Автор Тема: Батальйон ім. Дудаєва готовий стати на захист свободи в Україні  (Прочитано 1571 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Пушкин

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
03.03.14. року президією ОПД “Вільний Кавказ”було зроблено заяву в зв’язку з військовою агресією Росії проти незалежної держави України, в якому було оголошено про створення міжнародного миротворчого батальйону добровольців імені героя Кавказу Джохара Дудаєва, куди могли записатися всі бажаючі боротися за свободу і незалежність України.

За минулий від того часу місяць, більше 500 осіб з різних країн світу записалися в добровольці у створений нами “міжнародний миротворчий батальйон імені Д. Дудаєва”, вважаючи своїм обов’язком захистити свободу і демократію в Україні.

Причина, яка спонукала мене і моїх товаришів, які проживають в європейських країнах, прийняти настільки активну участь в долі народу України, була не тільки солідарність з українцями, які стали жертвою російської військової агресії, але, і прагнення убезпечити наш загальноєвропейський дім Європу, яка в різний історичний час прихистила, і дала політичний, і гуманітарний притулок сотням тисяч кавказців, які рятувалися від російського геноциду.

Російські агресори віроломно захопили Крим та не збираються зупинятися на цьому, грубо порушуючи всі норми і принципи міжнародного права, а також нахабно зневажаючи загальнолюдські цінності, руйнуючи тим самим світовий правопорядок, який встановився після закінчення другої світової війни.

У зв’язку з цим, міжнародний миротворчий батальйон імені Дудаєва попереджає російську владу, що добровольці, які зібралися за покликом серця з багатьох країн світу, не допустять бандитського свавілля стосовно української держави та її волелюбного народу.

Для того, щоб не допустити історичного прецендента в ігноруванні міжнародного права, що загрожує відкриттям “ящика пандори”, коли деякі антидемократичні країни можуть наслідувати приклад Росії, я оголошую про готовність міжнародного миротворчого батальйону добровольців відправитися в Україну для здійснення миротворчих функцій з метою примушування російських агресорів до миру.
Всім добровольцям, які записалися в миротворчий батальйон імені Д. Дудаєва, будуть відправлені повідомлення про час і місце збору на території України.
Іса Мунаєв
Командувач міжнародних миротворчим батальйоном імені Дж. Дудаєва
Бригадний генерал ЗС ЧРІ

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А вот господа ватники и Настоящие чеченцы. Шо суки, страшно?
Батя, мы стараемся ...

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
батальойну малувато

Offline Пушкин

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Думаю Украине есмть смысл профинансировать ребят на Кавказе. Неофициально.

Offline Ita

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 32
Думаю Украине есмть смысл профинансировать ребят на Кавказе. Неофициально.

Их и Путин не слабо финансирует... :shuffle:

Offline SVD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
батальойну малувато


Ну, по-перше це не батальйон, а повноцінний полк, з урахуванням того, що це чеченці, думаю рашисти ще не забули як мліли в їх руках

Offline Пушкин

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Думаю Украине есмть смысл профинансировать ребят на Кавказе. Неофициально.

Их и Путин не слабо финансирует... :shuffle:
ну он Кадырова финансирует :)

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Думаю Украине есмть смысл профинансировать ребят на Кавказе. Неофициально.

смисл є
грошей, ймовірно, малувато

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
батальойну малувато


Ну, по-перше це не батальйон, а повноцінний полк, з урахуванням того, що це чеченці, думаю рашисти ще не забули як мліли в їх руках
Красиво излагаешь :gigi:
Батя, мы стараемся ...

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Пусть "работают" с базами, коммуникациями и снабжением рашистов на Кубани (на переправе и в прилегающих районах).

Offline Пушкин

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Думаю Украине есмть смысл профинансировать ребят на Кавказе. Неофициально.

смисл є
грошей, ймовірно, малувато

можно скинуться (565)  :Razom: