Автор Тема: Нові поліціянти  (Прочитано 203686 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #1800 : Жовтня 11, 2016, 05:48:31 17:48 »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1801 : Жовтня 11, 2016, 08:19:01 20:19 »
мене особливе не тривожить якщо нові поліціянти отримають додаткові права
більш важливо хто ціми правами скористається якщо вибори ч-з три роки призведуть до реваншу проросійських сил.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1802 : Жовтня 12, 2016, 08:29:55 20:29 »
Ось нарешті, знайшлося відео у якій поліціянти непрофесійні.
Таких треба звільняти.


Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1803 : Жовтня 21, 2016, 06:36:39 06:36 »
Лучанин заплатить десять тисяч гривень штрафу за спробу дати хабар патрульним.

Увечері 31 липня цього року патрульні помітили на перехресті вулиць Львівської та Потебні в обласному центрі Волині легковий автомобіль марки "SUBARU", який зупинився на відстані менше десяти метрів від пішохідного переходу, - повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Підійшовши до авто, поліцейські представилися, повідомили суть вчиненого правопорушення й попросили пред'явити документи.
Натомість нетверезий водій "SUBARU"запропонував патрульним 100 доларів, аби залагодити питання.

Проте "залагодити" не вдалося й щодо чоловіка було порушено кримінальне провадження.

У ході досудового розслідування він визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочину, відтак із ним укладено угоду про визнання винуватості.

У четвер, 20 жовтня, вироком Луцького міськрайонного суду угоду затверджено й призначено чоловікові узгоджену міру покарання у виді штрафу у розмірі 590 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (10 030 гривень).

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #1804 : Жовтня 21, 2016, 10:22:55 22:22 »


Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #1805 : Жовтня 21, 2016, 10:24:19 22:24 »
Взяток не берут!

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1806 : Жовтня 22, 2016, 11:17:03 11:17 »


Чоткий пацанчик. Мені сподобалось як він невимушено веде свій репортаж російською а потім із зневагою української зачитує протокол.
Далеко піде, може політиком стане :gigi:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1807 : Жовтня 23, 2016, 08:39:51 08:39 »
Це Франківськ між тим :shuffle:

Myroslav Koshyk
13 год ·
Декілька годин тому я став свідком затримання поліцейськими одного чоловіка. Це сталось на вулиці Новгородській біля провулку, загадженого торгівельними лотками. Я побачив таку картину; двоє поліцейських відчайдушно борються з чоловіком середніх років, невисоким,але міцно збитим, з короткостриженим волоссям і в темному одязі. Навколо уже зібрався чималий натовп і чулись крики; "Людину б"ють. За неправильну парковку. Сволочі!" Якась бабка-торгаш кричала; "Забирайтеся звідси. Ми вас маємо ні за що. Кому ви потрібні?". Якийсь дідок хотів автомат, щоб усе це кодло постріляти. Тим часом, тендітна дівчина-поліцейська, буквально висячи на руці в того чоловіка, витягнула балончик і бризнула йому в лице. Чолов"яга скинув її з рук, балончик впав і він підхопив його та почав бризкати в обличчя поліцейським. В натовпі стали кричати; "Бийте їх!!!" Зрозумівши, що через декілька хвилин, може початись лінчування поліцейських, я викликав поліцію, пояснивши що відбувається. За три з половиною, надзвичайно довгих, хвилин підїхало 4 -5 машин. П"ятеро поліцейських скрутили того чоловіка, поки його білявка жінка страшно кричала і чіплялась за копів та , тепер уже, затриманого. Це було жахливо неприємне видовище і мені було дуже шкода поліцейських. Так, саме їх, а не хамів, які припаркували машину на пішохідному переході і коли, як завжди ввічливі, поліцейські постукали у вікно, а шофер-жінка сказала, що не буде з ними спілкуватись, мов, он, чоловік, в кіоску купить чаю і з усім розбереться, а коли копи підійшли до нього, то той відмахнувся від них і сказав, що ось йому зроблять чай, тоді він з ними поговорить. Це привело, до усього цього протистояння. Наша підлість, зверхність, хамство, беззаконність ,звичайну проблему перетворили на бійку. Найбільше обурила поведінка натовпу, готового клясти, бити, не розібравшись в ситуації. Мені дійсно шкода тих молоденьких копів з світлими поглядами, які щоденно мають справу з такими людьми, основною характеристикою яких є скандальність, безапеляційність, варварство і повна відсутність цивілізаційної поведінки.


Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1808 : Жовтня 25, 2016, 12:33:54 12:33 »
Artemy SurinСтежити
21 год · Truskavets, Lviv Oblast ·
О новой полиции:
Только что я подъехал к рынку в трускавце на улице Степана Бандери.
Справа вдоль дороги стоят запаркованные авто.
Я подъезжаю к одному из них (такси) и становлюсь рядом.

Выходя из машины, вижу копов которые сидят в приусе на противоложной стороне.
Я быстро двигаюсь на рынок, и захожу в киоск с товарами.
Через минуту заходит полицейский:

- "Вибачаюсь, патрульна полиция, сержант такой то. Вы бачили де ви стали?", вопрошает он.

- "Вдоль дороги, рядом с запаркованным таксистом. Я что то нарушил, там был какой то запрещающий знак", спрашиваю я, понимая, что просто так коп вряд ли бы за мной гнался аж на рынок.

- "Так, але там була жовта линия, це зупинка тильки для громадського транспорту".

Я понимаю, что реально не доглядел и нарушил:

- "Я понял, нарушил, вопросов нет.
Я поддерживал и поддерживаю новую полицию, поэтому сейчас заберу сдачу, и идёмте к вам - оплачу штраф, если вы примете такое решение", отвечаю ему я, и улыбаюсь.

На секунду на его напряженно-угрюмом лице, проскакивает искорка улыбки, но он тут же берет себя в руки, и становится снова серьезным и сердитым.

- "Добре, ви я бачу адекватна людина, тому на перший раз я вас просто попереджаю. Але бильше не порушуйте".

- "Спасибо за то, что пошли навстречу", говорю я.
Коп козыряет и удаляется.

Вы знаете, то, что сейчас произошло - это было идеально.
Все как в штатах.

Когда я несколько лет назад пересек США на машине от атлантического океана до тихого - меня дважды останавливала полиция.
Первый раз за остановку на хайвее, второй раз за парковку прямо у пляжа Санта Моника.

В обоих случаях коп подходил, интересовался понимаю ли я что нарушил, говорил со мной, и затем отпускал, не забыв сказать, чтобы впредь я был внимательнее.

Тогда в 2010-м, я бурно обсуждал это со своей командой, с кем вместе снимали телепрограмму в США.
А затем, довольно часто приводил этот пример в Украине, сетуя, что наши гаишные морды никогда бы себя так не повели.

И что я вижу?
Проходит 6 лет, и теперь у нас такая полиция.

Вы конечно можете сидеть на своих диванах, злорадствовать с каждой побитой машины полицейскими, обсасывать то почему они не справились с вооруженным убийцей, обвиняя их в непрофессионализме посмертно.
Вы можете вовлекаться в срач, радоваться и упиваться их ошибкам, обобщать отдельные ошибки на роста на всю службу, но у меня к вам два вопроса:

1. Вы можете себе представить, чтобы менты раньше себя так вели? Чтобы могли помочь. Чтобы вы могли бы к ним обратиться и расчитывать хоть на какую то помощь или понимание?
Я не могу. Я слишком хорошо помню засаленных, проженных хапуг той системы.

2. У вас есть дети? Или маленькие братья/сестры? Или племянники?
Посмотрите на них. Они учатся ходить. Неуклюже. Они падают.
Они проливают кашу на пол, они только обретают свою координацию и силу...

И в этот момент, сидящие на диване люди, не поддерживают, не мотивируют и ободряют, а оголтело кричат наперебой:

- "Зрада! Никчемные! Нахрена их было рожать? Разогнать их. Позор. Посмотри на этого - он упал, мразь! Он ошибся! Какой позор. Он упал и расшиб себе голову - так ему надо!!
Зрада! Зрада! Зрада!".

Круто?
Не думаю.

С таким менталитетом злости, вечного недовольства и злорадства - ничего никогда не получится.

Дайте время. Поддержите.
И только тогда ребенок имеет шанс окрепнуть.

П.С.
Я считаю, что при реформе были допущены стратегические ошибки.
Потерян сыск, криминалисты, спецы по борьбе с ОПГ и тд, поэтому взлетела преступность и тд.
Но это ошибки руководителей.

А молодые ребята, по сути ни в чем не виноваты.
Тотальное большинство из них стараются как могут.
Они не берут взятки, то, что еще три года назад казалось фантастикой.
А получают в ответ плевки, оскорбления и демотивацию.

Поддержите их.
Не включайте менталитет злорадства.

Ведь в 99% случаев, ответ #перемога або #зрада - у нас внутри.

За себя скажу одно: я верю в эту страну.
И вас призываю верить.
Иначе никакие реформы нам не помогут.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1809 : Жовтня 25, 2016, 03:13:16 15:13 »
знову франик. це що осередок рагулізму на західній Україні?


Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #1810 : Жовтня 25, 2016, 11:26:23 23:26 »


« Останнє редагування: Жовтня 25, 2016, 11:50:10 23:50 від primera »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1811 : Жовтня 26, 2016, 08:32:16 08:32 »
знову франик. це що осередок рагулізму на західній Україні?



я згодом второпав що той самий випадок у франику на вулиці Новгородській тільки з камери копа

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Нові поліціянти
« Reply #1812 : Жовтня 26, 2016, 08:41:31 08:41 »
Та на Західній взагалі часто такі рагульскі вибрики трапляються. Аж дивно трохи сумно.
Це вже мабуть п'ятий чи сьомий такий, починаюи з тої скаженої баби.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1813 : Жовтня 27, 2016, 07:56:51 19:56 »
Нічого собі що там у франику взагалі відбувається :smilie10:

Яків Євгенович

Нагадую обставини: дійсний працівник МВС, колишній ДАІшник Іван Чайковський (УБД в АТО в складі батальйону МВС "Івано-Франківськ") порушив ПДР, за що по відношенню до нього було складено протокол про правопорушення.
Замість того, щоб в визначеному законом порядку оскаржити протокол, або погодитись з ним, Чайковський приїжджає до управління ПП в Івано-Франківській області (де й працює), і влаштовує там істерику в кабінеті керівника ПП Дмитра Михальця.
Його словесна істерика переросла в нецензурну лайку, хуліганські вчинки, кидання документів в лице Михальцю, в результаті чого Міхалець змушений був вивести Чайківського з кабінету.
Так, як Міхалець, на відміну від гумового бувшого ДАІшника справді міцний чоловік, і через фізичний спротив (і, до речі, фізичний спротив працівнику поліції) самого Чайківського, на руці Чайківського залишився невеликий синець.
В кабінеті Михальця була присутня як свідок командир батальйону ПП Ірина Зелінська.

Сам "патєрпєвший атошнік" Іван Чайковський визнав на відео, що дійсно порушував ПДР https://youtu.be/ldATsvtStY8?t=153
Представник закону Чайковський на вищевказаному відео говорить, що "визнає вину, просто хотів оскаржити через то, шо вони неправильний знак вписали".

Два місяці проводили "розслідування" наслідком котрого стала підозра керівнику поліції?
І після всіх показів, йдеться про "перевищення"?

Тобто представник закону не мав право вивести з кабінету громадянина (котрий є дійсним представником закону і повинен знати й дотримуватись норм законодавства), котрий здійснює хуліганські вчинки у приміщенні управління поліції, не підчиняється законним вимогам представника поліції?
Може треба було "ппс" викликати для цього?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1814 : Жовтня 27, 2016, 08:40:57 20:40 »
Та на Західній взагалі часто такі рагульскі вибрики трапляються. Аж дивно трохи сумно.
Це вже мабуть п'ятий чи сьомий такий, починаюи з тої скаженої баби.

Є там і адекватні люди а бабки поховалися :gigi:


Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #1815 : Листопада 03, 2016, 11:51:47 23:51 »
Под чем полицейский?



А теперь полицаи пытают людей прямо на улице?
« Останнє редагування: Листопада 03, 2016, 11:55:04 23:55 від primera »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Re: Нові поліціянти
« Reply #1816 : Листопада 04, 2016, 12:04:46 00:04 »
У першому випадку - дівчина явно під впливом якогось препарату. Змість матюкатися і насміхатися треба було викликати швидку і поліцію. Дебіли хто знімав і коментував.

У другому випадку - тупий бичара відмовляється виконувати вимоги поліції за що його цілком обгрунтовано труть об асфальт.

Що незрозуміло?
If you are going through hell, keep going.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #1817 : Листопада 04, 2016, 06:21:55 06:21 »
У першому випадку - дівчина явно під впливом якогось препарату. Змість матюкатися і насміхатися треба було викликати швидку і поліцію. Дебіли хто знімав і коментував.

У другому випадку - тупий бичара відмовляється виконувати вимоги поліції за що його цілком обгрунтовано труть об асфальт.

Що незрозуміло?
Может и вызвали скорую, с чего Вы решили, что она не едет? А с таким видео, действительно, лучше отойти, т.к. оно может случайно удалиться по прибытию властей.
За таких людей государство платило по 120 тыс. на обучение.

А во втором случае полиция применяя силу и пытки пытается выбить из задержанного информацию о местонахождении его документов , т.е. его собственности. Только я один это вижу?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1818 : Листопада 04, 2016, 09:56:14 09:56 »
У другому випадку - тупий бичара відмовляється виконувати вимоги поліції за що його цілком обгрунтовано труть об асфальт.


Причому труть акуратненько притримуючи голову щоб бува не бився о асфальт звинувачуючи поліцію у тортурах :smiley24:
При цьому дозволяють знімати свідкам на камеру.
Впевнений, якщо поліціянти покажуть запис зі своєї камери то там бичара буде винен на 100%
« Останнє редагування: Листопада 04, 2016, 10:01:46 10:01 від optimist »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1819 : Листопада 04, 2016, 10:09:52 10:09 »

А во втором случае полиция применяя силу и пытки пытается выбить из задержанного информацию о местонахождении его документов , т.е. его собственности. Только я один это вижу?

Так тільки ви. Ваше упереджене ставлення до поліціянтів відоме :smilie3:
Я бачу опір поліціянтам при виконанні службових обов'язків.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1820 : Листопада 04, 2016, 10:12:58 10:12 »
Схоже жінка-начальник у Харькові не прижилася.  Сподіваюсь черкащанин хоч українською їх навчить розмовляти.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1821 : Листопада 04, 2016, 10:23:23 10:23 »

Может и вызвали скорую, с чего Вы решили, что она не едет? А с таким видео, действительно, лучше отойти, т.к. оно может случайно удалиться по прибытию властей.
За таких людей государство платило по 120 тыс. на обучение.


Хатія вважає що вона перевтомилася. Мені сумнівно. Але що б з нею не було ті хто знімає і знущається негідники. :smilie9:

Khatia Dekanoidze
Відстежується
14 год. ·
Коли бачиш і спостерігаєш таке ставлення не тільки до патрульного поліцейського, а просто до звичайної людини, - переповнює злість, образа і розчарування.

Патрульний поліцейський після робочої зміни, після важкої праці, їде додому в громадському транспорті - і від перевтоми втрачає свідомість.

Кілька покидьків (інших слів у мене немає) замість того, щоб допомогти їй - підтримати, запропонувати воду, викликати швидку - направляють на неї телефон та знущаються з неї.

Що ви за люди? Звідки стільки ненависті, навіщо ганьбити своє місто, свою країну? Навіщо ганьбити усіх, хто поряд з вами?

Європа починається не з безвізового режиму, а з уміння бути людяними один до одного!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Re: Нові поліціянти
« Reply #1822 : Листопада 04, 2016, 03:50:01 15:50 »

Может и вызвали скорую, с чего Вы решили, что она не едет? А с таким видео, действительно, лучше отойти, т.к. оно может случайно удалиться по прибытию властей.
За таких людей государство платило по 120 тыс. на обучение.


Хатія вважає що вона перевтомилася. Мені сумнівно. Але що б з нею не було ті хто знімає і знущається негідники. :smilie9:

Khatia Dekanoidze
Відстежується
14 год. ·
Коли бачиш і спостерігаєш таке ставлення не тільки до патрульного поліцейського, а просто до звичайної людини, - переповнює злість, образа і розчарування.

Патрульний поліцейський після робочої зміни, після важкої праці, їде додому в громадському транспорті - і від перевтоми втрачає свідомість.

Кілька покидьків (інших слів у мене немає) замість того, щоб допомогти їй - підтримати, запропонувати воду, викликати швидку - направляють на неї телефон та знущаються з неї.

Що ви за люди? Звідки стільки ненависті, навіщо ганьбити своє місто, свою країну? Навіщо ганьбити усіх, хто поряд з вами?

Європа починається не з безвізового режиму, а з уміння бути людяними один до одного!
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Нові поліціянти
« Reply #1823 : Листопада 05, 2016, 08:02:44 08:02 »
У Дніпрі автомобіль патрульної поліції збив пенсіонера, який переходив дорогу

Лікарі оцінюють стан потерпілого як важкий

У Дніпрі автомобіль співробітників поліції збив 78-річного чоловіка. Аварія сталася на перехресті вулиць Шевченка та Січових стрільців. Дружина потерпілого Галина Яблокова заявила, що його збили, коли він переходив дорогу на «зелене світло».
Про це йдеться в сюжеті на телеканалі «112 Україна».

У поліції кажуть, що чоловік переходив дорогу в недозволеному місці. Кажуть, що ДТП сталася, коли автомобіль поліції повертав на «зелене світло». Запевняють, що на автомобілі травм немає, пішохід отримав травму під час падіння.

«Пішохід отримав травму внаслідок падіння з висоти свого зросту. Ніяких пошкоджень на автомобілі немає. Встановлено, що він їхав зі швидкістю 5 км на годину, тобто не швидко. Але патрульні усунені», - повідомив начальник управління патрульної поліції Дніпра Володимир Богоніс.

Завідувач відділенням клініки ім.Мечникова Петро Давиденко повідомив, що стан потерпілого оцінюється як важкий.

«Були травми, відкрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, спінальна травма з забоєм спинного мозку та шийного відділу хребта. Пацієнт у важкому стані, в реанімації», - повідомив Давиденко.



http://glavcom.ua/news/u-dnipri-avtomobil-patrulnoji-policiji-zbiv-pensionera-yakiy-perehodiv-dorogu-381210.html

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Нові поліціянти
« Reply #1824 : Листопада 05, 2016, 08:04:45 08:04 »
В Харькове полицейский спас женщину от суицида

В Харькове полицейский Евгений Бондаренко спас от самоубийства 54-летнюю женщину.

Как передает 057.ua, трагедия чуть было не произошла в среду, 2 ноября. Тогда на пульт «102» поступил звонок от мужчины. Он рассказал полицейским, что на крыше одного из домов микрорайона в городе Первомайский находится женщина. И судя по ее поведению, она собирается прыгнуть. К месту происшествия выехала группа быстрого реагирования патрульной полиции.

По прибытию полицейские Алексей Курбатов и Евгений Бондаренко увидели на крыше одного из домов фигуру человека. Они сразу же направились к дому и поднялись к женщине.

«Это было где-то после обеда, около 15.30. Когда мы поднялись на крышу, я начал диалог. Тогда, внизу, возле дома уже собралось очень много людей. Многие достали телефоны и начали снимать. Помню, сказал ей: «Сейчас Вы прыгните, а там внизу дети, травмируете их». Она ни на какие уговоры отойти от края крыши не подавалась. Я продолжал разговаривать с ней, пока напарник звонил дежурному, спасателям, медикам. И так понемногу мне удалось подойти к ней. Затем я ее отвлек, сказал, что люди подымаются, она обернулась, и мне удалось схватить ее», — вспоминает Евгений.

Полицейский оттащил женщину от края крыши и передал ее медикам скорой помощи.

Почему женщина решилась на такой отчаянный шаг, объяснить полицейским она не смогла.

«Уже после мы общались с родными, говорят, что это не первый случай, когда она пыталась покончить жизнь самоубийством», — отмечает полицейский.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #1825 : Листопада 05, 2016, 09:52:44 09:52 »

А во втором случае полиция применяя силу и пытки пытается выбить из задержанного информацию о местонахождении его документов , т.е. его собственности. Только я один это вижу?

Так тільки ви. Ваше упереджене ставлення до поліціянтів відоме :smilie3:
Я бачу опір поліціянтам при виконанні службових обов'язків.

А Ваше ставлення до громадян не упереджене?
Полиция, как мертворожденный ребёнок, не успел родиться и уже весь прогнил насквозь.
Убийства, воровство, пытки, вымагательство, наркомания и торговля наркотиками, краденными вещами, провокации и тотальная ложь, скотское  отношение к гражданам Украины! Это всё за мои налоги в том числе!
Вот, гляньте, ничего не напоминает?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1826 : Листопада 05, 2016, 10:12:55 10:12 »

А Ваше ставлення до громадян не упереджене?

Упереджене. Я вважаю більшість громадян невігласами, обмеженими та такими що не бажають змін. Серйозно. У вас є докази зворотнього?

Полиция, как мертворожденный ребёнок, не успел родиться и уже весь прогнил насквозь.
Убийства, воровство, пытки, вымагательство, наркомания и торговля наркотиками, краденными вещами, провокации и тотальная ложь, скотское  отношение к гражданам Украины! Это всё за мои налоги в том числе!
Вот, гляньте, ничего не напоминает?
"
"

З чого ви вирішили що поліція мертвонароджена? Вона жива і працює. А таки як ви стоять навколо новонародженої дитини, фильмують її недоліки, глузують і чомусь очікують що дитина виживе сама.
Наведене вами відео мені нагадує багато подібних переглянутих мною до цього часу. У більшості випадків водії не визнають своєї вини і хизуються зі своє хоробрості у розмові з представником закону. Спроби "розводу" як були так і є у приблизно 10% від загальної кількості випадків коли зупиняють авто.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #1827 : Листопада 05, 2016, 10:24:40 10:24 »

А Ваше ставлення до громадян не упереджене?

Упереджене. Я вважаю більшість громадян невігласами, обмеженими та такими що не бажають змін. Серйозно. У вас є докази зворотнього?

Полиция, как мертворожденный ребёнок, не успел родиться и уже весь прогнил насквозь.
Убийства, воровство, пытки, вымагательство, наркомания и торговля наркотиками, краденными вещами, провокации и тотальная ложь, скотское  отношение к гражданам Украины! Это всё за мои налоги в том числе!
Вот, гляньте, ничего не напоминает?
"
"

З чого ви вирішили що поліція мертвонароджена? Вона жива і працює. А таки як ви стоять навколо новонародженої дитини, фильмують її недоліки, глузують і чомусь очікують що дитина виживе сама.
Наведене вами відео мені нагадує багато подібних переглянутих мною до цього часу. У більшості випадків водії не визнають своєї вини і хизуються зі своє хоробрості у розмові з представником закону. Спроби "розводу" як були так і є у приблизно 10% від загальної кількості випадків коли зупиняють авто.
Слышишь, необмежено-продвинутый! Народ умирал в борьбе от ментовских пуль и издевательств. И это чтобы такое как ты тут написал что народ ограниченный?
Ащще охренел?
Не было бы Небесной Сотни, не было бы этой лживой полиции, и ты сейчас бы тут не проводил акты пропаганды , втирая очередную бадягу и понося народ, который тебя, ментяру поганую, кормит и поит.
Доказательства тебе требуется? Прийди на майдан в годовщину и крикни - народ ограниченный и не хочет перемен, а менты форева, вот тут народ и представит их тебе по полной.
Надеюсь это будет твой последний высер в жизни в сторону ограниченного народа.
Слава Украине!  :Prapor2:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #1828 : Листопада 05, 2016, 02:01:15 14:01 »

Слышишь, необмежено-продвинутый! Народ умирал в борьбе от ментовских пуль и издевательств. И это чтобы такое как ты тут написал что народ ограниченный?
Ащще охренел?
Не было бы Небесной Сотни, не было бы этой лживой полиции, и ты сейчас бы тут не проводил акты пропаганды , втирая очередную бадягу и понося народ, который тебя, ментяру поганую, кормит и поит.
Доказательства тебе требуется? Прийди на майдан в годовщину и крикни - народ ограниченный и не хочет перемен, а менты форева, вот тут народ и представит их тебе по полной.
Надеюсь это будет твой последний высер в жизни в сторону ограниченного народа.
Слава Украине!  :Prapor2:

Діскусія переходить на персоналії значить ваши аргументи закінчилися.
На майдані якраз зібралися представники прогресивної меншості і завдяки їм і полеглої небесної сотні зявилася нова поліція як паросток реформ в Україні. Затоптати цей паросток означає зрадити тих людей що віддали життя за нове майбутне.
Не Слава Украине! а Слава Україні! Якщо ви патриот пишіть українською.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Нові поліціянти
« Reply #1829 : Листопада 05, 2016, 03:26:25 15:26 »

Щось паросток ох..їв. Згідно закону Мерфі кожна структура гребе під себе повноваження:
Цитувати
У Міністерстві внутрішніх справ та Нацполіції підготували остаточну концепцію 14 жорстких законодавчих змін щодо розширення повноважень правоохоронців, формальним приводом для яких стало вбивство двох патрульних поліцейських 25 вересня в Дніпрі.

Відповідний документ надав у розпорядження DT.UA Департамент комунікацій МВС та Нацполіції.

Запропоновані правки стосуються трьох нормативних актів: Кодексу адміністративних правопорушень (КУпАП), а також законів "Про дорожній рух" та "Про Національну поліцію".

Як зазначає видання, деякі з раніше вже озвучених пропозицій, що потрапили у документ, правозахисники вважають неприйнятними.

Так, концепція пропонує внести зміни в КУпАП, які посилять відповідальність за залишення місця ДТП, збільшать строки адміністративного затримання осіб, які вчинили адміністративне правопорушення (не більше 24 годин),
Щоб не напружуватись пошуком доказів. І як це збільшить безпеку понтів?

Цитувати
удосконалять тимчасове затримання транспортних засобів, а крім того – скасують норми щодо наявності двох свідків при здійсненні поліцейськими огляду водія на стан алкогольного або наркотичного сп'яніння.
Тобто зробити п'яним будь-кого стане легше?

Цитувати
Підготовлені в МВС зміни до закону України "Про дорожній рух" встановлять обов'язок водіїв передавати, а не пред'являти правоохоронцям документи на перевірку, а також заборонять їм виходити з автомобіля без дозволу поліцейського.

Найбільшу кількість змін концепція пропонує внести в закон "Про Національну поліцію".

Пропонується, зокрема, ввести відносно українських поліцейських принцип безперервності (обов'язок правоохоронців реагувати на злочини незалежно від посади, місцезнаходження і часу доби).
Тобто владні повноваження належать понтам і на роботі, і у вільний час - коли забажають. Наприклад, бухий понт у генделику має законне право покласти всіх на підлогу.

Цитувати
В той же час, поліцейські, які застосовують поліцейські заходи, отримують право звертатися до осіб з "обов'язковими для виконання вимогами і розпорядженнями щодо їх способу поведінки для ефективного проведення поліцейського заходу" (виключаючи злочинні вимоги).
1. Понт завжди правий.
2. Якщо понт неправий, дивись п.1.

Цитувати
Пропонується ввести додаткову підставу для зупинення транспортного засобу (у зв'язку з підозрою, що водій знаходиться в стані сп'яніння або під впливом лікарських препаратів), а також удосконалити систему застосування поліцейськими спецзасобів.

Передбачено, що кожна особа, до якої звернувся поліцейський, незалежно від її правового статусу, зобов'язана "неухильно виконати вимогу поліцейського, крім виконання явно злочинної вимоги або розпорядження".

При цьому, особа, яка виконала вимогу або розпорядження поліцейського, має право оскаржити рішення або дії поліцейського в установленому порядку.
Жалійтесь у Лігу сексуальних реформ?

Вчити кадри довго  і напряжно, простіше зробити поліцейську державу.