Автор Тема: “Ми не врятуємо Україну, спираючись на людей Януковича.“  (Прочитано 894 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46399
  • Never give in!
З Фейсбуку

Єгор Соболєв: Сьогодні один з вищих керівників країни пообіцяв мене арештувати. Я відповів наступне:
Ваша тактика домовляння з представниками режиму Януковича в обмін на лояльність призведе до втрати країни. Ахмєтов і Кернес не врятують Харків і Донецьк. Вони допоможуть їх здати. Люди Портнова і Ківалова не оберуть нормальний Конституційний суд, Вищу раду юстиції, Вищу кваліфікаційну комісію суддів та Раду суддів Україну. Вони оберуться туди самі, а в потрібний момент здадуть нас Путіну. Освятив іменем України навіть десантування російського ГРУ.
А сісти я готовий.
Друзі, давайте завтра знову зберемося на мітинг. 09:30 у Верховної Ради. Хай ухвалює закон про початок очищення судів. Це означає перевірку на порушення присяги усіх суддів, що тероризували Майдан. Це означає звільнення усієї Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів та всіх керівників усіх судів. І, дорогі керівники країни, не треба нам знову казати, що не до цього. Очищення судів не менш важливий для збереження України крок, ніж очищення СБУ. Хоча ви не робите ні першого, ні другого.

Ми не врятуємо Україну, спираючись на людей Януковича. Час це усвідомити


Він забув згадати також людей Тимошенко. :laugh:
« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 11:21:35 23:21 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
А интересно кто там Егорку арештовывать собрался? Жаль он не указывает...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Так інших же немає,про це вже давно говорять та пишуть...

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
у цього верховного керівника є прізвище?
Kremlin delenda est.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
З Фейсбуку

Єгор Соболєв: Сьогодні один з вищих керівників країни пообіцяв мене арештувати. Я відповів наступне:
Ваша тактика домовляння з представниками режиму Януковича в обмін на лояльність призведе до втрати країни. Ахмєтов і Кернес не врятують Харків і Донецьк. Вони допоможуть їх здати. Люди Портнова і Ківалова не оберуть нормальний Конституційний суд, Вищу раду юстиції, Вищу кваліфікаційну комісію суддів та Раду суддів Україну. Вони оберуться туди самі, а в потрібний момент здадуть нас Путіну. Освятив іменем України навіть десантування російського ГРУ.
А сісти я готовий.
Друзі, давайте завтра знову зберемося на мітинг. 09:30 у Верховної Ради. Хай ухвалює закон про початок очищення судів. Це означає перевірку на порушення присяги усіх суддів, що тероризували Майдан. Це означає звільнення усієї Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів та всіх керівників усіх судів. І, дорогі керівники країни, не треба нам знову казати, що не до цього. Очищення судів не менш важливий для збереження України крок, ніж очищення СБУ. Хоча ви не робите ні першого, ні другого.

Ми не врятуємо Україну, спираючись на людей Януковича. Час це усвідомити

Сьогодні один з вищих керівників країни пообіцяв мене арештувати. Я відповів наступне: Ваша тактика домовляння з представниками режиму Януковича в обмін на лояльність призведе до втрати країни. Ахмєтов і Кернес не врятують Харків і Донецьк. Вони допоможуть їх здати. Люди Портнова і Ківалова не оберуть нормальний Конституційний суд, Вищу раду юстиції, Вищу кваліфікаційну комісію суддів та Раду суддів України. Вони оберуться туди самі, а в потрібний момент здадуть нас Путіну. Освятив іменем України навіть десантування російського ГРУ. А сісти я готовий. Друзі, давайте завтра знову зберемося на мітинг. 09:30 у Верховної Ради. Хай ухвалює закон про початок очищення судів. Це означає перевірку на порушення присяги усіх суддів, що тероризували Майдан. Це означає звільнення усієї Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів та всіх керівників усіх судів. І, дорогі керівники країни, не треба нам знову казати, що не до цього. Очищення судів не менш важливий для збереження України крок, ніж очищення СБУ. Хоча ви не робите ні першого, ні другого. Ми не врятуємо Україну, спираючись на людей Януковича. Час це усвідомити.

Він забув згадати також людей Тимошенко. :laugh:

А двічі - це для ментів? :smilie3:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46399
  • Never give in!
Так, для них, скурвих дітей. :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
както странно оказалось что часть людей Тимошенко это бывшие люди Януковича  :weep: