Автор Тема: З сьогоднішнього дня Microsoft припиняє підтримку Windows XP  (Прочитано 37929 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
XP the best
Найкраще від МС

win7 теж хороша, не заперечую, але який смисл апгрейдити щоб так само в браузері читати новини і вводити документи в Ворді?

Але для цього набагато зручніший Лінкус, Венда тут зовсім не потрібна, бо вона незручна і ненадійна.

можливо.
от доживу до часу коли всі мої інсталяціі ХР поздихають, тоді й бду думати :)
просто звик до Вінди, знаєш як працювати, де що є, як команд. рядок запускати. Колись пробував ставити Debian, задля розваги, побавився, і щось не проперло, а навіщо якщо є Вінда.
фактично Вінда мус лише коли хочеш програмити/вчитися C#/.NET (mono не наводьте,wе не є поніюстю канонічний .NET)

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
XP the best
Найкраще від МС

win7 теж хороша, не заперечую, але який смисл апгрейдити щоб так само в браузері читати новини і вводити документи в Ворді?

Але для цього набагато зручніший Лінкус, Венда тут зовсім не потрібна, бо вона незручна і ненадійна.
Віндовс це просто крива запускалка для іграшок, та програм які під неї написані.

і ще додам :
- щоб правити файли в ворді - його треба купити! а то попросять включити комп десь при  перетині коордону і ... У Лінуксі програми безкоштовні.
-  лінукс не потребує антивірусів - тому працюватиме ще швидше


Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Я 2 дні тому на всі клмпи переставив з нуля ХР, так щоб ще встигло стягнути апдейти
133 апдейти (до речі хто в курсі як поставлені апдейти витянути файлом щоб тримати оффлайн? Чи єдиний вихід це клонувати диск?)

Ще поюзаю ХР кілька років :)
А там вже як вийде

якщо хочеш, у мене ще MS DOS 4 є. дистрибутив! оригінал! багатозадачний, до речі.

До нього ще Дос Навігатор, і нафіг та венда взагалі потрібна. :)

Вінда корисна тим що в ній можна запустити Far Manager і працювати в зручному стильному синьому інтерфейсі a-la Norton Commander

Мені під вендою завжди більше Тотал подобвся, юзав його ще  Віндовс Коммандер 1.0
А от Він 3.11 без Нортона користуватись було неможливо.
В Лінуксах для любителів синіх панельок є Міднайт Коммандер, дуже корисна і потрібна річ. :)
Ну чи Крусадер для любителів Тотала.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
XP the best
Найкраще від МС

win7 теж хороша, не заперечую, але який смисл апгрейдити щоб так само в браузері читати новини і вводити документи в Ворді?

Але для цього набагато зручніший Лінкус, Венда тут зовсім не потрібна, бо вона незручна і ненадійна.
Віндовс це просто крива запускалка для іграшок, та програм які під неї написані.

і ще додам :
- щоб правити файли в ворді - його треба купити! а то попросять включити комп десь при  перетині коордону і ... У Лінуксі програми безкоштовні.
-  лінукс не потребує антивірусів - тому працюватиме ще швидше

Десь тиждень тому принесли Вордовський файл на 1.5 гіга.
Ворд його створив, зберіг а відкрити після того вже не зміг.
Прийшлось відкривати в Лібре Офісі і зберігати як .док, файл став займати 250Мб.
На радостях поставли пляшку віскі.
Не хотів брати то лишили і пішли. :)
Гадість той МС Оффіс. Вони як знищили конкурентів, то розвиватись почали в якомусь збоченому напрямку.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
XP the best
Найкраще від МС

win7 теж хороша, не заперечую, але який смисл апгрейдити щоб так само в браузері читати новини і вводити документи в Ворді?
А як на мене, 7 набагато стабільніша, ну і не древні компи шутріше працюють з нею. ХР завжди глючив, пригадую

на хорошому залізі(!) хороший дистрибутив ХР (не якісь зборки неясного походження) працює багато років
в мене ХР Prof. SP3 працює по 3+ років без збоїв. Оце 2 дні тому переінсталював, лише щоб освіжити перед 8 квітня.

проблема ХР в тому що не використовує новішого заліза
- 64-розр. процесор
- памяті більше ніж 2.7(?) ГБ не бачить

але якщо в мене комп Pentium 4, 2.8GHz, 2GB памяті і робить все що мені треба (включно з програмуванням!), то мене XP повінстю влаштовує

семерка и виста таки намного стабильнее XP.
XP до SP3 вообще была весьма глючным телом.
это особенно хорошо заметно при использовании большого количества задач

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
семерка и виста таки намного стабильнее XP.
Vista то вообще что то мёртворождённое... А 7 стабильнее, но надо более мощное железо.
ХР будет очень долго умирать...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
В Лінуксах для любителів синіх панельок є Міднайт Коммандер, дуже корисна і потрібна річ. :)
Ну чи Крусадер для любителів Тотала.

унилейшее тупое говнище
я его первый раз увидел где-то в 96-м, когда первый раз поставил себе лин для развлечения.
многое из странностей тогдашнего MC я воспринимал как должное, типа что я что-то не понимаю.
позднее оказалось, я все понимаю, а на самом деле сделан MC был через жопу.
последнее знакомство с MC пару лет назад оставило такое же впечатление.
нормального файлменеджера под линуксом нема.
такова селяви.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
семерка и виста таки намного стабильнее XP.
Vista то вообще что то мёртворождённое... А 7 стабильнее, но надо более мощное железо.
ХР будет очень долго умирать...

виста тормознута сильно.
многие "улучшения", введенные в ней (вроде идиотизма с кешем диска), тянутся до сих пор.
тем не менее, переезд на нее с XP лично мне позволил вздохнуть свободно - запуск десятка приложений в XP превращал последнюю в карточный домик.
сейчас она стала постабильнее, да.
но именно "сейчас" оно уже мало кому надо.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде

просто звик до Вінди, знаєш як працювати, де що є, як команд. рядок запускати. Колись пробував ставити Debian, задля розваги, побавився, і щось не проперло, а навіщо якщо є Вінда.
фактично Вінда мус лише коли хочеш програмити/вчитися C#/.NET (mono не наводьте,wе не є поніюстю канонічний .NET)

дебіан для десктопу таки не дуже .
ця ос стоїть на серверах по всьому світу і тому її розробники дуже ретельно стараються дотримуватися копірайтів. тому в рідному репозиторії багатьох програм нема -треба підключати сторонні, або ставити самому. а це вже вимагає вникати в суть .
Mint - ставиться з ходу, десятки тисяч програм в репозиторії, сумісна з debian,ubuntu (.deb)
плюсом дебіана є строгість - менше лишнього - швидша робота. але більше часу на все налаштувати.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
семерка и виста таки намного стабильнее XP.
Vista то вообще что то мёртворождённое... А 7 стабильнее, но надо более мощное железо.
ХР будет очень долго умирать...

vista = massive fail

Win7 надо более мощное железо? - я цікавився цим питанням, і нібито якщо повідключати всякку лабуду типу aero, то буде працювати і на Pentium 4 нормально так само як і ХР

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
виста тормознута сильно.
многие "улучшения", введенные в ней (вроде идиотизма с кешем диска), тянутся до сих пор.
Я бля из-за неё принтер поменял... Падлы из Canon'a так и не писали драйвера под х64 на мою модель.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Win7 надо более мощное железо? - я цікавився цим питанням, і нібито якщо повідключати всякку лабуду типу aero, то буде працювати і на Pentium 4 нормально так само як і ХР
Поставь на celron с 512 метров ОЗУ windows 7 и прозреешь от скорости ХР на таком железе.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
нормального файлменеджера под линуксом нема.
такова селяви.

+1
але - і не дуже треба

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
В Лінуксах для любителів синіх панельок є Міднайт Коммандер, дуже корисна і потрібна річ. :)
Ну чи Крусадер для любителів Тотала.

унилейшее тупое говнище
я его первый раз увидел где-то в 96-м, когда первый раз поставил себе лин для развлечения.
многое из странностей тогдашнего MC я воспринимал как должное, типа что я что-то не понимаю.
позднее оказалось, я все понимаю, а на самом деле сделан MC был через жопу.
последнее знакомство с MC пару лет назад оставило такое же впечатление.
нормального файлменеджера под линуксом нема.
такова селяви.

Кажість чесно що Лінукс не юзаєте і не любите.
От і не подобається все що там є.
Що до відсутності файлових менеджерів, то які саме ви пробували?
Та і з МС в мене якось ніколи проблем не було.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
нормального файлменеджера под линуксом нема.
такова селяви.

+1
але - і не дуже треба

Чого вам бракує в тому самому Крусадері?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Цитувати
Що до відсутності файлових менеджерів, то які саме ви пробували?

найкращий - dolphin, але тягне всю KDE-шну  бібліотеку

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Що до відсутності файлових менеджерів, то які саме ви пробували?

найкращий - dolphin, але тягне всю KDE-шну  бібліотеку

А мені він якось не дуже сподобвся, а от Конкверор в свій час був досить таки непоганим.
Але потім я втік з КДЄ на Гном, з його Наутілусом, звик біьше користуватись Крусадером, потім звик вже і до Наутілуса, і в принципі там було все що треба для щастя.
Пробував на перших початках запускати під Вайном Тотал, але в Лінуксі він нафіг непотрібен, та і виглядає якось так чужеродно і неприродньо.
А чого всі так кажуть "тягне за собою половину кедів" ну і най собі тягне, КДЄшні пріложенія всеодно як правило трохи, а деколи набагато краще від Гномівських.
Так що заодно можна поставити і К3Б і Кмеіл і лінійки різні для робочого стола.
« Останнє редагування: Квітня 08, 2014, 12:52:21 12:52 від Askold »

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
XP the best
Найкраще від МС

win7 теж хороша, не заперечую, але який смисл апгрейдити щоб так само в браузері читати новини і вводити документи в Ворді?

Сімка таки краща. Інтерфейс зручніший, реально зручніший. Українізація краща (у хрюшці була геть крива, а з кацапською віндою я принципово не зв'язуюся). Ясна річ, підтримка нового заліза. У мене ХР стоїть другою системою (про всяк випадок), і на всіх чотирьох ядрах чомусь гальмувала. А коли примусово перевів на 2, запрацювала швидше. Крім того, мій головний робочий інструмент, WordPerfect X6, на ХР час від часу глючить. Я з msword'ом я не працюю — це просто тупий монстр. І взагалі, з мікрософтовського в мене лише вінда.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8630
  • Стать: Чоловіча
я ізвєняюсь - а нахуя в юніксє файл манагаєр?



і іййшо повторю вопрос - кіньтє кто-нібудь ссилку на провєрєнний дістрібутів хр
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
я ізвєняюсь - а нахуя в юніксє файл манагаєр?


в юніксі чи в лінуксі?

Offline Olegik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
...
а цієї не можу знайти :(
Принц Персии. Не исключено, что где-нибудь на дискете оно у меня есть. Только найти сначала дискеты, а потом что на них - не реально. 5-и дюймого дисковода давно нет :smilie1:

Offline Olegik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
я ізвєняюсь - а нахуя в юніксє файл манагаєр?

личные предпочтения пользователя :smilie1:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
я ізвєняюсь - а нахуя в юніксє файл манагаєр?



і іййшо повторю вопрос - кіньтє кто-нібудь ссилку на провєрєнний дістрібутів хр

На десктопі таки всеодно треба.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
і іййшо повторю вопрос - кіньтє кто-нібудь ссилку на провєрєнний дістрібутів хр
Проверенный это как?
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
я ізвєняюсь - а нахуя в юніксє файл манагаєр?


в юніксі чи в лінуксі?

Та Лінукс так само по суті Юнікс.
Напевно мова йшла про відмінності між сервером і звичайним десктопом.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
нормального файлменеджера под линуксом нема.
такова селяви.

+1
але - і не дуже треба

ну, как грица, ту хум хау  :gigi:


2 Askold

Я на лин пытался перейти неоднократно, когда меня комп с виндой окончательно доставал. Тем не менее, каждый раз я сталкивался с проблемами еще хлеще, чем в винде. Честно.

Ноут новый - проблемы с дровами. Яркость экрана, например, не регулировалась никак, что на "старом" новом, что на "новом" новом. Начинало само работать года так через пол, когда оно уже не нужно было. Дрова на видяху были в такой же ситуации. Это неправильно, так быть не должно если лин позиционируется как домашняя система (в том числе).

Ну и софт, конечно. Любой нормальный свободный проект является кроссплатформенным (gimp, photivo, scribus, mozilla, etc). В то время как многих продуктов, доступных в винде и маке на лине нет, и вменяемых аналогов им нет тоже. Лично для меня это, например, lingvo, dtsearch, origin и ряд других, более специфических вещей. Штуки вроде фотошопа или офиса даже вспоминать банально. Если кого-то существующий набор софта устраивает - замечательно, нет проблем. Меня не устраивает.

Насчет файл менеджеров. Я уже не помню названия, не вчера это было. Перепробовал все, что было в репозитории. Моих потребностей (у меня тонны файлов, в том числе работа связана с обычными текстовыми) не удовлетворило, до фара как до луны.

Переход на win7, установка 8 гиг и отключение свопа нафиг решило все мои проблемы. С тех пор тратить свое время на изучение линукса лично я не собираюсь.

и, кстати, мне очень не нравится откровенная привязанность линукса к интернету (репозитарию).
решивший что-либо установить "по старинке", скачав инсталлятор, позавидует мертвым, когда будет вручную тянуть и устанавливать сотни зависимостей.
« Останнє редагування: Квітня 08, 2014, 01:00:21 13:00 від Бацилла »

Offline Olegik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
...
Ну и софт, конечно. Любой нормальный свободный проект является кроссплатформенным (gimp, photivo, scribus, mozilla, etc). В то время как многих продуктов, доступных в винде и маке на лине нет, и вменяемых аналогов им нет тоже. Лично для меня это, например, lingvo, dtsearch, origin и ряд других, более специфических вещей. Штуки вроде фотошопа или офиса даже вспоминать банально. Если кого-то существующий набор софта устраивает - замечательно, нет проблем. Меня не устраивает.
...
вместо origin использую labplot

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
благодарю
при случае посмотрю поближе что это

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Ну не всім вдається подружитись з Лінуксом.
А що до установки сторонніх пакетів, яких немає в репозітарії, то ніколи не було з цим проблем.
Але тут треба сказати що така потреба ставити щось стороннє і незрозуміле практично ніколи не виникає.
А ставити щось зовсім стороннє і ліве ще й тим дивним спосбом який ви називаєте звичайним(між іншим що за способ?) і взагалі невдомо для чого треба.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
і іййшо повторю вопрос - кіньтє кто-нібудь ссилку на провєрєнний дістрібутів хр
Проверенный это как?

досвідом
ну напр. ти його ставив і собі і ншим людям, разів 30-50, і все працює відмінно вже багато років