Автор Тема: В суботу Ахмєтов був у Путлєра  (Прочитано 7609 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« : Квітня 07, 2014, 01:19:16 01:19 »
Про це повідомив Лєщєнко. Я думаю, що так і було, бо Європа в Украіні ахмєткі не треба. Йому треба раби в Донбасі. Але тоді путін мав надати йому певні гарантіі.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #1 : Квітня 07, 2014, 01:34:53 01:34 »
Сучонок зрозумів що влада пішла...і тепер він буде ніким в Україні. ..а хуйло могло йому пообіцяти губернатора дамбаса як суб'єкта рф. ..Як кадирову у Чечні. ..
Треба знищувати цю падлу татарську...Поки не пізно. ..Бо проєбемо як мінімум приазов'я усе

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #2 : Квітня 07, 2014, 01:39:42 01:39 »
а ведь предупреждали ведь власть...новую....

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #3 : Квітня 07, 2014, 01:40:26 01:40 »
Про це повідомив Лєщєнко. Я думаю, що так і було, бо Європа в Украіні ахмєткі не треба. Йому треба раби в Донбасі. Але тоді путін мав надати йому певні гарантіі.

Посилання?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #4 : Квітня 07, 2014, 04:23:15 04:23 »
у лещенка шукай посилання, йобт... прийшов і почав в усіх посилання вимагати... після надання посилання - жодних "дякую"...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #5 : Квітня 07, 2014, 04:44:52 04:44 »
Про це повідомив Лєщєнко. Я думаю, що так і було, бо Європа в Украіні ахмєткі не треба. Йому треба раби в Донбасі. Але тоді путін мав надати йому певні гарантіі.

Посилання?

Блін! Бувший мент-офіцер  прочитавши "повідомив Лєщєнко" не знає, де "посилання" !!!  :smilie9:

Отакі в нас "специ" в тих "органах" та спецслужбах !  Тільки кришувати наркотрафік та курв вмієте.... :smiley23: :smiley23: :smiley23:

Пам"ятаю, як ржали з тупого Миколи Мельниченка, коли він хвастався Червоненку, що отримав від американців "екслюзивну програму для криптування файлів, яку неможливо зламати",   як виявилось - архіватор WinZIP (!!!).
« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 05:01:17 05:01 від Ronin »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #6 : Квітня 07, 2014, 04:47:30 04:47 »
Маски скинуті:


Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #7 : Квітня 07, 2014, 04:50:06 04:50 »
Сучонок зрозумів що влада пішла...і тепер він буде ніким в Україні. ..а хуйло могло йому пообіцяти губернатора дамбаса як суб'єкта рф. ..Як кадирову у Чечні. ..
Треба знищувати цю падлу татарську...Поки не пізно. ..Бо проєбемо як мінімум приазов'я усе
.. ну здесь не получится позвонить у дзвиночок и просто сказать "откройте, милиция" - у этого урода личная армия поди больше чем ментов в области, причем без сумниву вооруженная по последнему слову со всеми засобами + деньгами хорошо мотивированы и кровью повязаны ..

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #8 : Квітня 07, 2014, 04:54:58 04:54 »
та яке СБУ, не наговорюйте на службу :smilie1: гражданін - міліціонєр :smilie1:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #9 : Квітня 07, 2014, 04:56:00 04:56 »
Сучонок зрозумів що влада пішла...і тепер він буде ніким в Україні. ..а хуйло могло йому пообіцяти губернатора дамбаса як суб'єкта рф. ..Як кадирову у Чечні. ..
Треба знищувати цю падлу татарську...Поки не пізно. ..Бо проєбемо як мінімум приазов'я усе
.. ну здесь не получится позвонить у дзвиночок и просто сказать "откройте, милиция" - у этого урода личная армия поди больше чем ментов в области, причем без сумниву вооруженная по последнему слову со всеми засобами + деньгами хорошо мотивированы и кровью повязаны ..

:)

БТР так испугал охрану Ахметова, что она легла на землю http://www.pravda.com.ua/rus/news/2005/08/17/4391074/
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #10 : Квітня 07, 2014, 04:59:01 04:59 »
Сьогодні вечором "Рубікон перейдено" - у питанні долі Ахметова. Те, на що не могла наважитись наша продажна аморфна БЮТ-ократія, наші корумповані малопрофесійні спецслужби - на радикальне вирішиння питання Ахметова, тепер вирішилось само. Тепер або єдина Україна - або Ахметов.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #11 : Квітня 07, 2014, 04:59:47 04:59 »
та яке СБУ, не наговорюйте на службу :smilie1: гражданін - міліціонєр :smilie1:

А-а-а ! Ну тоді все ясно, це багато мені пояснює щодо його рівня ....  :smilie9:

P.S. Я бачу, що ми не тільки хостинг поміняли, але в тебе і аватарка нова! Стару лишив в Іркутську (чи де там були серваки) ? ;)
« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 05:04:10 05:04 від Ronin »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #12 : Квітня 07, 2014, 05:03:53 05:03 »
я пмсал http://ukrpravda.net/index.php?action=search2

Плохо другое. Это открывает дорогу кошолке на табуретку.
Игра, панове, игра...
Будут вводить военное положение, короче  :smilie2:
Mocsia delenda est

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #13 : Квітня 07, 2014, 05:05:44 05:05 »
у лещенка шукай посилання, йобт... прийшов і почав в усіх посилання вимагати... після надання посилання - жодних "дякую"...

Питаю тому, що у Лещенка не знайшов. Але інформація цікава.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #14 : Квітня 07, 2014, 05:06:23 05:06 »
я пмсал http://ukrpravda.net/index.php?action=search2

Посилання бите !

Цитувати
Плохо другое. Это открывает дорогу кошолке на табуретку.

Хрен ей !!!  :smilie9:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #15 : Квітня 07, 2014, 05:07:38 05:07 »
країна вже інша, тому навіть з військовим станом кошолка буде робити те, що у неї виходить найкраще: смоктати. :smilie7: а сепаратисти будуть або знищені, або посаджені на п'ятнахи :smiley24:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #16 : Квітня 07, 2014, 05:09:13 05:09 »
Про це повідомив Лєщєнко. Я думаю, що так і було, бо Європа в Украіні ахмєткі не треба. Йому треба раби в Донбасі. Але тоді путін мав надати йому певні гарантіі.

Посилання?

Блін! Бувший мент-офіцер  прочитавши "повідомив Лєщєнко" не знає, де "посилання" !!!  :smilie9:

Отакі в нас "специ" в тих "органах" та спецслужбах !  Тільки кришувати наркотрафік та курв вмієте.... :smiley23: :smiley23: :smiley23:

Пам"ятаю, як ржали з тупого Миколи Мельниченка, коли він хвастався Червоненку, що отримав від американців "екслюзивну програму для криптування файлів, яку неможливо зламати",   як виявилось - архіватор WinZIP (!!!).

Синку, більше ніж мій підрозділ  в Україні ніхто не взяв на гарячому катів, хабарників, кришувальників наркотрафіку у погонах.
так що перед тим як рота роззявляти подумай, чи не буде потім соромно.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #17 : Квітня 07, 2014, 05:12:09 05:12 »
країна вже інша, тому навіть з військовим станом кошолка буде робити те, що у неї виходить найкраще: смоктати. :smilie7: а сепаратисти будуть або знищені, або посаджені на п'ятнахи :smiley24:

Як за перше, так і за друге - якщо здійсниться, то або поставлю за тебе свічку, або з мене ящик пива, коли приїдеш до Львова - на твій вибір !  :gigi:

Якщо чесно, то я щось сумніваюсь як на рахунок першого, так (особливо!) на рахунок другого... "Сажатєлєй" для сепаратистів щось я в упор не бачу - лише самі "рєшатєлі вапросов" при владі...

 Блін, сьогодні навіть спати не зміг від тих нервів :(

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #18 : Квітня 07, 2014, 05:14:06 05:14 »
Про це повідомив Лєщєнко. Я думаю, що так і було, бо Європа в Украіні ахмєткі не треба. Йому треба раби в Донбасі. Але тоді путін мав надати йому певні гарантіі.

Посилання?

Блін! Бувший мент-офіцер  прочитавши "повідомив Лєщєнко" не знає, де "посилання" !!!  :smilie9:

Отакі в нас "специ" в тих "органах" та спецслужбах !  Тільки кришувати наркотрафік та курв вмієте.... :smiley23: :smiley23: :smiley23:

Пам"ятаю, як ржали з тупого Миколи Мельниченка, коли він хвастався Червоненку, що отримав від американців "екслюзивну програму для криптування файлів, яку неможливо зламати",   як виявилось - архіватор WinZIP (!!!).

Синку, більше ніж мій підрозділ  в Україні ніхто не взяв на гарячому катів, хабарників, кришувальників наркотрафіку у погонах.
так що перед тим як рота роззявляти подумай, чи не буде потім соромно.

"Батьку" - ми як мінімум одного віку або я навіть старше - так що не надо ля-ля ! Ціну ментам в цій країні ми всі добре знаємо...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #19 : Квітня 07, 2014, 05:18:10 05:18 »
"Сажатєлєй" для сепаратистів щось я в упор не бачу - лише самі "рєшатєлі вапросов" при владі...

ти просто не туди дивишся, не на акакова треба дивитись :smilie7:  за останні три дні:

СБУ припинила злочинну діяльність громадянина України Дмитра Кузьменка, уродженця м. Конотоп, Сумської області котрий організовував сепаратистські заходи в Донецькій області. Розпочато кримінальне провадження, затриманому громадянину оголошено підозру про причетність до вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.
Згідно з рішенням суду Д.Кузьменку обрано запобіжний захід тримання під вартою та доставлено до слідчого ізолятора СБУ у м. Києві.


СБУ не допустила збройного захоплення влади в Луганській області. Служба безпеки України в Луганській області затримала та роззброїла чисельну глибоко законспіровану диверсійну групу. Група зловмисників планувала 10 квітня здійснити збройне захоплення влади в Луганській області із залякуванням мирного населення та застосуванням зброї і вибухівки.

За результатами масштабної спецоперації СБУ затримала 15 активних учасників диверсійної групи, вилучено 300 автоматів, 1 протитанковий гранатомет, велику кількість гранат, 5 пістолетів, пляшки з запалювальною сумішшю, значну кількість гладкоствольної та холодної зброї.
У взаємодії із прокуратурою Луганської області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочинів передбачених статтями 113 (диверсія), 111 (державна зрада). Тривають затримання та обшуки в місті Луганську та семи районах області.


У Донецьку за організацію масових заворушень затримано Р.Доню. СБУ в Донецькій області розпочато кримінальне провадження стосовно громадянина України Роберта Доні за статтями 294 (масові заворушення) та 341(захоплення державних або громадських будівель чи споруд) Кримінального кодексу України. Йому оголошено про підозру про причетність до масових заворушень у Донецьку 15-16 березня ц.р. і закликів  до захоплення органів державної влади (будівель Донецької обласної державної адміністрації, управління Служби безпеки України в Донецькій області та Донецької обласної прокуратури). Згідно з рішенням суду Р.Доні обрано запобіжний захід тримання під вартою та доставлено до слідчого ізолятора у м.Києві.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #20 : Квітня 07, 2014, 05:23:40 05:23 »
ти просто не туди дивишся, не на акакова треба дивитись :smilie7:  за останні три дні:
<...>

Блін - та толку то від того зараз, коли (скажемо відверто!) просрали весь Схід ?!? Донецькі мусора + приватна армія Ахметова (що часто одне і те, на скільки я розумію), готували те захоплення теж не один день, причому синхронізувались з "Оплотом" і іншою шваллю в Харкові - де вони, "орли Наливайченко" були ?  :smilie9:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #21 : Квітня 07, 2014, 05:28:17 05:28 »
Всякі допи-гепи в нас на свободі, Єфрємов їздить де хоче і робить що хоче (впевнений, що він активно приймав участь в тому "східному путчі"), про колєсніченок всяких взагалі мовчу,  навіть "шістку" Топаза відпустили, "обравши запобіжний засіб в формі домашнього арешту" - ну, тепер вони усі "віддячать" !

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #22 : Квітня 07, 2014, 05:33:24 05:33 »
на це питання я не маю відповіді. але видно, що в той час коли орли БЮТ (авакова) розстрілюють українських патріотів, які здатні чинити збройний спротив агресору - служба Наливайченка працює НА Україну. перебільшувати їхні можливості теж не варто. та ж УПА воювала проти НКВД майже 15 років, і ті нічого не могли зробити. так то - НКВД!...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #23 : Квітня 07, 2014, 06:01:24 06:01 »
Если то, что пишет Лещенко и Жовтяк - правда, то у Ахметова может быть только один мотив так поступать - личная безопасность.
Раскол или война ему не выгодны с экономической точки зрения - он потеряет по крайней мере часть своих активов, а остальные обесценятся.
Значит, Путин шантажирует его какой-то информацией, опубликование которой приведёт к аресту Ахметова либо Фирташ дал такие показания, после которых Ахметову уже нечего ловить и он побежал к Путину спасать жизнь и имущество.
Нужно проводить антитеррористическую операцию силами подразделений из других областей.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #24 : Квітня 07, 2014, 06:11:02 06:11 »
Значит, Путин шантажирует его какой-то информацией, опубликование которой приведёт к аресту Ахметова либо Фирташ дал такие показания, после которых Ахметову уже нечего ловить и он побежал к Путину спасать жизнь и имущество.

Второе скорее. Думаю, перед Ахметовым сейчас стоит дилемма - потерять все, или сохранить хоть часть, на территории "Восточно-украинской республики". С перспективой возможного реванша в будущем - при поддержке того же Путина.

Нужно проводить антитеррористическую операцию силами подразделений из других областей.

Ой, надо - только кто ж туда пойдет ? Там же ж, на территории одного Донецка  только десятки тысяч ментов, плюс писали что какая-то воинская часть захвачена (или перешла на их сторону). Чтобы их выбить, надо целую армию посылать... :(

Лучше всего конечно было бы взять (или хоть пристрелить "при попытке задержания" как Музычко) самого Ахметова. Это сразу бы решило множество вопросов...
« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 07:04:36 07:04 від Ronin »

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #25 : Квітня 07, 2014, 06:52:32 06:52 »
Мені здається, що треба по Ахметову виконати операцію, таку як по Білому. Навіть не дивлячись, чи дійсно він їздив до Путіна, бо не робить він ніфіга, тобто він з сепаратистами.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #26 : Квітня 07, 2014, 07:21:51 07:21 »


Нужно проводить антитеррористическую операцию силами подразделений из других областей.

Ой, надо - только кто ж туда пойдет ? Там же ж, на территории одного Донецка  только десятки тысяч ментов, плюс писали что какая-то воинская часть захвачена (или перешла на их сторону). Чтобы их выбить, надо целую армию посылать... :(

Лучше всего конечно было бы взять (или хоть пристрелить "при попытке задержания" как Музычко) самого Ахметова. Это сразу бы решило множество вопросов...

Про воинскую часть - это неподтвержденная информация, может быть сказками венского леса. Десятки тысяч ментов на территории Донецка вряд ли все как один будут поддерживать сепаратистов. Вы же знаете, какой боевой дух у ментов - если бабушку попрессовать, то легко, а со спецподразделениями воевать - извините.
Ахметова как Музычко взять не получится - у него своя маленькая армия. Это будет уже не спецоперация, а война. Нужно брать измором, вынуждая делать попытки прорыва - на атаку нужно значительно больше сил и его охрана, думаю, менее подготовлена вести такие действия. Опять же, нужно подтверждение информации Жовтяка об участии охраны Ахметова в сепаратистских действиях - ведь это тоже может быть деза.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #27 : Квітня 07, 2014, 07:26:48 07:26 »
Опять же, нужно подтверждение информации Жовтяка об участии охраны Ахметова в сепаратистских действиях - ведь это тоже может быть деза.

Та в Донецке, извиняюсь, даже голуби не срут без разрешения на то Ахметова! Вся донецкая бюрократия, все менты - все под его контролем. Поэтому то что случилось вчера - это все делалось по указанию Рената.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #28 : Квітня 07, 2014, 07:29:19 07:29 »
Просто Ахмет как и Ефрем поняли что доить бюджет ,наполняемый лохами,больше не получится(об их незаурядных менеджерских способностях-это большое преувеличение) и решили сыграть  ва-банк.Если эти придурки лягут под Путина -им хана.Крым это показал.Все заберут и не поморщатся.Играть в федерализацию тоже смысла нет-регион разворовано- дотационный.Остается только шантажировать Киев тем что ляжем под Путина или устроим федерализацию лишь бы опять вернули на бюджетные потоки.Будем посмотреть.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: В суботу Ахмєтов був у Путлєра
« Reply #29 : Квітня 07, 2014, 07:36:00 07:36 »
<...>
Остается только шантажировать Киев тем что ляжем под Путина или устроим федерализацию лишь бы опять вернули на бюджетные потоки.Будем посмотреть.

Это все так - но почему синхронно в Харькове началась буча ? Харьков - это ж не территория Ахметова. Разве что для "столичного статуса"...