Автор Тема: провозгласили суверенную донецкую республику  (Прочитано 22155 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266


як би  то Луганськ з Донецьком, і на тому край.
так вони ж під цю мульку загарбають і Херсонську(вкрай необхідну кремлінам для Криму) і  всі інші прикордонні  області.
якщо ця мулька прокатить, то все, капець, такий сценарій і буде.

за Харків і далі на південь треба стояти насмерть.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Значить мало Юлька того гандона тоді громила. Інакше б цього піздєца не було.

Те що маємо сьогодні це прямий наслідок некомпетентності, продажності і неадекватності влади БЮТа останніх шести тижнів. Владу хапнули а що з нею робити не знають. Бариги і падлюки - тільки торганути чимось можуть

Був би ти адекватний - цьої хірні не постив би.

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560

за Харків і далі на південь треба стояти насмерть.

+ 1.

Але, хто буде стояти - ось головне питання...

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Ляшко вже у Донецьку. А Юля де? :love:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961


як би  то Луганськ з Донецьком, і на тому край.
так вони ж під цю мульку загарбають і Херсонську(вкрай необхідну кремлінам для Криму) і  всі інші прикордонні  області.
якщо ця мулька прокатить, то все, капець, такий сценарій і буде.

за Харків і далі на південь треба стояти насмерть.

для того, щоб стояти за Харків і Південь, треба спочатку відстояти Донецьк з Луганськом. бо потім буде вже пізно...
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Ще один доказ того, що це не внутрішній сеппаратизм, а спланована підривна робота проти України: СБУ затримала російського розвідника, який координував сепаратистів http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/7/7021609/
... і хай Росія згине як держава

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Те що маємо сьогодні це прямий наслідок некомпетентності, продажності і неадекватності влади БЮТа останніх шести тижнів. Владу хапнули а що з нею робити не знають. Бариги і падлюки - тільки торганути чимось можуть
Як би ж то була некомпетентність! Це задум і план у дії - поділити країну між Бют і ПР (чи не про це попереджала Богословська ще 25.03?), а потім дерибанити кожний свою частину під наглядом великого Пу.

Саме некомпетентність. З чим БЮТу іти на вибори за таким планом? Гривня вже скакнула на 50%, інфляція вже на рівні 25% річних, економіка скорочується, стрілянина в містах не припинилася. Вони ще хочуть додати до цих незаперечних "успіхів" втрату половини території?

Успіх безумовно буде забезпечено, да.... Їх єдиний шанс був відстояти Крим, але там навіть пальцем не поворухнули.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266

за Харків і далі на південь треба стояти насмерть.

+ 1.

Але, хто буде стояти - ось головне питання...

Хез, які там плани в генштабу. Але якщо не розрулять із Донецьком і Луганськом, то арімю з кордонів звідти треба перекидувати в Харківську, Дніпропетровську і Запорізьку області. Цього здавати не можна. Інакше Україні пиздець.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Значить мало Юлька того гандона тоді громила. Інакше б цього піздєца не було.

Те що маємо сьогодні це прямий наслідок некомпетентності, продажності і неадекватності влади БЮТа останніх шести тижнів. Владу хапнули а що з нею робити не знають. Бариги і падлюки - тільки торганути чимось можуть

Був би ти адекватний - цьої хірні не постив би.

Слухай, кінчай мені характеристики роздавати. Кажуть це карму псує

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Але, хто буде стояти - ось головне питання...
Було повідомлення, що на кордоні поблизу Харкова наші вояки з російськими вже братаються.
Ніхто не буде воювати, і тихо-мирно Янукович повернеться до Києва.   

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Значить мало Юлька того гандона тоді громила. Інакше б цього піздєца не було.

Те що маємо сьогодні це прямий наслідок некомпетентності, продажності і неадекватності влади БЮТа останніх шести тижнів. Владу хапнули а що з нею робити не знають. Бариги і падлюки - тільки торганути чимось можуть

Був би ти адекватний - цьої хірні не постив би.

Слухай, кінчай мені характеристики роздавати. Кажуть це карму псує

Мені пох карма, кажу що думаю. Можеш ще потиснути мінус трохи -  не шкода.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Осподя... Не для того Ринат Леонидыч себе самую дорогую квартирку в Лондоне покупал, чтоб не иметь возможности в ней пожить ) Ждем "чаечку", я в нее верю. Хвутболочка "Шахтера" наготове, я надеюсь? )

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

Мені пох карма, кажу що думаю. Можеш ще потиснути мінус трохи -  не шкода.

А треба що б думав що кажеш.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961

за Харків і далі на південь треба стояти насмерть.

+ 1.

Але, хто буде стояти - ось головне питання...

Хез, які там плани в генштабу. Але якщо не розрулять із Донецьком і Луганськом, то арімю з кордонів звідти треба перекидувати в Харківську, Дніпропетровську і Запорізьку області. Цього здавати не можна. Інакше Україні пиздець.

а я ще раз кажу, що якщо не розрулять з Донецьком і Луганськом, війська перекидати буде вже не потрібно, бо далі піде ефект лавини, і купка колорадських недоумків почне вирішувати долю інших регіонів.

тому НАСМЕРТЬ треба стояти саме в Донецьку з Луганськом.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266

Мені пох карма, кажу що думаю. Можеш ще потиснути мінус трохи -  не шкода.

А треба що б думав що кажеш.

Чого нюні розпустив? Не сприймаєш критики?Ну так Аскольду накапай, він мені попередження нашкрябає.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

Мені пох карма, кажу що думаю. Можеш ще потиснути мінус трохи -  не шкода.

А треба що б думав що кажеш.

Чого нюні розпустив? Не сприймаєш критики?Ну так Аскольду накапай, він мені попередження нашкрябає.

Ти не критикуєш, ти просто обзиваєшся.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266

за Харків і далі на південь треба стояти насмерть.

+ 1.

Але, хто буде стояти - ось головне питання...

Хез, які там плани в генштабу. Але якщо не розрулять із Донецьком і Луганськом, то арімю з кордонів звідти треба перекидувати в Харківську, Дніпропетровську і Запорізьку області. Цього здавати не можна. Інакше Україні пиздець.

а я ще раз кажу, що якщо не розрулять з Донецьком і Луганськом, війська перекидати буде вже не потрібно, бо далі піде ефект лавини, і купка колорадських недоумків почне вирішувати долю інших регіонів.

тому НАСМЕРТЬ треба стояти саме в Донецьку з Луганськом.

Зараз потрібні силові дії по відношенню до тих, хто шарпає за ниточки цієї вистави.  А це пряме збройне протистояння із локальними невеличкими арміями місцевих царьків. Чи піде влада на це - хз. Я би тих даунів в ОДА навіть зараз не чіпав би - просто оточити, і хай там сидять, поки не поздаються.
Але це за умови лише жорстких дій із керівництвом сепаратистів.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266

Мені пох карма, кажу що думаю. Можеш ще потиснути мінус трохи -  не шкода.

А треба що б думав що кажеш.

Чого нюні розпустив? Не сприймаєш критики?Ну так Аскольду накапай, він мені попередження нашкрябає.

Ти не критикуєш, ти просто обзиваєшся.

Звиняй, нерви здають. Не можу довго сприймати потік мохатмівської логіки.

Offline Mia

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 47
Мне нравится Тарута. Молчит как рыба об лед.
Какой из него нафиг политик???
Из Бени таки да, получился.
А тарута ни рыба ни мясо. Тока шо миллиардер хороший.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Але це за умови лише жорстких дій із керівництвом сепаратистів.

Перш за все треба "розстріляти" перед строєм пару міліцейських генералів. І дисципліна в міліції відновиться. А ось чому Аваков цього робити не хоче питання цікаве. Як і цікаве питання чому, за таких обставин, він все ще міністр. Ось і вся логіка.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Але це за умови лише жорстких дій із керівництвом сепаратистів.

Перш за все треба "розстріляти" перед строєм пару міліцейських генералів. І дисципліна в міліції відновиться. А ось чому Аваков цього робити не хоче питання цікаве. Як і цікаве питання чому, за таких обставин, він все ще міністр. Ось і вся логіка.

тільки но показували кадри проголошення ДНР там в залі бачив не менше 3-х чоловік з мєнтовськими шевронами
так що є з кого пагони зривати
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Пора ввводить военное положение и давать отпор агрессору! Насрать на выборы. Иначе их всё-равно не будет, плюс и пол Украины сдадим.