Автор Тема: Хто хоче опинитись в Росії не виїхавши з своєї квартири- голос за Пороха!  (Прочитано 13349 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Голосуймо за Пороха. Порох, це продовження Ющенка.


Кращої антиреклами не зробити! :)

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Пороха уважаю больше любого другого кандидата. Единственный умный, патриотичный, принципиальный и несцыкливый. Пороха боится юля, поэтому будет топить его всеми своими силами и методами. По сути уже началось понемногу.


Згоден. З незначними застереженнями.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Голосуймо за Пороха. Порох, це продовження Ющенка.




убив на злеті    :gigi:

Offline Sirko

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
Пороха уважаю больше любого другого кандидата. Единственный умный, патриотичный, принципиальный и несцыкливый. Пороха боится юля, поэтому будет топить его всеми своими силами и методами. По сути уже началось понемногу.


Згоден. З незначними застереженнями.


Проголосуэмо за пороха, будемо мати на посадах президента та прем.эра соратників та послідовників Ющенка. а проголосуємо за мохрову популістку, будемо мати януковича у спідниці.

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
В ситуації, в якій опинилася країна, при владі потрібні хороші економісти. Нехай це бізнесмени, які досягли чогось. Значить вміють і знають як. А  Юлька то просто галімий популізм

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
В ситуації, в якій опинилася країна, при владі потрібні хороші економісти. Нехай це бізнесмени, які досягли чогось. Значить вміють і знають як. А  Юлька то просто галімий популізм


а чого досяг Порошенко у бізнесі?


Богдан загнав у борги і продав. Цукрові заводи на металолом попиляв. Ленінська кузня стоїть. На кондитерських фабриках спочатку почав відверту куйню робити, тепер поступово закриває...  як міністр економіки нахазяїнував в уряді Азарова...

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
порошенко ніби виглядає на фоні інших не зле, але мене щось стримує те, що він вже був при владі на різних посадах і на всіх обісрався :smilie1:

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
порошенко ніби виглядає на фоні інших не зле, але мене щось стримує те, що він вже був при владі на різних посадах і на всіх обісрався :smilie1:


така невеличка прикрість   :gigi:

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
В ситуації, в якій опинилася країна, при владі потрібні хороші економісти. Нехай це бізнесмени, які досягли чогось. Значить вміють і знають як. А  Юлька то просто галімий популізм


а чого досяг Порошенко у бізнесі?


Богдан загнав у борги і продав. Цукрові заводи на металолом попиляв. Ленінська кузня стоїть. На кондитерських фабриках спочатку почав відверту куйню робити, тепер поступово закриває...  як міністр економіки нахазяїнував в уряді Азарова...


не відомо з яких причин не все складалося у бізнесі. Не забувай, що сім"я його прижала конкретно.
А що Юлька створила? Вареничну? :smilie5:

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
В ситуації, в якій опинилася країна, при владі потрібні хороші економісти. Нехай це бізнесмени, які досягли чогось. Значить вміють і знають як. А  Юлька то просто галімий популізм


а чого досяг Порошенко у бізнесі?


Богдан загнав у борги і продав. Цукрові заводи на металолом попиляв. Ленінська кузня стоїть. На кондитерських фабриках спочатку почав відверту куйню робити, тепер поступово закриває...  як міністр економіки нахазяїнував в уряді Азарова...


не відомо з яких причин не все складалося у бізнесі. Не забувай, що сім"я його прижала конкретно.
А що Юлька створила? Вареничну? :smilie5:




я знаю що Юлька створила у політиці. Мені достатньо.


1. Ліквідація бартеру у ПЕК
2. Єдиний в історії України приклад прозорої приватизації
3. Ліквідація ВЕЗ


Порошенко в політиці уже довго, що корисного зробив він, щоб тепер іти у президенти?

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
В ситуації, в якій опинилася країна, при владі потрібні хороші економісти. Нехай це бізнесмени, які досягли чогось. Значить вміють і знають як. А  Юлька то просто галімий популізм


а чого досяг Порошенко у бізнесі?


Богдан загнав у борги і продав. Цукрові заводи на металолом попиляв. Ленінська кузня стоїть. На кондитерських фабриках спочатку почав відверту куйню робити, тепер поступово закриває...  як міністр економіки нахазяїнував в уряді Азарова...


не відомо з яких причин не все складалося у бізнесі. Не забувай, що сім"я його прижала конкретно.
А що Юлька створила? Вареничну? :smilie5:




я знаю що Юлька створила у політиці. Мені достатньо.


1. Ліквідація бартеру у ПЕК
2. Єдиний в історії України приклад прозорої приватизації
3. Ліквідація ВЕЗ


Порошенко в політиці уже довго, що корисного зробив він, щоб тепер іти у президенти?

а він мав таку владу як Юлька? РНБО? Не сміши.
Міністр економіки в уряді синячому, який ні на що не впливає?

Можна було б порівнювати, якби він пробув 5 років прем"єром, як Юлька

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
О! Почалося втоплення Пороха. :hot:
А за кого порадите голосувати, шановне товариство?
Ще й до тих виборів дожити треба буде. :smilie2:
І куди тягнуть час обранці? Залишається кілька днів.
Будуть саботувати? Здається, що ПР таки буде саботувати, щоб не визнавати ці вибори. А що ж робитиме БЮТ? Теж якось не вигідно зараз ВОНІ висуватися.
полно хороших людєй. акакій, турчінов, юлія владіміравна тімашенка, кожемякін і другіє государствєннікі. :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
а шо, надо за юльку, которая хихикала про мазурика?

у нее не шансов на этих выборах после того как убютки сдали рашистам Крым
и не сегодня завтра обдерут пенсионеров, бюджетников и мелкий бизнес
своими  так называемыми реформами...

 :smilie2:
Многие будут голосовать сердцем,перцем и спинным мозгом.





"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Strangeways

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 296
кстати
приверженцы Порошенко
а с кем он?  кто с ним? 
в смысле кого он видит в премьерах в мвд, в экономике?
я серьезно спрашиваю, бо не имею ни малейшего представления

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
кстати
приверженцы Порошенко
а с кем он?  кто с ним? 
в смысле кого он видит в премьерах в мвд, в экономике?
я серьезно спрашиваю, бо не имею ни малейшего представления
читай конституцию 2004 и не задавай тупых вопросов, кацап.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66

а він мав таку владу як Юлька? РНБО? Не сміши.
Міністр економіки в уряді синячому, який ні на що не впливає?

Можна було б порівнювати, якби він пробув 5 років прем"єром, як Юлька




єму всє мєшалі?   :gigi:
ну хоч щось він у своєму житті хороше зробив, ну щоб ми могли сказати що він хороший і треба дати йому владу.
Окрім триндєжа, створення ПР, розвалу НУ і роботи в уряді Азарова, що у Пєті в активі?

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
не відомо з яких причин не все складалося у бізнесі. Не забувай, що сім"я його прижала конкретно.
А що Юлька створила? Вареничну? :smilie5:
Хреновый президент будет если его можно прижимать за яйца, пускай лучше бизнесом занимается.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Вже вчора казав, то буду казати коротко: із Порошенко політик НЕ ВИЙШОВ. Крапка. P.S. До речі, про Богомолець. Згадувалось, що ця подруга Кільчицької разом із останньою дерибанила медичний бюджет Київа, і навіть створення своєї приватної кліники частково фінансувала із міського бюджету. Тако точно відомо, що НЕ ВОНА організувала медичну службу Майдана, і НЕ ВОНА нею керувала. І саме тому не була пропонованама на посаду Міністра, хоча АМБІЦІЇ МАЛА. А тим персонажам, що влучно і вчасно "світилися" на ТБ, я щось не дуже довіряю.... P.S.S. Богомолець посунула в Президенти, хоча, вочевидь, шансив в неї катма.  Тож питання: НА КОГО ВОНА ПРАЦЮЄ, якщо ФІКТИВНОЮ конкуренткою може бути лише для Тимошенко (якщо та піде на вибори). Ну ви розумієте, конкуренткою-критиком в ГЕНДЕРНОМУ плані, якою була в свій час Богословська, це звичайна політична технологія. От і думайте, хто протягає Богомолець. Може, це Пеця? Бо самозакоханий і ВСЮДИСУЩІЙ Гриценко-піарщик в 80% випадків це ТОЧНО Пеця.

Всі знають, скільки Ольга зробила для орагнізації медичної служби на Майдані, скільком людям вона допомогла вижити. Так що не треба брехати

 Богмолець  також чітко пояснила свою позицію, чому вона не пішла працювати в цьому Уряді.

Вкотре звертаюсь з проханням дати посилання "як Богомолець" деребаніла державні гроші.

Без фактів, це "голимый юльковский 3,41.."
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
а як Богомолець пояснює своє тушкування у маладую каманду Чєрновєцкого?
невже ідеологічними міркуваннями?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а як Богомолець пояснює своє тушкування у маладую каманду Чєрновєцкого?
невже ідеологічними міркуваннями?


а взагалі, БЮТ завів у минулу ВР більш ніж 60 ТУШОК :love:

ТРЕТИНА ФРАКЦІЇ, ПАНОВЕ!  :love: :Prapor2: :Razom:

абсолютний рекорд за 23 роки України
:love: :smiley24:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17191
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Хлопці!
Я темний, необізнаній, з маленького містечка на сході!
Підкажіть мені будь ласка, за кого я маю голосувати, аби усім було гарно??? :shuffle:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бату Хан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
+1
Олигарха,
 даже умного и красивого, даже супер-пупер патриота и хозяйственника на пушечный выстрел нельзя подпускать к власти.
Человек сделавший большие деньги, особенно в такой нестойкой демократии как Украина при выборе родина или свое бабло - всегда выберет второе.
А с таким выбором он будет сталкиваться практически каждый день.
Кто сомневается, скорее всего, просто никогда не владел по-настоящему большими деньгами...

ну ваш-то американец - Блумберг - он то как-то совладал со всем - и со своим большим состоянием, и с должностью мэра...не вижу почему порох так не сможет

Ми говорім Порошенко, подразумєваєм Черновецький!  :smiley24:

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Хлопці!
Я темний, необізнаній, з маленького містечка на сході!
Підкажіть мені будь ласка, за кого я маю голосувати, аби усім було гарно??? :shuffle:

ну ти ж бачиш - який з бютівського пастора головнокомандир?
значить за представника БЮТ - ніззя.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17191
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!


ну ти ж бачиш - який з бютівського пастора головнокомандир?
значить за представника БЮТ - ніззя.

То я вже зрозумів!
Але ж и за Петра не можна (тут так кажуть)!
Залишаются Симоненко і Ляшко, но люді кажуть, шо вони обидва, ой, який сором, хоч і не сплять один з одним.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Хлопці!
Я темний, необізнаній, з маленького містечка на сході!
Підкажіть мені будь ласка, за кого я маю голосувати, аби усім було гарно??? :shuffle:
За Путина
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Бату Хан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
кстати
приверженцы Порошенко
а с кем он?  кто с ним? 
в смысле кого он видит в премьерах в мвд, в экономике?
я серьезно спрашиваю, бо не имею ни малейшего представления
читай конституцию 2004 и не задавай тупых вопросов, кацап.

Чи я вірно зрозумів, це ти Strangeways кацапом назвав????

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Ще згадаєте мої слова.

Щоб це зрозуміти - проаналізуйте політичну кар"єру цього крн"юктурника й пристосуванця. Скільки він змінив партій і поглядів. В 2004 році був одним з керівників Помаранч. Рев. - а вже через 5 років опинився в такій шані в регіоналів, що його чуть міністром закорд. справ не поставили.
Про що це свідчить? Петя - гнучкошиєнко, покірне телятко двох маток ссе.  ДУже любить гроші. за гроші й можливість бізнесувати - й батька рідного продасть ( як на виборах під тиском ПР уступив округ, по якому мав болотуватися його батько).

Боягуз. Відчуваючи непевність долі сх. України закрив фабрику в Маріуполі.


Да-да, і ще. Багаторічний ревносний прихожанин УПЦ МП !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Коротше кажучи: при несприятливому збігові обставин піде Путіну на які завгодно умови, аби залишитися гетьманчиком ну і щоб зберегти за собою свій "свічковий заводик". Здасть Україну в Митний чи Євразійський союз чи що там ще Путін видумає і оком не моргнувши.

Петро Порошенко - класичний, хрестоматійний тип "хохла"
.............
Чому тут вирішив поділитися роздумами? Бо за останні дні якось надто багато почало зустрічатися порохолюбів.

О, юльки расчехлили говнометы.
Закрыл в Мариуполе, а открыл в России, такой боягуз.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
+1
Олигарха,
 даже умного и красивого, даже супер-пупер патриота и хозяйственника на пушечный выстрел нельзя подпускать к власти.
Человек сделавший большие деньги, особенно в такой нестойкой демократии как Украина при выборе родина или свое бабло - всегда выберет второе.
А с таким выбором он будет сталкиваться практически каждый день.
Кто сомневается, скорее всего, просто никогда не владел по-настоящему большими деньгами...
А давайте, наш любезный американский друг, начнем с дефиниций и определим таки, что такое "олигарх".
А то используют это слово как ярлык на кого попало.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Вже вчора казав, то буду казати коротко: із Порошенко політик НЕ ВИЙШОВ. Крапка. P.S. До речі, про Богомолець. Згадувалось, що ця подруга Кільчицької разом із останньою дерибанила медичний бюджет Київа, і навіть створення своєї приватної кліники частково фінансувала із міського бюджету. Тако точно відомо, що НЕ ВОНА організувала медичну службу Майдана, і НЕ ВОНА нею керувала. І саме тому не була пропонованама на посаду Міністра, хоча АМБІЦІЇ МАЛА. А тим персонажам, що влучно і вчасно "світилися" на ТБ, я щось не дуже довіряю.... P.S.S. Богомолець посунула в Президенти, хоча, вочевидь, шансив в неї катма.  Тож питання: НА КОГО ВОНА ПРАЦЮЄ, якщо ФІКТИВНОЮ конкуренткою може бути лише для Тимошенко (якщо та піде на вибори). Ну ви розумієте, конкуренткою-критиком в ГЕНДЕРНОМУ плані, якою була в свій час Богословська, це звичайна політична технологія. От і думайте, хто протягає Богомолець. Може, це Пеця? Бо самозакоханий і ВСЮДИСУЩІЙ Гриценко-піарщик в 80% випадків це ТОЧНО Пеця.

Упс...
Тоді знімаю свою пропозицію...
Мені вона здавалась толковою жінкою. Яка справляла дуже позитивне враження при спілкуванні. А який рід...

Вот юльки тебя сейчас о всех кандидатах просветят