Автор Тема: Активисты "Правого сектора" начали штурм здания Верховного суда Украины  (Прочитано 7426 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мавпеня

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 10
Молодцы! Вместо того, чтобы проявить себя в Харькове и Луганске, самое время устроить очередную бучу в центре Киева.

Як саме вони повинні "себе проявити"? Бо що б вони не робили, їх все рівно об'являть "провокаторами, агентами Путіна". Ось Ви, наприклад, не розумієте, що вони біля Верховного Суду роблять реальну справу, цінність якої може навіть перевершує боротьбу з сепаратистами зараз на Сході (тим більше, що  боротьба з сепаратистами - це справа правоохоронних органів, які мають зброю, а не Правого Сектора, якого Аваков обеззброїв)

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
все...закончили, судьи разбежались
кроме ПС был автомайдан самооборона и просто граждане..
сейчас на 112 поясняет чувак с автомайдана - почему..
лавринович-главный скот до сих пор на свободе, потому люди возмущены

Мля!
Текущая власть, при поддержке СМИ опять тиражирует страшилку про ПС.
Вчера так же звиздели про коридор позора для ПС в Харькове. На УП даже с издёвкой было написано.
А, как оказалось, там ПС и не пахло.
А сегодня Харьков - "во всей красе".
Да, а ПС в Харькове себя побоевитее показал.
Вспомните про Рымарскую.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
У Харкові вони відхопили "люлєй", знали що відхоплять, але ж хоч щось робили і роблять.

А теперь ВНИМАНИЕ, цитатка:
Цитувати
"В СМИ появились заметки о том, что участников Правого сектора заставили поползти на коленях. Ребята ползали, да. НО ОНИ НЕ ИЗ ПРАВОГО СЕКТОРА!!! Я разговаривала с теми ребятами, которые оказались в больнице, которых побили больше всех- они НЕ ПРАВЫЙ СЕКТОР", - рассказала активистка.
Источник: http://censor.net.ua/v279745

я це читав. В Харкові Правий сектор присутній. Веде діяльність. Але в своєму пості я мав на увазі більш давній випадок, коли на штаб-квартиру Правого сектору на Римарській напали русофіли. Ті відбивались. Міліціянти ж, в "кращих" радянських традиціях, не затримали жодного русофільського нападника. Втім пов'язали всіх, хто оборонявся від нападників, більше того злили в інет персональну інфу про цих Правосекторців (з цим вони, правда лохонулись, бо народ впевнився в тому, що це ніякі не западенці, а майже всі Харків'яни, немісцевих пару-трійко людей, причому хтось з Луганщини, а хтось з Донеччини отаке).
... і хай Росія згине як держава

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
я це читав. В Харкові Правий сектор присутній. Веде діяльність. Але в своєму пості я мав на увазі більш давній випадок, коли на штаб-квартиру Правого сектору на Римарській напали русофіли. Ті відбивались. Міліціянти ж, в "кращих" радянських традиціях, не затримали жодного русофільського нападника. Втім пов'язали всіх, хто оборонявся від нападників, більше того злили в інет персональну інфу про цих Правосекторців (з цим вони, правда лохонулись, бо народ впевнився в тому, що це ніякі не западенці, а майже всі Харків'яни, немісцевих пару-трійко людей, причому хтось з Луганщини, а хтось з Донеччини отаке).

Це правда, Патріот України - це єдина українська організація яка дала рішучий відсіч рашистам-сепаратистам. Після цього харківські мусора закрили 25 патріотів в СІЗО. Харківська мусорота - це та сама сепаратиська наволоч.