Автор Тема: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.  (Прочитано 65707 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Тесла почав освоювати не тільки американський континент, а й європейський. Дуже сподіваюсь, що в Україні скоро з"являться можливості по його обслуговуванню.

http://censor.net.ua/photo_news/319004/tesla_avtomobil_buduschego_bez_benzina_kotoryyi_stremitelno_zavoevyvaet_amerikanskiyi_rynok_fotoreportaj

Весь текст вставляти не буду, бо він задовгий.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #1 : Січня 04, 2015, 11:27:33 23:27 »
Добрий ранок, ти 2 роки спав/ла? :gigi:
У львові на городоцькій салон тесли є.



« Останнє редагування: Січня 04, 2015, 11:31:57 23:31 від Cortex »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #2 : Січня 04, 2015, 11:28:21 23:28 »
Взагалі класно - зникає проблема з бензином та забрудненням навколишнього середовища.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #3 : Січня 04, 2015, 11:29:59 23:29 »
Добрий ранок, ти 2 роки спав/ла? :gigi:
У львові на городоцькій салон тесли є.


Так то ж у Львові... :super:

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #4 : Січня 04, 2015, 11:31:24 23:31 »
Добрий ранок, ти 2 роки спав/ла? :gigi:
У львові на городоцькій салон тесли є.


Так то ж у Львові... :super:
А що, львів це вже не україна?  :Vedy_sebe:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #5 : Січня 04, 2015, 11:36:40 23:36 »
Добрий ранок, ти 2 роки спав/ла? :gigi:
У львові на городоцькій салон тесли є.


Так то ж у Львові... :super:
А що, львів це вже не україна?  :Vedy_sebe:

Я хочу сказати, що Львів - це круто :super:

А Ви хочете сказати, що Тесла вже переступив поріг й стоїть з іншого боку порога? :pooh_lol:

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #6 : Січня 04, 2015, 11:41:15 23:41 »
Добрий ранок, ти 2 роки спав/ла? :gigi:
У львові на городоцькій салон тесли є.


Так то ж у Львові... :super:
А що, львів це вже не україна?  :Vedy_sebe:

Я хочу сказати, що Львів - це круто :super:

А Ви хочете сказати, що Тесла вже переступив поріг й стоїть з іншого боку порога? :pooh_lol:
Теслу в україні можна без проблем купити і є де заряджати(якщо живеш в обласному центрі). Але коштує вона 150000 вічнозелених. 100 тисяч сама машинка і 50 тисяч забирає держава як мито.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #7 : Січня 04, 2015, 11:51:51 23:51 »

Теслу в україні можна без проблем купити і є де заряджати(якщо живеш в обласному центрі). Але коштує вона 150000 вічнозелених. 100 тисяч сама машинка і 50 тисяч забирає держава як мито.

Ну це теж круто.
І куди це дивиться СОТ? До якого часу нас будуть на митниці обдирати на автах?
Але, правда, Тесла збирається свою продукцію здешевити.
Та мито все одно - жах.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #8 : Січня 04, 2015, 11:54:47 23:54 »
Взагалі класно - зникає проблема з бензином та забрудненням навколишнього середовища.

Тесла работает от электричества, которое, к примеру, получается от Трипольской ТЭС путем сжигания мазута или угля. Вот вам и загрязнение. Еще неизвестно кто больше загрязняет - Тесла или ВАЗ-2101 :-)

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #9 : Січня 05, 2015, 12:10:01 00:10 »
Взагалі класно - зникає проблема з бензином та забрудненням навколишнього середовища.

Тесла работает от электричества, которое, к примеру, получается от Трипольской ТЭС путем сжигания мазута или угля. Вот вам и загрязнение. Еще неизвестно кто больше загрязняет - Тесла или ВАЗ-2101 :-)

А ще електростанції працюють на газі та на мирному атомі :pooh:
Але ж ці забруднення локальні. В цілому таки да - середовище очиститься.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #10 : Січня 05, 2015, 12:14:46 00:14 »
А ще електростанції працюють на газі та на мирному атомі :pooh:
Але ж ці забруднення локальні. В цілому таки да - середовище очиститься.

Машин на газе - полно, как минимум 90% маршруток и такси. А отходы от мирного атома - тоже проблема.

Но не спорю, в городе дышалось бы легче.

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #11 : Січня 05, 2015, 12:17:19 00:17 »
Любе авто для звичайного або, скажімо так,  незаможного українця - це розкіш. Потребує значних коштів на утримання. Платна автостоянка або гараж. Або ризик лишитися без авта. +паливо та інші витрати.

Щодо цієї тесли - як вона взимку опалюється?

Я думаю, можливо, краще налагодити випуск власних лісапетів та інвалідних колясок - легких, зручних, надійних, можливо навіть з електроприводом - для окремих моделей. Хоча я не в темі про виробництво лісапетів\колясок.
http://www.ua-region.com.ua/kved/Ind.35.42.0

« Останнє редагування: Січня 05, 2015, 01:26:43 01:26 від com »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #12 : Січня 05, 2015, 12:20:45 00:20 »
Любе авто для звичайного українця - це розкіш. Потребує значних коштів на утримання. Платна автостоянка або гараж. Або ризик лишитися без авта. +паливо та інші витрати.

Щодо цієї тесли - як вона взимку опалюється?

От цікаве запитання. Думаю, якщо на ньому вже катаються норвежці, то, мабуть, якось опалюється.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #13 : Січня 05, 2015, 12:24:01 00:24 »
Любе авто для звичайного або, скажімо так,  незаможного українця - це розкіш. Потребує значних коштів на утримання. Платна автостоянка або гараж. Або ризик лишитися без авта. +паливо та інші витрати.

Щодо цієї тесли - як вона взимку опалюється?

Там электропечка. Зимой пробег на одной зарядке меньше.
Летом существенно влияет на пробег потребление кондиционера.

Топик-стартер - молодец, я эту статью на "Цензоре" с удовольствием прочитал, тоже хотел здесь разместить, но меня опередили  :smilie1:

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #14 : Січня 05, 2015, 12:25:14 00:25 »
Любе авто для звичайного або, скажімо так,  незаможного українця - це розкіш. Потребує значних коштів на утримання. Платна автостоянка або гараж. Або ризик лишитися без авта. +паливо та інші витрати.

Щодо цієї тесли - як вона взимку опалюється?

Нормальный обогрев, причем, говорят по принципу теплового насоса наоборот. Ну что-то типа как обогрев кондиционером бытовым в квартире, где КПД намного выше обычного обогревателя.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #15 : Січня 05, 2015, 12:27:51 00:27 »
По поводу электричества и его источников.

Сейчас большая часть электроэнергии производится из невозобновляемых источников. Поэтому получается двойное преобразование (газ или уголь, или мазут, или уран - в электроэнергию, электроэнергия - в кинетическую энергию). Так что с точки зрения экономии природных ресурсов смысла особого не имеет, больше решает проблему загазованности крупных городов.

В перспективе - увеличение доли электроэнергии, производимой с помощью возобновляемых источников и дешевая термоядерная энергия, тогда в электромобилях будет смысл и с точки зрения экономии ресурсов.

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #16 : Січня 05, 2015, 12:28:37 00:28 »
мені у тій статті посилання сподобалось

Цитувати
Смотрите также на "Цензор.НЕТ": Россиянка несколько раз переехала соседку из-за царапины на двери автомобиля. ВИДЕО Источник: http://censor.net.ua/p319004

два світа - два способи життя

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #17 : Січня 05, 2015, 12:36:04 00:36 »
Любе авто для звичайного або, скажімо так,  незаможного українця - це розкіш. Потребує значних коштів на утримання. Платна автостоянка або гараж. Або ризик лишитися без авта. +паливо та інші витрати.

Щодо цієї тесли - як вона взимку опалюється?

Там электропечка. Зимой пробег на одной зарядке меньше.
Летом существенно влияет на пробег потребление кондиционера.

Топик-стартер - молодец, я эту статью на "Цензоре" с удовольствием прочитал, тоже хотел здесь разместить, но меня опередили  :smilie1:

Це мабуть тому, що за Теслою я вже давно слідкую. Дуже мені подобається і ідея і дизайн, і я бачила їх в міському трафіку - гарно виглядають.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #18 : Січня 05, 2015, 06:57:20 06:57 »
Взагалі класно - зникає проблема з бензином та забрудненням навколишнього середовища.

Тесла работает от электричества, которое, к примеру, получается от Трипольской ТЭС путем сжигания мазута или угля. Вот вам и загрязнение. Еще неизвестно кто больше загрязняет - Тесла или ВАЗ-2101 :-)
Там ещё один интересный момент - производство и утилизация литий-ионного аккумулятора. Экология при этом не улучшается, мягко говоря.
Ник зарезервирован

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #19 : Лютого 21, 2015, 02:14:07 14:14 »
Apple, Inc. збирається почати виробництво електричного автомобіля вже в 2020 році

Конкуренти з Tesla Motors Inc., і General Motors Co. орієнтуються на випуск у 2017 році електричного автомобіля, який може пройти більше 200 миль на одній зарядці, і буде коштувати менше $ 40000.

"Вступ Apple у змагання з виробництва електричних автомобілей є точкою перегину у переході до електричної епохи." -  сказав Стів Левайн, автор книги "The Powerhouse," про промислове виробництво автомобільних акумуляторних батарей. -  "Тепер у вас є Apple, який ствоює критичну масу і зможе на рівних змагатися з Теслою".


http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-02-19/apple-said-to-be-targeting-car-production-as-soon-as-2020

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #20 : Лютого 21, 2015, 02:22:12 14:22 »
Apple, Inc. збирається почати виробництво електричного автомобіля вже в 2020 році

Конкуренти з Tesla Motors Inc., і General Motors Co. орієнтуються на випуск у 2017 році електричного автомобіля, який може пройти більше 200 миль на одній зарядці, і буде коштувати менше $ 40000.

"Вступ Apple у змагання з виробництва електричних автомобілей є точкою перегину у переході до електричної епохи." -  сказав Стів Левайн, автор книги "The Powerhouse," про промислове виробництво автомобільних акумуляторних батарей. -  "Тепер у вас є Apple, який ствоює критичну масу і зможе на рівних змагатися з Теслою".


http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-02-19/apple-said-to-be-targeting-car-production-as-soon-as-2020
ага. спочатку іCar буде їздити тільки прямо, причому усі адепти еппла будуть переконувати усіх інших, що повороти - це непотрібна опція. поворот направо з'явиться у повністю революційному iCar4, а наліво в iCar5ю

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #21 : Лютого 21, 2015, 02:26:25 14:26 »
ага. спочатку іCar буде

А по суті? Плани Аппл інвестувати в цю галузь це погано, чи добре?

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1741
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #22 : Лютого 21, 2015, 02:54:28 14:54 »
Любе авто для звичайного або, скажімо так,  незаможного українця - це розкіш. Потребує значних коштів на утримання. Платна автостоянка або гараж. Або ризик лишитися без авта. +паливо та інші витрати.

Щодо цієї тесли - як вона взимку опалюється?

Я думаю, можливо, краще налагодити випуск власних лісапетів та інвалідних колясок - легких, зручних, надійних, можливо навіть з електроприводом - для окремих моделей. Хоча я не в темі про виробництво лісапетів\колясок.
http://www.ua-region.com.ua/kved/Ind.35.42.0
По Вашому кравчучка наше всьо?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #23 : Лютого 21, 2015, 03:02:24 15:02 »
Електромобіль мені не світить - кілька разів на рік я подорожую до іншого штату - 540 миль. Це 9-10 годин і трохи більше бака пального. Виходить швидко і дешево.
If you are going through hell, keep going.

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #24 : Лютого 21, 2015, 03:18:58 15:18 »
Електромобіль мені не світить - кілька разів на рік я подорожую до іншого штату - 540 миль. Це 9-10 годин і трохи більше бака пального. Виходить швидко і дешево.

Нех...й шастать.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #25 : Лютого 21, 2015, 04:33:03 16:33 »
Ребята, какое будущее, какое на пороге...

В начале автомобилизации 100 лет назад даже рекорды скорости принадлежали электромобилям... И от них, в итоге, отказались в масовом производстве из за неэкологичности и проблем с зарядкой.

Если вы почитаете газеты 100 летней давности - обычные автомобили с ДВС подавались как решение всех экологических проблем.

Потому что, например, в Лондоне для банальных целей гор. транспорта было 2 млн. лошадей, и этот навоз убивал все в радиусе 50 км.. А куда его девать, эта проблема была даже в Киеве, не то что в крупных городах...

Так что не стоит видеть в электричестве панацею.

Проблемы сконцентрированы в трех местах

1. Выработка электроэнергии
2. Производство аккумуляторных батарей
3. Утилизация аккумуляторных батарей.

Как бы не оказалось, что бензиновый мотор - это просто подарок богов, по сравнению с п.1-3.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #26 : Лютого 21, 2015, 05:33:23 17:33 »
На Заході всі ці енергозберігаючі технологіі - це такий розпил державних грошей, що нашим олігархам і не снилося. Головне - гарна обгортка. А насправді - суцільна Solyndra. Можете гугланути це слово.
If you are going through hell, keep going.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #27 : Лютого 21, 2015, 05:36:06 17:36 »
На Заході всі ці енергозберігаючі технологіі - це такий розпил державних грошей, що нашим олігархам і не снилося. Головне - гарна обгортка. А насправді - суцільна Solyndra. Можете гугланути це слово.

Та прям не снилось... Чего наш "экологический тариф" стоил... :)

Ну и нормально, пусть пару лет "поибуться" с нашими ветряками и солнечными панелями москали в Крыму  :hot:

Там фишка была в другом - это были не столько электростанции, сколько трансформаторы для преврашения электроэнергии по 1 грн в такую же по 5 грн  :smilie5:

Offline AVI

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 183
  • Стать: Чоловіча
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #28 : Лютого 21, 2015, 05:42:41 17:42 »


А по суті? Плани Аппл інвестувати в цю галузь це погано, чи добре?
Apple никогда не выходил на рынок с революционными решениями. Но даже хорошо известную идею у них получается довести до состояния "Вау!", сформировать огромную группу фанатов, которые обеспечивают финансовый успех. Вокруг и на основе этого успеха образуется соответствующая инфраструктура.
Думаю у Эппла все получится - в последние годы у них откровенных провалов вроде бы не было.
А все перечисленные проблемы - не принципиальны и решаемы.

И еще - важен сам факт выхода такой компании на этот рынок.
Выход на него - огромные деньги и риски. А там все это умеют считать и просчитывать.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Тесла - майбутнє вже біля нашого порога.
« Reply #29 : Лютого 21, 2015, 06:08:29 18:08 »
ІМХО найближчі років 10 майбутнє таки за гібридами. Решта буде дорогою забавкою


« Останнє редагування: Лютого 21, 2015, 06:10:06 18:10 від monach »
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.