Автор Тема: Аааа... Мост уже строят !!!  (Прочитано 65412 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #90 : Липня 09, 2015, 11:05:39 11:05 »
Ізоляція Мордору буде доволі умовною.  Якщо "радянський союз" сам себе прагнув заізолювати, то так воно і було. Але ж якщо навпаки, то це треба шоб всі сусіди росії почали від неї відгорожуватись - а це нереально. Через той же Китай будуть  перти все що їм потрібно.

 Пока кстати больше Украину изолировали, ей "отпечатки пальцев" ввели для визы , а не раше или Крыму.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #91 : Липня 09, 2015, 11:05:47 11:05 »
И шо? Иран дохера лет в гораздо более строгой изоляции прожил.
А що є "ідеалом"? Ізоляція - покарання. Зміниться позиція (з будь якого боку), припиниться ізоляція. Але і про ізоляцію поки рано говорити. Подивимось яким буде кінець цього року.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #92 : Липня 09, 2015, 11:10:28 11:10 »
Ізоляція Мордору буде доволі умовною.  Якщо "радянський союз" сам себе прагнув заізолювати, то так воно і було. Але ж якщо навпаки, то це треба шоб всі сусіди росії почали від неї відгорожуватись - а це нереально. Через той же Китай будуть  перти все що їм потрібно.
РФ так саме самоізолюється  :smilie3: Закриває ринок, лякає громадян страшним життям "на заході". Почитай що там у мозок громадянам наливають. Китай - це страшний сон кремля  :smilie3:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #93 : Липня 09, 2015, 11:11:38 11:11 »
Пока кстати больше Украину изолировали, ей "отпечатки пальцев" ввели для визы , а не раше или Крыму.
Кому-то візи, а кому-то тільки палець прикласти  :smilie3:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #94 : Липня 09, 2015, 11:13:01 11:13 »
И шо? Иран дохера лет в гораздо более строгой изоляции прожил.
А що є "ідеалом"? Ізоляція - покарання. Зміниться позиція (з будь якого боку), припиниться ізоляція. Але і про ізоляцію поки рано говорити. Подивимось яким буде кінець цього року.

Я не знаю, что "идеал".
Я только писал про то, что построят они мост, и мы ничего не сможем поделать.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #95 : Липня 09, 2015, 11:13:43 11:13 »
Дивний цей Москаль.
Пригадую, був тут у нас Москвич..., який теж намагався бути "своим среди чужих".

Москаль, не надо Хуйло защищать: он такой, какой есть и ему плевать на всяких там горе-патриотов, которые... готовы рубашку на себе рвать, лишь бы... Владимир Владимирович... лишний раз всем лапшу вешал, как он любит Украину...
Вот и вам, товарищ Москаль, не пристойно в чужой монастырь да своим уставом лезть.

Касаемо Моста, то нужно понимать, что в РФ все строится через ...опу, сколько туда не вкладывай бабла.
У Керченского моста нет не то что будущего, у него нет ни проекта, ни инвесторов, ни реальной суммы, которая должна быть на строительство Стройки Века.
Кроме того, в самом деле, пока не решена судьба территории: Крым... есть территорией Украины, как бы Хуйло не вешал лапшу и  не поднимал Хрущевские архивы 50 годов прошлого века.
Раз так..., то ДОБРО на строительство должна дать Украина (Каб. Министров), что бы в будущем не было проблем...
Еще следует помнить, что пока Крым... под санкциями, Украина запросто может перекрыть не токо соседние порты, но и электро и водоснабжение (Днепровский канал) .
Так что... не стоит надувать щеки, махать триколоом и изображать патриота.
Точка в Крымском вопросе... пока не поставлена.
 :moskali:
 
« Останнє редагування: Липня 09, 2015, 11:15:19 11:15 від Бувалий »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #96 : Липня 09, 2015, 11:21:19 11:21 »
... Я только писал про то, что построят они мост, и мы ничего не сможем поделать.
Ми зможемо робити рівно те, що і без мосту  :smilie3: Це так.
Я також писала, що питання тільки у кордонах. Кордони по факту можуть змінитися, але міжнародна ізоляція чекає РФ тільки у одному варіанті кордонів. Ізоляція - це як покарання за вбивство. Виправити не можна, але дія у відповідь є.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #97 : Липня 09, 2015, 11:23:39 11:23 »
Пока кстати больше Украину изолировали, ей "отпечатки пальцев" ввели для визы , а не раше или Крыму.
Кому-то візи, а кому-то тільки палець прикласти  :smilie3:
Кому?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #98 : Липня 09, 2015, 11:24:46 11:24 »
... Я только писал про то, что построят они мост, и мы ничего не сможем поделать.
Ми зможемо робити рівно те, що і без мосту  :smilie3: Це так.
Я також писала, що питання тільки у кордонах. Кордони по факту можуть змінитися, але міжнародна ізоляція чекає РФ тільки у одному варіанті кордонів. Ізоляція - це як покарання за вбивство. Виправити не можна, але дія у відповідь є.

Да. Соглашусь. олучается типа убить и отсидеть...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #99 : Липня 09, 2015, 11:27:01 11:27 »
З приводу мосту  - буде все примітивно скоріш за все. Будуть сипати каміння в пролив, робити дамбу. Потім залишать кусок для самого мосту, щоб кораблі якось проходили.  Все буде "з коліс" робитись.  Тут треба додавати "ударная стройка вєка", як і було все при совку.

Offline Москаль77

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #100 : Липня 09, 2015, 02:14:04 14:14 »
Є люди, які не можуть іноді залучити мозок, а приймають рішення "вторинними статевими ознаками". Доречі, це ж ти щось про "обгортку" жінок на форумі писав?  :smilie3: От це воно і є. Збуджуєшся, мозок, який би сигналив про небезпеку, вимикаєш і от воно, готове хуйло. Не він, а воно  :smilie3: Тому що ознакою чоловіка, як на мене  :smilie3:, є ще і мозок. Відповідальність  :smilie3: ... та таке інше. Ну, якщо він на лідерство розраховує, звичайно. Або на рівноправне партнерство, якщо зовсім вже розвиненим є  :smilie3:
Тобто, ваше хуйло, яке в кремлі засіло, в середовищі гебістов, думає не головою, а просто збуджується. Так зрозуміло?
У вас очень интересная. но противоречивая картина мира. Получается все проблемы высокоинтеллектуальным украинцам создает человек примитивный и недалекий. Что-то вроде проигрыша гроссмейстера ребенку-дауну сначала в шахматы, а потом в теннисе и боксе.
Дивний цей Москаль.
Пригадую, був тут у нас Москвич..., який теж намагався бути "своим среди чужих".

Москаль, не надо Хуйло защищать: он такой, какой есть и ему плевать на всяких там горе-патриотов, которые... готовы рубашку на себе рвать, лишь бы... Владимир Владимирович... лишний раз всем лапшу вешал, как он любит Украину...
Вот и вам, товарищ Москаль, не пристойно в чужой монастырь да своим уставом лезть.

Касаемо Моста, то нужно понимать, что в РФ все строится через ...опу, сколько туда не вкладывай бабла.
У Керченского моста нет не то что будущего, у него нет ни проекта, ни инвесторов, ни реальной суммы, которая должна быть на строительство Стройки Века.
Кроме того, в самом деле, пока не решена судьба территории: Крым... есть территорией Украины, как бы Хуйло не вешал лапшу и  не поднимал Хрущевские архивы 50 годов прошлого века.
Раз так..., то ДОБРО на строительство должна дать Украина (Каб. Министров), что бы в будущем не было проблем...
Еще следует помнить, что пока Крым... под санкциями, Украина запросто может перекрыть не токо соседние порты, но и электро и водоснабжение (Днепровский канал) .
Так что... не стоит надувать щеки, махать триколоом и изображать патриота.
Точка в Крымском вопросе... пока не поставлена.
 :moskali:
 
ВВП в моей защите точно не нуждается) Традиции качества в строительстве на всем бывшем СССР примерно одинаковые, возможно у вас в последние годы был прорыв и дороги теперь как в Германии, но например в Латвии просто жопа. Я там был в 14 году, хотя собирался в Киев, но не сложилось. Хорош Киев весной, так мне говорили.
"Своим" или "чужим" я здесь не буду, я всего лишь ник из интернета.
Крым... есть территорией Украины сложно сказать, с учетом этих планов http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=55883 Крым запросто может стать территорией Укроссии)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #101 : Липня 09, 2015, 03:09:58 15:09 »
Мосакаль, я думаю, не треба чекати, коли ваша персона вiдпочiне вiд СУПа?
Шо ви нам тут втираете?
При чому тут Прибалти?
Мова йде суто про Керченський мiст, на якого Хуйло... так сподiваеться.
Однак, одними надiями жити не можна.
А коли все таке безнадiйне, коли ЕС... бачiти патвору не хоче, то що нам з вами робити?..
Знову кажу: Справи Криму - то суто НАШI справи i думка Кремля... нас не цiкавiть, як би ви там не казали про вашого карлика - ВВП або ще як.
Керченська переправа, нажаль, не справляеться з потоком автiвок та грузових поiздiв.
А ще треба пасажирськi поiзди перевозити - до порту Кавказ...

Взагалi то не розумiю - нащо вам той Крим, коли е чудови курорти Кавказу - те ж саме Чорне море, чудова, казкова оздоровниця Сочи, мабудь найдорожча за всю iсторiю будiвництва та розкрадання ресурсiв РФ...
То ж задайте питання своему улюбленому Iмператору Хуйлу Першому: нащо йому Керченьский геморой?..

 :moskali:

Offline Москаль77

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #102 : Липня 09, 2015, 03:25:54 15:25 »
вiдпочiне вiд СУПа?
[/i]
 :moskali:
Не понял и гугл не помог.
При чому тут Прибалти?
[/i]
 :moskali:
Речь шла о качестве строительства и я посмел упомянуть потомственную рукожопость людей данной профессии, которую на все гранты ЕС не смогли изжить даже в Латвии.
То ж задайте питання своему улюбленому Iмператору Хуйлу Першому: нащо йому Керченьский геморой?..[/i]
 :moskali:

В век интернета мы с вами на одном расстоянии от его сайта. Спросите сами.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #103 : Липня 09, 2015, 03:33:39 15:33 »
И не собираюсь: он для меня... ни кто и ни что...
Целуйте своего Императора во все места и пойти ему оды...
 :moskali:

Offline Москаль77

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #104 : Липня 09, 2015, 03:37:16 15:37 »
И не собираюсь: он для меня... ни кто и ни что...
Целуйте своего Императора во все места и пойти ему оды...
 :moskali:
Ладно, мне сейчас на Лубянку в кассу и за новым заданием. По пути заеду целовать.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #105 : Липня 09, 2015, 03:37:57 15:37 »
Если к тому времени учетная запись останется.
Привет Москвичу.
 :moskali:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #106 : Липня 09, 2015, 03:49:57 15:49 »
Є люди, які не можуть іноді залучити мозок, а приймають рішення "вторинними статевими ознаками". Доречі, це ж ти щось про "обгортку" жінок на форумі писав?  :smilie3: От це воно і є. Збуджуєшся, мозок, який би сигналив про небезпеку, вимикаєш і от воно, готове хуйло. Не він, а воно  :smilie3: Тому що ознакою чоловіка, як на мене  :smilie3:, є ще і мозок. Відповідальність  :smilie3: ... та таке інше. Ну, якщо він на лідерство розраховує, звичайно. Або на рівноправне партнерство, якщо зовсім вже розвиненим є  :smilie3:
Тобто, ваше хуйло, яке в кремлі засіло, в середовищі гебістов, думає не головою, а просто збуджується. Так зрозуміло?
У вас очень интересная. но противоречивая картина мира. Получается все проблемы высокоинтеллектуальным украинцам создает человек примитивный и недалекий. Что-то вроде проигрыша гроссмейстера ребенку-дауну сначала в шахматы, а потом в теннисе и боксе.
Я картину світу не малювала, пояснила тільки сенс "найменування". Геній ваше хуйло чи ні, - вам вирішувати. Якщо метою народу РФ було те, у чому опинилась РФ зараз (не будемо говорити про те, що можливо очікує на РФ), тоді геній. Але з боку схоже на щось інстинктивне.
Щодо наших проблем, то проблеми саме від відсутності мозку у доволі великої частини виборців. Це я про вихід тимошенко у другий тур в 2010 році. І це після її реакції на війну в Грузії та підписання договору з "Газпромом" на його користь в 2009 році.
Чому? А фіг зрозумієш. Може теж інстинктивно голосували.
Цікава тема також - НАТО. От чому значно більше половини у 2005-2006 роках були проти?

Offline Москаль77

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #107 : Липня 09, 2015, 04:04:34 16:04 »
Я картину світу не малювала, пояснила тільки сенс "найменування". Геній ваше хуйло чи ні, - вам вирішувати. Якщо метою народу РФ було те, у чому опинилась РФ зараз (не будемо говорити про те, що можливо очікує на РФ), тоді геній. Але з боку схоже на щось інстинктивне.
Щодо наших проблем, то проблеми саме від відсутності мозку у доволі великої частини виборців. Це я про вихід тимошенко у другий тур в 2010 році. І це після її реакції на війну в Грузії та підписання договору з "Газпромом" на його користь в 2009 році.
Чому? А фіг зрозумієш. Може теж інстинктивно голосували.
Цікава тема також - НАТО. От чому значно більше половини у 2005-2006 роках були проти?
Я вообще посомневаюсь в возможности установки четких временных целей для страны. Понятно, что нужно здесь и сейчас: людей кормить, защищать, обучать, т.е. стране нужно свое сельское хозяйство, оборона и все социальные блага.  А стремиться десятилетиями в какую-нибудь организацию как-то странно.
Валить все газовые проблемы на Юлию Владимировну не стоит. Сломал твердую схему газ-транзит и перешел на рыночные цены помниться господин Ющенко по совету иностранных друзей. Подставлять за это хрупкую ранимую женщину не по-мужски).
Про НАТО речь о какой стране?

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #108 : Липня 09, 2015, 04:07:31 16:07 »
Сломал твердую схему газ-транзит и перешел на рыночные цены помниться господин Ющенко по совету иностранных друзей. Подставлять за это хрупкую ранимую женщину не по-мужски).
Про НАТО речь о какой стране?

Это ж надо быть так не в теме...

Offline Москаль77

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #109 : Липня 09, 2015, 04:10:47 16:10 »
Сломал твердую схему газ-транзит и перешел на рыночные цены помниться господин Ющенко по совету иностранных друзей. Подставлять за это хрупкую ранимую женщину не по-мужски).
Про НАТО речь о какой стране?

Это ж надо быть так не в теме...
Простите меня.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #110 : Липня 09, 2015, 04:16:22 16:16 »
Я вообще посомневаюсь в возможности установки четких временных целей для страны. Понятно, что нужно здесь и сейчас: людей кормить, защищать, обучать, т.е. стране нужно свое сельское хозяйство, оборона и все социальные блага.  А стремиться десятилетиями в какую-нибудь организацию как-то странно.
Валить все газовые проблемы на Юлию Владимировну не стоит. Сломал твердую схему газ-транзит и перешел на рыночные цены помниться господин Ющенко по совету иностранных друзей. Подставлять за это хрупкую ранимую женщину не по-мужски).
Про НАТО речь о какой стране?
Ти давай "своїми словами", а не штампами. Якщо не розумієш про що мова, то краще не починай.
Про мету для РФ зрозуміло, дякую. "Временные цели" - це колоритно  :smilie3: Я раніше тільки про стайню (годувати, захищати) розуміла, а от тимчасові цілі - це свіжо. Дійсно, розвороти на 180 градусів - схоже особливість росіян. А може просто брешуть до години Х?
« Останнє редагування: Липня 09, 2015, 04:17:30 16:17 від аматорка »

Offline Москаль77

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #111 : Липня 09, 2015, 04:19:58 16:19 »
В слове "временных" ударение на "ы".

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #112 : Липня 09, 2015, 04:22:56 16:22 »
В слове "временных" ударение на "ы".
Розкрий тоді сенс словосполучення "временные цели". З наголосом на "ы".

Offline Москаль77

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #113 : Липня 09, 2015, 04:28:20 16:28 »
Цели, удаленные во времени, через год, пять, пятьдесят лет.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #114 : Липня 09, 2015, 04:44:55 16:44 »
Цели, удаленные во времени, через год, пять, пятьдесят лет.
:gigi:
Я не про "планове господарство" питаю, а цікавлюсь, - народ РФ задоволений "сьогоднішнім" становищем? РФ багато втратила з того, що напрацьовувалось роками вже. Заради чого?

Offline Москаль77

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #115 : Липня 09, 2015, 04:52:51 16:52 »
Если желаете знать ответ русского народа, придется подождать. Как только изберусь президентом, отвечу от его имени. Я лично доволен. Если вы полагаете "плановое государство" атавизмом, то вам стоит изучить современные экономики, например Ю. Кореи, Японии. Удивитесь. А так же обитель рыночной экономики - США и развитие добычи сланцевой нефти, да и Теслу туда же.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46281
  • Never give in!
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #116 : Липня 09, 2015, 04:55:40 16:55 »
На біса ми спілкуємося тут із москалями? Вони ж не люди, а просто нЕлюди.
If you are going through hell, keep going.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #117 : Липня 09, 2015, 05:00:55 17:00 »
На біса ми спілкуємося тут із москалями? Вони ж не люди, а просто нЕлюди.

Ні, вони просто наші вороги. До речі, кажуть в цілому ми їх убиваємо більше , ніж вони нас..   :Prapor2:

Offline Москаль77

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
  • Стать: Чоловіча
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #118 : Липня 09, 2015, 05:01:18 17:01 »
На біса ми спілкуємося тут із москалями? Вони ж не люди, а просто нЕлюди.
Я кстати в детстве подозревал, что я робот, а чуть позже инопланетянин.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Аааа... Мост уже строят !!!
« Reply #119 : Липня 09, 2015, 05:02:32 17:02 »
На біса ми спілкуємося тут із москалями? Вони ж не люди, а просто нЕлюди.

"Россия" - тяжелая болезнь, но иногда все-таки излечимая.