Автор Тема: Коли позакривають Кофіхаузи і іже з ними?  (Прочитано 915 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Я так розумію в них, як російського бізнесу, було зелене світло у всіх дозвільних організаціях. Тому вони і повиростали як гриби після дощу по всьому Києву - всі ці КофеХаузи, Шикалатніци... Як так сталося, що в Україні не змогла розвинутися жодна власна мережа кав'ярень при очевидному попиті на них? Чому той же Старбакс не може зайти в Україну (думаю, проблема та ж що й в ІКЕА).

Цитувати
з facebook. До уваги киян.
        April 11th, 23:26

    “Шановні фб френди, громадяни України, які підтримували та співчували Майдану. Звертаюся до вас бо сьогодні ввечері мені наче встромили ножа у серце. Проходячи повз кафе Кофе Хаус на Грушевського (це саме той кафетерій розташований на куті Грушевського, в стійку якого влучила одна із куль) я спотергігала наступну картину: навпроти кафе поруч на тротуарі лежать квіти, встановлені пам"ятні дошки, а кафе вивело ди...намік на вулицю і врубило клубну музику, яка лунала на повну гучність. Такі дії власників кафе мене дуже неприємно здивували і я звичайно зайшла зробити зауваження, сказавши, що включайте музику для відвідувачів всередині приміщення, а нащо ж зовні її врубати, коли там ще кілька місяців назад реально вбивали, калічили, знущалися над людьми. Менеджер зрозумів суть мого зауваження, але сказав, що 40 днів вже минуло, тому вибачайте. Офіціант взагалі сказав, що його не хвилює, що там зовні. А білява діваха біля бару хамливо сказала "и что вабще ви ради єтого зашли?". Товариство, є великий моральний аспект цієї справи, впевнена, що нормальні люди такого б просто не робили. Коли ми виходили на Майдан, ми виходили за цінності та побудову іншої України. Така зухвала поведінка бізнесменів має знаходии жорстку відповідь громадян. Тому, я вас усіх закликаю не ходити в мережу кафе "Кофе Хаус", якщо ви будете поруч на Грушевсього - зайдіть висловити свою позицію, напишіть відкуг у книзі скарг та пропозицій. Інше питання - чи мають розважальні заклади право встановлювати динаміки біля своїх закладів, тим самим створюючи sound pollution. До речі в ЄС накладають пристойні штрафи за таке явище. Якщо кожен власник магазину, кафе і тд почне робити те саме - ми всі, хочемо ми того чи ні, будемо заручниками смаків адмінів цих закладів та будемо страждати від шумового забруднення. Ще раз закликаю бути активними і рішуче сказати ганьба власникам кофе хаус, які влаштовують "танці на кістках". Дякую за вашу небайдужість! Максимальний перепост! Слава Україні!”

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: Коли позакривають Кофіхаузи і іже з ними?
« Reply #1 : Квітня 12, 2014, 07:50:18 07:50 »
Просто заборонити подібні "шумові забруднення". Скаргу писати - не знаю, правда, куди? У МВС?

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Коли позакривають Кофіхаузи і іже з ними?
« Reply #2 : Квітня 12, 2014, 08:28:24 08:28 »
Показовий бойкот їм би не завадив.
Флешмоб на камери. Тільки треба все продумано робити

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Коли позакривають Кофіхаузи і іже з ними?
« Reply #3 : Квітня 12, 2014, 09:33:37 09:33 »
1) можна звернутися в КМДА
2) Управління захисту прав споживачів (чи якось так називається)

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Коли позакривають Кофіхаузи і іже з ними?
« Reply #4 : Квітня 12, 2014, 09:34:46 09:34 »
Третій варіант - звернутися в правий сектор з прохання трохи попікетити))

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Коли позакривають Кофіхаузи і іже з ними?
« Reply #5 : Квітня 12, 2014, 12:14:05 12:14 »
З усім згоден крім Старбакса.
Погугліть про скандал зі Старбаксом в ФБ.
Нах той Старбакс і їм подібних з України.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Re: Коли позакривають Кофіхаузи і іже з ними?
« Reply #6 : Квітня 12, 2014, 03:25:40 15:25 »
З усім згоден крім Старбакса.
Погугліть про скандал зі Старбаксом в ФБ.
Нах той Старбакс і їм подібних з України.

Те що купка кацапів хотіли купити франшизу але тільки змогли показати своє українофобське нутро - ще не говорить за всю компанію. Старбакс де відкривається, відразу піднімає культуру кавопиття на зовсім інший рівень

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Коли позакривають Кофіхаузи і іже з ними?
« Reply #7 : Квітня 12, 2014, 05:00:43 17:00 »
З усім згоден крім Старбакса.
Погугліть про скандал зі Старбаксом в ФБ.
Нах той Старбакс і їм подібних з України.

Те що купка кацапів хотіли купити франшизу але тільки змогли показати своє українофобське нутро - ще не говорить за всю компанію. Старбакс де відкривається, відразу піднімає культуру кавопиття на зовсім інший рівень

Може десь в Америці це і так, а тут вони нам пропонують фашистів з Росії і їх фашистські цінності.
Нічого доброго не може бути в Україні, від контори яка керується з москви різноманітними нацистами та українофобами.
Легко здогадатись яку культуру пиття кави вони нам тут нав'яжуть.
Нахер з пляжа, сказав доктор в морг, значить в морг.