Автор Тема: Нові поліціянти  (Прочитано 203889 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Нові поліціянти
« Reply #120 : Липня 10, 2015, 10:49:33 10:49 »
В патрульнiй полiiцii Киiва... назрiвае велике невдоволення тим, як раойннi "Управи" (РВВС) легко й швидко вiдпускають порушникiв порядку, коли дiло стосуеться тих мiлiцiянтiв, яких затримали за викликом Патрульноi Служби.
С сюжету BIKOH (СТБ)... стае зрозумiло: якщо Порошенко не пiдпише Закон про Нац. Полiцiю,  дii нових патрульних будуть виглядати, як допомога славнозвiсних тимурiвцiв, яки будуть виiжджати на ДТП та надавати допомогу замicть Швидкоi.
Тобто, народ вже втомився вiд образ та пiдозри колег, якi не вважають патрульних полiцiянтiв "Ментами в Законi".
Якщо в вiдомствi пана Авакова це мали на увазi, то всi понти з Присягою на Соф. Майданi... то лише "Генеральна репитицiя" того, що буде... колись.
Зараз, як бачiмо,... Патрульна Полiцiя працюе в "тестовому" режимi i не ясно, коли кiнчiться той "Тест" й почнеться справжня работа.
 :smilie7:

Аваков уволил начальника Деснянского и двух офицеров Оболонского райуправлений Киева за противодействие новой полиции

http://censor.net.ua/n343294
"Создание новой полиции встречает сопротивления старой системы. И сопротивляющихся - желающих жить по старому - будем ломать волей к изменением, увольнять и отдавать под суд. Такова логика процесса. Зачастую жестокая к ныне служащим. Но так будет. Хочу, что бы все это поняли! Будет НОВАЯ ПОЛИЦИЯ!", - резюмировал глава МВД.
« Останнє редагування: Липня 10, 2015, 10:49:54 10:49 від Декодер »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #121 : Липня 10, 2015, 01:34:29 13:34 »
 :smiley24:

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Нові поліціянти
« Reply #122 : Липня 10, 2015, 01:44:03 13:44 »
Это она! Всем известная, изначалньно всепропаловая ЗРАДОЗУХА, и никаких реформ нет, и ничего не изменилось!  :hot: :gigi:
« Останнє редагування: Липня 10, 2015, 01:44:43 13:44 від locomach »
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Нові поліціянти
« Reply #123 : Липня 10, 2015, 03:04:17 15:04 »
Допускаю, что не прав, но те кто сейчас несправедливо обливает грязью полицию - это проявление рабства, хохлизма.
Какими бы красивыми словами не прикрывались. Столько ядовитых уничижительных отзывов пошло по всему Интернет...
Спокойная критика или замечания не имею в виду, а вот обобщающие выводы - это оно. Программа заложенная в рабов, когда хозяина уже нет, а они продолжают его дело - уничтожают все свое и грызут глотки друг другу. Некоторые как с цепи сорвались - желчь, сарказм, поучения, насмешки...
Дай Бог через это все пройти.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #124 : Липня 10, 2015, 03:06:44 15:06 »
Допускаю, что не прав, но те кто сейчас несправедливо обливает грязью полицию - это проявление рабства, хохлизма.
Какими бы красивыми словами не прикрывались. Столько ядовитых уничижительных отзывов пошло по всему Интернет...
Спокойная критика или замечания не имею в виду, а вот обобщающие выводы - это оно. Программа заложенная в рабов, когда хозяина уже нет, а они продолжают его дело - уничтожают все свое и грызут глотки друг другу. Некоторые как с цепи сорвались - желчь, сарказм, поучения, насмешки...
Дай Бог через это все пройти.

То просто менты повылазили. ;)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Нові поліціянти
« Reply #125 : Липня 10, 2015, 03:08:30 15:08 »
[ Invalid YouTube link ]

якщо було вибачте

про Людмилу Мілевич  :smiley24:
« Останнє редагування: Липня 10, 2015, 03:10:26 15:10 від sofia »
Quo Vadis

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Нові поліціянти
« Reply #126 : Липня 10, 2015, 03:11:46 15:11 »
Допускаю, что не прав, но те кто сейчас несправедливо обливает грязью полицию - это проявление рабства, хохлизма.
Какими бы красивыми словами не прикрывались. Столько ядовитых уничижительных отзывов пошло по всему Интернет...
Спокойная критика или замечания не имею в виду, а вот обобщающие выводы - это оно. Программа заложенная в рабов, когда хозяина уже нет, а они продолжают его дело - уничтожают все свое и грызут глотки друг другу. Некоторые как с цепи сорвались - желчь, сарказм, поучения, насмешки...
Дай Бог через это все пройти.

То просто менты повылазили. ;)

И это только начало.
Все эти трутни очень агрессивны, активны, хитры и знают слабые места. Лихорадить будет долго и сильно.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Нові поліціянти
« Reply #127 : Липня 10, 2015, 03:53:41 15:53 »
Жить в Киеве додає 6 new photos.

Все уже видели фотографию одного из новых патрульных, с татухами hard rock на руках. Эта фотография и этот полицеский всего за несколько дней стал своего рода мемом, характерным образом новоприбивших полицейский, и вообще — звездой интернета.

Знакомьтесь, этот парень — Александр Зарюгин.
И вот, что он рассказывает о себе:

"По образованию я магистр компьютерных наук - учился на программиста. А до полиции я 10 лет работал в рекламных продакшнах – делал фото и видео, фешн-проекты, рекламу очень высокого класса. Среди заказчиков были довольно серьезные: операторы связи, пивные компании. С силовыми структурами не был связан никак. Главное мое хобби - путешествия. Ездил по Европе, Штатам, Японии. Много видел, есть с чем сравнить и ту же полицию, и отношение к людям, и менталилет, и отсутстиве стереотипов. Я увлекаюсь глэм-металом, хардроком, в общем, олдскульный рок – мое любимое направление. А вообще, я меломан - слушаю то, что качественное - и фанк, и джаз, и электронную музыку.

Татуировок у меня действительно много. У меня забита вся рука. Есть такое направление traditional tatoo, соответственно и стилистика 50-х-60-х годов. Есть байкерская татуировка с поршнями, есть майдановская – с горящими шинами и брусчаткой. Есть просто рокерские - с черепами и огнем, или орлы. Половина значат что-то серьезное, половина как рокерское дополнение. Первую татуировку набил неизвестный мастер лет 10 назад - это звезда с внешней стороны ладони. Когда начнешь - остановиться сложно, думаешь "тут свободное место есть, и тут". Во время службы прохожие почти не реагируют никак, видимо потому, что большинство скрыто под одеждой. Если замечают, то отзываются одобрительно, мол "Классно, татуировки! Новая полиция, все по-новому!". Никакого негатива и близко не было. Да и когда общаемся с людьми, то не до татуировок.

У руководства в полиции отношение к тату абсолютно нормальное. У нас реформа западного образца, о негативе и речи быть не могло, иначе меня бы там и не было. В полиции много людей с татуировками, а в других странах, как я смог убедиться, если не каждый полицейский третий имеет тату, то каждый пятый точно.

Я киевлянин и хочу, чтобы в моем городе был порядок. Я был на Западе, видел, какой там порядок, как люди уважают закон, поэтому хочу, чтобы так было и у нас. Когда пошел учиться на полицейского, меня поддержала и семья, и друзья. Даже по первым дежурствам вижу, что есть позитивный результат. Я служу в автопатруле на Оболони. Мы не ожидали такого сотрудничества с людьми, это очень вдохновляет! Наша цель, чтобы полиция и общество работали вместе, постоянно подтверждается.

Сейчас наша полиция гораздо добрее, чем американская, а у них копы намного опытнее. У них другие законы, их полиция намного жестче и принципиальнее. Но у нас есть энтузиазм, опыт мы накопим очень быстро."






Quo Vadis

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Нові поліціянти
« Reply #128 : Липня 10, 2015, 04:18:46 16:18 »
Аваков уволил начальника Деснянского и двух офицеров Оболонского райуправлений Киева за противодействие новой полиции

Думаю их просто перевели в другой регион и они еще смогут некоторое время работать по-старому.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #129 : Липня 10, 2015, 04:22:53 16:22 »
Аваков уволил начальника Деснянского и двух офицеров Оболонского райуправлений Киева за противодействие новой полиции

Думаю их просто перевели в другой регион и они еще смогут некоторое время работать по-старому.
Поглядим...
Щас Авакову нужно доказать Порошенко, что новая Полиция... не просто заменит "Старую", а будет работать по-другому.
Если эти два хмыря... окажутся где-нить в РОВС других областей, их и там могут убрать.
Это при Хаме... Менты были "В Законе".
Вряли Авакову сегодня нужны такие кадры.
 :smilie7:

Президент Украiни П. Порошенко... бачiть керiвником новоi Полiцii Э. Сгуладзе, однак та ще вагаеться...
Дивна ситуацiя, чi не так?..
То, може, Аваков сам призначiть Голову Полiцii, поки панi Эка... буде думати, треба воно iй чi нi?..
А ви як вважаете: потягне Эка... Укр. Полiцiю чi далi PR пiд камери... справа не рушить з мiсця?..

 :bv
« Останнє редагування: Липня 10, 2015, 04:51:36 16:51 від Бувалий »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #130 : Липня 10, 2015, 08:56:24 20:56 »
а от такого на мою думку варто звільнити
він не зможе працювати бо неврівноважений і невпевнений в собі



 :Ganba:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #131 : Липня 10, 2015, 09:26:50 21:26 »
По-перше, це лише перший тиждень роботи новоi Патрульноi служби.
По-друге, саме так, за заявою..., треба звiльняти вулицi вiд пяниць, нероб та бомжiв.
По-трете, хлопцi (патрульнi) все роблять правильно: вони пояснили старому... його вчинок та й повезли в управу.

За радянських часiв... таких "Друзiв" пакували в медветверезник.
Дiду... нiчого такого не буде: ну, як виняток - штраф (навiть ст. 296 ч.1 (хулiганство) пiд питанням).
Однак, суддям, як бачiмо, прибавиться робота.
 :Tyapnycia:
 
« Останнє редагування: Липня 10, 2015, 09:27:48 21:27 від Бувалий »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #132 : Липня 10, 2015, 10:26:01 22:26 »
По перше бомж там абсолютно зайвий, це так. З деяких джерел він сидів і матюкався.
По друге взяли вони його культурно за руки і не крутили повели

Але поліціянт що вів з ним розмову неправий

Я був якось на одного роду психологичних курсах
Так от там була одна вправа - тебе саджали на стілець а інші курсанти сиділи навпроти
Їх задача була словами образите тебе - без матів але описуючи якісь недоліки
Наприклад ти молодий шмаркач як ти в колективі працюєш
Напевно авторитету не маєш і таке інше
Моя задача була ніяк не проявити свою роздратованість

Так тому поліціянту ще тре вчитися тримати рівновагу
Адже попереду ще багато більш серьозних випробувань
Якщо звісно він залишиться

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: Нові поліціянти
« Reply #133 : Липня 10, 2015, 10:26:23 22:26 »
Аваков уволил начальника Деснянского и двух офицеров Оболонского райуправлений Киева за противодействие новой полиции

Думаю их просто перевели в другой регион и они еще смогут некоторое время работать по-старому.
многие не знают: сказали уволил и все у... молодец аваков, все это просто слова как и с беркутом, нельзя просто так уволить.., есть конкретные формулировки в законе про проходження служби когда как военный или мент может уволиться, их просто уволили с должности но не со службы.
« Останнє редагування: Липня 10, 2015, 10:26:44 22:26 від GUGA »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #134 : Липня 10, 2015, 10:45:27 22:45 »
По перше бомж там абсолютно зайвий, це так. З деяких джерел він сидів і матюкався.
По друге взяли вони його культурно за руки і не крутили повели

Але поліціянт що вів з ним розмову неправий

Я був якось на одного роду психологичних курсах
Так от там була одна вправа - тебе саджали на стілець а інші курсанти сиділи навпроти
Їх задача була словами образите тебе - без матів але описуючи якісь недоліки
Наприклад ти молодий шмаркач як ти в колективі працюєш
Напевно авторитету не маєш і таке інше
Моя задача була ніяк не проявити свою роздратованість

Так тому поліціянту ще тре вчитися тримати рівновагу
Адже попереду ще багато більш серьозних випробувань
Якщо звісно він залишиться
Для чого вiдео?..
Полiцiант знервований тим, що старий сам з нього знущаеться.
Неповага до державного мужа... лише додала жару старому.
Вiн почав з себе клоуна робити, хоча й не був такий пяний.

Здаеться, той, хто викликав полiцiю... сам знущався з цого цирку...
Та хай вже дiда того не чiпали: ну не бачу я там такого вже складу злочiну...
Ну, хильнув дiдуган трохи пива в спеку, розвезло старого, що почав сам з собою розмовляти.
Для цього треба не полiцiю, а Швидку викликати.
Та у нас вже все окремо: ось в США по 911... черговий все питае, аби знати, що сталоося...

Нажаль, такi виклики для новоi патрульноi служби будуть щоденною рутиною.
Нiякоi романтики затримання злочiнцiв, нi яких перестрiлок та Формули 1...
 :Tyapnycia: 
 

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #135 : Липня 11, 2015, 06:31:27 06:31 »
Олександр Рудоманов
16 год · Змінено ·
Кстаті по новим поліцейським напишу і я пару слів).
Перший раз бачу таку кількість правоохоронців на районі. При чому тих, хто просто патрулює вулиці,а не їде на виклик.
Приблизно до 15го числа правоохоронці не складають протоколи про адміністративні порушення,як мені пояснили.
Культурно спілкуються, чомусь думаю, що в радіоперемовинах не буде "цей гандон знову нас викликав, під"їдь" або "так йому і треба, що напиздили" (привіт Деснянському РУВС).
Також приємно їх просто візуально бачити. При чому як під час патрулювання, так і під час, коли просто йдуть по вулиці в формі.
По результатам роботи - цікаво які є критерії оцінки роботи, і як швидко нових поліцейських дістане їздити на ідіотські виклики.
По великій зарплаті. кожна робота, котру ти виконуєш професійно - має високо оплачуватись. Це одна з мотивацій, шолі.
Дуже запам'ятались слова дільничого "Дайте мені зарплату в 5 тисяч,і я тут все язиком вилижу".
Тому так як дали хорошу зарплатню, можна і "питати" за якість роботи.
На жаль, все таки у нас багато людей, котрим краще критикувати, що "НОВА ПОЛІЦІЯ НІЧОГО НЕ РОБИТЬ!! ОНО ЯК БУЛА ТОРГІВЛЯ ТАК І ЛИШИЛАСЬ!!!! БУХАЮТЬ ПІД ПАРАДНЯКОМ ДАЛІ!!!ЗРРРРААААААААДДДДДДДДДДАААААААААА" ніж просто викликати 102 і переконатись в ефективності\не ефективності нової поліції.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #136 : Липня 11, 2015, 09:15:06 21:15 »
Сьогоднi ФАКТИ (ICTV) видали цiкавий репортаж: киняни готови вгощати кавою полiцiянтiв, а в салонах краси... робити манiкюр та зачiску - задарма.
Дехто навiть виступив споносором ППК та пообiцяв за добру службу щомiсяця... 2500 гр. до зарплати, вiд чого деяки стражи порядку вiдмовились.
Позитив новой Патрульноi служби перейшов у Соц. мережi - кияни активно спiлкуються з новою полiцiею, навiть селфi роблять.
 :smilie7:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Нові поліціянти
« Reply #137 : Липня 11, 2015, 09:23:57 21:23 »
Сьогоднi ФАКТИ (ICTV) видали цiкавий репортаж: киняни готови вгощати кавою полiцiянтiв, а в салонах краси... робити манiкюр та зачiску - задарма.
Дехто навiть виступив споносором ППК та пообiцяв за добру службу щомiсяця... 2500 гр. до зарплати, вiд чого деяки стражи порядку вiдмовились.
Позитив новой Патрульноi служби перейшов у Соц. мережi - кияни активно спiлкуються з новою полiцiею, навiть селфi роблять.
 :smilie7:

То я к гамериці, кохветугоув поліцаям тільки б вони заходили чащіше в заклад для хагального спокою

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Нові поліціянти
« Reply #138 : Липня 11, 2015, 09:25:27 21:25 »
Сьогоднi ФАКТИ (ICTV) видали цiкавий репортаж: киняни готови вгощати кавою полiцiянтiв, а в салонах краси... робити манiкюр та зачiску - задарма.
Дехто навiть виступив споносором ППК та пообiцяв за добру службу щомiсяця... 2500 гр. до зарплати, вiд чого деяки стражи порядку вiдмовились.
Позитив новой Патрульноi служби перейшов у Соц. мережi - кияни активно спiлкуються з новою полiцiею, навiть селфi роблять.
 :smilie7:

Общество постоянно создает параллельное государство.
И ради этого даже готово на второе добровольное "налогообложение" (пожертвования).
Две параллельных реальности - официальная и народная.
« Останнє редагування: Липня 11, 2015, 09:26:25 21:26 від Декодер »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #139 : Липня 11, 2015, 09:26:45 21:26 »
Не знаю, як там в Америцi - про копiв можемо судити з кiна та серiалiв.
Але то таке...- творчiй задум автора...
У нас же - все можна бачiти в ТБ та на сайтах...
 :smilie7:

Offline lex013

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 765
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #140 : Липня 11, 2015, 11:42:20 23:42 »
Ну не плохо, молодцы.


Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #141 : Липня 12, 2015, 12:46:03 00:46 »
Сьогоднi ФАКТИ (ICTV) видали цiкавий репортаж: киняни готови вгощати кавою полiцiянтiв, а в салонах краси... робити манiкюр та зачiску - задарма.
Дехто навiть виступив споносором ППК та пообiцяв за добру службу щомiсяця... 2500 гр. до зарплати, вiд чого деяки стражи порядку вiдмовились....
А деякі погодились?  :smilie7:

Ні, все ж таки у хабарництві тій, хто дає хабар, більше винен  :smilie3:  Я б розділила покарання, власне за факт хабара та за вимагання хабара.
А того, у кого вимагають, зобов'язати інформувати про таке прокурора ... до передачі грошей.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #142 : Липня 12, 2015, 06:46:08 06:46 »

[youtube]Поліцейські затримали водія Porsche Cayenne, який був у нетверезому стані[youtube]

Кабаки и баби доведут до цугундера :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #143 : Липня 12, 2015, 09:37:10 09:37 »
То вони з таким комфортом всадили порушника...

Пригадую, що зi мною було...
Ще за часiв Луценка... вийшов я на сусiдню вулицю, на Лукянiвську, поруч з Мечеттю...
Побалакав з сусiдами..., аж раптом розвалюха - мiлiцiйська "Копiйка" з двома напiв-пяними ППС никами.
Кажу: а що я таке порушив, що мене садять в "салон" та везуть на Герцена 6 (РОВС Шевч. р-ну)
- Та нiчого, дядько... зараз тобi все розкажуть...
Як приiхали, здоровенний капiтан подвився, записав мiй пачпорт, перевiрив в паспорт. столi, чi не брещу...
А потiм... було саме цiкаве: пiдходить завхоз, та капiтан йому каже: ось тобi, Ваня двiрники, хай працюють...
А коли кiнчать вбирати, хай йдуть до слiдчiх та виносять бумаги...
Попрацював я 2 години, познайомився з мicцевими дядьками, а коли менти пiiшли... зробив ноги.
Отак у нас працюе ментiвьска система.
То ж хай новi полiцiанти... не беруть приклад з "дiдiв", а чесно роблять свою справу.
Сьогоднi ФАКТИ (ICTV) видали цiкавий репортаж: киняни готови вгощати кавою полiцiянтiв, а в салонах краси... робити манiкюр та зачiску - задарма.
Дехто навiть виступив споносором ППК та пообiцяв за добру службу щомiсяця... 2500 гр. до зарплати, вiд чого деяки стражи порядку вiдмовились....
А деякі погодились?  :smilie7:

Ні, все ж таки у хабарництві тій, хто дає хабар, більше винен  :smilie3:  Я б розділила покарання, власне за факт хабара та за вимагання хабара.
А того, у кого вимагають, зобов'язати інформувати про таке прокурора ... до передачі грошей.

Перукар просто сказала, що коли буде нагода...
При чому тут хабар?..
Люди висловлюють свое бачення проблеми та кажуть, що те, зо було вчора... не повинно повториться.
Втiм, нi хто не мусить тягти полiцiантiв пити каву на халяву...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Липня 12, 2015, 09:39:29 09:39 від Бувалий »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #144 : Липня 12, 2015, 10:03:22 10:03 »
Перукар просто сказала, що коли буде нагода...
Звісно, чого без нагоди-то?  :smilie3: Я виділила слово, з приводу якого жартувала.
При чому тут хабар?..
Люди висловлюють свое бачення проблеми та кажуть, що те, зо було вчора... не повинно повториться.
Втiм, нi хто не мусить тягти полiцiантiв пити каву на халяву...
 :smilie7:
Це точно, не мусить. І не має права поліціянт. А перукарю достатньо податки у повному обсязі сплачувати  :smilie3:
Може ще побажати успіху ... а також посміхнутися. Може це робити кожного дня  :smilie3:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #145 : Липня 12, 2015, 01:08:25 13:08 »
 :smiley15:
Головне, шоб Нова Полiцiя не поводила себе як "Стара".
Бо "Стара"... зробила з себе "Державу в Державi"... та не мала хлопоту анi з "податками", анi з "подарунками".
Поки що народ ставить Новiй Полiцii +++ в Карму.
Подивимось, як далi справа пiде.
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #146 : Липня 13, 2015, 01:41:46 13:41 »
« Останнє редагування: Липня 13, 2015, 01:43:38 13:43 від optimist »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #147 : Липня 13, 2015, 07:15:15 19:15 »
Патрульна поліція України
16 хв ·
Перший тиждень роботи патрульної поліції в Києві пройшов дуже насичено та продуктивно. Кількість повідомлень збільшилась вдвічі, що свідчить про зростання довіри громадян, а також бажання перевірити роботу нової поліції.
Порівняно з першими днями роботи, час прибуття патруля значно зменшився, незважаючи на вдвічі більше навантаження, і становить 5-10 хвилин.
Ефект присутності, реалізований завдяки постійно ввімкненим проблисковим маячкам, дається взнаки у деяких категоріях правопорушень. Так, наприклад, за час роботи нової поліції, кількість викрадень авто зменшилась приблизно на 40%.
Всього за період з 8 по 11 липня було прийнято та оброблено понад 4000 звернень від громадян, серед яких: 410 повідомлень стосувались ДТП, 558 були пов’язані з крадіжками, а 1876 - з адміністративними правопорушеннями.


 :smiley25:

Экипаж 0952, Даценко Евгений с напарником во время патрулирования увидели в парке человека, который привлек их внимание. Подъехали спросить как дела. В результате полицейские предоставили ему необходимую помощь, поскольку ему было плохо.
А самое интересное то, что человеком на лавочке оказался полковник милиции в отставке, которые до конца не мог поверить своим глазам.

#kyivpolice
« Останнє редагування: Липня 13, 2015, 08:53:58 20:53 від optimist »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #148 : Липня 13, 2015, 08:58:50 20:58 »
Экипаж 0952, Даценко Евгений с напарником во время патрулирования увидели в парке человека, который привлек их внимание. Подъехали спросить как дела. В результате полицейские предоставили ему необходимую помощь, поскольку ему было плохо.
А самое интересное то, что человеком на лавочке оказался полковник милиции в отставке, которые до конца не мог поверить своим глазам.

#kyivpolice
Треба було негайно викликати бригаду Шводкоi допомоги.
А ось ще один позитиФ: патрулуювання району... знову ведуть на старенькiх "Джипах" - УАЗ.
Мабудь Патрульна Служба... буде працювати суто по лiнii 102, а на чергування в районах "повернуться" старi добрi УАЗИКи.
 :smilie7:

Offline Свідок

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 473
Re: Нові поліціянти
« Reply #149 : Липня 13, 2015, 11:16:01 23:16 »
Патрульна поліція України
16 хв ·
Перший тиждень роботи патрульної поліції в Києві пройшов дуже насичено та продуктивно. Кількість повідомлень збільшилась вдвічі, що свідчить про зростання довіри громадян, а також бажання перевірити роботу нової поліції.
Порівняно з першими днями роботи, час прибуття патруля значно зменшився, незважаючи на вдвічі більше навантаження, і становить 5-10 хвилин.
Ефект присутності, реалізований завдяки постійно ввімкненим проблисковим маячкам, дається взнаки у деяких категоріях правопорушень. Так, наприклад, за час роботи нової поліції, кількість викрадень авто зменшилась приблизно на 40%.
Всього за період з 8 по 11 липня було прийнято та оброблено понад 4000 звернень від громадян, серед яких: 410 повідомлень стосувались ДТП, 558 були пов’язані з крадіжками, а 1876 - з адміністративними правопорушеннями.


 :smiley25:

Экипаж 0952, Даценко Евгений с напарником во время патрулирования увидели в парке человека, который привлек их внимание. Подъехали спросить как дела. В результате полицейские предоставили ему необходимую помощь, поскольку ему было плохо.
А самое интересное то, что человеком на лавочке оказался полковник милиции в отставке, которые до конца не мог поверить своим глазам.

#kyivpolice
:smiley24: