Автор Тема: Психолог  (Прочитано 3936 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ксанка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11412
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Психолог
« : Квітня 02, 2015, 12:29:13 12:29 »
Добрый день!
Меня зовут Ксения и я психолог :) Профессиональные интересы: экзистенциальная психотерапия, гештальт – психология, коррекция зависимого и виктимного поведения, психосоматических заболеваний, помощь при семейных проблемах, проблемах взаимоотношений, стрессах и кризисах.
Веду группу в ФБ.
Работаю лично и по скайпу. Связаться со мной можно здесь
https://www.facebook.com/groups/990666270963207/
Одесса

Offline Ксанка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11412
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: Психолог
« Reply #1 : Квітня 05, 2015, 10:50:09 10:50 »
Еще я состою в Волонтерской психологической службе г. Одессы.
Если кому нужна волонтерская помощь (переселенцы, бойцы АТО и их семьи), можно смело ко мне обращаться :)
Кроме того, можно звонить на телефон доверия
Одесса

Offline Ксанка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11412
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: Психолог
« Reply #2 : Квітня 07, 2015, 12:43:36 00:43 »
И еще телефоны бесплатной психологической службы.
Одесса

Offline Ксанка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11412
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: Психолог
« Reply #3 : Квітня 15, 2015, 09:34:14 21:34 »
 Маємо нагоду інформувати, що відтепер в Україні існує онлайновий інтерактивний ресурс психологічної допомоги, який безкоштовно доступний з мобільних телефонів, інших мобільних приладів та комп’ютерів www.dopomoga.life
Сайт створений за ініціативи та за підтримкою Канадсько-Української Фундації.
Проект насамперед спрямовано на надання психологічної допомоги учасникам АТО і членам їх сімей. Матеріалами проекту також зможуть скористатися всі люди, які відчувають наслідки психотравмуючих подій, а також фахівці у галузі психічного здоров’я.
Ресурсну основу сайту складають матеріали, які використовуються у Канаді мережею Operational Stress Injury (OSI) Clinics – це клініки, що опікуються психічним здоров’ям колишніх військовослужбовців та ветеранів поліції, також займаються профілактикою/лікуванням посттравматичного стресового розладу (ПТСР).
Ресурси сайту включають інтерактивні опитувальники, за допомогою яких людина зможе оцінити свій стан психічного здоров’я, ідентіфікувати первинні ознаки розладів і спланувати подальші дії. Користувачі мобільного сайту знайдуть корисну інформацію, яка допоможе їм, їх рідним та знайомим подолати стресові обставини та знайти кваліфіковану допомогу українських фахівців.

http://datacloud.me/CUF-OSI/uk/index.php
Одесса

Offline Samco

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 22
Re: Психолог
« Reply #4 : Березня 19, 2016, 11:45:43 23:45 »
норм.....

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Психолог
« Reply #5 : Березня 20, 2016, 08:16:54 08:16 »
 :smiley24:

Offline Samco

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 22
Re: Психолог
« Reply #6 : Березня 28, 2016, 11:41:38 23:41 »
позвоню

Offline Lana4512

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
Re: Психолог
« Reply #7 : Лютого 23, 2017, 06:37:13 18:37 »
Возьму на заметку. К психологу надо ходить вовремя, а то у меня подруга дотянула со своей депрессией, что пришлось к психотерапевту идти и препараты подобного плана https://now-foods.su/preparaty-bad-now-foods/antidepressanty/ принимать, еле вытащили, страшно уже смотреть на нее было.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Психолог
« Reply #8 : Лютого 23, 2017, 06:49:20 18:49 »
Возьму на заметку. К психологу надо ходить вовремя, а то у меня подруга дотянула со своей депрессией, что пришлось к психотерапевту идти и препараты подобного плана https://now-foods.su/preparaty-bad-now-foods/antidepressanty/ принимать, еле вытащили, страшно уже смотреть на нее было.
К психологу... ходят относительно здоровые, но с проблемами общего плана (жизненный тупик, работа, проблемы с общением, начальство и пр. )
А к психиатру... обращаются те, у кого уже... пардон, белочки по полкам скачут.
Психиатрия... дает помощь больным алкоголизмом или нарко-зависимым,  людям азартным или екстрималам.
Но, часто-густо... все зависит от нас самих: насколько мы можем разобраться в своих проблемах и болячках, найти выход из тупика или свет в конце тонеля.
Врач или психолог, может указать путь.
А идти по нему должны мы сами.
 :smilie7: 

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Re: Психолог
« Reply #9 : Жовтня 24, 2023, 10:44:28 22:44 »
Востаннє я зіткнувся із ситуацією, коли друзі порекомендували мені звернутися до психолога чи знахаря для вирішення моїх проблем. Як звісно, це викликало у мене сумніви та питання. Чи вірити ви в таку допомогу?
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Re: Психолог
« Reply #10 : Жовтня 24, 2023, 11:08:55 23:08 »
Ой, таке питання цікаве, но раз така розмова, то я можу сказати, що інколи психолог і не допомагає, а потрібно звернутися ще і до знахаря https://sofiya-providica.com/ , от він реально крутий і точно зможе закрити всі питання, які так часто виникають і коли опускаються руки. Знахарі мають великий досвід у галузі альтернативної медицини та енергетичного взаємодії. Знахарка Софія пропонує різноманітні послуги, які можуть допомогти вам в різних аспектах життя.