Автор Тема: Паламарчук і Скіпальський про саботаж силовиків на Сході  (Прочитано 988 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Досить велике інтерв“ю повністю за лінком
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25327324.html

...Олександр Скіпальський: Безумовно, що роль громадського компоненту у суспільстві визначальна. І, можливо, ми все ж таки шукаємо виходи, виходи своєї енергії, впливу на те, щоб реалізувати наші думки, але, повірте, сьогодні наші обличчя не сходять з екранів телебачення, радіо. І це ж багато тих думок, які ми говоримо там і озвучуємо в якості конкретних пропозицій, про які не можна сказати інколи в відкрито. Ми говоримо. Але реакція така, що люди не звертають на це уваги.
 
Більше того, ми свої пропозиції говорили і лідеру партії «Батьківщина», кандидату в депутати, пані Тимошенко. Я знову, якщо хтось з її аналітиків почує, апелюю до того, бо вона погоджувалася з тими пропозиціями, щоб вона зобов’язала своїх активних членів не тільки до констатації, що в нас все гарно і все спокійно, що ми проводимо, але і до конкретних дій, дій пропагандистських.
 
Тому що Ви розумієте, чому схід відрізняється і південь? Бо у Львові, де не треба було агітувати (там, бачите, люди і сьогодні дзвонять патріотичні), наші всі пропагандисти не вилазили. А поїхати і виступити у Донецьку, виступити у Луганську? Там виступали хто? Корнілов виступав, Колесніченко. А опонентів не було.
 
Я це кажу через те, що я півроку у 2006-2007 роках працював у Донецьку. Я знаю тих людей. Якщо, максимум, 20% так званих «прихильників» Росії знайдеться, але 80% – це нормальні люди, які хочуть працювати, яким потрібно показати, що їх бачать, чують, з ними працюють. І це також завдання сьогоднішньої влади. Туди! І не просто преса, Ви, журналісти, кажете: туди їдьте!
 
– Пане Паламарчук, Ви зараз підтримуєте Петра Порошенка на президентських виборах. Лідер вашої партії, ваш кандидат у президенти – їм щось заважає працювати активно на сході чи ні?
 
У Харкові пряме невиконання обов’язків міліцією тягне кримінальну відповідальність
Микола Паламарчук

Микола Паламарчук: Не заважає. Лідер партії УДАР Кличко був у Донецьку, їздив у Донецьк. І підтримує постійно, розмовляє, веде діалог з людьми, з донецькою елітою.
 
Ми сьогодні не кажемо про те, як веде себе який кандидат. Ми кажемо про те, що не використовується людський ресурс, який в нас є, що найдорожче, що у нас є, а це люди, що кадрова політика бажає бути кращою. І ми говоримо про інше – про бездіяльність керівників.
 
Сьогодні можна сказати, що те, що ми бачили у Харкові, що міліція не виконували свої обов’язки, то це є не тільки саботаж, це є пряме невиконання своїх обов’язків міліцією, яке тягне за собою не просто відповідальність, кримінальну відповідальність.
 
– Тут кого треба змінювати? Керівника міської міліції? Обласної? Командира ППС? Кого?
 
Микола Паламарчук: Треба було змінити у комплексі разом усіх.
 
Я тут хочу підтримати у дечому Авакова в тому плані, що він намагається робити. Але я не знаю, чому він так довго робить. Чи йому заважають, чи йому…?
 
– Так довго робить – змінює керівників?
 
Микола Паламарчук: Довго змінює.
 
– А є на кого змінювати?
 
У нас приходить керівник аморальний, який не може працювати, ще й непрофесійний і боягуз
Микола Паламарчук

Микола Паламарчук: Та є на кого змінювати. Але ще раз кажу, що ці люди повинні двома принципами керуватися – моральність і професіоналізм. Ось яких людей треба підбирати. Тому що, я ж кажу, у нас приходить керівник, який аморальний, який не може там працювати, він до того ж ще й непрофесійний і боягуз. Яке ж рішення він буде приймати? Він не прийме їх.
 
Прийшов Ющенко, звільнено 18 тисяч чиновників, залишені «ківалови». Сьогодні влада майже те робить
Олександр Скіпальський

Олександр Скіпальський: Шановні колеги, у мене є приклад, який дуже важливий і кричущий. Пригадайте, як прийшов Ющенко, то було звільнено 18 тисяч чиновників, а залишені «ківалови» і йому подібні. Сьогодні влада майже те робить. Вона закликає, що буде звільняти 70 тисяч співробітників міліції. Це кожен стоїть сьогодні і думає, як йому в такій ситуації бути. Що буде тих звільняти, тих звільняти. Потрібно конкретно, точково, якщо можна сказати, звільняти тих негідників, які саботують, і які, безумовно, є зрадниками. Бо там на сході працювали російські служби.
 
– Пане Паламарчук, Ви є одним з авторів, який і передбачає скорочення складу МВС.
 
Микола Паламарчук: Я є автором законопроекту, який зараз готується, про поліцію, і автор законопроекту про МВС. Це європейські проекти зовсім. Тому що сьогодні в міліції, що стосується міліції, треба міняти, починаючи, від її назви, принципи і таке інше. Вона настільки себе дискредитувала.
 
Коли був Майдан, я собі казав про те, що міліція стала соціально небезпечною для суспільства. Але треба було те, що каже пан Скіпальський, не просто огульно і змінювати всіх, а треба було дуже швидко провести атестацію і поставити тих керівників (я ще раз кажу), які за моральними ознаками і за професійними можуть працювати і приймати тепер рішення. Тому що не поїде ж Аваков (він туди поїхав) наводити з МВС лад.
 
– Зараз всі поїхали: і Наливайченко, і Парубій, і Аваков.
 
Микола Паламарчук: Але я кажу: пізно пити «Боржомі», коли нирки відвалилися. Це треба було робити раніше. Я ще раз кажу, що треба було дуже швидко формувати кадри.
 
Те, що вони поїхали, те, що вони роблять, те, що вони можуть робити, то це правильно. Але сьогодні ситуація вже зайшла у такий стан, де РНБО повинна приймати конкретні рішення, пропозиції і діяти чітко. А саме головне – це діяти чітко, швидко тільки в межах правового поля, щоб суспільство нас зрозуміло.
 
– А законопроект про поліцію зареєстрований чи у процесі роботи?
 
Микола Паламарчук: Ні, він у процесі роботи. Він буде зареєстрований буквально, можливо, за тиждень-два.
 
До речі, я скажу, що дуже погано, що готовиться цей законопроект з науковцями, з людьми, з цілим рядом генералів, які хочуть змінити щось і, головне, відновити довіру до правоохоронних органів. Але правоохоронці зі мною не працюють. Не хоче міністерство зі мною співпрацювати! Не хоче! Тікає від мене! Тікає. Каже: нам не потрібно!
 
– Може, зараз у Авакова просто інші проблеми, більш актуальні?
 
Микола Паламарчук: Справа не в Авакові. Аваков якраз є контактною людиною.
 
Олександр Скіпальський: У мене є пропозиція у цьому розрізі, пане генерале. Давайте ми зі свого боку, а Ви зі свого все ж таки зобов’яжемо керівників і Наливайченка, і Авакова терміново створити чи реальну громадську раду, чи громадську колегію краще, де хоча би повернути у якості консультантів та експертів тих людей, які довгий час працювали і мають досвід, щоб вони не соромилися показати свою неспроможність в нашій присутності, а розуміли і бачили нас як партнерів, як помічників, а не опонентів?
If you are going through hell, keep going.

Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Більшість міліції саботує бо  вважає що на майдані їх опустили. Хоча насправді вони бояться реформи міліції за грузинським сценарієм. І розуміючи, що все одно будуть звільнені не бачать причин напрягатися в боротьбі з сепаратистами і бандитами.

Astronaut

  • Гість
Повірте, я заходжуся в складі однієї експертної групи, в яку входять такі люди, як Марчук, Горбулін, інші генерали, Смешко. Це десяток мозкових центрів! Ні однієї пропозиції, яку вони давали, через Пашинського і Турчинова не реалізовано. Ні однієї!!! За місяць тих пропозицій, які ця експертна група напрацювала.

Ну дуже дивне інтерв'ю. І не вперше звучить натяк на те, що нічого не робиться. майже зливається. Надто багато збігів :Sho_za:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Я теж цього не розумію. Таке враження що всі в змові з Москвою.
If you are going through hell, keep going.

Astronaut

  • Гість
Я теж цього не розумію. Таке враження що всі в змові з Москвою.

Одна слушна думка все ж мені сподобалася, але знову ж незрозуміло з яких причин воно не сталося:

До всіх міліціонерів сьогодні потрібно звернутися. І це повинна звернутися Верховна Рада, президент [...] Чому не було – це інша справа.