Автор Тема: Нові поліціянти  (Прочитано 201806 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2010 : Травня 15, 2017, 06:58:15 18:58 »

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2011 : Травня 15, 2017, 09:56:29 21:56 »

« Останнє редагування: Травня 15, 2017, 09:59:50 21:59 від primera »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #2012 : Травня 16, 2017, 06:35:02 18:35 »
Роман Сидорчук додав 3 нові світлини — з Serhii Merchuk та Оксаною Юрченко.
4 год. ·
Поділюсь шоком.
Я не знаю по яким методикам навчають нашу нову поліцію Serhii Merchuk та Оксана Юрченко, але мене вже 2 дні криє цей психологічний Шаолінь.
#Каюсь. Нещодавно проїжджаючи в районі Бронників трошки "нагрішив", що й було помічено екіпажем поліції. За період реформи - це перший мій досвід спілкування. І скажу чесно, я чекав, мабуть звичка від міліції лишилась, "наїзду". Та патрульний "В" настільки гарно й тактовно ввів мене в стан сорому за свій вчинок, закликав до громадської свідомості, побачивши малюнок тризуба на машині - звернувся до патріотичних почуттів... що я був просто розчавлений таким психологічним айкідо.
Фінал. Коли він побачив, що я вже повністю розгублений, провів #FATALITY. Дослівно: "Ви вчинили правопорушення, і я зобовязаний Вас оштрафувати. Та якщо Ви пообіцяєте не порушувати більше, а на сумму штрафу купити жінці квіти. Я Вас відпущу".....

Ніколи я не думав, що це так на мене подіє. Реформа - ти є.
"В" я звітую квітами :)


Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2013 : Травня 17, 2017, 05:27:47 17:27 »
Я не знаю по яким методикам навчають нашу нову поліцію, гляньте , какие мрази!

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2014 : Травня 27, 2017, 09:47:48 21:47 »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
В Україні почала роботу дорожня патрульна поліція

Понад 70 патрульних поліцейських розпочали патрулювання трас міжнародного і національного значення.

Про це оголосив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Києві.

За його словами, понад 20 патрулів з понеділка, 12 червня, починають роботу як дорожня патрульна поліція. Також визначено 8 стаціонарних постів, на яких також буде нести службу патрульна поліція. Надалі планується, що ці стаціонарні пости стануть станціями патрульної поліції.




«Дорожня патрульна поліція — це ніяке не окремий підрозділ. Це ті ж патрульні поліцейські, які несуть службу на вулицях міст, також вони будуть нести службу на трасах міжнародного і національного значення», — розповів він.

Поліцейські на дорогах реагуватимуть не тільки на порушення правил дорожнього руху, а й громадської безпеки, будуть реагувати на повідомлення про правопорушення, які будуть їм передаватися, якщо вони будуть неподалік.

«Це понад 20 патрулів і 8 стаціонарних постів, тобто понад 70 патрульних поліцейських відсьогодні, прямо зараз заступають на службу для патрулювання певних ділянок», — зазначив Білошицький.

Патрулі також планують обладнати камерами вимірювання швидкості, що не є приладом фотовідеофіксації.

Раніше глава Нацполіції Сергій Князєв повідомляв, що дорожня поліція в Україні з’явиться у вересні 2017-го. Тоді планують випустити перших 800-900 працівників.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2016 : Червня 13, 2017, 07:18:07 07:18 »
Это же 90-е, уважаемые! Я хренею, давно не видел мусоров-рекетиров!

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2017 : Червня 13, 2017, 07:56:38 07:56 »
А это просто ебанутая школота в форме

Ну а на это я хз как реагировать, ссыкуны в форме. Хуй знает, за что их уважать?
« Останнє редагування: Червня 13, 2017, 08:16:38 08:16 від primera »

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
В Україні почала роботу дорожня патрульна поліція

Понад 70 патрульних поліцейських розпочали патрулювання трас міжнародного і національного значення.

Про це оголосив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Києві.

За його словами, понад 20 патрулів з понеділка, 12 червня, починають роботу як дорожня патрульна поліція. Також визначено 8 стаціонарних постів, на яких також буде нести службу патрульна поліція. Надалі планується, що ці стаціонарні пости стануть станціями патрульної поліції.




«Дорожня патрульна поліція — це ніяке не окремий підрозділ. Це ті ж патрульні поліцейські, які несуть службу на вулицях міст, також вони будуть нести службу на трасах міжнародного і національного значення», — розповів він.

Поліцейські на дорогах реагуватимуть не тільки на порушення правил дорожнього руху, а й громадської безпеки, будуть реагувати на повідомлення про правопорушення, які будуть їм передаватися, якщо вони будуть неподалік.

«Це понад 20 патрулів і 8 стаціонарних постів, тобто понад 70 патрульних поліцейських відсьогодні, прямо зараз заступають на службу для патрулювання певних ділянок», — зазначив Білошицький.

Патрулі також планують обладнати камерами вимірювання швидкості, що не є приладом фотовідеофіксації.

Раніше глава Нацполіції Сергій Князєв повідомляв, що дорожня поліція в Україні з’явиться у вересні 2017-го. Тоді планують випустити перших 800-900 працівників.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2019 : Червня 17, 2017, 06:38:09 06:38 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #2020 : Червня 17, 2017, 09:42:27 09:42 »
Очiiльник МВС Арсен Аваков суворо попередив, аби слово (термiн) ПОЛIЦIЯ нi де не застосовувалось, вiд так, як в Украiнi е одна лише Полiцiя - Держава.
Всi iншi варiанти та назви ком. структур, приватних охороних фiрм тощо, повинн змiнити назву, аби там не було слова "Полiцiя".
 :smilie7:

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2021 : Червня 20, 2017, 05:37:32 17:37 »

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2022 : Червня 25, 2017, 08:00:09 08:00 »
Ребятушки, вот оно - дно! Это и есть рехформа? Я сидел смотрел в шоке! Рекомендую всем к просмотру!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нові поліціянти
« Reply #2023 : Червня 25, 2017, 04:50:58 16:50 »
Цитувати
Ребятушки///

 :lol: :fp2  рязань тамбов ?

Де ти тут "ребятушек" побачив?... кацапський ти кавалок гівна  :lol:
Якісніше працюй... :lol:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #2024 : Червня 25, 2017, 06:50:05 18:50 »
Цитувати
Ребятушки///
:lol: :fp2  рязань тамбов ?
Де ти тут "ребятушек" побачив?... кацапський ти кавалок гівна  :lol:
Якісніше працюй... :lol:
:smiley24:
-Штирлиц, вы русский?
- Немец.
- Я тоже... из Поволжских.

 :smilie1:

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2025 : Червня 28, 2017, 07:02:57 19:02 »
Цитувати
Ребятушки///

 :lol: :fp2  рязань тамбов ?

Де ти тут "ребятушек" побачив?... кацапський ти кавалок гівна  :lol:
Якісніше працюй... :lol:
Не нравится как я обращаюсь - иди в хуй. Тебя же буду называть в следующий раз просто - хуйнёй! Уверен, теперь у тебя всё отлично!

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2026 : Червня 28, 2017, 07:15:02 19:15 »

Offline Svarmax24

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 24
    • Cвармакс
Re: Нові поліціянти
« Reply #2027 : Червня 29, 2017, 04:51:31 16:51 »
С появление полиции действительн овидно изменения, я лично много хороших ребят знаю кто туда пошел, дай Бог все хорошо юудет
http://svarmax.com.ua/shop/generatory/benzinovye Генераторы бензиновые недорого, доставка по все Украине

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #2028 : Червня 29, 2017, 10:58:40 22:58 »
Патрульна поліція Рівного
6 год. · Rivne, Rivne Oblast ·
Рівняни довіряють поліції – 63% опитаних цілком схвалюють дії патрульних, 59.9 % вважають, що порядку на дорогах стало більше
Результати соціологічного опитування «Довіра до поліції», яке проводилось соціологічною групою "Вибір" та компанією 2call.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #2029 : Червня 30, 2017, 10:25:04 10:25 »
Патрульна поліція Рівного
6 год. · Rivne, Rivne Oblast ·
Рівняни довіряють поліції – 63% опитаних цілком схвалюють дії патрульних, 59.9 % вважають, що порядку на дорогах стало більше
Результати соціологічного опитування «Довіра до поліції», яке проводилось соціологічною групою "Вибір" та компанією 2call.
Чому б не довiряти.
У нас на районi, центр Киiва, де дiльничого... вже три роки з хунярями шукають, бомжi та пяницi самi собi полiцiянти.
Не життя - свято.
 :smilie1:

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2030 : Липня 02, 2017, 10:58:35 10:58 »
Патрульна поліція Рівного
6 год. · Rivne, Rivne Oblast ·
Рівняни довіряють поліції – 63% опитаних цілком схвалюють дії патрульних, 59.9 % вважають, що порядку на дорогах стало більше
Результати соціологічного опитування «Довіра до поліції», яке проводилось соціологічною групою "Вибір" та компанією 2call.

Кому доверять? Вот, с шестой минуты.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2031 : Липня 02, 2017, 12:48:57 12:48 »


Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #2032 : Липня 03, 2017, 10:07:13 22:07 »
як вам таке?

«У кімнаті прийому громадян 41-річний пасажир – теж уродженець Донецької області, погрожував патрульному поліцейському та вдарив його ногою. При цьому правопорушник втратив рівновагу - і впав на підлогу. Ми негайно викликали «швидку», яка надала патрульному допомогу на місці, а правопорушника госпіталізувала у лікарню», - зазначив начальник поліції.
Попередньо встановлено, що інспектор патрульної поліції отримав забій м’яких тканин лівої ноги, а правопорушник - струс головного мозку та закритий перелом кісток носа.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: Нові поліціянти
« Reply #2033 : Липня 06, 2017, 07:13:41 19:13 »
Це бидло за кермом треба просто позбавляти прав назавжди. :smilie9:
І ..здити нагайками!  :smiley23:
Я собі уявляю таке ви...бування перед америкнаським поліціянтом.   :fp2



If you are going through hell, keep going.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2034 : Липня 06, 2017, 08:40:31 20:40 »
Це бидло за кермом треба просто позбавляти прав назавжди. :smilie9:
І ..здити нагайками!  :smiley23:
Я собі уявляю таке ви...бування перед америкнаським поліціянтом.   :fp2


Хватит уже пиздеть, пиздунца кусок)) Смотрим что бывает в Штатах за мат, и удивляемся котячему пиздуну)))
&t=510s
За что "позбавляти прав"? Это тебя надо отпиздить и не нагайками!
Ты же не показал начало ролика. Ментяра подошёл и не представился. Не пояснил зачем ему документы. Просто так в Украине документы никто предъявлять не обязан. Нет такого - "хочу посмотреть".
Если ментяра хотел выписать постанову, то должен был начать рассмотрение дела, предъявить доказательства или показания свидетелей. Отобрать показания у водителя и уже в процессе изучить документы для вынесения постановы, на что водитель и намекал. Ах да, ещё зачитать права и обязанности. Таковы законы в Украине.
Кроме того, по закону мусарка должен составлять постанову возле автомобиля в присутствии водителя.
По-поводу мата - по закону автомобиль приравнивается к недвижимому имуществу, и поэтому водитель может там кого угодно и куда угодно посылать. Также ментовня не имел права вытаскивать водителя из машины, незаконное проникновение, водитель априори не должен выходить из машины за админку. Также мусарка не имеет права угрожать водителю никаким там балончиком и прочей пургой. Это превышение, 365 УК .
Так что пусть тебя там пиздят нагайками негры в форме... и не только пиздят...и не только негры. :smilie7: Угу, как говориться, фак ю.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Нові поліціянти
« Reply #2035 : Липня 06, 2017, 11:22:05 23:22 »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Нові поліціянти
« Reply #2036 : Липня 07, 2017, 09:10:15 09:10 »


Якщо такі відео є - все буде добре! "Хто нам заважає, той нам і допоможе" (с)  :smiley24:

Двох працівників сектору реагування патрульної поліції Пустомитівського відділення поліції Львівщини, відео щодо яких набуло розголосу у соцмережах, звільнили з органів Нацполіції після службового розслідування.

Також після компроментуючого відео в Інтернеті звільнили працівника Радехівського відділення поліції.


Про це 6 липня на брифінгу повідомив начальник ГУ Нацполіції львівщини Валерій Середа.

Працівники Пустомитівського відділення поліції на трасі Киів-Чоп зупинили автомобіль і не могли пояснити причину зупинки і провину порушника, а намагалися самі якнайшвидше поїхати з місця події.

«Два працівники групи швидкого реагування Пустомитівського відділення поліції на дорозі діяли непрофесійно, показали з гіршого боку органи Нацполіції…

Вони перевищили свої повноваження і дали можливість порушнику уникнути покарання», – повідомив В.Середа.

З його слів, обох поліцейських звільнили за статтею про службову невідповідність.

Окрім того, з органів Нацполіції звільнили працівника Радехівського відділення, який на своєму авто вчинив ДТП, підрізавши інший автомобіль на дорозі, та втік.

Відео було теж оприлюднено в Інтернеті. Пізніше було встановлено, що цей автомобіль належить працівнику поліції Радехівського відділення.

Керівник ГУ Нацполіції Львівщини зазначив, що позитивно сприймає, коли громадяни оприлюднюють факти дій поліцейських-порушників.

«Ми на них реагуємо. Здійснюється відсів негативних працівників поліції, які, на жаль, ще є у нас», – зазначив він

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #2037 : Липня 07, 2017, 12:07:21 12:07 »
primera давай ще. ти бачиш який результат :gigi:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Нові поліціянти
« Reply #2038 : Липня 07, 2017, 12:55:41 12:55 »
primera давай ще. ти бачиш який результат :gigi:

 :smiley24:


Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Нові поліціянти
« Reply #2039 : Липня 07, 2017, 01:36:16 13:36 »
а поки ми чекаємо допомоги від примери
патрульні допомагають людям

Патрульні рятують чоловіка, що звисає з балкону в зашморзі: відео з Івано-Франківська
Ввечері 5 липня патрулю надійшло повідомлення про спробу самогубства на Гвардійській вулиці. За вказаною адресою патрульні побачили моторошну картину — чоловік із зашморгом на шиї висів на балконі 4 поверху.
Поліцейські стрімголов кинулись сходами, щоб встигнути врятувати життя цієї людини. Спочатку патрульним ніхто не відчинив, хоча всередині буди люди. Згодом поліцейських таки впустили.
Патрульні діяли швидко — миттю втягнули в квартиру громадянина, що рукою тримався за вікно.
Тепер 31-річний врятований перебуває під наглядом медиків.
Подивіться, як патрульні повертають людей з того світу, переглянувши відео з їхніх нагрудних камер.