сам жив коли студентом буде :)

З кольорами проблема. Суп зеленого кольору не лякає, а коли кину помидору і моркву тоді щось видивляється. Мені деякі мами радили не давати їжі і потім з голоду з'їсть все але я знаю, що він не буде. Треба було над цим працювати коли він був зовсім маленьким але я ж не знала, що існує така проблема у дітей.

Offline Margo

• Hero Member
« Reply #58 : Грудня 02, 2014, 03:28:22 15:28 »

"Я не їстиму того яйця, бо воно мабуть, занадто жовте!" "Це молоко - занадто бiле!".

Занадто жовте яйце  :laugh:

Offline Eney

• Ветеран форума
« Reply #59 : Грудня 02, 2014, 04:00:16 16:00 »
(click to show/hide)
Слушайте, та же история, со старшим :ai
Да я сам такой был. Армия спасла. Уже через месяц я ел даже вареный лук... Так жрать хотелось.