Автор Тема: Я удивлялся почему НИКТО из новой власти не занимается модернизацией армии...  (Прочитано 1747 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ivan_Ivanovich

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Стать: Чоловіча
  • Live Free or Die
Я удивлялся почему НИКТО из новой власти не занимается модернизацией армии... И даже В ПОВЕСТКЕ ДНЯ у нынешней власти эта тема не стояла... И вот дождались, когда эта армия опять нужна... И что изменилось за 45 дней?

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Блін - от ви знущаєтесь чи що ?! Яка "модернізація армії" за місяць, при тому, що самої армії як такої немає, а грошей в бюджеті немає і боргів на два річних бюджета?  Ваше питання з тої ж серії що і  "А чому ніхто у владі не займається організацією української експедиції на Марс, вже 45 днів при владі ?"
« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 08:27:48 08:27 від Ronin »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Яка бл... армія? Народ 23 роки мав вертеп-карнавал. Бухав, крав, пики один одному бив, шлангував, брехав на всі боки і самому собі теж, а по утру ані праснулісь і піздєц - злодій в хаті. Яка нах армія, дядьку?
If you are going through hell, keep going.

Offline Ivan_Ivanovich

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Стать: Чоловіча
  • Live Free or Die
Блін - от ви знущаєтесь чи що ?! Яка "модернізація армії" за місяць, при тому, що самої армії як такої немає, а грошей в бюджеті немає і боргів на два річних бюджета?  Ваше питання з тої ж серії що і  "А чому ніхто у владі не займається організацією ураїнської експедиції на Марс, вже 45 днів при владі ?"

Я не знущаюся. Я прямо кажу, що в новій владі навіть НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ не стоїть таке питання. Чому?

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Я не знущаюся. Я прямо кажу, що в новій владі навіть НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ не стоїть таке питання. Чому?

"На порядку денному" в них лише одне - втриматись при владі  щоб "контролювати потоки". При владі ті самі люди, того самого сорту що і всі попередні 23 роки. Вони раніше займались армією ? То якого рожна їм зараз тим займатись?!

Юля перед минулими виборами розповідала про "професіну армію" - лише це показує, який рівень аналітики та розуміння суті справ там в них. Вони навіть не знають, що таке "професійна армія", що таку розкіш можуть собі дозволити лише дві країни в цілому світі - США та Великобританія...

Offline Ivan_Ivanovich

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Стать: Чоловіча
  • Live Free or Die
Я не знущаюся. Я прямо кажу, що в новій владі навіть НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ не стоїть таке питання. Чому?

"На порядку денному" в них лише одне - втриматись при владі  щоб "контролювати потоки". При владі ті самі люди, того самого сорту що і всі попередні 23 роки. Вони раніше займались армією ? То якого рожна їм зараз тим займатись?!

Юля перед минулими виборами розповідала про "професіну армію" - лише це показує, який рівень аналітики та розуміння суті справ там в них. Вони навіть не знають, що таке "професійна армія", що таку розкіш можуть собі дозволити лише дві країни в цілому світі - США та Великобританія...

І що робити з усіма оцими "розумними"? Чекати пока порозумнішають? Дочекаємося?

Offline Wiktor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Ivan_Ivanovich, а нафіга такий фсбешний тролінг нової влади з вашої сторони?

Весна переможе!

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Сиранные люди, реально.

И.И. у тебя дом, 20 лет разрушают его, все выносят от туда. пиздят, разворовывают.... остается один фундамент.

Потом приходит Иван Иваныч чешит лоб и говорит
- Блин я не понимаю, почему никто не занимается реконструкцией этого дома!

 :weep:

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Янукович четко и успешно выполнял поставленую перед ним задачу-системно разрушал армию.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Shad

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Стать: Чоловіча
  • Cold
Ответ прост: некогда и не за что.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Блін - от ви знущаєтесь чи що ?! Яка "модернізація армії" за місяць, при тому, що самої армії як такої немає, а грошей в бюджеті немає і боргів на два річних бюджета?  Ваше питання з тої ж серії що і  "А чому ніхто у владі не займається організацією ураїнської експедиції на Марс, вже 45 днів при владі ?"

Я не знущаюся. Я прямо кажу, що в новій владі навіть НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ не стоїть таке питання. Чому?
Іван Іванович, модернізація армії їм може не до снаги. Там би армії  пальним запастись хоча б на тиждень активних дій...

Особисто мене дивує, чому вони не оголошують надзвичайний стан хоча б в деяких регіонах. Прифронтових регіонах. Хоча б на час, коли точно відомо, що плануються провокації.

Offline Mrs W

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 83
Иван Иваныч, я так понимаю, Вы - крупный специалист (судя по Вашим веткам от гинекологии до космоса) напишите, что и как  - конкретно - можно было модернизировать за МЕСЯЦ, если и сама армия и вся страна разграблены.
Ваши конкретные предложения. Спасибо.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Иван Иваныч, я так понимаю, Вы - крупный специалист (судя по Вашим веткам от гинекологии до космоса) напишите, что и как  - конкретно - можно было модернизировать за МЕСЯЦ, если и сама армия и вся страна разграблены.
Ваши конкретные предложения. Спасибо.
Разве шо сменить портянки на носки или наоборот-носки на портянки.И то: времени и денег до хера надо.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
про закупівлю танків, збільшений бюджет на армію і мобілізацію у цій гілці можна писати?
чи тільки владу лаяти

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
про закупівлю танків, збільшений бюджет на армію і мобілізацію у цій гілці можна писати?
чи тільки владу лаяти

Та мля нехай форму закуплять! Парашути для десантників, вертоліт для десантників.
Кажуть, що один вертоліт облітає всю неньку, щоб по черзі здійснити тренувальні десантування. Я не вірю, але коли тобі це каже вчорашній начбат десантників, то що залишається робити.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
про закупівлю танків, збільшений бюджет на армію і мобілізацію у цій гілці можна писати?
чи тільки владу лаяти

Та мля нехай форму закуплять! Парашути для десантників, вертоліт для десантників.
Кажуть, що один вертоліт облітає всю неньку, щоб по черзі здійснити тренувальні десантування. Я не вірю, але коли тобі це каже вчорашній начбат десантників, то що залишається робити.
Маю по роботі деякі контакти з українською армією. На протязі останніх років в них були проблеми з закупівлею пального для однієї вантажівки на 1 рейс приблизно в 1000 км. Юля та Янук цілеспрямовано гнобили та розвалювали армію.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Я удивлялся почему НИКТО из новой власти не занимается модернизацией армии... И даже В ПОВЕСТКЕ ДНЯ у нынешней власти эта тема не стояла... И вот дождались, когда эта армия опять нужна... И что изменилось за 45 дней?


Іван Івановіч, ну Ви єй-бо как малєнькій, а красти ж коли???

да і по тємє  - как пожівают Сєрьога Санін, как Адамант?
с нєтєрпєнієм ждьом іх здєсь
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Вообще-то в Европе беспорядки подавляются при помощи водометов и слезоточивого газа, т.е. БЕЗ жертв.
Жертвы в данном случае нужны Путину, всем известно зачем.

О модернизации армии говорить пока рано, экономика на грани краха.

« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 11:08:35 11:08 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17188
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Иван Иваныч, я так понимаю, Вы - крупный специалист


Ты многое пропустила!
Ты даже не предполагаешь масштабов.
К тому же Иван Иванович каждый день стоял на Майдане (я не видел, он сам сказал)!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Зранку по 5-му був репортаж про зброю в афгані, яку США планують позбутися.
Показали багато прикладів передачі надлишкового озброєння союзникам. Україна до цього кола ніколи не входила. Типу зараз є шанс, що передадуьб нам.

Я би на це не сподівався. У нас кімната зброї СБУ захоплюється без жодного пострілу кучкою радикалів. Не кажучи про крим. Чесно, на місті США, крім пакетів з макарорнамИ, я би теж фіг що дав. Всеодно просруть.