Автор Тема: ой!!!!!!!!!!  (Прочитано 16772 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #30 : Квітня 08, 2014, 08:51:09 20:51 »
Не верится что-то. Подмогу в виде "засланных казачков", оружия и прочего обеспечить могут, а вот в танки верится слабо.
Потому что это будет последняя война в истории России.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #31 : Квітня 08, 2014, 08:51:15 20:51 »
Из говна шо по украине лазит бойцы такие же.

Путину надо забросить сюда пару тысяч самообороны из спецуры которые продержатся сутки двое трое с ведением реального боя при этом чтобы бой начался не на границе а в городе .. чтобы это было не вторжением а гражданской войной.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #32 : Квітня 08, 2014, 08:52:01 20:52 »
Ему надо просто беспогонников под шумок забросить вот и все никто колоннами никуда двигатьсяне будет.

Все питання в тому скільки ....  декілька десятків з легкою зброєю погоди не зроблять, а щось більше не так легко закинути непомітно

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #33 : Квітня 08, 2014, 08:53:05 20:53 »
Побачимо, але мене беруть сумніви. Зараз головна мета Путлера зірвати вибори, а цього можна досягнути і без колон техніки. А ось кинути дезінформацію про колони, щоб спровокувати поспішний непідготовлений штурм і кровопролиття це більш правдоподібно. Ну а тупі сепаратисти стануть жертвами великого плану.

Може ці захоплення - лише відволікаючий маневр? Всі кинуться боротися з терористами, що засіли з заручниками в будівлі СБУ, і ніхто не звертатиме уваги на тих, хто вільно бігає по області?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #34 : Квітня 08, 2014, 08:53:14 20:53 »
Ему надо просто беспогонников под шумок забросить вот и все никто колоннами никуда двигатьсяне будет.

Все питання в тому скільки ....  декілька десятків з легкою зброєю погоди не зроблять, а щось більше не так легко закинути непомітно

Если сепаратисты устроят дыру в границе то пару тысяч проскочат до луганска легко. А дальшемони уже самооборонцы а не окупанты.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Theorist

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #35 : Квітня 08, 2014, 08:53:19 20:53 »
А как тогда объяснить "решимость" сепаратистов идти на серьезное преступление? Им явно что-то было обещано. Без поддержки России у них никаких шансов - сядут и надолго. Про "коридор" сам читал во многих сепаратиских группах, идут очень сильные многократные призывы со стороны москальских допысувачив организовать подобный коридор одновременно с блокированием погранцов, сил и оружия для этого у сепаратистов в Луганске достаточно.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #36 : Квітня 08, 2014, 08:53:37 20:53 »
Только что по 112му представитель ПС - мы выезжаем на восток для того что бы выбить сепаратистов

Offline Megan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #37 : Квітня 08, 2014, 08:53:47 20:53 »
потрібні якісь не стандартні рішення.
имхо, якщо самі наші керманичі не мають клепки, то попросили б вже про допомогу
в розробці стратегії боротьби ну хоча б у спеців тих же Штатів чи Ізраілю.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #38 : Квітня 08, 2014, 08:54:12 20:54 »
Только что по 112му представитель ПС - мы выезжаем на восток для того что бы выбить сепаратистов

Дибилы или на зп кремля
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4193
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #39 : Квітня 08, 2014, 08:54:32 20:54 »
Сепаратистов переименуют в террористов и разрешат военным стрелять   :cm:

Военные получат приказ стрелять в террористов за попытку свергнуть власть в регионах Украины. Об этом журналистам в кулуарах Верховной Рады заявил и.о. заместителя Администрации Президента Андрей Сенченко

"В борьбе с террористами, а именно таковыми являются те, кто сегодня пытается свергнуть власть в регионах, мы будем бороться, используя весь арсенал возможных и законных мер и действий... если необходимо будет и террористы не остановятся, то военные для защиты территориальной целостности получат приказ стрелять", - заявил Сенченко.

[http://donetskie.com/]
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #40 : Квітня 08, 2014, 08:55:16 20:55 »
Господи, яке ж все-таки дєрьмо це БЮТ. Ось зара ще вагончик курчатини відвантажимо, а тоді може кордон перекриємо. Хєр з ним з Луганськом, бабло колотити треба... А може і не перекриємо, а ще фуру продамо...

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #41 : Квітня 08, 2014, 08:55:35 20:55 »
потрібні якісь не стандартні рішення.
имхо, якщо самі наші керманичі не мають клепки, то попросили б вже про допомогу
в розробці стратегії боротьби ну хоча б у спеців тих же Штатів чи Ізраілю.

Они импотенты просто. Шо на майлане импотентами были шо возглавив силовые структуры такими же и остались... неспособны принимать решения .. неспособны посылать людей в бой.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #42 : Квітня 08, 2014, 08:55:55 20:55 »
Пару тисяч "самооборони" не так легко закинути .... це вже точно колона буде, яку без прикриття з повітря, можна накрити на території України одним штурмовиком. А якщо перекидати дрібними групами під виглядом цивільних, то як доставити їм зброю ?

Offline Megan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #43 : Квітня 08, 2014, 08:57:34 20:57 »
потрібні якісь не стандартні рішення.
имхо, якщо самі наші керманичі не мають клепки, то попросили б вже про допомогу
в розробці стратегії боротьби ну хоча б у спеців тих же Штатів чи Ізраілю.

Они импотенты просто. Шо на майлане импотентами были шо возглавив силовые структуры такими же и остались... неспособны принимать решения .. неспособны посылать людей в бой.

так. маємо проблему.  :smilie2:
але все ж будемо сподіватись на краще.
ну не повні ж вони дебіли, мали зробити хоч якісь висновки після Криму.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #44 : Квітня 08, 2014, 08:57:48 20:57 »
Зная, как выглядит та граница... Непонятно, зачем там вообще коридор нужен. По-моему, забросить до тысячи диверсантов за ночь там не составляет никакой сложности (

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2276
  • Стать: Чоловіча
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #45 : Квітня 08, 2014, 08:58:16 20:58 »
Пару тисяч "самооборони" не так легко закинути .... це вже точно колона буде, яку без прикриття з повітря, можна накрити на території України одним штурмовиком. А якщо перекидати дрібними групами під виглядом цивільних, то як доставити їм зброю ?

Как показывает опыт Беслана, оружие вполне может быть УЖЕ в городе.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #46 : Квітня 08, 2014, 08:58:33 20:58 »
потрібні якісь не стандартні рішення.
имхо, якщо самі наші керманичі не мають клепки, то попросили б вже про допомогу
в розробці стратегії боротьби ну хоча б у спеців тих же Штатів чи Ізраілю.

Они импотенты просто. Шо на майлане импотентами были шо возглавив силовые структуры такими же и остались... неспособны принимать решения .. неспособны посылать людей в бой.

Не імпотенти а бізнесмени. Вони набої наступаючій армії продавати готові. Аби гешефт був добрий

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #47 : Квітня 08, 2014, 08:59:19 20:59 »
як на мене, то я би оточив по периметру технікою і силовиками захоплені будівлі і нікого туди не впускав і не випускав. воду, електрику і газ вимкнути. цікаво коли почнуть один одного жерти, як щурі в бочці.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #48 : Квітня 08, 2014, 08:59:44 20:59 »
Зная, как выглядит та граница... Непонятно, зачем там вообще коридор нужен. По-моему, забросить до тысячи диверсантов за ночь там не составляет никакой сложности (

Ее сейчас так сяк стерегут .. нужнамщаворуха чтобы отвлечь силы обеспечивающиемприкрытие границы .. чтобы они не встретили десант путина в поле .. чтобы бой начался не на границе а в городе в глубине территории.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline sklm

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 513
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #49 : Квітня 08, 2014, 09:00:42 21:00 »
а с этим тогда как??


Керрі, Лавров і представники України зустрінуться в Європі
Вівторок, 08 квітня 2014, 18:04

Держсекретар США Джон Керрі заявив, що досяг домовленості з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим про проведення зустрічі по Україні наступного тижня в Європі.

Про це він сказав в ході виступу в сенатському комітеті США з закордонних справ повідомляє "Інтерфакс".

"Ми з главою російського МЗС Сергієм Лавровим домовилися провести зустріч у Європі з представниками України та ЄС, на якій обговоримо деескалацію ситуації і конституційну реформу на Україні", - сказав Керрі.
Раніше офіційний Київ заявляв, що готовий до будь-яких консультацій з Росією та за участю міжнародних посередників у тому числі, з питання врегулювання ситуації в країні.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #50 : Квітня 08, 2014, 09:00:51 21:00 »
як на мене, то я би оточив по периметру технікою і силовиками захоплені будівлі і нікого туди не впускав і не випускав. воду, електрику і газ вимкнути. цікаво коли почнуть один одного жерти, як щурі в бочці.

Пока ждать будете вас армия россии уже окружит и луганс3 в состав раши примет
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #51 : Квітня 08, 2014, 09:01:43 21:01 »
як на мене, то я би оточив по периметру технікою і силовиками захоплені будівлі і нікого туди не впускав і не випускав. воду, електрику і газ вимкнути. цікаво коли почнуть один одного жерти як щурі в бочці.

і шо? Ті, що сидять в будівлі, ніякого коридору створювати не будуть. В Харкові уже розігнали цю шоблу, взляи 70 чол, що заважає решті тепер створювати коридори?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #52 : Квітня 08, 2014, 09:02:14 21:02 »
а с этим тогда как??


Керрі, Лавров і представники України зустрінуться в Європі
Вівторок, 08 квітня 2014, 18:04

Держсекретар США Джон Керрі заявив, що досяг домовленості з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим про проведення зустрічі по Україні наступного тижня в Європі.

Про це він сказав в ході виступу в сенатському комітеті США з закордонних справ повідомляє "Інтерфакс".

"Ми з главою російського МЗС Сергієм Лавровим домовилися провести зустріч у Європі з представниками України та ЄС, на якій обговоримо деескалацію ситуації і конституційну реформу на Україні", - сказав Керрі.
Раніше офіційний Київ заявляв, що готовий до будь-яких консультацій з Росією та за участю міжнародних посередників у тому числі, з питання врегулювання ситуації в країні.

отвлекают внимание

Offline sklm

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 513
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #53 : Квітня 08, 2014, 09:03:03 21:03 »
а с этим тогда как??


Керрі, Лавров і представники України зустрінуться в Європі
Вівторок, 08 квітня 2014, 18:04

Держсекретар США Джон Керрі заявив, що досяг домовленості з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим про проведення зустрічі по Україні наступного тижня в Європі.

Про це він сказав в ході виступу в сенатському комітеті США з закордонних справ повідомляє "Інтерфакс".

"Ми з главою російського МЗС Сергієм Лавровим домовилися провести зустріч у Європі з представниками України та ЄС, на якій обговоримо деескалацію ситуації і конституційну реформу на Україні", - сказав Керрі.
Раніше офіційний Київ заявляв, що готовий до будь-яких консультацій з Росією та за участю міжнародних посередників у тому числі, з питання врегулювання ситуації в країні.

отвлекают внимание

и штаты тоже отвлекают внимание?? не сходистя.. это такой кидок РФеий штатов  что..

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #54 : Квітня 08, 2014, 09:03:58 21:03 »
Побачимо, але мене беруть сумніви. Зараз головна мета Путлера зірвати вибори, а цього можна досягнути і без колон техніки. А ось кинути дезінформацію про колони, щоб спровокувати поспішний непідготовлений штурм і кровопролиття це більш правдоподібно. Ну а тупі сепаратисти стануть жертвами великого плану.

скорее всего так

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #55 : Квітня 08, 2014, 09:04:32 21:04 »
А сепаратисты знают что им приготовили роль пушечного мяса?

Это раз.
Второе, и главное - как Путин представляет себе путешествии войск колоннами через границу и дальше, по территории Украины...

так як в Криму

і чомусь мені здається, що шанси не це таки не нульові  :smilie2:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #56 : Квітня 08, 2014, 09:05:46 21:05 »
як на мене, то я би оточив по периметру технікою і силовиками захоплені будівлі і нікого туди не впускав і не випускав. воду, електрику і газ вимкнути. цікаво коли почнуть один одного жерти, як щурі в бочці.

Пока ждать будете вас армия россии уже окружит и луганс3 в состав раши примет
Зачем технику, бетонные блоки по периметру и сложить что бы окна были для пулеметов. И ждать...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #57 : Квітня 08, 2014, 09:06:01 21:06 »
Побачимо, але мене беруть сумніви. Зараз головна мета Путлера зірвати вибори, а цього можна досягнути і без колон техніки. А ось кинути дезінформацію про колони, щоб спровокувати поспішний непідготовлений штурм і кровопролиття це більш правдоподібно. Ну а тупі сепаратисти стануть жертвами великого плану.

скорее всего так

логіки нема. Чому мають кидатися на штурм, якщо мають кидатися ловити тих, хто бігає біля кордону?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #58 : Квітня 08, 2014, 09:06:29 21:06 »
все будет клево!

не парьтесь! :smilie3:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: ой!!!!!!!!!!
« Reply #59 : Квітня 08, 2014, 09:07:36 21:07 »
а с этим тогда как??


Керрі, Лавров і представники України зустрінуться в Європі
Вівторок, 08 квітня 2014, 18:04

Держсекретар США Джон Керрі заявив, що досяг домовленості з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим про проведення зустрічі по Україні наступного тижня в Європі.

Про це він сказав в ході виступу в сенатському комітеті США з закордонних справ повідомляє "Інтерфакс".

"Ми з главою російського МЗС Сергієм Лавровим домовилися провести зустріч у Європі з представниками України та ЄС, на якій обговоримо деескалацію ситуації і конституційну реформу на Україні", - сказав Керрі.
Раніше офіційний Київ заявляв, що готовий до будь-яких консультацій з Росією та за участю міжнародних посередників у тому числі, з питання врегулювання ситуації в країні.

отвлекают внимание

и штаты тоже отвлекают внимание?? не сходистя.. это такой кидок РФеий штатов  что..

Штаты не отвлекают внимание и не особенно на развод ведутся. А Пу уже насрать насколько сильно Штаты на него обидятся.