Автор Тема: А тут гноблять “противсіхів”?  (Прочитано 4589 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Astronaut

  • Гість
А тут гноблять “противсіхів”?
« : Квітня 06, 2014, 01:11:42 01:11 »
Скажу за “противсіхів”, бо сам таким був. Та чого ж там, і є насправді до цих пір, от тільки графу “не підтримую жодного” прибрали.  І прибрали саме вороги “противсіхів”, саме ті, кому не до вподоби здоровий глузд і зайві запитання, зверніть увагу. Тому на війні як на війні. Отже і голосував за косату не тому, що поділяю її методи і зовсім не поважаю як особистість, а так, аби не за яника.

І що? Тепер всі гноблять “противсіхів”, мовляв через таких як ти маємо те, що маємо. Шановні, не завдяки, а всупереч. А якщо і є “завдяки” то завдяки ненажерливій жазі до влади косатої і нездатності домовлятись. І завдяки тому що і косата і яник, та й Сєня теж — одного поля ягоди. Тягнибоківське “товариство”, за яке я теж голосував, остаточно злилося для мене після Майдану. І я ще пам’ятаю “ширку” 2009-го коли “пропало все”. Та й Порох, що був міністром у яніка, а ще раніше “в соплях і сльозах” воював с юлькою за часів бджоляра ... та й багато чого. 

У мене критерій простий: збрехав один раз — збрешеш іншого разу. Тому віри нема нікому.

Але й немає виходу із цього маразму. Нам пропонують всі ті ж самі нудні обличчя, мутні договорняки,  всі ті ж самі гнилі аргументи і якісь начебто “програми”. В країні пиздець і майже війна, пройобано територію, шмат армії і майже увесь флот,  казна пуста, а вони взялись домовлятись між собою і затято писати слогани з граматичними помилками, наввипередки обіцяючи “повернути Крим”, приймаючи якісь там закони про окуповані території та ішу маячню.  Це ницість, тому ще не можуть вони не розуміти значення своїх слів, якщо хіба не живуть в іншій реальності.

Ну і що робити?

Божевільна думка, але я б пропонував відновити графу “не підтримую жодного” і ввести норму, за якою не визнавати переможцем виборів президента того, хто в підсумку другого туру набрав, ну наприклад, менше 25% від кількості усіх голосів виборців, які є, не тих, що прийшли, а що є взагалі.  Дійсно, навіщо президент, якого підтримує лише кожен четвертий, а три інші ненавидять? А до тих пір вибори не відбулися, і наступні наприклад через півроку.
« Останнє редагування: Квітня 06, 2014, 01:14:13 01:14 від Astronaut »

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #1 : Квітня 06, 2014, 01:14:18 01:14 »
Яник дякує усім противсіхам! Декілька ярдів розпиляв файно.

Astronaut

  • Гість
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #2 : Квітня 06, 2014, 01:15:29 01:15 »
Яник дякує усім противсіхам! Декілька ярдів розпиляв файно.

Це риторична відповідь.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #3 : Квітня 06, 2014, 01:17:42 01:17 »
ні не гноблять -

максимум в карму насруть

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #4 : Квітня 06, 2014, 01:19:28 01:19 »
ой тока не надо про притивсихив, в Дурдоме надоело :ak

Astronaut

  • Гість
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #5 : Квітня 06, 2014, 01:21:47 01:21 »
ой тока не надо про притивсихив, в Дурдоме надоело :ak
Я туда только картинки ходил смотреть после того как Коробова исчезла.

Astronaut

  • Гість
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #6 : Квітня 06, 2014, 01:24:13 01:24 »
ні не гноблять -

максимум в карму насруть
Тобі я бачу вже  :smilie7:

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #7 : Квітня 06, 2014, 01:27:05 01:27 »
ой тока не надо про притивсихив, в Дурдоме надоело :ak
Я туда только картинки ходил смотреть после того как Коробова исчезла.

то на Главной, а там еще есть фДД.  От где веселуха))

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #8 : Квітня 06, 2014, 01:33:35 01:33 »
Астранафт, я кстати противсих с первой минуты этого движения. То есть если ты ещо пару раз металса, то я протипсиховал твердо и поныне. В твоем посту затронуты глобальные проблемы  в упрощенной форме. Любые рассуждения такого толка приведут нас на практике только к одному выводу - Долой выборы, долой Раду.
В любом случае рад что нашего полку прибыло.
Скоро мы сделаем с тобой из СУПа рафинированный заповедник Противсихизма. Иншалла!

Astronaut

  • Гість
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #9 : Квітня 06, 2014, 01:40:29 01:40 »
Астранафт, я кстати противсих с первой минуты этого движения. То есть если ты ещо пару раз металса, то я протипсиховал твердо и поныне. В твоем посту затронуты глобальные проблемы  в упрощенной форме. Любые рассуждения такого толка приведут нас на практике только к одному выводу - Долой выборы, долой Раду.
В любом случае рад что нашего полку прибыло.
Скоро мы сделаем с тобой из СУПа рафинированный заповедник Противсихизма. Иншалла!
Коллега, я благодарен за столь непосредственную реакцию, но пока не уверен, что хочу быть частью означенного заповедника или причастным к его созданию :smiley16: А если серьезно, то я не вижу альтенатив раде и выборам, какими бы они ни были эти варианты а ля "долой".

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #10 : Квітня 06, 2014, 01:43:13 01:43 »
анархія? розпад України?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #11 : Квітня 06, 2014, 01:54:11 01:54 »
Астранафт, я кстати противсих с первой минуты этого движения. То есть если ты ещо пару раз металса, то я протипсиховал твердо и поныне. В твоем посту затронуты глобальные проблемы  в упрощенной форме. Любые рассуждения такого толка приведут нас на практике только к одному выводу - Долой выборы, долой Раду.
В любом случае рад что нашего полку прибыло.
Скоро мы сделаем с тобой из СУПа рафинированный заповедник Противсихизма. Иншалла!
Коллега, я благодарен за столь непосредственную реакцию, но пока не уверен, что хочу быть частью означенного заповедника или причастным к его созданию :smiley16: А если серьезно, то я не вижу альтенатив раде и выборам, какими бы они ни были эти варианты а ля "долой".


Тышо, слептур??? Или думаешь что выборы что-то дадут?  Прошу понять одну истину - нужна качественная перестройка. Выборы себя изжили. В каждом из нас сидит немного рабской психологии: раз убрали графу " против всех -  нужно идти и выбирать. Почему ты не протестуешь против лишения тебя исконных прав -голосовать так как ты хочешь -то есть против всех? Нахера такие выборы? С такого рабства начинаются все наши проблемы.
А выход есть - долой такие выборы в жопу. Даешь учредительное собрание. В истории всегда так было

Astronaut

  • Гість
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #12 : Квітня 06, 2014, 01:56:15 01:56 »
анархія? розпад України?
Чому ж зразу анархія? Он пастор і Ко сяк-так "керують" будучи "ВО".  Було б майже  непогано їм, аби не Крим. Після другого "заходу" кандидатів поменшає. Згоден, ідея зараз можливо й не на часі, але коли? Як би на все шукати слушний момент, то і досі б вели перемовини с яником ...

Astronaut

  • Гість
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #13 : Квітня 06, 2014, 02:01:25 02:01 »
Тышо, слептур??? Или думаешь что выборы что-то дадут?  Прошу понять одну истину - нужна качественная перестройка. Выборы себя изжили. В каждом из нас сидит немного рабской психологии: раз убрали графу " против всех -  нужно идти и выбирать. Почему ты не протестуешь против лишения тебя исконных прав -голосовать так как ты хочешь -то есть против всех? Нахера такие выборы? С такого рабства начинаются все наши проблемы.А выход есть - долой такие выборы в жопу. Даешь учредительное собрание. В истории всегда так было

Потому и написал, что не считаю что выборы что-то дадут, понятно же. А протестую только на форуме, потому что единомышленников нет. Да и тут заклюют похоже. И эта мысль моя проще, чем "учредительное собрание", про которое ты давно толкуешь. Там заправлять будут те же люди или их представители.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #14 : Квітня 06, 2014, 02:06:42 02:06 »
Тышо, слептур??? Или думаешь что выборы что-то дадут?  Прошу понять одну истину - нужна качественная перестройка. Выборы себя изжили. В каждом из нас сидит немного рабской психологии: раз убрали графу " против всех -  нужно идти и выбирать. Почему ты не протестуешь против лишения тебя исконных прав -голосовать так как ты хочешь -то есть против всех? Нахера такие выборы? С такого рабства начинаются все наши проблемы.А выход есть - долой такие выборы в жопу. Даешь учредительное собрание. В истории всегда так было

Потому и написал, что не считаю что выборы что-то дадут, понятно же. А протестую только на форуме, потому что единомышленников нет. Да и тут заклюют похоже. И эта мысль моя проще, чем "учредительное собрание", про которое ты давно толкуешь. Там заправлять будут те же люди или их представители.

Истинные противсихи срут на заклев :smilie5: Завтра поговорим, спать хочу, клавы не вижу, разум подготовлен к грезам

Astronaut

  • Гість
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #15 : Квітня 06, 2014, 02:09:04 02:09 »
разум подготовлен к грезам
Схожу за цитатником пожалуй  :gigi:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #16 : Квітня 06, 2014, 06:37:40 18:37 »
Не виключено що на цьому форумі, "противсіхі" тобто думаючі люди, будуть інтелектуально гнобити фанатиків та інших нерозвинених істот.

Astronaut

  • Гість
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #17 : Квітня 06, 2014, 06:44:15 18:44 »
Не виключено що на цьому форумі, "противсіхі" тобто думаючі люди, будуть інтелектуально гнобити фанатиків та інших нерозвинених істот.
Як що про мене, то це навряд. Хоча з фанатиками потрібно боротись.

Offline Shad

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Стать: Чоловіча
  • Cold
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #18 : Квітня 06, 2014, 06:52:04 18:52 »
Тю, проблема. Зашел в кабинку и отдал предпочтение двоим. Бюллетень ужо не прокатит, только технологии фальсификации  БЮТ и ПР на это накекать.   :smilie5:

Astronaut

  • Гість
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #19 : Квітня 06, 2014, 06:53:50 18:53 »
Тю, проблема. Зашел в кабинку и отдал предпочтение двоим. Бюллетень ужо не прокатит, только технологии фальсификации  БЮТ и ПР на это накекать.   :smilie5:
Не про те мова. Ти так і не зрозумів, здається.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #20 : Квітня 06, 2014, 06:55:39 18:55 »
Не виключено що на цьому форумі, "противсіхі" тобто думаючі люди, будуть інтелектуально гнобити фанатиків та інших нерозвинених істот.
Як що про мене, то це навряд. Хоча з фанатиками потрібно боротись.

Чому ви вирішили що це про вас?

Astronaut

  • Гість
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #21 : Квітня 06, 2014, 06:58:28 18:58 »
Не виключено що на цьому форумі, "противсіхі" тобто думаючі люди, будуть інтелектуально гнобити фанатиків та інших нерозвинених істот.
Як що про мене, то це навряд. Хоча з фанатиками потрібно боротись.

Чому ви вирішили що це про вас?
Ну так якось, гілку відкрив тому і сприймаю на свій рахунок :)

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #22 : Квітня 06, 2014, 07:02:37 19:02 »
"противсіхі" тобто думаючі люди
Якось дивно виглядає нездатність "думаючих"
обрати між двома кандидатами,
тим більше такими різними як Юля і янукович (2010 рік)
Кадри рєшают всьо

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #23 : Квітня 06, 2014, 07:07:06 19:07 »
"противсіхі" тобто думаючі люди
Якось дивно виглядає нездатність "думаючих"
обрати між двома кандидатами,
тим більше такими різними як Юля і янукович (2010 рік)

різницю між ними можливо визничити тільки по гендерній ознаці ,а так,клони...
« Останнє редагування: Квітня 06, 2014, 07:12:06 19:12 від -Юрій- »

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #24 : Квітня 06, 2014, 07:09:58 19:09 »
"противсіхі" тобто думаючі люди
Якось дивно виглядає нездатність "думаючих"
обрати між двома кандидатами,
тим більше такими різними як Юля і янукович (2010 рік)

різниця між ними можливо визничити тільки по гендерній ознаці ,а так клони...
Тобто Ви теж з думаючих? ;)
Кадри рєшают всьо

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #25 : Квітня 06, 2014, 07:18:45 19:18 »
Не виключено що на цьому форумі, "противсіхі" тобто думаючі люди, будуть інтелектуально гнобити фанатиків та інших нерозвинених істот.
Як що про мене, то це навряд. Хоча з фанатиками потрібно боротись.

Чому ви вирішили що це про вас?
Ну так якось, гілку відкрив тому і сприймаю на свій рахунок :)

Я ж вас не знаю, як я можу щось про вас говорити.
В назві гілки було питання, от на нього я і ввідповів. :)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #26 : Квітня 06, 2014, 07:19:35 19:19 »
"противсіхі" тобто думаючі люди
Якось дивно виглядає нездатність "думаючих"
обрати між двома кандидатами,
тим більше такими різними як Юля і янукович (2010 рік)

різницю між ними можливо визничити тільки по гендерній ознаці ,а так,клони...

В Янука ще коси не було.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #27 : Квітня 06, 2014, 07:23:00 19:23 »
"противсіхі" тобто думаючі люди
Якось дивно виглядає нездатність "думаючих"
обрати між двома кандидатами,
тим більше такими різними як Юля і янукович (2010 рік)

різниця між ними можливо визничити тільки по гендерній ознаці ,а так клони...
Тобто Ви теж з думаючих? ;)

Сподіваюсь що так.
В усякому разі не фанатик. :)
Чи може ви сумнваєтесь що Лінукс руллез форева, а Венда ацтой і мазадай!!! :hot:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #28 : Квітня 06, 2014, 07:24:00 19:24 »
Не виключено що на цьому форумі, "противсіхі" тобто думаючі люди, будуть інтелектуально гнобити фанатиків та інших нерозвинених істот.
Хотелось бы верить, но как показывает практика, на фанатов не действуют разумные доводы, они продолжают повторять заученные тезисы и мантры  :smilie5:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: А тут гноблять “противсіхів”?
« Reply #29 : Квітня 06, 2014, 07:25:56 19:25 »
Не виключено що на цьому форумі, "противсіхі" тобто думаючі люди, будуть інтелектуально гнобити фанатиків та інших нерозвинених істот.
Хотелось бы верить, но как показывает практика, на фанатов не действуют разумные доводы, они продолжают повторять заученные тезисы и мантры  :smilie5:

Нажаль там де є фанатизм (сліпа віра в ложних богів), там доводи безсилі, діють лише ємоциї.
« Останнє редагування: Квітня 06, 2014, 09:04:44 21:04 від Askold »