Автор Тема: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)  (Прочитано 1633 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« : Квітня 07, 2014, 07:53:20 19:53 »
показали якусь манду: я проти влади..я проти  яценюка...у мене пенсія 1040 грн. як на таке прожити можна?
 :lol:
цікаво а чому вона не виходила за останні 4 роки нікуди проти Баті?? :weep:

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« Reply #1 : Квітня 07, 2014, 08:00:18 20:00 »
реалії троха помінялись, тепер бакс 12, а не 8. в чомусь вона права в своїх шкурних інтересах

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« Reply #2 : Квітня 07, 2014, 08:01:55 20:01 »
показали якусь манду: я проти влади..я проти  яценюка...у мене пенсія 1040 грн. як на таке прожити можна?
 :lol:
цікаво а чому вона не виходила за останні 4 роки нікуди проти Баті?? :weep:

что сказать.  еще на фупе  с одним форумчанином мы долго обсуждали что избирательные права таки надо ограничивать. Коэффициент от 0 и до 1. Вот только не пришли к единому мнению, по каким критериям это делать.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« Reply #3 : Квітня 07, 2014, 08:06:53 20:06 »
показали якусь манду: я проти влади..я проти  яценюка...у мене пенсія 1040 грн. як на таке прожити можна?
 :lol:
цікаво а чому вона не виходила за останні 4 роки нікуди проти Баті?? :weep:

что сказать.  еще на фупе  с одним форумчанином мы долго обсуждали что избирательные права таки надо ограничивать. Коэффициент от 0 и до 1. Вот только не пришли к единому мнению, по каким критериям это делать.

по іпн. платиш податки  - голосуєш. все просто.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« Reply #4 : Квітня 07, 2014, 08:14:21 20:14 »
показали якусь манду: я проти влади..я проти  яценюка...у мене пенсія 1040 грн. як на таке прожити можна?
 :lol:
цікаво а чому вона не виходила за останні 4 роки нікуди проти Баті?? :weep:

что сказать.  еще на фупе  с одним форумчанином мы долго обсуждали что избирательные права таки надо ограничивать. Коэффициент от 0 и до 1. Вот только не пришли к единому мнению, по каким критериям это делать.

по іпн. платиш податки  - голосуєш. все просто.

это один из критериев. На самом деле человек еще должен уметь ДУМАТЬ. Бюджетники не должны голосовать по вопросам увеличения бюджетных выплат итд. 
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« Reply #5 : Квітня 07, 2014, 08:29:17 20:29 »
реалії троха помінялись, тепер бакс 12, а не 8. в чомусь вона права в своїх шкурних інтересах

Если янычары не обворовали страну, в том числе валютные резервы- сегодня можно было бы гривну поддержать. Причем здесь Яценюк?
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« Reply #6 : Квітня 07, 2014, 08:31:17 20:31 »
реалії троха помінялись, тепер бакс 12, а не 8. в чомусь вона права в своїх шкурних інтересах

Если янычары не обворовали страну, в том числе валютные резервы- сегодня можно было бы гривну поддержать. Причем здесь Яценюк?

я це розумію, ви це розумієте інші розуміють. А їй срати, при янике она імела одно, при яцику інше. Там тупо: дебет/кредет, інше не волнує, крапка. (я ж зазначив шкурні інтереси)
« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 08:34:08 20:34 від DFMB »

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« Reply #7 : Квітня 07, 2014, 08:37:08 20:37 »
показали якусь манду: я проти влади..я проти  яценюка...у мене пенсія 1040 грн. як на таке прожити можна?
 :lol:
цікаво а чому вона не виходила за останні 4 роки нікуди проти Баті?? :weep:

что сказать.  еще на фупе  с одним форумчанином мы долго обсуждали что избирательные права таки надо ограничивать. Коэффициент от 0 и до 1. Вот только не пришли к единому мнению, по каким критериям это делать.

по іпн. платиш податки  - голосуєш. все просто.


Мне нравится магдебургское право:

Обирати або бути обраними до магістрату могли ті міщани ,котрі здобули міське право «Jus civile». Його міг отримати тільки повнолітній (не молодший 24 років), законнонароджений християнин чоловічої статі, пристойної поведінки, одружений, що володів нерухомістю в місті.  :smiley24:



А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« Reply #8 : Квітня 07, 2014, 08:44:30 20:44 »
Я бы предложил в бюллетене делать викторину из 10 вопросов — например, кто у нас глава ВР, в каком году конституция принята и др. А потом по количеству правильных ответов учитывать вес голоса.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« Reply #9 : Квітня 07, 2014, 08:55:12 20:55 »
Я бы предложил в бюллетене делать викторину из 10 вопросов — например, кто у нас глава ВР, в каком году конституция принята и др. А потом по количеству правильных ответов учитывать вес голоса.

 :lol:
Не ну надо что нибудь из сферы бизнеса тогда:

Чем отличаются дивиденды от прибыли?

Какой средний % отката ?
- корпоративный
- государственные тендеры

Что такое  программа и партизаны?

Какие налоги платит юр. лицо  на ЗП?

А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Дніпропетровськ. Бидло як воно є:-)
« Reply #10 : Квітня 07, 2014, 08:58:25 20:58 »
это один из критериев. На самом деле человек еще должен уметь ДУМАТЬ. Бюджетники не должны голосовать по вопросам увеличения бюджетных выплат итд.
Бюджетник фактически не платит налогов (и кстати реально глупо то, что они сейчас их платят). Они только на них живут.
По бабкам критерий всегда был хорош, что всякую муть типа сложных (и плохих) тестов и прочей моральной чистоты отсеивал. Можешь быть свиньёй. Но за свои деньги.
Держава є інститут пограбування та насильства.