Автор Тема: Питання до шанувальників Андрійовича  (Прочитано 26288 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline SVD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #60 : Квітня 06, 2014, 09:18:08 09:18 »
Не розумію, як можна обговорювати політичний труп. Зомбі-кандидати хоч і з безглуздим поглядом, але рухаються, а цей вже давно протух і не ворушиться

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #61 : Квітня 06, 2014, 10:29:52 10:29 »
а чего юльки так любят мусолить того Вiктора Андрiйовича??  Для меня всегда загадкой было.
Ну от разве только загадочные вавсемвинаватые противвсихи у них более популярны.  Эти как "бендеровцы" в России, никто их не видел но твердо знают, что все зло от них


У БЮТа велика проблема. Їм абсолютно нема з чим іти на вибори. Крим - російський, війна програна бездарно і без єдиного постріла, економіка погіршується, гривня девальвується. Корупція і некомпетентність на звичному рівні. Тобто жодного позитива.

В таких умовах єдиний вихід це посилена робота лайнометів і спроби нав`язати суспільству абсолютно штучні теми для дискусії. Така тактика їм традиційно приносила успіх. Чи наїлися українці такої тактики побачимо достатньо скоро.

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #62 : Квітня 06, 2014, 10:57:08 10:57 »
Цікава тенденція: задаєш просте питання, а у відповідь скавучання про Жульєт. Шановні, та чорт з нею, з Юлькою, кому вона цікава? Може хтось таки відповість, в яку ніч Мохатмо передавав бруківку у ланцюгу?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #63 : Квітня 06, 2014, 10:58:57 10:58 »

У БЮТа велика проблема. Їм абсолютно нема з чим іти на вибори. Крим - російський, війна програна бездарно і без єдиного постріла, економіка погіршується, гривня девальвується. Корупція і некомпетентність на звичному рівні. Тобто жодного позитива.

При чому цей негатив - "заслуга" БЮТу та Юлії Володимирівни особисто.
І їм конче потрібно свою вину перекласти на когось іншого.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #64 : Квітня 06, 2014, 11:00:44 11:00 »
Цікава тенденція: задаєш просте питання, а у відповідь скавучання про Жульєт. Шановні, та чорт з нею, з Юлькою, кому вона цікава? Може хтось таки відповість, в яку ніч Мохатмо передавав бруківку у ланцюгу?
:lol:
Цирк на дроті. БЮТ - правляча партія, Юля - фактичний диктатор, але про них юльки балакать не хочуть.

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #65 : Квітня 06, 2014, 11:02:54 11:02 »
Цікава тенденція: задаєш просте питання, а у відповідь скавучання про Жульєт. Шановні, та чорт з нею, з Юлькою, кому вона цікава? Може хтось таки відповість, в яку ніч Мохатмо передавав бруківку у ланцюгу?
:lol:
Цирк на дроті. БЮТ - правляча партія, Юля - фактичний диктатор, але про них юльки балакать не хочуть.
Так створи окрему гілку і балакай хоч до ранку, тут про андрійовича і кфц

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #66 : Квітня 06, 2014, 11:11:39 11:11 »
Цікава тенденція: задаєш просте питання, а у відповідь скавучання про Жульєт. Шановні, та чорт з нею, з Юлькою, кому вона цікава? Може хтось таки відповість, в яку ніч Мохатмо передавав бруківку у ланцюгу?
:lol:
Цирк на дроті. БЮТ - правляча партія, Юля - фактичний диктатор, але про них юльки балакать не хочуть.
Так створи окрему гілку і балакай хоч до ранку, тут про андрійовича і кфц
Фома, так може розкажете про те, яким боком Ви до Майдану? Що дає Вам право в такому тоні ставити питання? Ви були контужені снайпером на Грушевського?

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #67 : Квітня 06, 2014, 11:13:52 11:13 »
Цитата: borderlander
Фома, так може розкажете про те, яким боком Ви до Майдану? Що даэ Вам право в такому тоні ставити питання? Ви були контужені снайпером на Грушевського?
Особисто я там не був, не мав можливості, але трохи допоміг фінансово і трохи - організаційно, хоча мої можливості значно менші від можливостей Андрійовича, який не зробив нічого.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #68 : Квітня 06, 2014, 11:14:46 11:14 »
Цікава тенденція: задаєш просте питання, а у відповідь скавучання про Жульєт. Шановні, та чорт з нею, з Юлькою, кому вона цікава? Може хтось таки відповість, в яку ніч Мохатмо передавав бруківку у ланцюгу?

Ти вже отримав доволі детальні відповіді на своє питання. Товкти воду в ступі далі нема жодного сенсу.

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #69 : Квітня 06, 2014, 11:15:27 11:15 »
Цікава тенденція: задаєш просте питання, а у відповідь скавучання про Жульєт. Шановні, та чорт з нею, з Юлькою, кому вона цікава? Може хтось таки відповість, в яку ніч Мохатмо передавав бруківку у ланцюгу?
Не бачив поки що жодної

Ти вже отримав доволі детальні відповіді на своє питання. Товкти воду в ступі далі нема жодного сенсу.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #70 : Квітня 06, 2014, 11:16:06 11:16 »
Цитата: borderlander
Фома, так може розкажете про те, яким боком Ви до Майдану? Що даэ Вам право в такому тоні ставити питання? Ви були контужені снайпером на Грушевського?
Особисто я там не був, не мав можливості, але трохи допоміг фінансово і трохи - організаційно, хоча мої можливості значно менші від можливостей Андрійовича, який не зробив нічого.

По-моєму ти майданом просто спекулюєш.

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #71 : Квітня 06, 2014, 11:18:48 11:18 »
Цитата: borderlander
Фома, так може розкажете про те, яким боком Ви до Майдану? Що даэ Вам право в такому тоні ставити питання? Ви були контужені снайпером на Грушевського?
Особисто я там не був, не мав можливості, але трохи допоміг фінансово і трохи - організаційно, хоча мої можливості значно менші від можливостей Андрійовича, який не зробив нічого.

По-моєму ти майданом просто спекулюєш.
Я ніяк не спекулюю, просто питаю: чим допомогла людина, яка має фінансові можливості і позиціонувала себе як пророка нації

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #72 : Квітня 06, 2014, 11:21:05 11:21 »
Цитата: borderlander
Фома, так може розкажете про те, яким боком Ви до Майдану? Що даэ Вам право в такому тоні ставити питання? Ви були контужені снайпером на Грушевського?
Особисто я там не був, не мав можливості
Типова відповідь юлька вулгаріса  :smilie5:

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #73 : Квітня 06, 2014, 11:22:22 11:22 »
Цитата: borderlander
Фома, так може розкажете про те, яким боком Ви до Майдану? Що даэ Вам право в такому тоні ставити питання? Ви були контужені снайпером на Грушевського?
Особисто я там не був, не мав можливості
Типова відповідь юлька вулгаріса  :smilie5:
Я допоміг фінансово, а от чи зробив це ондійович? Доречі, мінус в карму за юлька

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #74 : Квітня 06, 2014, 11:29:29 11:29 »
Я ніяк не спекулюю, просто питаю: чим допомогла людина, яка має фінансові можливості і позиціонувала себе як пророка нації

Ну давай об`єктивно. Ти упереджений до нестями і тобі абсолютно байдужі любі відповіді. А правильне питання було б хто з політиків більше всього піарився на майдані.

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #75 : Квітня 06, 2014, 11:40:35 11:40 »
Я ніяк не спекулюю, просто питаю: чим допомогла людина, яка має фінансові можливості і позиціонувала себе як пророка нації

Ну давай об`єктивно. Ти упереджений до нестями і тобі абсолютно байдужі любі відповіді. А правильне питання було б хто з політиків більше всього піарився на майдані.
До чого тут піар? Що, треба було сидіти на держдачі за 30 лям на рік і не допомагати, щоб не подумали що він піариться?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #76 : Квітня 06, 2014, 11:43:16 11:43 »
До чого тут піар?

Це те про що ти реально питаєш. Чому не було жодної піар-акції від Андрійовича як він допомага Майдану.


Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #77 : Квітня 06, 2014, 11:45:25 11:45 »
До чого тут піар?

Це те про що ти реально питаєш. Чому не було жодної піар-акції від Андрійовича як він допомага Майдану.


А що просто допомогти без піару не можна? Мохатмо суперстар?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #78 : Квітня 06, 2014, 11:54:05 11:54 »
До чого тут піар?

Це те про що ти реально питаєш. Чому не було жодної піар-акції від Андрійовича як він допомага Майдану.


А що просто допомогти без піару не можна? Мохатмо суперстар?

Так як же ти тоді дізнаєшся про допомогу? Без піара це за означенням приватна інфа.

Offline Melatonin

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Стать: Чоловіча
    • Майстерня вітражних подарунків
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #79 : Квітня 06, 2014, 11:55:34 11:55 »
На мій погляд, Ющенко був найпатріотичнішим президентом України. У справі його отруєння і подальшої дискредитації (на яку повелася більшість населення) чітко видніється рука Кремля. Нажаль, мабуть Україна ще не доросла до президента такого рівня.

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #80 : Квітня 06, 2014, 11:57:43 11:57 »
До чого тут піар?

Це те про що ти реально питаєш. Чому не було жодної піар-акції від Андрійовича як він допомага Майдану.


А що просто допомогти без піару не можна? Мохатмо суперстар?

Так як же ти тоді дізнаєшся про допомогу? Без піара це за означенням приватна інфа.
Ага, тобто треба сидіти на держдачі за рахунок громадян і киряти віскарь, а то не дай боже - піар. інша справа піти на круглий стіл до вбивці чи крилець похавати.

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #81 : Квітня 06, 2014, 11:57:57 11:57 »
Я думаю, що він вирішив взагалі триматись подалі від політики, бо якби прийшов, то багато хто сказав би, що Ющенко хоче повернутися в політику на новій хвилі Майдану.

Я вважаю, що він правильно зробив, що не висовувався, бо народ на останніх виборах показав, що його не підтримує, то чому Ющенко повинен примазуватися?
Справа не в тому звісно щоб "висовуватись", а от свою позицію треба було озвучити публічно. На майдан звісно можна й не ходити йому. Хоча яка там у нього позиція?

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #82 : Квітня 06, 2014, 11:59:47 11:59 »
Шановні, чому Віктор Андрійович знайшов час пожерти на халяву курятину у КФЦ, але не знайшов часу прийти на майдан?
В мене питання по темі власне: а таких "шанувальників" хіба достатньо щоб звертати на них увагу? :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #83 : Квітня 06, 2014, 12:01:25 12:01 »
На мій погляд, Ющенко був найпатріотичнішим президентом України. У справі його отруєння і подальшої дискредитації (на яку повелася більшість населення) чітко видніється рука Кремля. Нажаль, мабуть Україна ще не доросла до президента такого рівня.
От ми лохи, не зрозуміли власного щастя :weep:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #84 : Квітня 06, 2014, 12:03:33 12:03 »

Ага, тобто треба сидіти на держдачі за рахунок громадян і киряти віскарь, а то не дай боже - піар. інша справа піти на круглий стіл до вбивці чи крилець похавати.

І знову низькопробний тролінг, колего. Не бережеш ти себе

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #85 : Квітня 06, 2014, 12:04:13 12:04 »
Не розумію, як можна обговорювати політичний труп. Зомбі-кандидати хоч і з безглуздим поглядом, але рухаються, а цей вже давно протух і не ворушиться
:smiley24:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #86 : Квітня 06, 2014, 12:04:56 12:04 »
Шановні, чому Віктор Андрійович знайшов час пожерти на халяву курятину у КФЦ, але не знайшов часу прийти на майдан?
В мене питання по темі власне: а таких "шанувальників" хіба достатньо щоб звертати на них увагу? :smilie7:

Хороше питання. Мене теж дивує скільки нам приділяється уваги на просторах уанету

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #87 : Квітня 06, 2014, 12:12:19 12:12 »
Шановні, чому Віктор Андрійович знайшов час пожерти на халяву курятину у КФЦ, але не знайшов часу прийти на майдан?
В мене питання по темі власне: а таких "шанувальників" хіба достатньо щоб звертати на них увагу? :smilie7:

Хороше питання. Мене теж дивує скільки нам приділяється уваги на просторах уанету
Даруйте, Інтернет це не державне телебачення. Тут кожен сам собі приділяє увагу.

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #88 : Квітня 06, 2014, 12:14:02 12:14 »

Ага, тобто треба сидіти на держдачі за рахунок громадян і киряти віскарь, а то не дай боже - піар. інша справа піти на круглий стіл до вбивці чи крилець похавати.

І знову низькопробний тролінг, колего. Не бережеш ти себе
Чому ж троллінг? Просте питання до власника рук "які нічого не крали".

Offline Melatonin

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Стать: Чоловіча
    • Майстерня вітражних подарунків
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #89 : Квітня 06, 2014, 12:15:04 12:15 »
На мій погляд, Ющенко був найпатріотичнішим президентом України. У справі його отруєння і подальшої дискредитації (на яку повелася більшість населення) чітко видніється рука Кремля. Нажаль, мабуть Україна ще не доросла до президента такого рівня.
От ми лохи, не зрозуміли власного щастя :weep:

Саме так. Я вже писав, що в Україні обирають не "ЗА" когось, а "ПРОТИ". Ющенко підпав під гігантську дискредитуючу пропаганду Кремля (зараз ми ії відчуваємо на прикладі путінської антиукраїнської пропаганди). Вибори 25 травня пройдуть під тим же сценарієм - проти Юлі народ обере кращого з гірших. Але насправді ми не маємо вибору - це ілюзія - обирати нам пропонують вже з обраних.