Автор Тема: Хочете звалити Росію ? - дайте їм проковтнути Донбас і Луганськ  (Прочитано 4224 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Результат гарантований Інфекціоністами

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Результат гарантований Інфекціоністами

Ви помиляєтесь. Росія їх проковтне й не подавиться.  Й ще щось попросить.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Пан, напевно, дуже заможна людина аби роздавати землі задля експерименту. До того ж нагадаю, що Донбас - це регіон, який займає Донецьку, Луганску, а також частково Дніпропетровську області.
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Результат гарантований Інфекціоністами

Ви помиляєтесь. Росія їх проковтне й не подавиться.  Й ще щось попросить.

В таких випадках я не помилився за 20 років ні разу. Чому?
Даю прогнозо рідко, серйозно аналізуючи перед тим
Переконаний, що
Україні випав великий шанс, випхати ці ворожі та збиткові агломерації

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Результат гарантований Інфекціоністами

Ви помиляєтесь. Росія їх проковтне й не подавиться.  Й ще щось попросить.

В таких випадках я не помилився за 20 років ні разу. Чому?
Даю прогнозо рідко, серйозно аналізуючи перед тим
Переконаний, що
Україні випав великий шанс, випхати ці ворожі та збиткові агломерації
Хотілось би дізнатись з якої агломерації є пан аби порівняти збитковості
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Результат гарантований Інфекціоністами
А Крим повертати Україні вже не треба?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Результат гарантований Інфекціоністами

Ви помиляєтесь. Росія їх проковтне й не подавиться.  Й ще щось попросить.

В таких випадках я не помилився за 20 років ні разу. Чому?
Даю прогнозо рідко, серйозно аналізуючи перед тим
Переконаний, що
Україні випав великий шанс, випхати ці ворожі та збиткові агломерації
А может не будем ограничиваться полумерами и отдадим  "всі збиткові агломерації" а тоді наварим вареників посідаєм і будем їсти, і ніхто заважати не буде. Оце життя настане. Питання тільки чи пан буде з нашого боку.
Батя, мы стараемся ...

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Цитувати
Хотілось би дізнатись з якої агломерації є пан аби порівняти збитковості

дитячі дойопки
пропонуєте лити кров українців, щоб утримати в Україні 7 млн нелояльного до України населення?

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Результат гарантований Інфекціоністами
А Крим повертати Україні вже не треба?

ага
ви ще Воронезьку і Білогродські області верніть
а потім і Кубань

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Хотілось би дізнатись з якої агломерації є пан аби порівняти збитковості

дитячі дойопки
пропонуєте лити кров українців, щоб утримати в Україні 7 млн нелояльного до України населення?
Пропоную роздавальникам України голову вмикати, а не керуватись ємоціями. як 16 річні дівчата.
Батя, мы стараемся ...

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Цитувати
Хотілось би дізнатись з якої агломерації є пан аби порівняти збитковості

дитячі дойопки
пропонуєте лити кров українців, щоб утримати в Україні 7 млн нелояльного до України населення?

Не можу не погодитись, якби це жахливо не звучало.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Результат гарантований Інфекціоністами
А Крим повертати Україні вже не треба?

ага
ви ще Воронезьку і Білогродські області верніть
а потім і Кубань

Ну так, сьогодні вже субота, а Кубань ще під москалями!

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Цитувати
Хотілось би дізнатись з якої агломерації є пан аби порівняти збитковості

дитячі дойопки
пропонуєте лити кров українців, щоб утримати в Україні 7 млн нелояльного до України населення?

Не можу не погодитись, якби це жахливо не звучало.

А ви впевнені що там 7 млн нелояльного населення? Тоді ще додайте Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одесу там теж багато нелояльних.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Цитувати
Хотілось би дізнатись з якої агломерації є пан аби порівняти збитковості

дитячі дойопки
пропонуєте лити кров українців, щоб утримати в Україні 7 млн нелояльного до України населення?

Не можу не погодитись, якби це жахливо не звучало.

А ви впевнені що там 7 млн нелояльного населення? Тоді ще додайте Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одесу там теж багато нелояльних.

Лояльне населення у такий важкий час мало б підняти сраку і показати свою позицію. Як це зробили люди у перелічених вами містах.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
краще віддати галичину, щоб москалі помучались з рагулями

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Я думаю до 9 травня рускій міръ вже відсвяткує перемогу над бЄндерським фашизмом в цих областях... хай йдуть хай біжать аж перечіпаються, кожен українець знає точно що він українець і держава йому ніяким чином цього не повинна якимись преференціями доказувати, тому якщо Боженька зглянеться над Україною, тих територій в її складі не буде.
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Самое смешное, никто не собирается отделяться и уже никто не собирается никого присоединять (даже Крым подвис).
Все эти захваты, народные республики инициируються и проплачиваются синими олигархами для шантажа нынешней власти. Хочеться гарантий и приференций для себя. Власть это понимает и поэтому одни делают вид. что бунтуют, другие делают вид что подавляют мятежников. Недалекие люди с обеих сторон искренне включаються  в это театральное действие. одни готовы до последней капли кровы защищать народную республику во главе с Ахметовым, другие готовы копать ров на границе Донбаса и облегченно вздохнуть - наконец избавились. Телевидение. принадлежащее тем же олигархам каждый день нагнетает показывая исключительно сюжеты о неадекватных в Донецке и Луганске (талантливые ученики Киселева). При этом в областях где олигархи обо всем договорились с властью все зашибись и даже лучше. В Никелаеве из за отсутствия олигархов (регион небогатый) простые люди быстро прекратили спектакль, менты правда были недовольно. но то такое. Путин, который нас так пугает, моментом не воспользовался и на танках к Луганскому СБУ не подьехал. Наверно посчитал. сучара во что ему выльется содержание кормильца всех Донбаса и решил, что слаботлеющий конфликт и вечные беспорядки на границе более приемлемы. Ну и можна гражданскую войну замутить, когда искренних долбо...в с обеих сторон набереться критическая масса.
Я все к чему - давайте чтоб с нашей стороны дол...в  вообще небыло. Раздавальщики хреновы.
Батя, мы стараемся ...

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Хочется знать реальный соцопрос в Донбассе.Посмотришь со стороны-так они все поголовно ненавидят Украину.А как на самом деле-фиг проссышь
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
уже отдали, ТС может радоваться

UKRAINE SECRETLY HAS ALREADY GIVEN UP EASTERN UKRAINE, PULLS FORCES TO PROTECT CENTRAL PARTS OF THE COUNTRY -- BILD NEWSPAPER

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Цитувати

А ви впевнені що там 7 млн нелояльного населення? Тоді ще додайте Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одесу там теж багато нелояльних.

ну хай 5 млн чи 4 млн
це хіба мало?
В Запоріжжі, Дніпрі , Одесі сили майже рівні
тим більше в Запоріжжі і Дніпрі навіть пиздять за колорадські стрічки і триколори

ось Одеса


Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Цитувати
Хотілось би дізнатись з якої агломерації є пан аби порівняти збитковості

дитячі дойопки
пропонуєте лити кров українців, щоб утримати в Україні 7 млн нелояльного до України населення?
Пропоную роздавальникам України голову вмикати, а не керуватись ємоціями. як 16 річні дівчата.

і який реальний стан речей?


Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
уже отдали, ТС может радоваться

UKRAINE SECRETLY HAS ALREADY GIVEN UP EASTERN UKRAINE, PULLS FORCES TO PROTECT CENTRAL PARTS OF THE COUNTRY -- BILD NEWSPAPER

Может и правильно :smilie2:, а то еще в спину стрелять начнут :smilie2:
ігнор Квант

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
виступає голова колгоспу на зборах:
- Позаминулого року ми посіяли 100 га буряків, їх поїв довгоносик
минулого року ми посіяли 200 га буряків все поїв довгоносик,
цього року ми посіємо 300 га буряків - нехай той довгоносик подавиться

так і автор гілки мислить
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
За Харків, Днєпр, Одесу, Запоріжжя, Херсон і Миколаїв можна покласти голову... як за Україну з російськомовним населенням... за донбас ....хз краще і військових нормальних перемістити на Харківсько Херсонський умовний рубіж, щоб героїчно не позорили погони як оті кримські леви.

Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
За Харків, Днєпр, Одесу, Запоріжжя, Херсон і Миколаїв можна покласти голову... як за Україну з російськомовним населенням... за донбас ....хз краще і військових нормальних перемістити на Харківсько Херсонський умовний рубіж, щоб героїчно не позорили погони як оті кримські леви.

+1

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Результат гарантований Інфекціоністами

Ви помиляєтесь. Росія їх проковтне й не подавиться.  Й ще щось попросить.

В таких випадках я не помилився за 20 років ні разу. Чому?
Даю прогнозо рідко, серйозно аналізуючи перед тим
Переконаний, що
Україні випав великий шанс, випхати ці ворожі та збиткові агломерації

Росія проковтнула Кубань, і вже практично перетравила. Донбас був перетравлений ще у складі України. Думаєте, це на них подіє? Тут хоча б самим впоратись :(
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
виступає голова колгоспу на зборах:
- Позаминулого року ми посіяли 100 га буряків, їх поїв довгоносик
минулого року ми посіяли 200 га буряків все поїв довгоносик,
цього року ми посіємо 300 га буряків - нехай той довгоносик подавиться

так і автор гілки мислить

Вєлікіє Українці то понятно, Кубань ісконно українські землі, ще в таком контексті можна багато морозити про віртуальні здобутки українських імператорів та царів... треба бути реалістом, коли говорять, що Україна штучно створена держава, то в цьому крім неправди є ще й правда, і хто в такій комбінації почуває себе комфортно, тому й розбудовувати це утворення, всім іншим нахуй нахуй...в масштабах людства ще купа часу створювати держави гуртуватись по національним ознакам та приналежностям, кудись рухатись вперед.

P.S. Хто хоч трохи не прогулював історію той знає що було таке Литовсько-Польске князівство від Балтики до Чорного,  і було там жити вполнє сібе нічего, я б в такій організації себе почував досить непогано, тим більше що більшість українців того часу називалися литвинами, тому проблем навіть в назві не бачу... Литва Польща Білорусь Україна, оце би була гарне слов'янське державне утворення з сильним історичним минулим і крутим майбутнім, але то все тільки мрії, причому тільки мої  :smiley25:
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 12:43:35 12:43 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Я еще с 2004 года понял что пока мы не избавимся от трех регионов(Крым,Луганск,Донецк)толку из этой страны не будет.Я смотрю только с точки зрения выборов.Если бы они не ходили на выборы-черт с ними пускай творят шо хотят.Но они с удивительным упорством голосуют за криминалитет.Просто у них менталитет такой:ими обязательно должен кто-то править.И этот должен быть  наглый и отмороженный чтобы держать их в теле.По-другому они просто не могут.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
виступає голова колгоспу на зборах:
- Позаминулого року ми посіяли 100 га буряків, їх поїв довгоносик
минулого року ми посіяли 200 га буряків все поїв довгоносик,
цього року ми посіємо 300 га буряків - нехай той довгоносик подавиться

так і автор гілки мислить

Вєлікіє Українці то понятно, Кубань ісконно українські землі, ще в таком контексті можна багато морозити про віртуальні здобутки українських імператорів та царів... треба бути реалістом, коли говорять, що Україна штучно створена держава, то в цьому крім неправди є ще й правда, і хто в такій комбінації почуває себе комфортно, тому й розбудовувати це утворення, всім іншим нахуй нахуй...в масштабах людства ще купа часу створювати держави гуртуватись по національним ознакам та приналежностям, кудись рухатись вперед.

на знаю держав, які не можна було назвати штучним утворенням за такими критеріям
Цитувати
P.S. Хто хоч трохи не прогулював історію той знає що було таке Литовсько-Польске князівство від Балтики до Чорного,  і було там жити вполнє сібе нічего, я б в такій організації себе почував досить непогано, тим більше що більшість українців того часу називалися литвинами, тому проблем навіть в назві не бачу... Литва Польща Білорусь Україна, оце би була гарне слов'янське державне утворення з сильним історичним минулим і крутим майбутнім, але то все тільки мрії, причому тільки мої  :smiley25:

хм... з якої радості русини стали називатися литвинами, чого литовське князівство стало Річчю Посполитою,
чи чому Українці повставали в державі де було жити "вполнє сібе нічего"?
таки дійсно, не прогулювати історію мало...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Да откройте вы глаза пошире, их 10 лет пугали нами, теперь 10 лет будут нас пугать ними. Они голосуют за криминалитет, я уже сбился со счета сколько было веток на тему -" нынешние хуже прежних". То есть мы тоже голосуем за криминалитет. Ищи кому выгодно - еще древние подметили.
Батя, мы стараемся ...