Автор Тема: Alien. Що робити українцю без українського громадянства?  (Прочитано 2261 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Сабж.
А.. Додаткове слово - сьогодні.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Теж саме, що й з українським громадянством.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Теж саме, що й з українським громадянством.
Всмизле? Мені не треба дотепів. Громадянин україни може доїхати на тролейбусі до інкомату. Я - ні.
Що робити?. Приймати громадянство, тим відмовляючись від іншого? Ще є варіанти?

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
UP/
І пішов втішатись до туземних баришень. Така реалія.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Чекати. Якщо нічого не почнеться, то і Слава Богу. А в іншому випадку, думаю що громадянство нікого особливо цікавити не буде... автомат для всіх знайдеться

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
UP/
І пішов втішатись до туземних баришень. Така реалія.
Тобто не зрозумів, ви таки в УА, чи ні,
І які баришні є для Вас  туземними? :)

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Чекати. Якщо нічого не почнеться, то і Слава Богу. А в іншому випадку, думаю що громадянство нікого особливо цікавити не буде... автомат для всіх знайдеться
Як Ви не зрозумієте... Я з причини особистих обставин на Поліссі коло півроку. Я фаховий вояк, причому вузький, корисний країні спец. Я можу більше, аніж партизанити.
Короче.... короче нафіґ.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
UP/
І пішов втішатись до туземних баришень. Така реалія.
Тобто не зрозумів, ви таки в УА, чи ні,
І які баришні є для Вас  туземними? :)
Угу. В УА. Прикметник "туземні" не є образою, а лише констатацією геграфії відносно моєї особи.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Вопять же безнадыйне UP/
Люди, громадяне. От така само ваша відповідь була на запити кримських вояків.
Мораль? Куй вам назустріч. Ті, хто має силу, не приєднаються до імпотентів, і не зроблять за них роботу.
Злидарі.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Кстатє, дивує мовчання песонально Єгорія. Міркую, через те, що йому, запроданцю, не дали зранку методички на такий випадок.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Звертайтесь в своє посольство
До військового аташе, чи щось в цьому рооді і вимагайте
Як Ви можете допопогти україні - в якості військ. консультанта (якщо Ви дійсно такий крутий спец)

В укр.армію Вас звісно не візьиуть без укр.гром., та і смисл вам бігати з Калашом? (Знову ж, якщо Ви дійсно такий крутий спец проо що заявляєте)

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Теж саме, що й з українським громадянством.
Всмизле? Мені не треба дотепів. Громадянин україни може доїхати на тролейбусі до інкомату. Я - ні.
Що робити?. Приймати громадянство, тим відмовляючись від іншого? Ще є варіанти?
йти в ПС

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497

Звертайтесь в своє посольствоДо військового аташе, чи щось в цьому рооді і вимагайтеЯк Ви можете допопогти україні - в якості військ. консультанта (якщо Ви дійсно такий крутий спец)В укр.армію Вас звісно не візьиуть без укр.гром., та і смисл вам бігати з Калашом? (Знову ж, якщо Ви дійсно такий крутий спец проо що заявляєте)



Про що Ви? Звернутись в своє посольство, якому абсолютно насрати на внутрішні проблеми України і котре буде радим "взяти на карандаш" потенційного найомника? Яку Ви маєте на увазі реакцію посольства іноземної держави?

ЗИ. Крутий- не крутий, але діло своє знаю, і спеціалізація мало залежить од країни перебування.




йти в ПС

Так. Подумав про те саме. Щоправда, не можу поділяти поглядів тих, котрі не заявляли про свої погляди.
Що таке ПС?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Кстатє, дивує мовчання песонально Єгорія. Міркую, через те, що йому, запроданцю, не дали зранку методички на такий випадок.
кацапєгу, ти загубивсь у просторі?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Theorist

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Можно обратится в министерство обороны. Самые простые пути иногда дают самые быстрые результаты.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Цього агента заточили спеціяльно на Єгорія. :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Кстатє, дивує мовчання песонально Єгорія. Міркую, через те, що йому, запроданцю, не дали зранку методички на такий випадок.
кацапєгу, ти загубивсь у просторі?
нащо мінусуєш? хоч мені і до сраци.
персонально згадав тебе по простій причині. дуже насторожує гіпертрофована активність окремих персонажів в критичні часи історії. дуже насторожує. я пам'ятаю тебе на хвупі.


ЗИ. Я не кацап.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Цього агента заточили спеціяльно на Єгорія. :gigi:


Сподь з вами..)) Многа чєсті - раз, який нахрен агент - два.. :smiley16:


Можно обратится в министерство обороны. Самые простые пути иногда дают самые быстрые результаты.

Теж була така думка. Хз, може хоч оргроботу довірять для початку. Ото й межуюсь - чи до ПС, чи в інкомат.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
дуже насторожує гіпертрофована активність окремих персонажів в критичні часи історії. дуже насторожує. я пам'ятаю тебе на хвупі.

ЗИ. Я не кацап.

і що зі мною не так було на фупі? :gigi:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Ідіть в інкомат. А краще - в Іноземний Легіон, або Blackwater.
If you are going through hell, keep going.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Ідіть в інкомат. А краще - в Іноземний Легіон, або Blackwater.
Мабуть таки в інкомат, послухаю лєпєт, потім в ПС.
ІЛ та BW не пре, я не вбивця, а тєхнарь.


дуже насторожує гіпертрофована активність окремих персонажів в критичні часи історії. дуже насторожує. я пам'ятаю тебе на хвупі.ЗИ. Я не кацап.
і що зі мною не так було на фупі? :gigi:

Балакали багато, істерично, і в режимі 24\7. Хоча з першого погляду - впалнє патріотично..)
Єгорій, якщо я помиляюсь щодо вас - це буде найприємнішою помилкою в моєму житті. :smilie3:

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Ідіть в інкомат. А краще - в Іноземний Легіон, або Blackwater.

В СБУ (я серйозно)