Автор Тема: Питання до шанувальників Андрійовича  (Прочитано 26136 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #90 : Квітня 06, 2014, 12:20:27 12:20 »
На мій погляд, Ющенко був найпатріотичнішим президентом України. У справі його отруєння і подальшої дискредитації (на яку повелася більшість населення) чітко видніється рука Кремля. Нажаль, мабуть Україна ще не доросла до президента такого рівня.
От ми лохи, не зрозуміли власного щастя :weep:

Саме так. Я вже писав, що в Україні обирають не "ЗА" когось, а "ПРОТИ". Ющенко підпав під гігантську дискредитуючу пропаганду Кремля (зараз ми ії відчуваємо на прикладі путінської антиукраїнської пропаганди). Вибори 25 травня пройдуть під тим же сценарієм - проти Юлі народ обере кращого з гірших. Але насправді ми не маємо вибору - це ілюзія - обирати нам пропонують вже з обраних.
Не тільки обирають "проти", що само по собі не так вже й нелогічно, але й обирають персоналії а не ідеї - оце вже погано. А щодо виборів без вибору, то я згоден. А Ющенку слід було зрозуміти що президентство то не цяцьки, можна і "попасти", і потрібно бути готовим.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #91 : Квітня 06, 2014, 12:25:02 12:25 »

Ага, тобто треба сидіти на держдачі за рахунок громадян і киряти віскарь, а то не дай боже - піар. інша справа піти на круглий стіл до вбивці чи крилець похавати.

І знову низькопробний тролінг, колего. Не бережеш ти себе
Чому ж троллінг? Просте питання до власника рук "які нічого не крали".

Заяви про віскарь? Та да, звичайно.
« Останнє редагування: Квітня 06, 2014, 12:27:19 12:27 від outsider »

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #92 : Квітня 06, 2014, 12:30:53 12:30 »

Ага, тобто треба сидіти на держдачі за рахунок громадян і киряти віскарь, а то не дай боже - піар. інша справа піти на круглий стіл до вбивці чи крилець похавати.

І знову низькопробний тролінг, колего. Не бережеш ти себе
Чому ж троллінг? Просте питання до власника рук "які нічого не крали".

Заяви про віскарь? Та да, звичайно.
Про дачу.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #93 : Квітня 06, 2014, 12:32:10 12:32 »
Я не бачу проблем з дачею. Чистий піар

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #94 : Квітня 06, 2014, 12:35:12 12:35 »
Я не бачу проблем з дачею. Чистий піар
Так точно, але Ющ і пропіаритись не зміг. Замість "чому ви такі дрібні" міг би її віддати. А знову "журналістами-мордами" повіяло.

Offline Strangeways

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 296
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #95 : Квітня 06, 2014, 12:35:46 12:35 »
закрывайте ведку
ответ прост
андреичу не удобно просто, ну погорячился, не то высказал как оказалось то вот и как совестливый христианин молчит... и никуда не ходит, разве что в гости,

Offline Melatonin

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Стать: Чоловіча
    • Майстерня вітражних подарунків
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #96 : Квітня 06, 2014, 12:38:15 12:38 »

Саме так. Я вже писав, що в Україні обирають не "ЗА" когось, а "ПРОТИ". Ющенко підпав під гігантську дискредитуючу пропаганду Кремля (зараз ми ії відчуваємо на прикладі путінської антиукраїнської пропаганди). Вибори 25 травня пройдуть під тим же сценарієм - проти Юлі народ обере кращого з гірших. Але насправді ми не маємо вибору - це ілюзія - обирати нам пропонують вже з обраних.
Не тільки обирають "проти", що само по собі не так вже й нелогічно, але й обирають персоналії а не ідеї - оце вже погано. А щодо виборів без вибору, то я згоден. А Ющенку слід було зрозуміти що президентство то не цяцьки, можна і "попасти", і потрібно бути готовим.
Ідея у всіх кандидатів одна (але вони її не публікують у програмах): дірвавшись до влади, перевести фінансові та впливові потоки на себе для подальшого існування за рахунок власного народу. Це називається олігархат - http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D1%96%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%85%D1%96%D1%8F
 Треба усвідомити, що у нас демократія тільки у масс-медія. Поки не буде змінено політичний режим, ми будемо міняти одних олігархів на інших.

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #97 : Квітня 06, 2014, 12:39:00 12:39 »
закрывайте ведку
ответ прост
андреичу не удобно просто, ну погорячился, не то высказал как оказалось то вот и как совестливый христианин молчит... и никуда не ходит, разве что в гости,

Анекдот вспомнился: "А этот будет президентом. - Это почему же? - Ну как же: обосрался и молчит" :smilie7:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #98 : Квітня 06, 2014, 12:39:54 12:39 »
Цитата: borderlander
Фома, так може розкажете про те, яким боком Ви до Майдану? Що даэ Вам право в такому тоні ставити питання? Ви були контужені снайпером на Грушевського?
Особисто я там не був, не мав можливості, але трохи допоміг фінансово і трохи - організаційно, хоча мої можливості значно менші від можливостей Андрійовича, який не зробив нічого.

тоді пішов на куй :smiley23: :laugh:
« Останнє редагування: Квітня 06, 2014, 12:42:05 12:42 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #99 : Квітня 06, 2014, 12:42:07 12:42 »
Я не бачу проблем з дачею. Чистий піар
Так точно, але Ющ і пропіаритись не зміг. Замість "чому ви такі дрібні" міг би її віддати. А знову "журналістами-мордами" повіяло.

Це дійсно дріб`язок. По всіх параметрах

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #100 : Квітня 06, 2014, 12:42:19 12:42 »
Треба усвідомити, що у нас демократія тільки у масс-медія. Поки не буде змінено політичний режим, ми будемо міняти одних олігархів на інших.
А Ющенко ви вважаєте намагався це зробити?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #101 : Квітня 06, 2014, 12:42:58 12:42 »
Я не бачу проблем з дачею. Чистий піар
Так точно, але Ющ і пропіаритись не зміг. Замість "чому ви такі дрібні" міг би її віддати. А знову "журналістами-мордами" повіяло.
+400
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #102 : Квітня 06, 2014, 12:45:06 12:45 »
Я не бачу проблем з дачею. Чистий піар
Так точно, але Ющ і пропіаритись не зміг. Замість "чому ви такі дрібні" міг би її віддати. А знову "журналістами-мордами" повіяло.

Це дійсно дріб`язок. По всіх параметрах
хіба що по грошах на тлі всього бюджету дріб'язок. Але коли ти публічна персона, то дріб'язків не буває.
« Останнє редагування: Квітня 06, 2014, 12:54:55 12:54 від Astronaut »

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 461
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #103 : Квітня 06, 2014, 12:45:46 12:45 »
Цитата: borderlander
Фома, так може розкажете про те, яким боком Ви до Майдану? Що даэ Вам право в такому тоні ставити питання? Ви були контужені снайпером на Грушевського?
Особисто я там не був, не мав можливості, але трохи допоміг фінансово і трохи - організаційно, хоча мої можливості значно менші від можливостей Андрійовича, який не зробив нічого.

тоді пішов на куй :smiley23: :laugh:
На кую місце зайнято, там ти сидиш, підорій

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 461
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #104 : Квітня 06, 2014, 12:46:19 12:46 »
Я не бачу проблем з дачею. Чистий піар
Так точно, але Ющ і пропіаритись не зміг. Замість "чому ви такі дрібні" міг би її віддати. А знову "журналістами-мордами" повіяло.

Це дійсно дріб`язок. По всіх параметрах
30 лям гривень на рік - це понти?

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #105 : Квітня 06, 2014, 12:49:56 12:49 »
закрывайте ведку
ответ прост
андреичу не удобно просто, ну погорячился, не то высказал как оказалось то вот и как совестливый христианин молчит... и никуда не ходит, разве что в гости,


Вообще-то, Вы цитируете его слова в период, когда Янукович собирался подписать ассоциацию с ЕС, так что, не надо передергивать. :smilie7:
А не был он на Майдане, т.к., ему нечего было сказать людям. имхо.
Не знаю, что он думал о происходящем, понял ли наконец свои собственные ошибки, и что он во многом ответственен за то, что произлшло со страной? Вопросы есть - ответов нет.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #106 : Квітня 06, 2014, 12:50:50 12:50 »
Я не бачу проблем з дачею. Чистий піар
Так точно, але Ющ і пропіаритись не зміг. Замість "чому ви такі дрібні" міг би її віддати. А знову "журналістами-мордами" повіяло.

Це дійсно дріб`язок. По всіх параметрах
30 лям гривень на рік - це понти?

Я не знаю звідки твої цифри, це раз. Це менше ніж по гривні з українчєга на рік, це два. Абсолютні понти.

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 461
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #107 : Квітня 06, 2014, 12:52:59 12:52 »
Я не знаю звідки твої цифри, це раз. Це менше ніж по гривні з українчєга на рік, це два. Абсолютні понти.
http://ru.tsn.ua/politika/yuschenko-sehal-s-gosudarstvennoy-dachi-v-koncha-zaspe-356072.html

30 лямів - це 100 000 бронежилетів

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #108 : Квітня 06, 2014, 12:54:13 12:54 »
закрывайте ведку
ответ прост
андреичу не удобно просто, ну погорячился, не то высказал как оказалось то вот и как совестливый христианин молчит... и никуда не ходит, разве что в гости,


Вообще-то, Вы цитируете его слова в период, когда Янукович собирался подписать ассоциацию с ЕС, так что, не надо передергивать. :smilie7:
А не был он на Майдане, т.к., ему нечего было сказать людям. имхо.
Не знаю, что он думал о происходящем, понял ли наконец свои собственные ошибки, и что он во многом ответственен за то, что произлшло со страной? Вопросы есть - ответов нет.

Країна з волячою упертістю десять років голосувала за пару Янукович-Тимошенко. Незалежно практично ні від чого.

Offline Strangeways

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 296
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #109 : Квітня 06, 2014, 12:54:44 12:54 »
Елена
что же ты там меня перед читателями и писателями
я передергиваю... :smilie2:
там же четко в конце выражена уверенность андреича что и в других аспектах, то есть ну не получилось с ЕС, ну...бывает, что там..а в других аспектах? там же выражена уверенность!! что ж я передергиваю  :smilie2:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #110 : Квітня 06, 2014, 12:55:04 12:55 »
На кую місце зайнято, там ти сидиш, підорій

1.1 матюки з переходом на особистість опонента :laugh: :br
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #111 : Квітня 06, 2014, 12:55:52 12:55 »
Я не знаю звідки твої цифри, це раз. Це менше ніж по гривні з українчєга на рік, це два. Абсолютні понти.
http://ru.tsn.ua/politika/yuschenko-sehal-s-gosudarstvennoy-dachi-v-koncha-zaspe-356072.html

30 лямів - це 100 000 бронежилетів

Ну і? Думаєш уряд Азарова пустив би ці гроші на бронежилети для майдана? Черговий низькопробний тролінг.

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 461
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #112 : Квітня 06, 2014, 12:56:42 12:56 »
На кую місце зайнято, там ти сидиш, підорій

1.1 матюки з переходом на особистість опонента :laugh: :br
Свій пост почитай, істєрічко

Зав'язуйте вже зі страчем, та провокациями!
« Останнє редагування: Квітня 06, 2014, 01:53:09 13:53 від Askold »

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 461
  • ПТН - ПНХ!
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #113 : Квітня 06, 2014, 12:57:41 12:57 »
Ну і? Думаєш уряд Азарова пустив би ці гроші на бронежилети для майдана? Черговий низькопробний тролінг.
Я думаю що Ющ міг би взяти лям зі свого кармана і віддати на потреби, просто так.  Народ йому на 30 лям скинувся, можна трохи і віддати.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #114 : Квітня 06, 2014, 12:58:50 12:58 »
Цитата: borderlander
Фома, так може розкажете про те, яким боком Ви до Майдану? Що даэ Вам право в такому тоні ставити питання? Ви були контужені снайпером на Грушевського?
Особисто я там не був, не мав можливості, але трохи допоміг фінансово і трохи - організаційно, хоча мої можливості значно менші від можливостей Андрійовича, який не зробив нічого.


По-моєму ти майданом просто спекулюєш.

Виглядає це саме так, і думаю що саме так воно і є.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #115 : Квітня 06, 2014, 01:01:21 13:01 »
Ну і? Думаєш уряд Азарова пустив би ці гроші на бронежилети для майдана? Черговий низькопробний тролінг.
Я думаю що Ющ міг би взяти лям зі свого кармана і віддати на потреби, просто так.  Народ йому на 30 лям скинувся, можна трохи і віддати.

Звідкі занаєте що не дав?
Бо не став голосно про це волати на всіх площах, людих вулицях, та телеканалах, як це роблять політичні шахраї та ліцемери?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #116 : Квітня 06, 2014, 01:02:08 13:02 »
Ну і? Думаєш уряд Азарова пустив би ці гроші на бронежилети для майдана? Черговий низькопробний тролінг.
Я думаю що Ющ міг би взяти лям зі свого кармана і віддати на потреби, просто так.  Народ йому на 30 лям скинувся, можна трохи і віддати.

Ну це вже просто лайно по трубах. Таких грошей у нього просто нема. Він сам називав суму своїх активів. До мільйона

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #117 : Квітня 06, 2014, 01:03:13 13:03 »

Бо не став голосно про це волати на всіх площах, людих вулицях, та телеканалах, як це роблять політичні шахраї та ліцемери?

 :smiley24:

Offline Melatonin

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Стать: Чоловіча
    • Майстерня вітражних подарунків
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #118 : Квітня 06, 2014, 01:05:15 13:05 »
Треба усвідомити, що у нас демократія тільки у масс-медія. Поки не буде змінено політичний режим, ми будемо міняти одних олігархів на інших.
А Ющенко ви вважаєте намагався це зробити?
Нажаль ні. Але він багато зробив для того, щоб ми обрали напрямок в ЄС, до справжньої демократії. Але він не міг перерізати гілку, на який сидів. Мені здається, першій крок до зміни олігархії на демократію пролягав би у відмові від інституту президенства та створення парламентської республіки в умовах прозорих виборів та подальшої прозорої праці завдяки електронному уряду.

Astronaut

  • Гість
Re: Питання до шанувальників Андрійовича
« Reply #119 : Квітня 06, 2014, 01:57:09 13:57 »
Треба усвідомити, що у нас демократія тільки у масс-медія. Поки не буде змінено політичний режим, ми будемо міняти одних олігархів на інших.
А Ющенко ви вважаєте намагався це зробити?
Нажаль ні. Але він багато зробив для того, щоб ми обрали напрямок в ЄС, до справжньої демократії. Але він не міг перерізати гілку, на який сидів. Мені здається, першій крок до зміни олігархії на демократію пролягав би у відмові від інституту президенства та створення парламентської республіки в умовах прозорих виборів та подальшої прозорої праці завдяки електронному уряду.
Тоді мені лишається лише поспівчувати йому, якщо його не розміує більшість не те що людей, що дивляться телевізор, а й тих, хто читає інтернет.