Автор Тема: Чи варто зараз створювати бізнес в інтернеті?  (Прочитано 157 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Useynd

• Newbie
  • *
  • Стать: Жіноча
У мене є невеличкий магазинчик взуття. Зараз задумалась над ідеєю створення інтернет-магазину, так можна отримати більшу кількість покупців,  а відповідно і більший дохід. Уже тут знайшла цікаву статтю про те, як правильно зацікавити клієнтів своїм товаром.  :smilie8:
Хочу спитатися тих, хто уже має свій бізнес в інтернеті, наскільки моя задумка може вдатися та чи потрібен великий бюджет для початку такого виду діяльності? :smilie11: :smilie11:
« Останнє редагування: Липня 25, 2016, 01:40:54 13:40 від Useynd »

Offline Cera

• Newbie
  • *
  • Стать: Жіноча
Бюджет зависит от того будете ли Вы делать себе сайт (на какой платформе) или просто к примеру для начала создадите торговую страничку в соц.сетях.

Стоит ли создавать - конечно стоит. Сейчас о тебе узнают, только если ты есть в интернете..
Будущее принадлежит тем, кто верит в свои мечты!

Offline Зденик

• Hero Member
  • Стать: Чоловіча
  • Gutta cavat lapidem
    • СУП
в мене родич торгує одягом і взуттям через сторінку у фейсбуці. дуже задоволений. постійно дає рекламу там, 5 $ на день. має купу клієнтів в магазині.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Cawko

• Newbie
  • *
  • Стать: Чоловіча
в мене родич торгує одягом і взуттям через сторінку у фейсбуці. дуже задоволений. постійно дає рекламу там, 5 $ на день. має купу клієнтів в магазині.
Я дивився на Хедхантері: https://vinnitsa.hh.ua/ навіть досить багато подібних вакансій є ,де працювати можна навіть вдома головне щоб інтернет був.
Не красота вызывает любовь, а любовь заставляет нас видеть красоту.