Автор Тема: Лірник  (Прочитано 1424 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Лірник
« : Березня 24, 2015, 11:53:08 23:53 »
Цитувати
Сашко Лірник везе казки дітям на Донеччину
lirnyk25-26 березня відомий український казкар-лірник,  сценарист, актор, телеведучий Сашко Лірник здійснить творчу поїздку в Дружківку, Краматорськ.

Відбудуться зустрічі з дітьми, їх батьками та з слухачами безкоштовних курсів української мови.

‎#Дружківка‬ - Запрошуємо всіх охочих 25 березня о 15.00 в центральну міську бібліотеку ім. Лесі Українки на творчу зустріч з відомим українським сценаристом, актором, телеведучим, казкарем САШКОМ ЛІРНИКОМ.

‪#‎Краматорськ‬ - 26 березня пройдуть творчі зустрічі учнів 4-6 класів із відомим казкарем Сашком Лірником:
1.Об 11.00 у приміщенні бібліотеки імені А.П.Чехова (стара частина міста) – ЗОШ № 6,11, 23
2. О 13.00 ЦПР (Центр позакласної роботи) (центральна частина міста) для ЗОШ № 4, 22, 24, 25, 35.  Чекаємо!

Для уточнення місця і часу проведення зустрічі  пишіть нам на сторінку Безкоштовних курсів української мови у ФБ або на електронну пошту uamova.ua@gmail.com

Організатори: Безкоштовні курси української мови, бібліотекар Світлана Акименко, вчитель Оксана Проселкова.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Лірник
« Reply #1 : Березня 25, 2015, 12:46:32 00:46 »
 :smiley24:

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Лірник
« Reply #2 : Березня 25, 2015, 01:15:03 01:15 »
 :ay
... і хай Росія згине як держава

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Лірник
« Reply #3 : Квітня 03, 2015, 04:49:12 16:49 »
Вчора офіційно запропонували очолити міністерство культури. :smilie10:
Лірник [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]cьогодні в 14:04
            IP/Host: ---.approval.volia.net (UA)
Я відмовився.
Не моє.
Чиновники,папери,метушня....
Я краще сам по собі якось.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Лірник
« Reply #4 : Квітня 03, 2015, 04:52:47 16:52 »
Вчора офіційно запропонували очолити міністерство культури. :smilie10:
Лірник [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]cьогодні в 14:04
            IP/Host: ---.approval.volia.net (UA)
Я відмовився.
Не моє.
Чиновники,папери,метушня....
Я краще сам по собі якось.
Ну, і він має рацію, як завжди  :smiley24:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Лірник
« Reply #5 : Квітня 03, 2015, 04:55:29 16:55 »
О, в Сашка мультик про Луганськ є:  :smilie5:
http://kinostok.tv/video/338199/moya-krayina--ukrayina-luganskiy-step-2014-SiteRip-720r
« Останнє редагування: Квітня 03, 2015, 04:57:25 16:57 від Agh »

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Лірник
« Reply #6 : Квітня 03, 2015, 05:02:47 17:02 »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Лірник
« Reply #7 : Квітня 03, 2015, 06:29:18 18:29 »
Сашко всравсі.  :smiley23: :smiley23: :smiley23:
Тоді нехай не скаржиться, що мовляв держава неправильну культурну політику веде.
Хай би реформував, або взагалі розігнав те міністерство.
If you are going through hell, keep going.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Лірник
« Reply #8 : Квітня 03, 2015, 06:37:49 18:37 »
Сашко всравсі.  :smiley23: :smiley23: :smiley23:
Тоді нехай не скаржиться, що мовляв держава неправильну культурну політику веде.
Хай би реформував, або взагалі розігнав те міністерство.

Чого він, чого не ти? Ах, забувся, ти піздоватизмом із САШ жебракуєш...

Нема бажання приїхати та Лірнику допомогти?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Лірник
« Reply #9 : Квітня 03, 2015, 06:45:32 18:45 »
Сашко всравсі.  :smiley23: :smiley23: :smiley23:
Тоді нехай не скаржиться, що мовляв держава неправильну культурну політику веде.
Хай би реформував, або взагалі розігнав те міністерство.

Чого він, чого не ти? Ах, забувся, ти піздоватизмом із САШ жебракуєш...

Нема бажання приїхати та Лірнику допомогти?

Чому це я маю допомагати Лірнику? Він же позиціонується як фахівець у питаннях культури.
Сказав би просто - із такою зарплатнею ідіть ви всі нахуй. І це було б правильно.
Якби мені запропонували міністерську посаду, то я б поцікавався спочатку скільки платять.
 :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Лірник
« Reply #10 : Квітня 03, 2015, 08:55:27 20:55 »
Сашко всравсі.  :smiley23: :smiley23: :smiley23:
Тоді нехай не скаржиться, що мовляв держава неправильну культурну політику веде.
Хай би реформував, або взагалі розігнав те міністерство.

Ну тобі б, звісно, якби запропонували, сходу погодився б

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Лірник
« Reply #11 : Березня 16, 2016, 03:18:44 15:18 »
Українці Ру. Етногенез.

site.ua ТОП-БЛОГИАВТОРИКЛУБ
 
   
lirnyksashko
Сашко Лірник
Українці Ру. Етногенез.

Сьогодні о 11:123253723
По мові передмова.

Пишу про Україну, хоча почну не з України.

В РФ проживає кілька мільйонів українців. Десь я читав що навіть до 15 мільйонів.

Цьому я вірю.

Жив довго сам в РФ і натикався на українців як не через раз,то через два точно. Або самі,або мами , або діди з України. У кожного родичі і у половини хатинки в Шендерівці чи Кривих Колінах.

В наше українське товариство в Мурманську зазвичай приходило десь постійних чоловік п'ятдесят- шістдесят. Хоча за переписом українців проживало там 105 000 чоловік.

І коли Україна прийняла Акт про Незалежність, то наступного дня українці потягнулися до нас бурхливим потоком - по п'ятсот чоловік на день. Я навіть змушений був арендувати щодня великий концертний зал в будинку культури,бо в нашому звичному приміщенні вони тупо не поміщалися.

Але ,коли вони виясняли ,що їхні маєточки і хатиночки з городиками, ніхто відбирати і конфіскувати не буде, то ця хвиля пішла на спад.

Заспокоївшись стосовно збереження "запасних аеродромів" в благословенній, ситій , цивілізованій і красивій Ненці Україні, українці повернулися до звичного російського життя. Заробляння "полярок" із планами повернутися додому багатими російськими пенсіонерами із шикарними перспективами хрущів над вишнями і молочком від сусідської коровки.

А чого ж? Номальні плани . Так само як здати свою квартиру в Москві гастарбайтерам за тисячу доларів і жирувати безтурботно на пляжах Гоа, витрачаючи на розкішне життя і котедж із прислугою сто баксів на місяць.

Але настрій у мене покращився тоді значно. Адже он нас скільки виявляється! Нашого цвіту - по всьому світу! Як треба, то українці знайдуться і підтримають одні одних! Мама ж у нас одна!

Я жорстоко помилявся.

Я до 2014 року мав ілюзію і навіть писав про це із впевненістю, що, в разі нападу Росії на Україну, російські військові із українськими прізвищами, українці, відмовляться бомбити українські міста і села і стріляти в українців. Там же бабусі і мами їхні живуть.

Не відмовились. А навіть радісно поспішають разом із дружинами і дітьми на сафарі із відстрілом "хохлів" .

Бо вони вже давно стали не українцями а українцями Ру. Тобто "русскіми українцями" - власне росіянами,але трошки неповноцінними, із легкою патиною фольльору. Ну це коли "23 фєвраля" за пляшкою між тостами за "Расєю - матушку" і "наше русскоє руководство" можна закусити полтавським сальцем від мами і заспівати "Ти ж мене підманула" . А потім радісно підгигикувати сусідському анекдоту про дурного жадібного хахла і кмітливого русского. Цей конгітивний дисонанс, своєрідна шизофренія легко минається. Вже їхні дітки будуть повноцінними, без всяких "патин" і "налітів українськості".

Точно як Краснознамьонний Кубанський хор. Бутафорські козаки і козачки, що хвацько відтанцьовують і дають лиха закаблукам під українські пісні на вже давно не українській Кубані. Патина по всій морді.

Вони теж "русскоязичні укрАінци" в кращому випадку.

Тепер до України. Як лелеченьки.

Розумію що так "склалося історично", що не вони обирали в дитинстві якою мовою розмовляти і до якої культури належати, що життя само примусило наших батьків перейти на російську мову, бо вживати українську було ніде і ніяк.

Але чомусь я не перейшов. Хоча жив половину життя в Мурманську, а вчився в російськомовному універі. "Русскоязичний українець"- це оксюморон,наслідок совка і політики примусової тотальної русифікації.

Як "русскоязичний чех", чи "русскоязичний француз".Бо твої бабуся і дідусь,а може тато і мама розмовляли українською(судячи по прізвищу).А ти уже ні. І діти твої ні. Тобто ти-перехідна ланочка до "русского". А там русскій бурят, чи русскій мордвін, чи русскій украінєц,кубанєц і т. д. -
то вже не принципово.

Так і зникають українці, а утворюються "русские" із прізвищами Шевченко, Тетерук чи Палиця.

А потім засідають в російській Думі і голосують за введення російських окупаційних військ в Україну.
Тобто в парній назві "русскоязичний украинец" із часом починає домінувати перша, яка повністю заміщує собою другу.
Як на Кубані, де точно жили україномовні українці, потім стали жити російськомовні українці, потім українці Ру, потім російськомовні У, а потім вже остаточно русскіє.
Процес простий як двері.
Треба визначится для себе хто ти є і яка частинка твого ,поки що подвійного, імені важливіша.

Бути русскім -це не погано. Це добре.Це гордо і почесно.

Бути українцем - теж.

А бути "рускоукрайонським" - це протиприродьно, хоча і "канонічно" по канонам імперського совка.

Просто з часом ви розділитесь(у своїх дітях і онуках) на русскіх і українців.

Якщо ви вважаєте себе українцями, то вектор розвитку в своїй родині у вас буде в сторону України, її культури і історії, ваші діти будуть ходити в українські школи, а ваші онуки будуть знати кілька мов,як у всьому світі, але будуть українцями без всяких "Ру". А ,якщо вектор направлений в сторону Росії, то ваші онуки будуть русскими без всяких "принизливих додатків" У.

От і все.
І теперішні образи на несприйняття подібної психологічної роздвоєності - то хвороба росту. Ніби і українці,але вже трошки русскіє. Нема на що ображатися. Просто речі треба називати своїми іменами. Без всякого камуфляжу і бутафорії.

Але визнати це дуже важко. Тому і ховається страус головою в пісок із заспокійливими сентенціями про "рускоязичних французів", пардон, "українців".
Тому і запускаються мислевіруси про "общєчєловєчєскіє ценності", про "ісчєзновєніє наций", про "хуторянство", про "какая разніца на каком язикє", про "шароварноє отрношеніє", яке "нада іскорєнять", і т.д..
Але чомусь це завжди гра в одні ворота.

Як чорна скринька в математиці - на вході маємо українську ,російську ,англійську ,німецьку мови, досягнення гуманістів і філософів світу,науковців і винахідників з різних країв, шлях у майбутнє всіх країн, а на виході маємо виключно тільки російську мову і совково- русскую "культуру".

І як не називай цю скриньку- чи гуманізатор, чи общєчєловєчізатор, а в реалі це- "русифікатор".

Але процес може бути і зворотній. Починається він із поваги і розуміння що Україна - не Росія, і ми не маємо права дати Україні пропасти. Нам вона передана нашими батьками, і нам її передавати нашим дітям. Не як модифіковану Росію , не як Росію із "чєлавєчєскім ліцом", не як "російськомовну Україну", не як "Україну бєз укрАінцев", не як "Новороссію" чи "Малороссію".

Сам чув на екскурсії в Софії Київській від екскурсантки з якоїсь срані-рязані :" І кагда єто хахли успєлі всьо єто наше захватіть?" Оце і є кінцевий результат розвитку цієї страусячої практики.

Зараз ми всі в одному човні - в Україні,яку атакує знавіснілий імперський російський монстр. Атакує "русскій мірь".

Тому відбиваємось разом, не ділимось за мовою і за проживанням.

Учимо дітей української мови і поваги до України,її історії і народу.

Задаємо правильний вектор.

Тоді допливемо і не потонемо.

Якщо не наше покоління,то наші діти точно.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Лірник
« Reply #12 : Січня 06, 2017, 06:05:48 18:05 »
Сашко Лірник
Генетичні раби

Сьогодні о 15:54
Вибачте що пишу це в Різдвяний час.

Але це час народження Правди.

Є страшний і правдивий анекдот.

Коли чоловік приїхав із відрядження і заситав свою дружині в постелі із великим амбалом. Той амбал взяв чоловіка за шкірку поставив в коридорі і намалюав крейдою коло навколо нього. І каже: "Поки я буду розважатися із твоєю жінкою, то ти стій в колі рівнесенько і не подумай вийти!"

Через пів години дружина в постелі чує радісний сміх свого "благовірного" : " Поки ви там розважаєтеся, я вже два рази ногою за коло заступив!"

Завжди було гидко слухати цей анекдот. Співчуваю тій жінці- у неї за чоловіка раб.

Який не має права на сім'ю, родину і дітей.

Помилка природи і генетичний виродок.

Ті, хто напали на Ларису Ніцой, за її оборону української мови і її відчайдушну реакцію на приниження в магазині, ті і є тим самим "благовірним" сцикуном.

Ну "уззкоязичним" не дивно - бо це їх поставили на місце і примусили побачити себе в дзеркалі , із їхнім презирством і зневагою до українців. Але ви, українці, яких все життя принижують в Україні за мовною і національною ознакою! Ви щось вякаєте на Ларису?

Людину показово принизили, "вказали" їй на "місце біля параші", відмовилися обслуговувати в магазині українською мовою. Не зважаючи на чемні неодноразові прохання. Людина, яка зобов'язана на робочому місці спілкуватися державною українською мовою з українцями, зобов'язана її знати. Вдома і в побуті - хоч на суахілі.

А нас навпаки примушують спілкуватися чужою, недержавною мовою. І ще й зневажають при цьому.

І так роблять з вами усіма постійно. Весь час. Не помічаєте? Чи не хочете помічати?

"І так поймьотє!", "тень знай свойо мєсто!", "праклятий хвашист, бандєровєц, х@хол!".

Раб і сцикун стерпить, утреться , і схвально закиває,швиденько запопадливо перейде на російську мову, а ще посміється разом із "зєлєнскіми".

А людина не стерпить і дасть по писку рукавичкою, кине в морду гроші, викличе на дуель, або просто викине покидька на сходи.

.Ах які ми всі в білих рукавичках і платтях з кріноліном ! "Гроші в лице?! Фі, моветон!"

А вам чоботом в пику і кастетом по печінках! З вами не церемоняться і харкають вам в обличчя прилюдно.

І я харкну. Вам же не звикати?

Ви, ті хто показово "обурюються" вчинком людини, яка вже не може терпіти знущання і приниження !

Ви вже поставили себе на місце без'язиких баранів, яких ведуть на бойню.

З вами не панькаються, вас тупо іпуть(пардон за пряму мову) і просто вбивають. Зараз в прямому сенсі. Як Білозіра і козака з Луганщини.

Ви самі прирікаєте своїх дітей і онуків на рабське існування.

Ваші діти будуть рабами їхніх дітей!

Ви вже раби, бо в своїй(!!!) країні вибачаєтеся перед "бєлимі гаспадамі" і випрошуєте можливість іноді вимовити слово своєю мовою.

Ви не маєте права голосу, бо самі себе позбавляєте своїх прав.

Тому заткніться.

Я змалечку дивувався- чому це Мойсей аж 40 років водив свій народ по пустелі? Там же тої пустелі - за тиждень перейти можна. Ну за два.

Аж потім, подорослішавши, я зрозумів в чому справа. Мойсей дійсно був мудрою людино. За 40 років виросло нове покоління народу, як не знало як це бути рабом, як це гнути шию перед паном і приниженно терпіти знущання. А раби вимерли. І тоді з'явився непереможний Народ, який вистояв і здобув майбутнє для своїх дітей.

А раби можуть народжувати тільки рабів, які сцяться вийти з кола, коли гвалтують їхніх дружин,убивають їхніх дітей і принижують їхню мову і гідність.

І ви, раби, вимріть уже нарешті , і дайте жити моїм і вашим дітям в світі, в якому нас не будуть зневажати і тримати за худобу.

Кому не подобаються мої слова - "русскій мірь" чекає вас в Сибіру і в розстрільних ямах. Вам уже прямим текстом сказали що з вами буде.

А ви "моторолам" покивайте пальчиком і присядьте в кніксені. І віяльцем по писочку , по писочку...

Задовбали фарисеї і ментальні раби.

Через вас ми гибіємо в цьому світі і маємо війну і окупацію.

Через вас.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Лірник
« Reply #13 : Січня 06, 2017, 07:35:25 19:35 »
Євген Юрійович Рибчинський
2 January 2016 ·
Якщо б у Франції цілодобово крутили англійську музику, а в Туреччині арабську, якщо б у Польші на Новий Рік співали німецькою, а у Китаї японською, цих країн, як і їхніх народів незабаром просто не існувало би.
В Україні продовжується експансія російськомовної попси. А нам все ще здається, що ми йдемо у цивілізований світ, ми впевнені, що ми нація, в той час як 90% їсть олів'є, дивлячись інтер? Тьфу!
Якщо б євреї, яких Мойсей водив по пустелі, співали там єгипетських пісень, вони б і досі були рабами. А українці слухають російське, говорять російською і дивляться російське!
Якщо украінці не в змозі перейти на мову свого народу, вони залишатимуться рабами того народу, мовою якого говорять! Крапка.
Питання не обговорюється! Ганьба!
If you are going through hell, keep going.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Лірник
« Reply #14 : Січня 06, 2017, 08:17:16 20:17 »
Сашкові респект! :smiley24:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Лірник
« Reply #15 : Січня 07, 2017, 09:46:29 09:46 »
 :smiley24:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33019
  • Стать: Чоловіча
Re: Лірник
« Reply #16 : Січня 07, 2017, 11:03:37 11:03 »
А де це він, грозився ж тут дописувати ?  :smilie11:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Лірник
« Reply #17 : Лютого 20, 2017, 10:39:29 22:39 »
Алах акбар!

Сьогодні о 21:516357822
Маленький хлопчик з Алеппо плакав і кричав перед смертю від болю.

Він знав що помирає.

Він не розумів за що дорослі дяді з далекої Російської Федерації бомбили з літаків його місто.

Він не розумів за що знищили його дім і убили його родину.

Він не міг зрозуміти за що вони убили і його.

Він плакав і кричав: "Я пожаліюся Богу на вас!"

Все що він міг.

Пожалітися Богу.

Кого Бог почує і послухається?

Паскудного і кровожерного царька із риб'ячим поглядом, який помахом пальця убиває тисячі і мільйони?

Озвірілого виродка-убивцю і мародера з автоматом?

Чи пещеного і гнилого всередині чиновника, який цинічно заявляє, що убиті і скалічені діти в Алеппо то телепостановка і фейк ?

Коли Бог створив людину, то дав їй частинку себе - безсмертну душу.

Яка болить і співчуває, яка робить людину із тварини.

З того часу людей ставало більше і більше.

А душа залишалась та ж сама. Хоч і Божа і Велика.

І на всіх її не вистачило.

Є люди, які зовні виглядають як люди. Ходять, ідять, розмовляють.

Тільки душі у них немає.

Маленьке дитя пожалілося Богу. Кому як не Йому?

І Бог почув.

Ви думаєте, що все це назавжди і могутнє? Що великі царі завжди будуть великими?

Що військові арсенали вирішують все?

Що все вирішують рахунки в банках і активи? Газ і нафта? Автомати і Гради?

Бомбардувальники і саміти політиків?

Не знаю як докричатися до вас , як вам розказати просту істину ?

Все вирішує розмова невинної дитини з Богом.

І валяться царства, гинуть величні імперії, здихають в муках диктатори і карателі.

Час пришвидшився.

Він уже не тягнеться як в Середньовіччі, не повже як епоху пару, чи індустріалізації, не йде як в двадцятому столітті.

Час стартує і летить як промінь світла. Все навколо миготить і змінюється як в калейдоскопі не по днях а по годинах. Як в казці.

Всі халіфи стають халіфами на час.

Ми стаємо свідками як Бог слухає дитину.

І вершить Своє правосуддя. Вже тут і зараз.

Того застрелили, того прикопали в посадці, того отруїли, того підірвали в ліфті, іншого спалили з гранатромета...

Одного за одним.

А ще мить тому вони були царями і царьками, карателями і халіфами.

Бгали, тягли, громадили, багатіли,лізли по трупах вгору.

В гробу кишень немає.

На той світ не візьмеш із собою свої рейтигни, своє багатство, свою славу, значимість, вплив і свою могутність.

Сьогодні викінчився і той цинічний брехливий паскуда - чиновник, який розказував про "постановку " в Алєппо, той , на якого пожалівся убитий хлопчик.

І Бог його почув.

Бог завжди чує своїх дітей.

Ви стали свідками.

Бог справедливий.

Бог великий.

Алах акбар!

І не говоріть, що я вам не казав.

https://site.ua/lirnyksashko/6370-alah-akbar/
If you are going through hell, keep going.