Автор Тема: З сьогоднішнього дня Microsoft припиняє підтримку Windows XP  (Прочитано 37802 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Ну не всім вдається подружитись з Лінуксом.
А що до установки сторонніх пакетів, яких немає в репозітарії, то ніколи не було з цим проблем.

Пару лет назад попробовал запустить ubuntu.
Захотел поставить скайп - в репе его не было.
Попытка скачать инсталлятор с сайта скайпа и поставить его привела к описанному мной процессу - я как дурачок шарился по репозиторию и отмечал нужные пакеты.
Поставил я его таки присоединив реп скайпа к репу ubuntu.

Askold, не обижайтесь, но сама эта процедура это маразм и издевательство над пользователем.
В винде, и, я так понимаю, в маке вы просто берете пакет и ставите его. Не важно где Вы его взяли. Вероятность, что он что-то потребует, мизерна. Точно как в инструкции к орешкам: "Откройте пакет, кушайте орешки". А линукс распорошен, как крупа, рассыпанная по столу. Такое впечатление, что пользователь должен выстрадать устанавливаемую программу.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
XP the best
Найкраще від МС

win7 теж хороша, не заперечую, але який смисл апгрейдити щоб так само в браузері читати новини і вводити документи в Ворді?

Сімка таки краща. Інтерфейс зручніший, реально зручніший. Українізація краща (у хрюшці була геть крива, а з кацапською віндою я принципово не зв'язуюся). Ясна річ, підтримка нового заліза. У мене ХР стоїть другою системою (про всяк випадок), і на всіх чотирьох ядрах чомусь гальмувала. А коли примусово перевів на 2, запрацювала швидше. Крім того, мій головний робочий інструмент, WordPerfect X6, на ХР час від часу глючить. Я з msword'ом я не працюю — це просто тупий монстр. І взагалі, з мікрософтовського в мене лише вінда.

українізація мені пофіг, я від шкільних років юзав лише англійські версії операційних систем
залізо в мене поки довлі старе (але надійне!) так що XP вистачає
MS Office 2003 - простий і надійний

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Ну не всім вдається подружитись з Лінуксом.
А що до установки сторонніх пакетів, яких немає в репозітарії, то ніколи не було з цим проблем.

Пару лет назад попробовал запустить ubuntu.
Захотел поставить скайп - в репе его не было.
Попытка скачать инсталлятор с сайта скайпа и поставить его привела к описанному мной процессу - я как дурачок шарился по репозиторию и отмечал нужные пакеты.
Поставил я его таки присоединив реп скайпа к репу ubuntu.

Askold, не обижайтесь, но сама эта процедура это маразм и издевательство над пользователем.
В винде, и, я так понимаю, в маке вы просто берете пакет и ставите его. Не важно где Вы его взяли. Вероятность, что он что-то потребует, мизерна. Точно как в инструкции к орешкам: "Откройте пакет, кушайте орешки". А линукс распорошен, как крупа, рассыпанная по столу. Такое впечатление, что пользователь должен выстрадать устанавливаемую программу.

ХЗ в мене такого не було, просто поставилось з сінапткика  і все.
Колись давно років десять  була подібна проблема з дровами для прінтера Лексмарк в Мандрейку. Він просив додаткову лібу, просто додав ще якийсь пакет де була та бібліотека і все.
Чи може там навіть пару бібліотек він просив. Але вирішилось все швидко і легко.
А з установкою скайпа і зовсім проблем ніколи не було. А зараз він ніби і взагалі є в репозітаріях.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8628
  • Стать: Чоловіча
я ізвєняюсь - а нахуя в юніксє файл манагаєр?


в юніксі чи в лінуксі?



лінух тожє юнікс
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Olegik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
благодарю
при случае посмотрю поближе что это

еще qtiplot на ту же тему. Из словарей (точнее оболочка) goldendict, он умеет работать со словарями лингво и кучей других

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8628
  • Стать: Чоловіча
я ізвєняюсь - а нахуя в юніксє файл манагаєр?



і іййшо повторю вопрос - кіньтє кто-нібудь ссилку на провєрєнний дістрібутів хр

На десктопі таки всеодно треба.


так мона тєрмінал запустіть
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
благодарю
при случае посмотрю поближе что это

еще qtiplot на ту же тему. Из словарей (точнее оболочка) goldendict, он умеет работать со словарями лингво и кучей других

qtiplot я знаю.
он у мне и под виндой был, но что-то функционал его мне не приглянулся.
по удобству goldendict'у до лингво далековато. по крайней мене так было когда я последний раз его ковырял.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
я ізвєняюсь - а нахуя в юніксє файл манагаєр?



і іййшо повторю вопрос - кіньтє кто-нібудь ссилку на провєрєнний дістрібутів хр

На десктопі таки всеодно треба.


так мона тєрмінал запустіть

Ага і в терміналі сортувати музику чи картинки.
Мазохізм.
Для сотрування файлів існують файлові менеджери.
Консоль хороша річ, але таки всього має бути свій інструмент.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8628
  • Стать: Чоловіча
ну комбинация sed, awk, sort может с такімі загібамі і поворотамі отсортіровать, шо ваш разум нє будєт успєвать за потоком елєктронов  на діскє
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
ну комбинация sed, awk, sort может с такімі загібамі і поворотамі отсортіровать, шо ваш разум нє будєт успєвать за потоком елєктронов  на діскє

бородатий geek звичайно може скористатися sed, awk, sort
а от якась там бльондінка може втартити залишки мозгів при спробі зрозуміти як посортувати свої фоточгє. використовуючи командний рдяок  :lol:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Playstation. И можно не заморачиваться.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8628
  • Стать: Чоловіча
ну комбинация sed, awk, sort может с такімі загібамі і поворотамі отсортіровать, шо ваш разум нє будєт успєвать за потоком елєктронов  на діскє

бородатий geek звичайно може скористатися sed, awk, sort
а от якась там бльондінка може втартити залишки мозгів при спробі зрозуміти як посортувати свої фоточгє. використовуючи командний рдяок  :lol:


я не бородатий, в мене немає патлів, причоска коротка і джинци без коричньових пятєн на матні. шо я роблю ни так?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
ну комбинация sed, awk, sort может с такімі загібамі і поворотамі отсортіровать, шо ваш разум нє будєт успєвать за потоком елєктронов  на діскє

бородатий geek звичайно може скористатися sed, awk, sort
а от якась там бльондінка може втартити залишки мозгів при спробі зрозуміти як посортувати свої фоточгє. використовуючи командний рдяок  :lol:


я не бородатий, в мене немає патлів, причоска коротка і джинци без коричньових пятєн на матні. шо я роблю ни так?

я тожи  :smiley15:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
ну комбинация sed, awk, sort может с такімі загібамі і поворотамі отсортіровать, шо ваш разум нє будєт успєвать за потоком елєктронов  на діскє

бородатий geek звичайно може скористатися sed, awk, sort
а от якась там бльондінка може втартити залишки мозгів при спробі зрозуміти як посортувати свої фоточгє. використовуючи командний рдяок  :lol:

А що робити якщо це картинки накачані за пару років з нета, з самими невнятними і повністю випадковими назвами?
Або це звалище різних текстових файлів про вміст який є лише віддалене уявлення?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8628
  • Стать: Чоловіча
о це ти той чувачок шо пєйсав на ФАПі шо чак гоманіст - нормальна людина
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
о це ти той чувачок шо пєйсав на ФАПі шо чак гоманіст - нормальна людина

Тіпа чи я таке не казав?
Не думаю що би то був я.
Не те що би я вважав його психом, але не пригадую коли і до чого міг би таке казати.
Тим більше що він, якщо нічого не плутаю, кацапо-фашист.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Ну не всім вдається подружитись з Лінуксом.
А що до установки сторонніх пакетів, яких немає в репозітарії, то ніколи не було з цим проблем.

Пару лет назад попробовал запустить ubuntu.
Захотел поставить скайп - в репе его не было.

За пару лет многое изменилось.В данный момент все достаточно отшлифовано.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
о це ти той чувачок шо пєйсав на ФАПі шо чак гоманіст - нормальна людина

Тіпа чи я таке не казав?
Не думаю що би то був я.
Не те що би я вважав його психом, але не пригадую коли і до чого міг би таке казати.
Тим більше що він, якщо нічого не плутаю, кацапо-фашист.

я взагалі-то, ост. часом відніс Chuk, гуманіст до "нормальних", бо він нібито доволі адекватно на різні теми постив. Зокрема про ядерну програму України і т.п.
Хоча по ФУПу помічаю, що в персонажа трпляються деякі рецидиви

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Ну мені, наприклад,  8 вінда (офіційно куплена) подобається. Мені за півтора роки не вдалося її ні разу повісити. А навантаження на систему в мене не маленькі ( розробка під .Net, бази даних).

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8628
  • Стать: Чоловіча
о це ти той чувачок шо пєйсав на ФАПі шо чак гоманіст - нормальна людина

Тіпа чи я таке не казав?
Не думаю що би то був я.
Не те що би я вважав його психом, але не пригадую коли і до чого міг би таке казати.
Тим більше що він, якщо нічого не плутаю, кацапо-фашист.


та нє ти, а Т Блер он же Йуніон Джег
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
о це ти той чувачок шо пєйсав на ФАПі шо чак гоманіст - нормальна людина

Тіпа чи я таке не казав?
Не думаю що би то був я.
Не те що би я вважав його психом, але не пригадую коли і до чого міг би таке казати.
Тим більше що він, якщо нічого не плутаю, кацапо-фашист.

я взагалі-то, ост. часом відніс Chuk, гуманіст до "нормальних", бо він нібито доволі адекватно на різні теми постив. Зокрема про ядерну програму України і т.п.
Хоча по ФУПу помічаю, що в персонажа трпляються деякі рецидиви

Та здається події останнії місяців змусили багато кого переосмислити свої цінності і змінити світогляд.
Навіть юльки прозрівають!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ну не всім вдається подружитись з Лінуксом.
А що до установки сторонніх пакетів, яких немає в репозітарії, то ніколи не було з цим проблем.

Пару лет назад попробовал запустить ubuntu.
Захотел поставить скайп - в репе его не было.
Попытка скачать инсталлятор с сайта скайпа и поставить его привела к описанному мной процессу - я как дурачок шарился по репозиторию и отмечал нужные пакеты.
Поставил я его таки присоединив реп скайпа к репу ubuntu.

Askold, не обижайтесь, но сама эта процедура это маразм и издевательство над пользователем.
В винде, и, я так понимаю, в маке вы просто берете пакет и ставите его. Не важно где Вы его взяли. Вероятность, что он что-то потребует, мизерна. Точно как в инструкции к орешкам: "Откройте пакет, кушайте орешки". А линукс распорошен, как крупа, рассыпанная по столу. Такое впечатление, что пользователь должен выстрадать устанавливаемую программу.

Скайп в Бубунту ставится одним кликом из центра программного обеспечения или синаптика на выбор. Как и десятки тысяч других прог. ОДНИМ кликом. Не понимаю, какй геморрой мог быть со скайпом?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
У меня в Бубунте было всего два геморроя:

1. Сканер Эпсон (определенная модель)
2. 3-джи модем. (определенная модель)

за пару часов серфинга в инете оба вопроса решились. Остальное ствится тупо одним кликом.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
якщо хочеш, у мене ще MS DOS 4 є. дистрибутив! оригінал! багатозадачний, до речі.
Який багатозадачний DOS??? Це прикол такий?
ні, не прикол

було кілька багатозадачних досів
в ті часи мені подобався DR DOS

Таки ти правий - http://habrahabr.ru/post/207848/
Мені не попався такий екземпляр в той час...

в одній сесії - безпосередня робота, в іншій - BBS-ка крутилася , нода FIDO :)
головне - втиснути максимум пам’яті (здається 2 Mb ;)
Эх, было время, а как вспомню запуск игрушек из под DOS, это таки было что-то. :)
http://www.digger.org/ - працює під лінухом - красота :)

а цієї не можу знайти :(

Принц Персії ?  Крута штука була . На початку 90-х...

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Скайп в Бубунту ставится одним кликом из центра программного обеспечения или синаптика на выбор. Как и десятки тысяч других прог. ОДНИМ кликом. Не понимаю, какй геморрой мог быть со скайпом?

сейчас может быть
но я же ясно написал - "пару лет назад"

насчет десятков тысяч прог - простите, но в виндах их сотни тысяч, если не больше
и в том, и в другом случае количество вменяемых, доведенных до ума проектов составляет едва ли 1% от всей кучи хлама.
заманали уже приводить "десятки тысяч" (с) как преимущество

блин, не напоминайте сектантов  :love:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

блин, не напоминайте сектантов  :love:

А я не агитирую. У меня Убунту стоит уже сколько лет. Без проблем пашет. Вообще. Без проблем. Я сектант?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Скайп в Бубунту ставится одним кликом из центра программного обеспечения или синаптика на выбор. Как и десятки тысяч других прог. ОДНИМ кликом. Не понимаю, какй геморрой мог быть со скайпом?

сейчас может быть
но я же ясно написал - "пару лет назад"

насчет десятков тысяч прог - простите, но в виндах их сотни тысяч, если не больше
и в том, и в другом случае количество вменяемых, доведенных до ума проектов составляет едва ли 1% от всей кучи хлама.
заманали уже приводить "десятки тысяч" (с) как преимущество

блин, не напоминайте сектантов  :love:

Саме смішне що якраз фанати Венди останнім часом все більше і біьльше нагадують сектантів. :)
Деякі навіть вірять що Білгейтс придумав інтернет.

І якщо лінуксоїди люблять прикалуатись згадуючи святого Патрега і його пророка RMS то в сучасних фанатів венди нажаль все серйозно. :(

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

блин, не напоминайте сектантов  :love:

А я не агитирую. У меня Убунту стоит уже сколько лет. Без проблем пашет. Вообще. Без проблем. Я сектант?

Однозначно! Якби не був сектантом то молився би великому Бгейцу и славив Балмера!
А так і сектант і єретік!!!!  :Ganba:
І венда певно неканонічна стоїть або може навіть страшно подумати Лінукс!!! :ai

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон

блин, не напоминайте сектантов  :love:

А я не агитирую. У меня Убунту стоит уже сколько лет. Без проблем пашет. Вообще. Без проблем. Я сектант?

Тема наличия или отсутствия софта не имеет отношения к теме "работает без проблем".

про "сектантов" я вспомнил увидев избитый аргумент "десятки тысяч прог".
« Останнє редагування: Квітня 08, 2014, 04:54:25 16:54 від Бацилла »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
нормального файлменеджера под линуксом нема.
такова селяви.

+1
але - і не дуже треба

і ще подумав - навіть з такими як вони є , файлові менеджери лінукса набагато кращі за віндузові.