Автор Тема: Тимошенко и Онищенко совместно с Кремлем готовят провокацию против Порошенка  (Прочитано 976 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Юлия Тимошенко готовит новый удар по заказу Кремля совместно с беглецом коррупционером и давним спонсором Онищенко-Кадыровым.
Юля через Онищенко хочет запуcтить утку, что Онищенко платил откаты лично Порошенку. А еще лично, что лично Порошенко требовал от газовой мошенницы поддержки за какие то выдуманные законы в обмен на закрытие дела против Онищенка.

Откровения Онищенка должно опубликовать издание, совладельцем которой является российский олигарх Александр Лебедев и Клименко.
Россияне через Тимошенко, через Онищенко, через купленные западные СМИ, которые контролируют пророссийские олигархи, запустили проект "Досрочные выборы Президента". Ведь Президента Порошенка нагнуть в Берлине не смогли, то решили запустить этот сценарий.


Напомню, что Онищенко является давним соратником и спонсором Юлии Тимошенко.
Именно Онищенко раскачивал Украину год назад организовав "Майдан 3" с кучкой алкашей.
Охрану Онищенка в путешествиях по России, пока его ждет суд в Украине, организовывает лично ФСБ РФ.

Озвученный выше план ЮВТ является частью спланированной атаки Кремля под названием Шатун.

http://www.oleshko.net/2016/10/timoshenko-gotovit-provokacyuy.html?m=1

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
ЗП 3200 удар на випередження?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
хе-хе

http://www.oleshko.net/2017/02/plenkionicshenko.html

В попытках угнаться за сенсацией и очернить Президента Украины, кремлевское издание СТРАНА.ua опубликовали неотредактированный разговор Онищенка, в котором тот заявляет о денежных договорняках с Юлией Тимошенко.



Блогер Ольга Лень подчеркнула:

"З розмови між Онищенко та Мартиненком цікаві речі випливають.
По-перше, люди з такими зв'язками, як виявляється, не можуть "порєшать" і закрити свої кримінальні справи.
По-друге публікація розмови з людиною, що намагається виступити посередником - це жест відчаю. Вони готові жерти один одного, аби лиш якось виплутатися. І по-третє, навіть по розмові видно що без сплати компенсації державі в великих обсягах вони навіть не мріють свої справи закрити. Це важливі зміни, я вважаю."

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Мєчєцца щось бєглий конейоб  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Мєчєцца щось бєглий конейоб  :smilie7:
Сракою чуе, що будуть шмагати.
Тому й нервуе, по судам бiгае.
На мою думку, треба робити як з Хряком - повний арешт рахункiв та майна - як в Украiнi так поза межами.
А далi... хай собi бiгае по Европах та доводить свою "провину".
 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
''В попытках угнаться за сенсацией и очернить Президента Украины, кремлевское издание СТРАНА.ua опубликовали неотредактированный разговор Онищенка, в котором тот заявляет о денежных договорняках с Юлией Тимошенко.
Осознав свой прокол и получив нагоняй от заказчика Онищенка (охраной которого в Москве занималась ФСБ), Крюкова и Гужва убрали упоминание Тимошенко из статьи.
Удалили и само видео с записью разговора, перезалив видео с уже вырезанной частью про Тимошенко.
Крюкова решила всех держать за идиотов, объявив, что видео не воспроизводится потому, что их ддосили. Лживый ты человек, как Ютуб могли ддосить?
И кого ты починишь, Google? Или просто старалась по быстрому вырезать фрагмент?''

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

''Предлагаю вам услышать ту интересную часть разговора, которую агентура Кремля решила удалить

Мартыненко: Кто у тебя на связи по этому поводу?

Онищенко: Ну есть там люди. ЮВТ ( речь идет о Юлии Владимировне Тимошенко. – Прим.Ред.). Она рассчитается.

Мартыненко: Они давали человека на связь с ...

Онищенко: Ну там будет зять ее нанимать,

Мартыненко: Саш, нужно давать фамилию...

Онищенко: Ну Артур Чечеткин (зять Юлии Тимошенко — Прим.Ред.).

Мартыненко: Артур Чечеткин. Хорошо.

Онищенко: Хочешь, я могу это с тобой все делать? Будет проще.

Мартыненко: Мне это нафиг не надо, я готов контролировать ситуацию, что бы она была обоюдно выгодной, чтобы она была правильной.

Онищенко: Просто, может их, вся эта команда раздражает, я не знаю, команда Юли. Потому, что это не моя вина. Просто, мне некому доверять там. Если ты сможешь взяться, возьмись ты за это.

Мартыненко: Артур Чечеткин, хорошо? С кем его свести с той стороны?

Онищенко: Вопрос в том, может давай действительно, через тебя. Они могут не захотеть с ним общаться. Потому что когда был Цыганков — одно дело, мой адвокат… пусть лучше будешь ты, наверно.

Там ще прикольно про джентельменство:
Мартыненко: Там, что происходит, я тебе рассказываю. Во-первых они все думают, что ты их пишешь всех, что с тобой общаться невозможно. Эту вещь раскручивает Грановский..."
Так Грановский был прав, как оказалось. А Мартыненко оказался полным лохом.

Лохами оказались и редакторы издания финансированного Кремлем СТРАНА.ua -Игорь Гужва с Искандером Хисамовым.

    Пока они стараются втюхать обществу записи коррупционера, предателя беглеца Кадырова, Центр Миротворец публикует их почтовую переписку. И там интересного куда больше...
    Самые интересные фрагменты будут публиковаться в том числе на OLESHKO.net
http://www.oleshko.net/2017/02/plenkionicshenko.html


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Блогер Ольга Лень подчеркнула:

"З розмови між Онищенко та Мартиненком цікаві речі випливають.
По-перше, люди з такими зв'язками, як виявляється, не можуть "порєшать" і закрити свої кримінальні справи.
По-друге публікація розмови з людиною, що намагається виступити посередником - це жест відчаю. Вони готові жерти один одного, аби лиш якось виплутатися. І по-третє, навіть по розмові видно що без сплати компенсації державі в великих обсягах вони навіть не мріють свої справи закрити. Це важливі зміни, я вважаю."

Надеюсь, НАБУ и СБУ проверят слова Онищенка о коррупции со стороны Тимошенко и ее зятя.''

http://www.oleshko.net/2017/02/plenkionicshenko.html

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Якраз форумного бютораса забанили, немає тут кому за бапцю дупу рвати   :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Якраз форумного бютораса забанили, немає тут кому за бапцю дупу рвати   :weep:
Та нi за кого вiн не заступався.
Вже вирахували Бума - отримував непоганi грошi за своi творчi потуги.
Мамцi таке одоробало нах треба.
Вона взагалi PR не займаеться - нащо iй на якогось Бума витрачати грошi?..
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Якраз форумного бютораса забанили, немає тут кому за бапцю дупу рвати   :weep:
Та нi за кого вiн не заступався.
Вже вирахували Бума - отримував непоганi грошi за своi творчi потуги.
Мамцi таке одоробало нах треба.
Вона взагалi PR не займаеться - нащо iй на якогось Бума витрачати грошi?..
 :smilie7:

Коли вирахували   :smilie11:

Якось воно пройшло мимо мене   :smilie10:   

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Коли вирахували   :smilie11:
Якось воно пройшло мимо мене   :smilie10:
Буде час, подивиться його адвокатську практику БЮТ за останнiй квартал.
Чувак так працював, на Нобелiвську премiю вистачiло.
Чи ви вважете, що Бум за Шмару... останню рубаху на собi рвав?..
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Коли вирахували   :smilie11:
Якось воно пройшло мимо мене   :smilie10:
Буде час, подивиться його адвокатську практику БЮТ за останнiй квартал.
Чувак так працював, на Нобелiвську премiю вистачiло.
Чи ви вважете, що Бум за Шмару... останню рубаху на собi рвав?..
 :smilie7:

Ну, якщо просто судити по його писанині, то я бачу 2 варіанти:

а/ він поведений на Жульці, ну і відповідно несе всіляку маячню, звинувачуючи всіх і все навкруги за те, що бапця в дупі;

б/ він дійсно відробляє, тому й кидається на людей, бо сам розуміє, яку херню йому приходиться нести  :weep:

Дуже детально я його 'творчість' не вивчав, тому не можу сказати, який з варіантів правильніший. А може, тут якась комбінація їх обох присутня  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Будьте певнi - нi який вiн (Бум) не фан Жюльi.
Останнiм часом... вiн сам вiд неi втомився.
Але... нащо робити вигляд, що все так погано.
В кожному посту вiн переконуе, що саме ВОНА може керувати Украiною, як През.
Правда, не каже, чому ВОНА програла вибори Преза в 2014 року.
Тут спрацьовуе установка - проти Мамцi... нiякого негативу.
Тобто, навiть, коли б вiн й хотiв якось щось таке знайти, то все одно не мiг -  в БЮТ, як бачiмо, критика  Бахiнi заборонена.
А коли так, коли Бум сидить на зарплатi, чого вiн повинен нищити Хозяйку?.
Грошей на Бума... висточае.
Не вистачае розуму, що на кожному Сайтi, Форумi... штабних... завжди можна вирохувати.
Навiть тодi, коли воно лише про БЮТ строче.
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
''В попытках угнаться за сенсацией и очернить Президента Украины, кремлевское издание СТРАНА.ua опубликовали неотредактированный разговор Онищенка, в котором тот заявляет о денежных договорняках с Юлией Тимошенко.
Осознав свой прокол и получив нагоняй от заказчика Онищенка (охраной которого в Москве занималась ФСБ), Крюкова и Гужва убрали упоминание Тимошенко из статьи.
Удалили и само видео с записью разговора, перезалив видео с уже вырезанной частью про Тимошенко.
Крюкова решила всех держать за идиотов, объявив, что видео не воспроизводится потому, что их ддосили. Лживый ты человек, как Ютуб могли ддосить?
И кого ты починишь, Google? Или просто старалась по быстрому вырезать фрагмент?''


Таки бабло не дійшло до адресатів :gigi: :smilie5: :smilie7:

Вищий адміністративний суд визнав законним зняття Верховною Радою недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка (група "Воля народу").
Про це повідомила представник прес-служби суду Галина Гаєвська, передають Українські новини.
"Вищий адмінсуд розглянув вчора (20 лютого) позов Онищенка Олександра Романовича до Верховної Ради та Генеральної прокуратури і відмовив йому в задоволенні вимог", - повідомила вона.
Онищенко просив суд визнати незаконними та скасувати постанови парламенту про зняття з нього недоторканності, надання згоди на затримання та арешт.