Автор Тема: А кто придумал, что христианство — религия добра и прощения? Это бред полный!  (Прочитано 7140 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Бог створив людиу й дав їй свободу вибору, при цьому знаючи на перед наш вибір. Які проблеми?
Які схеми Ви маєте на увазі? По-моєму, Ви самі себе заплутали!  :smilie5:

Во як все просто виявляється .  :weep:
Диспут з цих питаннь між єзуїтами і домініканцями тривав 8 років , аж до втручання Папи . Сторони розійшлись не досягши фінальної конклюзії.

"Бо яких він передбачив, тих наперед призначив, щоб були подібні до образу Сина його, щоб він був первородний між багатьма братами;
яких же наперед призначив, тих і покликав; а яких покликав, тих оправдав; яких же оправдав, тих і прославив."

Це Св Павло до Римлян , а ось це Св Августин

" перед тим як народився я , Ти визначив мене , готуючи мені шлях , по котрому я б йшов і увійшов у славу дому Твого . Перед створінням мене в лоні матері , Ти знав мене , і перед виходом із лона , Ти все , що благоволить Тобі,  Ти передназначив в мені "

Так от . Віра є даром  , і  як прдовжує Св Павло в посланні до Ефесян , що спасіння через віру але це не від вас , а дар Божий , тобто від волі людини залежить мало ( сприйняття цього дару )
І якщо Бог когсь наперед не призначив , то і не покликав , то  і справи - швах .

Ось така невтішна євангельска правда .
А Ви якої єресі дотримуєтесь пелагіанства , хлистовства чи православія ?


Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Вукере - + за підтримку.
Не збагну нафіга тягнути на форум цю дурню! :smilie9:
Це ображає мої і релігійні, й патріотичні почуття!  :smilie9:

Тоді тобі туди: ставай у чергу, обідчивий:

  :smiley24:
« Останнє редагування: Травня 17, 2015, 02:02:43 02:02 від Чорна Сотня »
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
"Бо яких він передбачив, тих наперед призначив, щоб були подібні до образу Сина його, щоб він був первородний між багатьма братами;
яких же наперед призначив, тих і покликав; а яких покликав, тих оправдав; яких же оправдав, тих і прославив."
" перед тим як народився я , Ти визначив мене , готуючи мені шлях , по котрому я б йшов і увійшов у славу дому Твого . Перед створінням мене в лоні матері , Ти знав мене , і перед виходом із лона , Ти все , що благоволить Тобі,  Ти передназначив в мені "
Уявіть Особистість, що поза часом і простором, над матерією, Яка тримає все живе у Всесвітах (уявляєте, яка маленька Земля у сонячній системі, потім чумацький шлях, потім наш Всесвіт, а скільки таких Всесвітів), Когось настільки великого, що дає лад усьому одночасно.
Уявили? А я от - ні! Бо для нашого людського розуму це зробити дуже складно. Але порівняно з Богом ми навіть не омеба, а значно примітивніші.
І от сидить собі така недоомеба і закидає Богові (адже совість (представник Бога в нас) там всередині не дає спокійно тратити життя):
Слухай, Бог, Ти Сам в усьому винний. Це Ти мене таким створив, от Ти Сам і винен. Міг би створити мене віруючим, добрим, чистим, а Ти створив мене таким грішним.
Так от мої дорогенькі - не проканає!!! :laugh: :lol:
Звичайно Творець бачить наперед на що ми здатні й чи готові вже взяти свій хрест і виправитись, але це ж не означає, що ми не повинні трудитись над собою, аби духовно щось з себе становити. Це найтяжчий труд! - ставати кращим, усвідомлювати свою недосконалість, працювати над собою. І як мало з людей це роблять!!!!

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Чеснат, що за нвїзди? Віра в Бога, а отже і довіра до його вчення, ким би воно не було принесено на Землю -  це одна сторона медалі,а релігія та дотриманяя ритуалів - це інша сторона медалі.
Для людей з низьким рівнем духовного і інтелектуального розвитку містком між Богом та людиною є релігія. Іншого шляху людина просто не бачить. Або його немає.
І дійсно, з Вашою агресією починаєш думати, що Ви стоїте якраз на стороні нечистого.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Коротко кажучи, я просто відділила зерно від полови. Тут немає нічого незрозумілого.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Коротко кажучи, я просто відділила зерно від полови. Тут немає нічого незрозумілого.
А может быть вера без религии?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Коротко кажучи, я просто відділила зерно від полови. Тут немає нічого незрозумілого.
А может быть вера без религии?

Може, але й тоді на початку Вашого руху до Бога має бути якийсь духівник або духовний провідник. Бо людині важко самій розібратися в сутності всього.
Людина може обмежитися Біблією, вирішити, наприклад, що буде виконувати всі 10 заповітів Божих. Але, виявляється, що заповіти - це дуже загальні правила. А зробив віруючий гріх чи ні - потрібно знати напевне.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Так от мої дорогенькі - не проканає!!! :laugh: :lol:
Звичайно Творець бачить наперед на що ми здатні й чи готові вже взяти свій хрест і виправитись, але це ж не означає, що ми не повинні трудитись над собою, аби духовно щось з себе становити. Це найтяжчий труд! - ставати кращим, усвідомлювати свою недосконалість, працювати над собою. І як мало з людей це роблять!!!!

Це якесь моралізаторське " розсусолювання " .
Доморощений newage.
Що вся ця йога- камасутра має спільного з темою обговорення - християнством ?  :smilie11:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Чеснат, що за нвїзди? Віра в Бога, а отже і довіра до його вчення, ким би воно не було принесено на Землю -  це одна сторона медалі,а релігія та дотриманяя ритуалів - це інша сторона медалі.


Які наїзди ?
Квакери ,меноніти і наша рідна українська " штунда " це релігія чи ні?


 
Може, але й тоді на початку Вашого руху до Бога має бути якийсь духівник або духовний провідник. Бо людині важко самій розібратися в сутності всього.
Людина може обмежитися Біблією, вирішити, наприклад, що буде виконувати всі 10 заповітів Божих. Але, виявляється, що заповіти - це дуже загальні правила. А зробив віруючий гріх чи ні - потрібно знати напевне.

Ну що я кізав .  :smilie5: Типова " камасутра " .
Ліно , там он Св Павло в Новому Заповіті зі шкури лізе , пояснюючи , що християнин
" не виправдовується ділами Закону " .

А Ви яку єрєсь сповідаєте , туж саму що і Наяа чи інший підвид православія ?
« Останнє редагування: Травня 17, 2015, 12:39:41 12:39 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Цитата: наяа link=topic=33593.msg1021219#msg1021219 date=1431842358

Це якесь моралізаторське " розсусолювання " .
Доморощений newage.
Що вся ця [b
йога- камасутра[/b] має спільного з темою обговорення - християнством ?  :smilie11:
Я не знаю. що Вам ще сказати. Таке відчуття, що для вас йога - це тільки камасутра.  :laugh: :lol:
Тобто всі духовні практики зводяться до одного  :rotate:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Я не знаю. що Вам ще сказати. Таке відчуття, що для вас йога - це тільки камасутра.  :laugh: :lol:
Тобто всі духовні практики зводяться до одного  :rotate:

Вузька спеціалізація це суто західний підхід . На тому стоїмо .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Вукере - + за підтримку.
Не збагну нафіга тягнути на форум цю дурню! :smilie9:
Це ображає мої і релігійні, й патріотичні почуття!  :smilie9:

Тоді тобі туди: ставай у чергу, обідчивий:

  :smiley24:

К кацапам? Чому :smilie11:

Доречі, зображене на фото в Бібліїї зветься фарісейство.

Фарисейство – личина праведности и набожности, состояние честолюбивого самодовольства, основанное на невидении...

В цьому ТС нічим не відрізняється від того, що на фото, тільки з іншим знаком.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Коротко кажучи, я просто відділила зерно від полови. Тут немає нічого незрозумілого.
А может быть вера без религии?

Людина може обмежитися Біблією, вирішити, наприклад, що буде виконувати всі 10 заповітів Божих.

Некоторые считают, что между человеком и Богом не должно быть посредников, протестанты например...

Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Вукере - + за підтримку.
Не збагну нафіга тягнути на форум цю дурню! :smilie9:
Це ображає мої і релігійні, й патріотичні почуття!  :smilie9:

Тоді тобі туди: ставай у чергу, обідчивий:

  :smiley24:

Какое отношение гундяевская секта имеет к христианству вообще ?! :smilie7:
Prosperity is based on people and ideas

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
А де на картинці фарисейство ? Навіть згідно Вашої дефініції я не бачу состоянія чєстолюбівого чванства . Це православіє в чистійшому вигляді ( ото що на картинці ) . Я сам цього не знав , були якісь підозрілі моменти щодо стосунків " самодєржавіє - православіє " , але Птіца - Чайка ( пам'ятаєте таку ? ) розклала все по поличках . Православія без Імператора бути не може . За відсутності візантійського цісаря естафету перехопив російський . Так що зі свого боку вони повністтю мають рацію .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Некоторые считают, что между человеком и Богом не должно быть посредников, протестанты например...

Чому нєкоториє ? Це загально християнська концепція . Навіть в православії посередників немає , якщо вже на то пішло . Просто типовий  середньостатистичний православний - аццка суміш забобонів , єресей і невігластва .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Коротко кажучи, я просто відділила зерно від полови. Тут немає нічого незрозумілого.
А может быть вера без религии?

Людина може обмежитися Біблією, вирішити, наприклад, що буде виконувати всі 10 заповітів Божих.

Некоторые считают, что между человеком и Богом не должно быть посредников, протестанты например...

Так, але й в них є свої пастори, проповідники й месіонери.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ладно, вот полное:
Фарисейство

Фарисейство – религиозное лицемерие; личина праведности и набожности, состояние честолюбивого самодовольства (часто неосознаваемое), основанное на невидении своей греховности и развивающееся при соблюдении церковных правил и обрядов без исполнения заповедей любви к Богу и ближним.
Фарисейство всегда соединено с внутренним превозношением над ближними и придирчивым судом над их действительными и кажущимися недостатками.
Название происходит от иудейской секты фарисеев – ревнителей ветхозаветных законов, принявших активное участие в предании на смерть и распятии Христа Спасителя...

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Чеснат, що за нвїзди? Віра в Бога, а отже і довіра до його вчення, ким би воно не було принесено на Землю -  це одна сторона медалі,а релігія та дотриманяя ритуалів - це інша сторона медалі.


Які наїзди ?
Квакери ,меноніти і наша рідна українська " штунда " це релігія чи ні?


 
Може, але й тоді на початку Вашого руху до Бога має бути якийсь духівник або духовний провідник. Бо людині важко самій розібратися в сутності всього.
Людина може обмежитися Біблією, вирішити, наприклад, що буде виконувати всі 10 заповітів Божих. Але, виявляється, що заповіти - це дуже загальні правила. А зробив віруючий гріх чи ні - потрібно знати напевне.

Ну що я кізав .  :smilie5: Типова " камасутра " .
Ліно , там он Св Павло в Новому Заповіті зі шкури лізе , пояснюючи , що християнин
" не виправдовується ділами Закону " .

А Ви яку єрєсь сповідаєте , туж саму що і Наяа чи інший підвид православія ?

По-перше я ніде не казала, що християнин виправдовується ділами Закону.  Тільки Бог всім суддя, він же й вирішує наскільки великий гріх людини.
По-друге, Тора, яка вважається словом Божим, дає більш зрозуміле поняття заповітів й більш зрозуміле поняття гріха.
По-третє, ми з Наяа зовсім не знайомі, але, здається, дивимося в одному напрямку. Просто Ви нас не розумієте.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Коротко кажучи, я просто відділила зерно від полови. Тут немає нічого незрозумілого.
А может быть вера без религии?

Людина може обмежитися Біблією, вирішити, наприклад, що буде виконувати всі 10 заповітів Божих.

Некоторые считают, что между человеком и Богом не должно быть посредников, протестанты например...

Так, але й в них є свої пастори, проповідники й месіонери.

Пасторы есть, но роль церкви как посредника между человеком и Богом сведена к минимуму. Опять же к вопросу, может ли быть вера без религии, пожалуй может. Человек может вообще не быть членом какой-либо конфессии, но при этом может быть верующим.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Ладно, вот полное:
Фарисейство

Фарисейство – религиозное лицемерие; личина праведности и набожности, состояние честолюбивого самодовольства (часто неосознаваемое), основанное на невидении своей греховности и развивающееся при соблюдении церковных правил и обрядов без исполнения заповедей любви к Богу и ближним.
Фарисейство всегда соединено с внутренним превозношением над ближними и придирчивым судом над их действительными и кажущимися недостатками.
Название происходит от иудейской секты фарисеев – ревнителей ветхозаветных законов, принявших активное участие в предании на смерть и распятии Христа Спасителя...

Как раз про Гундяева :smiley24:
Prosperity is based on people and ideas

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Коротко кажучи, я просто відділила зерно від полови. Тут немає нічого незрозумілого.
А может быть вера без религии?
може...
В мене своє бачення Бога...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

 
По-перше я ніде не казала, що християнин виправдовується ділами Закону.  Тільки Бог всім суддя, він же й вирішує наскільки великий гріх людини.
По-друге, Тора, яка вважається словом Божим, дає більш зрозуміле поняття заповітів й більш зрозуміле поняття гріха.
По-третє, ми з Наяа зовсім не знайомі, але, здається, дивимося в одному напрямку. Просто Ви нас не розумієте.

1. Развєдчіка  нє провєдьошь ! " людина вирішила виконувати 10 заповідей , виявляється заповіді дуже загальні , розібратись де виконувати , а де рибу заворачівать " ітд .
2.Тора це і є Закон . Вам то що до Закону ? . Ви жидівка ? Якщо так , то Ви марнуєте мій час , бо з точки зору іудаїзму Ви повністтю маєте рацію , тут і сперечатися немає чого .
3.все я розумію ( див інтро до пункту 1. )
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Пасторы есть, но роль церкви как посредника между человеком и Богом сведена к минимуму.

Цього не може бути , бо це околовсячєскіє теорії , які немають жодного євангельского підгрунття . Згідно НЗ , Церква це і є містичний Христос . Але якщо " чєловєк " не є християнином , то йому хоч " посрєдніки  " хоч ні - корові  бант , бо він і так поза юрисдикцією .
А  прямої  лінії з Богом в нього бути не може ( згідно того ж НЗ ( бо єдиним посередником між Богом і Людиною є Христос ( 1 Тим 2:5 ) )
Знову ж таки , якщо цей " чєловєк " йог факір маг,  і Рабіндранат Тагор , то це вже інша історія .
« Останнє редагування: Травня 17, 2015, 03:49:16 15:49 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Коротко кажучи, я просто відділила зерно від полови. Тут немає нічого незрозумілого.
А может быть вера без религии?
може...
В мене своє бачення Бога...
Имело ли влияние на ваше видение знания о каких либо религиях? Если вы мне расскажете о своем видении можно ли расценивать ваш рассказ как проповедь новой религии?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові

 
По-перше я ніде не казала, що християнин виправдовується ділами Закону.  Тільки Бог всім суддя, він же й вирішує наскільки великий гріх людини.
По-друге, Тора, яка вважається словом Божим, дає більш зрозуміле поняття заповітів й більш зрозуміле поняття гріха.
По-третє, ми з Наяа зовсім не знайомі, але, здається, дивимося в одному напрямку. Просто Ви нас не розумієте.

1. Развєдчіка  нє провєдьошь ! " людина вирішила виконувати 10 заповідей , виявляється заповіді дуже загальні , розібратись де виконувати , а де рибу заворачівать " ітд .
2.Тора це і є Закон . Вам то що до Закону ? . Ви жидівка ? Якщо так , то Ви марнуєте мій час , бо з точки зору іудаїзму Ви повністтю маєте рацію , тут і сперечатися немає чого .
3.все я розумію ( див інтро до пункту 1. )

Вітаю Вас у Вашій клітці. Дивні висновки Ви робите про людей, їхню національність та їх віру.
Я ось недавно подивилася останню екранізацію Махабхарати - цей епос мене цікавить з різних точок зору. Екранізація досить детальна та велика, з філософськими і релігійними роздумами- то я індуска та індуїстка-кришнаїтка?
 
ПС До речі Христос ніде не забороняв спілкуватися з Богом напряму. Він просто вказав шлях до життя вічного,тобто спасіння. Через своє вчення.


Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Вітаю Вас у Вашій клітці. Дивні висновки Ви робите про людей, їхню національність та їх віру.
Я ось недавно подивилася останню екранізацію Махабхарати - цей епос мене цікавить з різних точок зору. Екранізація досить детальна та велика, з філософськими і релігійними роздумами- то я індуска та індуїстка-кришнаїтка?
 
ПС До речі Христос ніде не забороняв спілкуватися з Богом напряму. Він просто вказав шлях до життя вічного,тобто спасіння. Через своє вчення.

Жодних висновків я не робив , а тим  більше про національність , б це мене взагалі не обходить.

ПС . Не знаю я жодних " до речі " . Спасіння в християнстві має свою процедуру . Це можна прочитати в діяннях апостолів в 2 главі ,  і ця процедура починається запитанням жидів до Св Петра " а що ж нам робити мужі - браття ? "
А спасіння через якесь вчення це - камасутра , чи там бхагаіатгіта , чи 9 пісня шриватбхагаваттам і інша індуська туфта .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
ПС . А , ще забув додати гностицизм .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП