Автор Тема: "Монастирський чай" панацея чи видурювання грошей?  (Прочитано 5934 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Саминсусамин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1230
  • Стать: Чоловіча
Люди, а рекламируемый ныне особо часто "Монастырский Чай" от многих болезней — это очередной рекламный фейк для выкачки денег или в нём что-то есть полезное?
Кто знает его состав?

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Люди, а рекламируемый ныне особо часто "Монастырский Чай" от многих болезней — это очередной рекламный фейк для выкачки денег или в нём что-то есть полезное?
Кто знает его состав?

Думаю видурування грошей. Реклама. Пийте зелений чай. Він вже перевірений. Тільки не у великій кількості щоб голова не крутилась (пов'язано з вимиванням заліза з організму).

Offline Саминсусамин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1230
  • Стать: Чоловіча
Думаю видурування грошей. Реклама. Пийте зелений чай. Він вже перевірений. Тільки не у великій кількості щоб голова не крутилась (пов'язано з вимиванням заліза з організму).
Мені просто було цікаво дізнатись думку інших. Та ще надіявся, що хтось знає рецептуру. Хоча що нового можна вигадати, основні трав’яні суміші відомі.
Зелений чай п’ю влітку разом з каркаде.
Дякую за відповідь! :smilie1:

Offline ivanko34

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
Вы ещё зелёный кофе для похудения купить)

А по теме: не верьте этим "лечебным" травам, как бы они не назывались.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Пошерстил нет
Понял что это какаято торговая марка видимо, потому что есть разные (диабет, простатит, гипертония)

Состав который нашел - Плоды шиповника, Корень девясила, Трава зверобоя, Трава душицы, Черный чай

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Думаю видурування грошей. Реклама. Пийте зелений чай. Він вже перевірений. Тільки не у великій кількості щоб голова не крутилась (пов'язано з вимиванням заліза з організму).
Мені просто було цікаво дізнатись думку інших. Та ще надіявся, що хтось знає рецептуру. Хоча що нового можна вигадати, основні трав’яні суміші відомі.
Зелений чай п’ю влітку разом з каркаде.
Дякую за відповідь! :smilie1:

Будь-ласка :) А ви знаєте як у нас в Україні та і Росії дурять споживачів? "Скрізь" тулять написи від чого цей продукт лікує. Особливо на інтернеті як почитаєш то якийсь м'ятний час виліковує від усіх недуг. А народ клює і навіть мої родичі мені інколи розповідають про чудодійні чаї :)
Ми купили свекрам хороший дорогий залений чай. Вони дали трішки сусідам. Сусіди просять і їм купити такого чаю бо вже від чогось допоміг вилікуватись.  :laugh:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Люди, а рекламируемый ныне особо часто "Монастырский Чай" от многих болезней — это очередной рекламный фейк для выкачки денег или в нём что-то есть полезное?
Кто знает его состав?
Справжнiй чай, як що то саме ЧАЙ, анi бурда... цейлонський або iндiйський...
Все iнше - пiдробки в розфарбованих коробках з назвою ЧАЙ...
Втiм, коли хворий вiрить, що вiн п'е саме чай, не знаючiй, який самий, то йому ВЖЕ краще...
Це, скорiш за все, психотерапiя...
Не ведiться на рекламу - завжди радьтеся з лiкарями.
Та памятайте- Самолiкування шкодить здоров'ю.
 :smiley15:
« Останнє редагування: Липня 06, 2015, 08:36:21 08:36 від Бувалий »

Offline Cera

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
Вы ещё зелёный кофе для похудения купить)

А по теме: не верьте этим "лечебным" травам, как бы они не назывались.
Або ягоди годжи для похудання=)
По темі, гарна піар компанія.

Offline Ольга25

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 20
Спасибо!

Offline Бутон

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
все зависит от того с чего он состоит...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
все зависит от того с чего он состоит...
Назва каже сама за себе...
 :smilie7: