Автор Тема: Війна спецслужб  (Прочитано 7966 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна спецслужб
« Reply #30 : Квітня 07, 2014, 06:08:47 18:08 »
"Шапочку з фольги носиш ? Не забувай "

Какую шапочку, с какой фольги?   :smilie10:

З Wiki:

Шапочка из фольги и паранойя[править исходный текст]
 
Некоторые люди верят в способность шапочек из фольги и других подобных устройств останавливать голоса в их головах или не давать правительственным организациям, спецслужбам, инопланетянам, космическим лучам или всякой нечисти управлять их сознанием. Эти люди полагают, что фольга отражает сигналы управления (например, от HAARP), передаваемые через внечувственное восприятие или через микроволновый слуховой эффект. Веру в эффективность шапочек из фольги иногда связывают с психическими заболеваниями, такими как параноидная шизофрения[1].

Offline Shad

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Стать: Чоловіча
  • Cold
Re: Війна спецслужб
« Reply #31 : Квітня 07, 2014, 06:09:35 18:09 »
"Але на стороні путіна грає САМ путін , а спецслужби лише втілюють його ідеї "

Извините, это ОЧЕНЬ смешной позыв.  :lol:

Offline Wiktor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Війна спецслужб
« Reply #32 : Квітня 07, 2014, 06:10:12 18:10 »

І це і є реальна фактура, а не фантазії про боротьбу спецслужб.

Вище тобою написано "Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами". Дай лінк на такий факт, от і все.
Весна переможе!

Offline Shad

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Стать: Чоловіча
  • Cold
Re: Війна спецслужб
« Reply #33 : Квітня 07, 2014, 06:10:28 18:10 »
"Шапочку з фольги носиш ? Не забувай "

Какую шапочку, с какой фольги?   :smilie10:

З Wiki:

Шапочка из фольги и паранойя[править исходный текст]
 
Некоторые люди верят в способность шапочек из фольги и других подобных устройств останавливать голоса в их головах или не давать правительственным организациям, спецслужбам, инопланетянам, космическим лучам или всякой нечисти управлять их сознанием. Эти люди полагают, что фольга отражает сигналы управления (например, от HAARP), передаваемые через внечувственное восприятие или через микроволновый слуховой эффект. Веру в эффективность шапочек из фольги иногда связывают с психическими заболеваниями, такими как параноидная шизофрения[1].

Я не верю.  :lol:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Війна спецслужб
« Reply #34 : Квітня 07, 2014, 06:12:45 18:12 »

І це і є реальна фактура, а не фантазії про боротьбу спецслужб.

Вище тобою написано "Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами". Дай лінк на такий факт, от і все.

Коли розсекретять - дам. А поки я дав розгорнуте пояснення чому бездарна здача Крима українською владою це для Америки неприємний сюрприз.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Війна спецслужб
« Reply #35 : Квітня 07, 2014, 06:14:37 18:14 »
Це не Янека програш . І не російських аналітиків. Це програш особисто Путіна .
Знак
02 Feb 2014 22:52
IP/Host: ---.lviv.farlep.net
І цей програш наштовхує на певні сумніви в адекватності президента Росії. В його психічному здоровї.

Я з самого початку не вірив що Янек підпише в Вільнюсі ту асоціацію. (Хоча десь у вересні я відкрив тут гілочку , що в разі підписання Янек ввійде в світову історію поряд з найвидатнішими СВІТОВИМИ історичними діячами ) Також це підписання несло і янеку і ПР і економіці країни значно більше смачних плюшок , ніж угода з Росією. Але чуда не сталось. І це стало найкращим підтвердженням того , що Янек - просто путінська маріонетка . І Путін особисто приймає участь у всіх стратегічних питаннях і його слово є вирішальним . А оскільки ВСІ кроки Янека дивним чином ведуть до ще більшого погіршення його ситуації . то можна зробити висновок , що до цього призводить власне неадекватна оцінка ситуації Путіним і відповідно абсолютно не вірний план дій . І це не може не радувати , тому що сили опозиції в самій Росії також отримали шанс на перемогу .

Це я писав на ФУПі ще 2 лютого.

Ну що . Путін викопав собі величезну яму . Причому йому нема на кого скинути відповідальність. бо всі останні рішення він приймав сам . ВОни були абсолютно неправильні , в результаті їх росіяни отримували кардинально протилежні результати , і якби ці рішення приймав хтось інший , його давно б вже вигнали . А оскільки неправильні рішення продовжують прийматись , цьому є лише одне рішення - їх приймає САМ ПУТІН.

А тепер про яму . Перші рухи лопатою ми побачили в кінці листопада . В грудні яма стла вже досить великою . а після 20 лютого ми побачили , що в яму спокійно поміщається Янукович . Але Путін не зупинився . І тепер яма стала на стільки велика , що туди влізе не лише Янек з Путіним - туди влізе весь пурінський режим .

Ну а тепер мій розвиток подій . Путін не відступиться , на крим і кримчан йому насрати . Відповідно на території півострова розгорнуться повномаштабні бойові дії. З використанням реактивної артилерії . авіації , головних калібрів чорноморського флоту і тактичних ракет. Ця війна поховає Путіна і його режим , але зітре з лиця землі міста і села Криму .

А це я писав на Дурдомі , 28 лютого.

 Ще коли НІХТО не говорив про те що путін - психічно хворий . Аж коли меркель з ним поговорила , вона дійшла до такого ж висновку .

Offline Wiktor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Війна спецслужб
« Reply #36 : Квітня 07, 2014, 06:15:51 18:15 »

І це і є реальна фактура, а не фантазії про боротьбу спецслужб.

Вище тобою написано "Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами". Дай лінк на такий факт, от і все.

Коли розсекретять - дам. А поки я дав розгорнуте пояснення чому бездарна здача Крима українською владою це для Америки неприємний сюрприз.

Ясно, значить "фактуру" ти сам придумав. Питань більше не маю.
Весна переможе!

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Війна спецслужб
« Reply #37 : Квітня 07, 2014, 06:16:11 18:16 »
Додам фактури. Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами, а не "не піддаватися на провокації".

Добавьте ещё фактуры, будьте добры - кто, когда и кому это советовал.
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Wiktor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Війна спецслужб
« Reply #38 : Квітня 07, 2014, 06:17:44 18:17 »

 Ще коли НІХТО не говорив про те що путін - психічно хворий . Аж коли меркель з ним поговорила , вона дійшла до такого ж висновку .

Бо кілька сроків президентом бути не можна. То і в конституціях записано.  :gigi:
Весна переможе!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Війна спецслужб
« Reply #39 : Квітня 07, 2014, 06:18:28 18:18 »

І це і є реальна фактура, а не фантазії про боротьбу спецслужб.

Вище тобою написано "Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами". Дай лінк на такий факт, от і все.

Коли розсекретять - дам. А поки я дав розгорнуте пояснення чому бездарна здача Крима українською владою це для Америки неприємний сюрприз.

Ясно, значить "фактуру" ти сам придумав. Питань більше не маю.

Це ти війну спецслужб придумав. До кримських подій Росія взагалі не розглядалася як супротивник

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Війна спецслужб
« Reply #40 : Квітня 07, 2014, 06:18:53 18:18 »
Це абсолютна фактура. Захоплення Росією Крима перетворює його на непотоплюваний авіаносець. На ньому буде, точніше вже розміщена, стратегічна авіація і ракети середнього радіуса дії. Таким чином весь, раніше безпечний, південний фланг НАТО і східне Середземномор`я опинилися під прямим військовим тиском.

Для захисту регіона США доведеться відволікати значні матеріальні і людські ресурси, які інакше можна було б задіяти деінде. Таким чином новий український уряд здачею Крима завдав серйозної шкоди всій євроатлантичній системі безпеки і поставив союзників у складне стратегічне становище.

І це і є реальна фактура, а не фантазії про боротьбу спецслужб.

а в 2007-2008 році НАТО про це не могло подумати?
перезагрузками з вованом займалося?

Offline Wiktor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Війна спецслужб
« Reply #41 : Квітня 07, 2014, 06:18:58 18:18 »
Додам фактури. Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами, а не "не піддаватися на провокації".

Добавьте ещё фактуры, будьте добры - кто, когда и кому это советовал.

немає в нього такої фактури, сам придумав, вже вияснили   :smilie5:
Весна переможе!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Війна спецслужб
« Reply #42 : Квітня 07, 2014, 06:20:16 18:20 »
Додам фактури. Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами, а не "не піддаватися на провокації".

Добавьте ещё фактуры, будьте добры - кто, когда и кому это советовал.

І додати скан в кращих традціях "компромат.ру"? Як доказа цілком досить появи АУГ Джордж Буш в Чорному Морі.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Війна спецслужб
« Reply #43 : Квітня 07, 2014, 06:22:37 18:22 »
Це абсолютна фактура. Захоплення Росією Крима перетворює його на непотоплюваний авіаносець. На ньому буде, точніше вже розміщена, стратегічна авіація і ракети середнього радіуса дії. Таким чином весь, раніше безпечний, південний фланг НАТО і східне Середземномор`я опинилися під прямим військовим тиском.

Для захисту регіона США доведеться відволікати значні матеріальні і людські ресурси, які інакше можна було б задіяти деінде. Таким чином новий український уряд здачею Крима завдав серйозної шкоди всій євроатлантичній системі безпеки і поставив союзників у складне стратегічне становище.

І це і є реальна фактура, а не фантазії про боротьбу спецслужб.

а в 2007-2008 році НАТО про це не могло подумати?
перезагрузками з вованом займалося?

Думало. Чейні про це досить детально каже в своїй книжці. На жаль вони тоді дійшли не вірного висновку.

Перезагрузка це вже Байден і Хіларі. Що у них в голові робиться сказати взагалі складно.

Offline Wiktor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Війна спецслужб
« Reply #44 : Квітня 07, 2014, 06:22:42 18:22 »
Це ти війну спецслужб придумав. До кримських подій Росія взагалі не розглядалася як супротивник

 :smilie11:

Може тих спецслужб взагалі не існує? Але "аналітик"  :lol:
Весна переможе!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Війна спецслужб
« Reply #45 : Квітня 07, 2014, 06:25:03 18:25 »
Це ти війну спецслужб придумав. До кримських подій Росія взагалі не розглядалася як супротивник

 :smilie11:

Може тих спецслужб взагалі не існує? Але "аналітик"  :lol:

Я детально виклав всі стратегічні недоліки здачі Крима для Америки і НАТО.. Ти поки аргументував свою заяву виключно словом "Здається".

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Війна спецслужб
« Reply #46 : Квітня 07, 2014, 06:25:37 18:25 »
Додам фактури. Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами, а не "не піддаватися на провокації".

Добавьте ещё фактуры, будьте добры - кто, когда и кому это советовал.

І додати скан в кращих традціях "компромат.ру"? Як доказа цілком досить появи АУГ Джордж Буш в Чорному Морі.

Сканы не нужны.  Для меня АУГ в Средиземном море - не доказательство советов защищать Крым. 

Ничего страшного, "как рассекретят", вернемся.
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Війна спецслужб
« Reply #47 : Квітня 07, 2014, 06:26:08 18:26 »

І це і є реальна фактура, а не фантазії про боротьбу спецслужб.

Вище тобою написано "Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами". Дай лінк на такий факт, от і все.

Коли розсекретять - дам. А поки я дав розгорнуте пояснення чому бездарна здача Крима українською владою це для Америки неприємний сюрприз.

Ясно, значить "фактуру" ти сам придумав. Питань більше не маю.

Саме про це вже кілька разів згадував на ТБ генерал Марчук.

Offline Wiktor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Війна спецслужб
« Reply #48 : Квітня 07, 2014, 06:27:24 18:27 »
Це ти війну спецслужб придумав. До кримських подій Росія взагалі не розглядалася як супротивник

 :smilie11:

Може тих спецслужб взагалі не існує? Але "аналітик"  :lol:

Я детально виклав всі стратегічні недоліки здачі Крима для Америки і НАТО.. Ти поки аргументував свою заяву виключно словом "Здається".

не флуди
Весна переможе!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Війна спецслужб
« Reply #49 : Квітня 07, 2014, 06:28:35 18:28 »
Для меня АУГ в Средиземном море - не доказательство советов защищать Крым. 

Добре, будемо вважати що дорогий і дефіцитний ресурс був використаний виключно для того що б моряки попили автентичної Метакси в Салоніках

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Війна спецслужб
« Reply #50 : Квітня 07, 2014, 06:30:52 18:30 »
Це ти війну спецслужб придумав. До кримських подій Росія взагалі не розглядалася як супротивник

 :smilie11:

Може тих спецслужб взагалі не існує? Але "аналітик"  :lol:

Я детально виклав всі стратегічні недоліки здачі Крима для Америки і НАТО.. Ти поки аргументував свою заяву виключно словом "Здається".

не флуди

Я виклав фактуру. В першому пості ти заявив "Здається" через декілька постів ти подаєш це як доконаний факт, так і не виклавши жодного аргумента.

На мою думку, бардак, організаційна імпотенція або зрада набагато більш слушні пояснення ніж така складна конспірологія.
« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 06:33:12 18:33 від outsider »

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Війна спецслужб
« Reply #51 : Квітня 07, 2014, 06:36:50 18:36 »
Додам фактури. Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами, ...

по-1) я не впевнений що саме такі рекомендації пролунали (а якщо так то хіба дуже в закритих колах)
по-2) а чи були засоби? укр. влада і армія ледве оговталися після Януковича, куди там воювати
якщо Америка і НАТО бачили "стратегічні недоліки здачі Крима" то хай би і впрягалися і воювали...Як мінімум вони так само бачили слабкість укр. як держави так і армії. Так що хай би робити що ввжали за потрібне - так як це робили в Іраку і Афгані.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Війна спецслужб
« Reply #52 : Квітня 07, 2014, 06:36:56 18:36 »
"Але на стороні путіна грає САМ путін , а спецслужби лише втілюють його ідеї "

Извините, это ОЧЕНЬ смешной позыв.  :lol:

Власне так само робив кумир путіна сталін. Сталін генерував ідеї , а спецслужби і політбюро їх лише втілювало в життя . Тому нічого дивного в такій поведінці путіна я не бачу

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Війна спецслужб
« Reply #53 : Квітня 07, 2014, 06:43:35 18:43 »
Додам фактури. Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами, ...

по-1) я не впевнений що саме такі рекомендації пролунали (а якщо так то хіба дуже в закритих колах)
по-2) а чи були засоби? укр. влада і армія ледве оговталися після Януковича, куди там воювати
якщо Америка і НАТО бачили "стратегічні недоліки здачі Крима" то хай би і впрягалися і воювали...Як мінімум вони так само бачили слабкість укр. як держави так і армії. Так що хай би робити що ввжали за потрібне - так як це робили в Іраку і Афгані.

А як можна було впрягтися коли українська армія не зробила жодного постріла?

З приводу засобів. Україна - спадкоємниця трьох найпотужніших радянських військових округів. Засоби може трохи і застарілі, але їх неміряно. Реально неміряно що б скаржитися про неможливість протидії силам вторгнення чисельністю в шість тисяч чоловік і озброєних лише легкою зброєю.

Offline Shad

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Стать: Чоловіча
  • Cold
Re: Війна спецслужб
« Reply #54 : Квітня 07, 2014, 06:44:22 18:44 »
"Власне так само робив кумир путіна сталін. Сталін генерував ідеї , а спецслужби і політбюро їх лише втілювало в життя . Тому нічого дивного в такій поведінці путіна я не бачу "

За Путиным стоит такое же лобби, как и за Обамой. Как пример, изгнание олигархов из российской политики. Как бы ему это удалось ОДНОМУ?
Время ДРУГОЕ, право ДРУГОЕ, цели ДРУГИЕ, экономика ДРУГАЯ, политика ДРУГАЯ, чем при Сталине.  Некорректно даже примерные сравнения делать со Сталиным.

Это лобби, естесственно не олигархи, вспомните откуда он вылез.
« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 06:48:24 18:48 від Shad »

Offline Wiktor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Війна спецслужб
« Reply #55 : Квітня 07, 2014, 06:44:40 18:44 »

Я виклав фактуру. В першому пості ти заявив "Здається" через декілька постів ти подаєш це як доконаний факт, так і не виклавши жодного аргумента.

На мою думку, бардак, організаційна імпотенція або зрада набагато більш слушні пояснення ніж така складна конспірологія.

я написав "здається", щоб підкреслити що це моя особиста думка

ти почав козиряти "фактурою", що "Америка радила Крим захищати всіма наявними засобами, а не "не піддаватися на провокації", але виявилось, що ніяких таких фактів ти не маєш і це теж твоя особиста точка зору.

Спроба це зафлудити якимсь текстом в тебе не вдалась. Все, розмову на тему твоєї "фактури" припиняю, шкода часу.
Весна переможе!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Війна спецслужб
« Reply #56 : Квітня 07, 2014, 06:49:04 18:49 »
Я виклав незаперечні факти. Від здачі Крима Америка отримує купу недоліків. Причому важких, довготривалих недоліків. І в обмін на що? На пропозицію Турчинова разом рвати Росію? Смішно

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Війна спецслужб
« Reply #57 : Квітня 07, 2014, 06:52:55 18:52 »
"Власне так само робив кумир путіна сталін. Сталін генерував ідеї , а спецслужби і політбюро їх лише втілювало в життя . Тому нічого дивного в такій поведінці путіна я не бачу "

За Путиным стоит такое же лобби, как и за Обамой. Как пример, изгнание олигархов из российской политики. Как бы ему это удалось ОДНОМУ?
Время ДРУГОЕ, право ДРУГОЕ, цели ДРУГИЕ, экономика ДРУГАЯ, политика ДРУГАЯ, чем при Сталине.  Некорректно даже примерные сравнения делать со Сталиным.

Ви про яке ізгнаніє олігархов говорите ?

Ну і час , право , цілі , економіка нічого спільного не мають з неможливістю реваншу . Навпаки , всі ці сучасні російські фактори якраз і створювались для реалізацції цілі - Вєлікой Росіі. От окєана до окєана . Думаєте посли про венецію просто так говорили ?

Offline Shad

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Стать: Чоловіча
  • Cold
Re: Війна спецслужб
« Reply #58 : Квітня 07, 2014, 06:57:06 18:57 »
"Ну і час , право , цілі , економіка нічого спільного не мають з неможливістю реваншу ."

Бред.
Цели исключительно ЭКОНОМИЧЕСКИЕ. А политика - это шоу для биомассы. И патриотические шоу для рейтинга и биомассы. Похоже вы не сможетет понять о чем я, предлагаю остановиться. :smilie7:

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Війна спецслужб
« Reply #59 : Квітня 07, 2014, 07:06:45 19:06 »
Учитывая то что Кремль это газовая Империя, то надо искать все в плоскости газа и денег.

Итак, что такое Крым

- Черноморский флот - (+ 100 млн.) к бюджету РФ
- Скидка на газ, на 27 млрд. закупаемого Украиной газа это еще 2,7 ярда в год к бюджету
- Керченский пролив - еще бабло за проход

Теперь самое главное - Черноморский газовый шельф, Украина стала его разрабатывать, купила вышки - соответсвенно меньше покупала газа у РФ, и со временем должна была покупать еще меньше (первое что сделало РФ - захватила вышки Бойко и послала десанутру в Херсонскую обл, куда выходил газ от добычи)

Это еще потенциальных -2 ярдов в год

Итого - баланс около 5 ярдов в год, за эти бабки можно весь Крым содержать спокойно

Ну и политические ништяки - возврат земель русских, поднятие патриотических настроений, рейтинг действующей власти.

стратегическое значение - флот остается навсегда, Харьковские соглашения можно было отменить через суд и тогда в 2017 - м миллиарды только на вывод флота

Южный поток в Европу - из Кубани труба в Крым - ее все равно надо класть, а от туда уже до Болгарии рукой подать, это в раза 2-3 дешевле чем тянуть через все море из Новороссийска

Короче, бабло, бабло и еще раз бабло ....