Автор Тема: Аваков  (Прочитано 3775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Аваков
« : Березня 26, 2014, 04:53:58 16:53 »
Тільки що (хв 30 назад) самооборона затримала біля Альфа-страхування підставних мєнтів (в машині знайшли другі ментівські номера), намагались зробити якусь провокацію походу.

прівєд міністру
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Аваков
« Reply #1 : Березня 26, 2014, 04:57:52 16:57 »
Тільки що (хв 30 назад) самооборона затримала біля Альфа-страхування підставних мєнтів (в машині знайшли другі ментівські номера), намагались зробити якусь провокацію походу.

прівєд міністру

В оперативных машинах ментов, СБУ и т.д. часто целый набор номеров лежит.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Аваков
« Reply #2 : Березня 26, 2014, 05:00:26 17:00 »
ап
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Silentio

  • Гість
Re: Аваков
« Reply #3 : Березня 26, 2014, 05:03:24 17:03 »
Активизировлся Гамняков... Дан приказ ему от Ули?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Аваков
« Reply #4 : Березня 26, 2014, 05:07:07 17:07 »
Активизировлся Гамняков... Дан приказ ему от Ули?

щодо дестабілізації обстановки
що цілком випадково співпадає з концентрацію частин рашистів на кордонах
один план, один...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков
« Reply #5 : Березня 26, 2014, 05:13:15 17:13 »
Авакова надо по-любому снимать. Он из тех людей, которые могут "дров наломать". Ярему надо ставить было с самого начала.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Аваков
« Reply #6 : Березня 26, 2014, 05:14:42 17:14 »
Авакова надо по-любому снимать. Он из тех людей, которые могут "дров наломать". Ярему надо ставить было с самого начала.

Юлька на юлька?  :Sho_za:

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Аваков
« Reply #7 : Березня 26, 2014, 05:15:11 17:15 »
Если приказ от Ули, то это ещё полбеды... А если он работает на паРашку? Адмиралы могут предавать, а министры не могут? Впрочем, сама Уля тоже... :smilie11:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков
« Reply #8 : Березня 26, 2014, 05:17:34 17:17 »
Авакова надо по-любому снимать. Он из тех людей, которые могут "дров наломать". Ярему надо ставить было с самого начала.

Юлька на юлька?  :Sho_za:
==========
При чем тут юлек-неюлек?

Ярема - профессиональный мент.

Аваков - полит.пижон.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Аваков
« Reply #9 : Березня 26, 2014, 05:20:16 17:20 »
Надивились ми на професійних ментів досхочу...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков
« Reply #10 : Березня 26, 2014, 05:24:35 17:24 »
Надивились ми на професійних ментів досхочу...
=============
То тепер дивіться на Авакова. Він ще не таке відчебучить. І не раз.

Я фігею...

Silentio

  • Гість
Re: Аваков
« Reply #11 : Березня 26, 2014, 05:25:44 17:25 »
Если приказ от Ули, то это ещё полбеды... А если он работает на паРашку? Адмиралы могут предавать, а министры не могут? Впрочем, сама Уля тоже... :smilie11:

Выяснить это можно лишь поменяв власть...

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: Аваков
« Reply #12 : Березня 26, 2014, 05:28:30 17:28 »
"Правий сектор" вимагає відправити під трибунал главу МВС Арсена Авакова та екс-міністра оборони Ігоря Тенюха.
Про це зі сцени на Майдані Незалежності заявив член політради "Правого сектора" Олег Однороженко, повідомляють Українські новини.
Перед цим активісти партії провели молебень за вбитим під час затримання координатором "Правого сектора" Олександром Музичком (прізвисько "Сашко Білий";).
"Сашко Білий був не тільки воїном, Сашко Білий був одним з основних організаторів Майдану, одним з основних діячів сьогоднішнього політичного процесу", - заявив Однороженко.
Однороженко вважає, що Аваков винен не тільки у вбивстві Музичка, а й разом з Тенюхом у здачі Криму Росії.
Наша вимога, наш ультиматум - не просто зняття з посад міністрів, які призвели до втрати територіальної цілісності України ... а підведення їх під трибунал Такі діячі як Тенюх і Аваков повинні бути віддані під трибунал!", - озвучив Однороженко позицію "Правого сектора".
Партія дала новій владі час на виконання цих вимог до 19:00 27 березня, коли на Майдані Незалежності планується провести віче, присвячене Олександру Музичку."
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/26/7020414/
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков
« Reply #13 : Березня 26, 2014, 05:29:55 17:29 »
Вобще-то, по действиям МВД формируется ощущение, что Майдан проиграл противостояние...
Гнать его нах...
Особенно после вчерашнего: "будет одна власть, власть МВД"
Так и хочется напомнить, что есть 3 власти: законодательная, исполнительная и судебная.
И 4 власть - пресса.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Silentio

  • Гість
Re: Аваков
« Reply #14 : Березня 26, 2014, 05:30:42 17:30 »
После того как на ВТОРОЙ день после водружжения на трон небритый поц заявил - Майдан свободен и может расходиться - у меня все вопросы
в ту сторону отпали. Я не знаю, может мне из далека хреново видно, но говорят большое видится на расстоянии - так вот у меня
стойкое впечатление что задача №1 убюточной власти не оборона страны, а отправка Майдана по домам, с жесткой зачисткой несогласных.
И Гамнякову тут поручена первая скрипка. Бо Наливайченко все же не совсем свой в этой шобле и имхо долго не усидит в кресле ...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Аваков
« Reply #15 : Березня 26, 2014, 05:35:52 17:35 »
+++ :hot:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков
« Reply #16 : Березня 26, 2014, 05:42:48 17:42 »
Я молю Бога не сделать Большую Глупость "Правому Сектору"...Не трогать Авакова! Если Авакова, не дай Бог, завалят, то:

1. Начнется гражданская война на партийной основе, а потом и обычная. Коалиции - кабздец.
2. Начнется тотальная кровавая война с ментами, здравствуй Майдан-3.
3. Раша ломанется на материк 100%, зачищать "бедный русский мир" от зверств неистовых бЕндеровцев с картинкой во всех СМИ про "Авакова vs Яроша".
4. Выбиваются ВСЕ козыри из рук Штатов и Европы.

Это будет просто труба. Хуже не придумаешь.

Убийством Сашка Білого необходимо заняться исключительно, насколько возможно ОТКРЫТО, с привлечением представителей Майдана. Иначе будет непоправимая ситуация.

Я понимаю "мужскую" рекацию "Правого Сектора". Но тут надо хорошо подумать головой.
« Останнє редагування: Березня 26, 2014, 05:44:48 17:44 від Geo »

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков
« Reply #17 : Березня 26, 2014, 06:00:26 18:00 »
Я молю Бога не сделать Большую Глупость "Правому Сектору"...Не трогать Авакова! Если Авакова, не дай Бог, завалят, то:
....
Я понимаю "мужскую" рекацию "Правого Сектора". Но тут надо хорошо подумать головой.

Я думаю, что не надо так однозначно воспринимать слово месть.
Помню Аваков на второй день при должности хотел "воздействовать физически на ПС", на что получил ответ в стиле "Пане Арсен, ми в курсi що у вас рило у пуху, та можемо пiдняти деякi дуже цiкавi факти з вашого життя..."
Думаю, что месть будет в этом духе.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Аваков
« Reply #18 : Березня 26, 2014, 06:06:57 18:06 »
Я молю Бога не сделать Большую Глупость "Правому Сектору"...Не трогать Авакова! Если Авакова, не дай Бог, завалят,

Якщо його арештують - він виживе. Хай поспішають.

Цитувати
Убийством Сашка Білого необходимо заняться исключительно, насколько возможно ОТКРЫТО, с привлечением представителей Майдана. Иначе будет непоправимая ситуация.


До сраки карі очі :( Кінці в воду і винних нема. Не віриш? :(

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков
« Reply #19 : Березня 26, 2014, 06:18:33 18:18 »
Я молю Бога не сделать Большую Глупость "Правому Сектору"...Не трогать Авакова! Если Авакова, не дай Бог, завалят,

Якщо його арештують - він виживе. Хай поспішають.

Цитувати
Убийством Сашка Білого необходимо заняться исключительно, насколько возможно ОТКРЫТО, с привлечением представителей Майдана. Иначе будет непоправимая ситуация.


До сраки карі очі :( Кінці в воду і винних нема. Не віриш? :(

==============
Я надеюсь все же на порядочность, честность и открытость. Иначе, нафига были эти сотни убитых?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Аваков
« Reply #20 : Березня 26, 2014, 06:21:25 18:21 »
Я надеюсь все же на порядочность, честность и открытость. Иначе, нафига были эти сотни убитых?

Залишки моєї віри були вбиті позавчора вночі біля Рівного :( Жидівська хунта вбиває українців, які їх привели до влоади. Бо українці не хочуть роззброюватися.
Тому Авакова на палю. Для чистоплюїв - можете арештувати хутко, щоб живим залишився.