Автор Тема: Питання до шанувальників Андрійовича  (Прочитано 26183 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Melatonin

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Стать: Чоловіча
    • Майстерня вітражних подарунків
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #150 : Квітня 06, 2014, 02:54:35 14:54 »

Я не про суд, я про совість. Якщо йому зарозуміло байдуже, з ваших слів, то про що мова? Ми не сваримося принаймні в цій гілці, ми згадуємо минуле, щоби не повторювати помилок.

Я не можу відповідати за совість не тільки Юща, але й будь кого. Можна судити тільки по вчинкам, а вони кажуть про те, що після того, як Ющ пішов з посади (чи Юща пішли, як кому до вподоби), він більше в політику не ліз, окрім рідких випадків, коли його запрошували на якесь ТВ шоу як одного з... Він злився, мабудь за якоїсь умови власної недоторканості.
Під сварками я не мав на увазі конкретні діалоги між нами у цій гілці, а загальний напрямок обговорення теми виборів на форумі. Пробачте, якщо не зовсім ясно висловив думку.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #151 : Квітня 06, 2014, 03:01:51 15:01 »
ющ все правильно зробив. на майдані він був не потрібен і більше того, зважаючи на його антирейтинг - він міг зашкодити всій справі. тому те, що він не з'явився - лише додає йому честі, молодець! :smiley24:

плакав, ридав, в кінці-кінців впав під стіл. ну і дабл епік фейспалм для комплекту!
 :lol: :lol: :lol:

ага, акакієвцям ніколи не зрозуміти мужніх чоловічих вчинків :smiley24: :love:

наприклад косата мін'єччиця, як тільки відкинулася з кічі - виползла на майдан не зважаючи на те, що майдан початково був проти повішання її портрету на ялинці. їй просто похуй якийсь там "народ" та якісь там "українці" :love:
А от мохатмо на держдачі щодня думав про народ, бухаючи бурбон

Проблема ж в тому, шо Ющ минуле, про то розуміють і його прихильники
і причина юзання, а шо там Ющ трохи не зрозуміла, ну копнули ше раз його політичний труп, вдоволені? отримайте печеньку

а от Тимошенко - реальність
і ше далеко не факт, шо Ющ приніс більше шкоди ніж Тимошенко

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #152 : Квітня 06, 2014, 03:06:54 15:06 »
до речі, майдан, на якому не був фома, на 80% профінансував ненависний кум ненависного юща  :smilie3: той, що кандидат в президенти, автор і лобіст Угоди про асоціацію з ЄС та головний скасовувач візового режиму :smilie3:

ти ще забув додати - "любий друзь" , а юлькам це важливо

Насправді найбільшою його виною перед юльками вони завжди назвали те що він шоколадний заяць.
Саме цього вони ніколи не могли йому проситити. :)
Ну як Крілю і Петьовці те що вони носять такі фамілії, навіть видумали терміни Кріль-Петьовка та М'ясо Кріля, яким позначали всі жахіття які народжувались в їх хворобливій уяві.
Я вже не кажу по страшний тепер вже забутий ЄЦ, який пригає і скаче і вселяє жах в душі пересічних юльків. Саме страшне в цьому ЄЦі було те що ніхто толком не знав що це таке, крім того що це Балоган.
Це було ще одне жахливе слово, яке пов'язувалось з неменш жахливим Факсміле, і нічниим кошмаром юльків Шофером Ахметки якіи пив коров юльківських немовлят.
« Останнє редагування: Квітня 06, 2014, 03:09:41 15:09 від Askold »

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #153 : Квітня 06, 2014, 04:33:13 16:33 »
Ну і? Думаєш уряд Азарова пустив би ці гроші на бронежилети для майдана? Черговий низькопробний тролінг.
Я думаю що Ющ міг би взяти лям зі свого кармана і віддати на потреби, просто так.  Народ йому на 30 лям скинувся, можна трохи і віддати.
Якщо Фома продав квартиру та машину і віддав усі гроші на потреби Майдану, тоді він має моральне право щось таке писати.
Але більш, ніж упевнений, що уся фінансова допомога Фоми Майдану не перевищила суми в 50 грн.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #154 : Квітня 06, 2014, 04:36:44 16:36 »
Треба усвідомити, що у нас демократія тільки у масс-медія. Поки не буде змінено політичний режим, ми будемо міняти одних олігархів на інших.
А Ющенко ви вважаєте намагався це зробити?
Нажаль ні. Але він багато зробив для того, щоб ми обрали напрямок в ЄС, до справжньої демократії. Але він не міг перерізати гілку, на який сидів. Мені здається, першій крок до зміни олігархії на демократію пролягав би у відмові від інституту президенства та створення парламентської республіки в умовах прозорих виборів та подальшої прозорої праці завдяки електронному уряду.
Тоді мені лишається лише поспівчувати йому, якщо його не розміує більшість не те що людей, що дивляться телевізор, а й тих, хто читає інтернет.
Ющ на подібні закиди добре свого часу відповів: "Думайте не де буде Ющенко. Думайте, де будете ви!"


Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #155 : Квітня 06, 2014, 04:39:29 16:39 »
Піар БЮТ традиційно збудований на обсиранні когось, і насправді не дуже важливо кого, що би потім вийти в білому, і показати які вони гарні на подібному фоні.
А Ющенко вже звична мішень, його обсирання дозволяє відволікти увагу від власних проблем.
Звичайно що обсирання політичних союзників та опонентів більш єффективне, але щось поки в них з напрацюваннями, ще не готово. Тому шпарять по старим методичкам.
Пан має рацію, але я не належу до юльків. Просто спогади про надії, що колись мав.
99% юльків рано чи пізно говорять магічну фразу: "Я не юльок, але..."
Перевірено в Дурці, патентованому юльківському заповіднику  :lol:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #156 : Квітня 06, 2014, 04:48:05 16:48 »
 :lol:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #157 : Квітня 06, 2014, 05:46:29 17:46 »
а в тебе є? ну щоб стверджувати, що ВАЮ нічого не дав?
Так я от і питаю, може хтось щось знає? Я як побачу пруф то скажу - слава Андрійовичу, не скурвився.

Ні, ти і будь-яка об`єктивність це речі не сумісні. Будеш гівном поливати за любих обставин

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33012
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #158 : Квітня 06, 2014, 06:08:27 18:08 »
Фома, вот скажи какой смысл в открытии этой ветки? 
Схотів - і відкрив, на те й форум.

Ти що таке ? кацапствующе nobody ?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #159 : Квітня 06, 2014, 06:30:31 18:30 »
Піар БЮТ традиційно збудований на обсиранні когось, і насправді не дуже важливо кого, що би потім вийти в білому, і показати які вони гарні на подібному фоні.
А Ющенко вже звична мішень, його обсирання дозволяє відволікти увагу від власних проблем.
Звичайно що обсирання політичних союзників та опонентів більш єффективне, але щось поки в них з напрацюваннями, ще не готово. Тому шпарять по старим методичкам.
Пан має рацію, але я не належу до юльків. Просто спогади про надії, що колись мав.
99% юльків рано чи пізно говорять магічну фразу: "Я не юльок, але..."
Перевірено в Дурці, патентованому юльківському заповіднику  :lol:

На ФУПі все те саме було. :)
Це старий прикол, "хоча я і не підтримую БЮТ (не юльог), але Юлія Володимирівна тут повністю права (її опонент не правий)...

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #160 : Квітня 06, 2014, 07:06:53 19:06 »
Ющ на подібні закиди добре свого часу відповів: "Думайте не де буде Ющенко. Думайте, де будете ви!"

 :smiley23: Людською мовою: "Ми з ріднею за державний кошт упакувались, а на вас мені насрать і було і є."

Це ж яким покидьком треба бути, щоб на посаді президента прикласти всі сили для того, щоб країна була якомога далі від правової? Тобто щоб все вирішували особистості начальників при владі, а не закон. Та за одне це паскуду треба було б судити.  :smilie9:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #161 : Квітня 06, 2014, 07:23:24 19:23 »
паскуду треба було б судити. 
Паскуду судили і навіть в Качанівку посадили. На жаль, ВОНА не стала на шлях виправлення  :weep:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #162 : Квітня 06, 2014, 07:24:26 19:24 »
 :lol:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер