Автор Тема: Школа - это навсегда .  (Прочитано 9502 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #60 : Січня 05, 2015, 03:10:56 15:10 »
по итогу ребенок забивает болт на обучение к зиме и скатывается в троечники, плюс имеет психологическую травму ой ой как же так, они ж все вокруг были тупее меня.

Не знаю, я так вчився і нормально було. Поки не пішов у сильнішу школу - там просто так навантажили, що дихнути ніколи було.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #61 : Січня 05, 2015, 03:12:15 15:12 »
Да мир не идеален, но тогда зачем вообще что-то менять?

Те що світ не може стати ідеальним не значить, що до ідеалу не треба рухатися. Тому що є різні рівні неідеальності. Є неідеальні США, а є неідеальне Зімбабве :)

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #62 : Січня 05, 2015, 03:27:11 15:27 »

Не знаю, я так вчився і нормально було. Поки не пішов у сильнішу школу - там просто так навантажили, що дихнути ніколи було.

я хз, я максимум мог все книги по истории и прочей ботанике прочитать, но лето тратить на решение матана это мазохизм, все равно я был среди тройки лучших учеников всегда, пока не пошел в сильную школу.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #63 : Січня 05, 2015, 03:30:17 15:30 »
з великою зацікавленістю прочитав гілку

зараз приймаю участь у розробці концепції початкової та середньої освіти від ПС

базова логіка наступна

на рівні молодшої школи необхідно чітко провести початковий розподіл дітей за інтелектуальним рівнем та бажанням вчитись

після завершення молодшої школи тестування

після чого в кожному мікрорайоні повинні бути школи з різним рівнем викладання і різним фінансуванням

рівень з умовною назвою ФЗУ, всі предмети в полегшеному варіанті (рівень А сучасних тестів ЗНО, а можливо і легше), базові знання з математики, фізики, біології, географії і т.д.,
більше годин трудового навчання з наданням робітничих та будівельних спеціальностей
після завершення середньої школи в ПТУ, або на роботу
кожен бажаючий може після будь-якого класу здати тести і перейти в школу іншого рівня,
Якщо читали "Сакура і дуб" Овчіннікова, то це ще давня англійська реформа освіти, проти якої у ліберальній Англії (!) воювали ревнителі соціальної рівності. Такий елітарний підхід у нас взагалі не пройде, а про можливу корупцію тим більше мовчу.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #64 : Січня 05, 2015, 03:34:27 15:34 »
Ех хлопці-дівчата. У вас дуже ідеалізоване уявлення про американську школу. Конкретно моєму шестирічному тупа пизда яка за сумісництвом його класний керівник вже промива мізки демагогією що наступний президент мусить бути дєвачка. Бо це буде справедливо. Вона наведе порядок і притисне тупих і жирних мужиків які ненавидять жінок настільки що виступають проти безкоштовних гандонів для жінок. Я на повному серйозі, це не стьоб.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #65 : Січня 05, 2015, 03:40:37 15:40 »

Цитувати

рівень з умовною назвою Гімназія
навантаження на рівні існуючого, з суттєвим збільшеням практичних занять з всіх предметів, обов*язкові дві мови
після кожного року незалежне оцінювання з всіх предметів
хто не відповідає вимогам - на рівень ФЗУ
за рахунок щорічного незалежного оцінювання визначаємо схильність кожної дитини до певних предметів та напрямків
після завершення середньої школи, або у технікум, або у старшу школу спеціалізовану за певним напрямком

орієнтовно на 1 000 000 населення під умовною назвою Супер Гімназія
туди відбирають самих обдарованих і здібних дітей, кожен рік за результатами ЗНО проводять ротацію, якщо хтось з простих Гімназій показав рівень кращий чим учень Супер Гімназії, то  можлива заміна, або доукомплектування класу Супер Гімназії
у Супер Гімназії - навантаження на рівні сучасних спецшкіл, малі класи (до 12-14 чоловік), мінімум 3 мови, літом за рахунок держави мовні табори у відповідних країнах, проведення лабораторних та практичних робіт на базі ВУЗів, обов*язкове естетичне виховання, мінімум один музикальний інструмент на рівні музичної школи, танці, малювання на рівні художньої школи, скульптура, історія мистецтва і т.д., безкоштовні квитки в театр і у філармонію, фізичне виховання
можливе проживання при навчальному закладі, для діток з районів
повне і незалежне оцінювання з усіх предметів після кожного року, не тягнеш - на рівень нижче

Цитувати
старша школа

тільки для випукників Гімназії (варіант здачі вступних іспитів для всіх інших)
Це єдине, що варто впровадити

Цитувати
спеціалізовані школи по нарпямкам, можливо і по предметам,
і ще, може, це

Цитувати
можливо у вигляді ліцеїв при відповідних вузах з проживанням учнів (для біологів, хіміків, географів і т.д.)  всі предмети на рівні сучасної програми, а спец предмети по спец програмі з привязкою до ВУЗ (можливо загнати зразу 1 курс)
Три шкідливі ідеї

Цитувати
по кожному предмету чи напрямку 1-2 ліцеї при провідних ВУЗах з проживанням, для випускників яких держава гарантує освіту за даним напрямком у будь-якому ВУЗі світу (надає безпроцентний кредит при умові роботи в Україні), вступ за відкритим конкурсом по результатам ЗНО після завершення середньої школи
Мабуть, автори не чули, що в Кембрідж і MIT потрібно вступати

Цитувати
для випускників СуперГімназій
продовження навчання у спеціалізованих ліцеях по конкретним предметам, або
у Академії кадрового резерву України (4 навчальних заклади, Львів, Київ, Дніпропетровськ, Одеса)
Кадровий резерв - це ті, що навчаться і будуть чекати, доки ті, хто біля корита нажеруться? Дурний романтичний підхід (пардон).

Цитувати
з проживанням при академії, підготовка до всупу у провідні університети світу, навантаження на рівні провідних ВУЗів, саме сучасне обладнання і т.д., цим діткам гарантована безкоштовна освіта в будь-якому навчальному закладі світу, при умові подальшої роботи протягом 15-20 років в Україні
саме ці люди повинні в результаті прийти в уравління державою, бізнесом, армією, силовими стурктурами і т.д., стати президентами, депутатами, урядом і т.д.

чекаю пропозицій та зауважень

Надто складна ієрархія. Вистачає звичайних шкіл (1-2 ступінь), гімназій-ліцеїв vs полегшених (можливо, професійно орієнтованих) шкіл на 3-му ступені,  а також мережі інтернатів (з вступом у стилі вузу і солідною державною підтримкою).

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #66 : Січня 05, 2015, 03:42:27 15:42 »
Ну і по суті. Україна витрача коло дев`яти тисяч гривень на рік на учня. Віддайте ці гроші батькам у вигляді ваучера. І вони самі визначать яка школа для їx дітей найкраща.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #67 : Січня 05, 2015, 03:45:51 15:45 »
Ще навздогін - така шкала різномасних закладів можлива хіба у великих містах. У одному відомому мені райцентрі взагалі три школи - ліцей, гімназія і "просто школа" :). Сільські школи взагалі лежать. Як будете градуювати?

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #68 : Січня 05, 2015, 03:48:27 15:48 »
В какой ты школе училась? " Семен Абрамович, Семен Самойлович, Рахиль Павловна"?  :laugh:
А  в США дебилов готовят, когда у нас читать и писать умеют, там еще детсадовскую программу проходят. Но конечно скоро граммотным быть будет роскошь в Украине, это цель.

в 5-й на на ул. Иванова :smilie5:
но район был Кагановический :laugh: 

ромчик, дыбилов не готовят, ими становятся все желающие
Ну там уже не лучше образование , чем на Салтовке.

5,5 лет учился в 5-й школе.
Домик на Сумской снесли,
родители получили квартиру на Салтовке,
и я перешел в салтовскую школу.
Года полтора мне нечего было делать:
уровни были принципиально разные.
Дебилы и хулиганы в центральных школах,
как правило, не задерживались.
Мою первую учительницу в 5-й школе, кстати,
звали Стелла Григорьевна  :ax
Давно уже в Израиле с дочкой живет.

Сейчас же многие салтовские школы не слабее "центровых".

Что касается необходимости сортировки учеников
по способности усваивать материал -
это нужно, безусловно.
Причем, с учетом наклонностей учеников.
Как это сделать в преддефолтном государстве,
где у бюджета денях нету, а частные школы лишили льгот,
в том числе, по налогу на землю - вопрос...
Мой родственник в этом учебном году перевел своего сына
 из обанкротившегося центрового лицея в салтовскую школу...
ну и ладно...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #69 : Січня 05, 2015, 03:50:42 15:50 »
Ще навздогін - така шкала різномасних закладів можлива хіба у великих містах. У одному відомому мені райцентрі взагалі три школи - ліцей, гімназія і "просто школа" :). Сільські школи взагалі лежать. Як будете градуювати?

Я вже висловив свою пропозицію. Дайте батькам можливість градуювати. Через систему ваучерів. Куди батьки понесуть гроші той і переможець.

Offline Olusha

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 209
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #70 : Січня 05, 2015, 03:58:40 15:58 »
А я в советской школе делал и продавал одноклассникам лотерейные билеты. :eyes:
Основной проблемой была низкая платежеспособность целевой категории.
Ну это было классе в пятом.

Позже торговал на рынке с одноклассником грушами.

Короче, кто хотел, тот пытался заработать. А знание физики, химии, биологии, математики и даже русской литературы в жизни никак не помешало.
:smilie10: :smilie10: :smilie10: Мой муж в советской школе тоже продавал лотерейные билеты :take_example:
В современной школе нужно вдалбливать детям с первого класса, что в жизни важно стать Мастером своего дела. Слесарь должен закончить ПТУ по специальности "слесарь", как и маляр, каменщик, сварщик итд. Сейчас у нас любого посредственного школьника тянут за уши до 11 класса, потом он учится на экономиста или "правоведа", благо, таких факультетов сейчас полно даже в самых захудалых техникумах, потом, не найдя работы по специальности, идет на стройку, где дядя Вася учит его крутить гайки и устанавливать унитазы. А потом приходят эти "очумелые ручки" устанавливать и ремонтировать сантехнику, имея очень отдаленные представления о нормах и правилах.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #71 : Січня 05, 2015, 07:22:06 19:22 »
Ще навздогін - така шкала різномасних закладів можлива хіба у великих містах. У одному відомому мені райцентрі взагалі три школи - ліцей, гімназія і "просто школа" :). Сільські школи взагалі лежать. Як будете градуювати?

Я вже висловив свою пропозицію. Дайте батькам можливість градуювати. Через систему ваучерів. Куди батьки понесуть гроші той і переможець.

Переможець у тому сенсі, що має учнів і фінансування. Ця перемога НІЧОГО не свідчить про рівень або тип закладу. Наприклад, в українській традиції - купувати дітям легке, блатне і перспективне для кар'єри життя, і такий заклад цілком може бути комерційно успішним.

Тому в освіті покладатися на "невидиму руку ринку" - наївно. Потрібен державний контроль, але з максимальною прозорістю і відрізанням геніталій контролерам, спійманим на корупції.

Offline Joker

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 271
  • Стать: Чоловіча
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #72 : Червня 22, 2017, 12:19:20 12:19 »
А є такі що гдз в школі використовували?)
В мене такий друг і зараз заробляє більше за мене а я не використовував(

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #73 : Червня 22, 2017, 12:35:19 12:35 »
А є такі що гдз в школі використовували?)
В мене такий друг і зараз заробляє більше за мене а я не використовував(

Його часом не Вітя Янукович звати?

Offline Joker

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 271
  • Стать: Чоловіча
Re: Школа - это навсегда .
« Reply #74 : Червня 22, 2017, 12:52:20 12:52 »
ахахаха ну якби Вітя янукович був то я б не був би мабуть зараз тут(
Виперли б разом з ним)