Автор Тема: Бойкот російських товарів справді працює, — Європейська бізнес асоціація  (Прочитано 1745 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Цитувати
Торговий бойкот товарів з РФ, який негласно оголосили багато українців після вторгнення російських військ до Криму, дійсно працює.
Про це розповіла журналістам виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації Ганна Дерев'янко.

"Навіть наші європейські компанії починають відчувати ефект від цієї акції. Було зауваження від деяких компаній, які не є російськими, що вони не розуміють, чому, наприклад, їх вироблена в Росії продукція не купується в Україні. Вони дивуються з цього приводу, але при цьому готові переглядати свої бізнес-процеси. Можливо, вони будуть завозити сюди іншу продукцію", - зазначила вона.

При цьому Дерев'янко додала, що повністю відмовитися від російських товарів Україні не вдасться, адже відсутня альтернатива, наприклад, газу або бензину.

Нагадаємо, активісти провели флешмоб "Не купуй російське" біля столичних автомобільних кав'ярень. Закликали відмовитись від сусідського чаю.

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?boykot_rosiyskih_tovariv_spravdi_pratsyuye__yevropeyska_biznes_asotsiatsiya&objectId=430531
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
После подписания ассоциации с ЕС смысл в поставках в Украину российского липтона, фольсквагенов, ауди, индесита и прочего мультинационального "а ля рашен мейд" потеряется. Они же не поставляют все это из РФ в Прибалтику.

Заодно, мультинациональные компании, разгрузив по причине переориентации на украинский рынок своих производств в других странах, окажут нам посильную помощь в бойкоте экономики РФ  :gigi:

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Купував шампунь Шаума . Аж на касі додивився що він з росії . Відніс назад . взяв український , ще раз чергу вистояв.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Купував шампунь Шаума . Аж на касі додивився що він з росії . Відніс назад . взяв український , ще раз чергу вистояв.

 :smiley24:
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Люди, а подскажите чай хороший не российский.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Люди, а подскажите чай хороший не российский.

карпатські чаї  :gigi:. Доречі смачні

ЗІ: купляв тиждень тому Хейліс
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Люди, а подскажите чай хороший не российский.

А что "Ахмат" Вам не нравится? Он 054
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Люди, а подскажите чай хороший не российский.

карпатські чаї  :gigi:. Доречі смачні

ЗІ: купляв тиждень тому Хейліс

Хейлис российский же, или я ошибаюсь. Хейлис я плять люблю :( и Гринфилд тоже :(

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Люди, а подскажите чай хороший не российский.

А что "Ахмат" Вам не нравится? Он 054

я люблю крупно или среднелистный. Ахмат ваще какой-то порошок а не чай. Или есть другие опции у него?

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Люди, а подскажите чай хороший не российский.

карпатські чаї  :gigi:. Доречі смачні

ЗІ: купляв тиждень тому Хейліс

Хейлис российский же, или я ошибаюсь. Хейлис я плять люблю :( и Гринфилд тоже :(


в мене написано, що розфасовано в Шріланка... приблуда для Андроїда "Бойкот окупантів" також ніц не знає про Хейліс
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
А можна ще підтримати Пилипишина, забув який там у нього чай. На фоні тих засранців, яким ми зараз протистоїмо, Пилипишин зараз виглядає майже рідною людиною  :smilie8:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
А можна ще підтримати Пилипишина, забув який там у нього чай. На фоні тих засранців, яким ми зараз протистоїмо, Пилипишин зараз виглядає майже рідною людиною  :smilie8:

Батік ніби
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Jeep

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Люди, а подскажите чай хороший не российский.

Еще один порекомендую - Акбар (Шри-Ланка)

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
У Пилипишина багато марок чаю. Серед них: