Автор Тема: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.  (Прочитано 7001 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #30 : Жовтня 28, 2016, 09:56:41 09:56 »
За два тижня стiльки цiкавих подiй.
Слуги Народа несподiвано для себе побачiли, як можна знову себе пiдняти з ями, пiдкинувши в Бюджет новi зарплати.
Далi, Гройсман починае нервувати - про що мова, якщо на такi зарплати нема де грошi взяти.
А ось для пiдняття мiнiмалки елкторату до 3200 гр. ... грошi швидко знайшлись, як би хто не заперечував факт iх "друкування".
Тим паче, що пiсля 01.01.2017 року... Слуги Народу теж не залишуться iз власною "мiнiмалкою".
От тiльки питання - цi грошi ВЖЕ закладенi в Бюджет чи вони будуть друкуватися стахановськими темпами, як дарунок Держави на Рiздво?..
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #31 : Жовтня 28, 2016, 11:23:37 11:23 »

От тiльки питання - цi грошi ВЖЕ закладенi в Бюджет чи вони будуть друкуватися стахановськими темпами, як дарунок Держави на Рiздво?..
 :smilie7:

Слово піднімають можно використовувати для бюджетників які отримували менше 3200.
Всі інші що отримували менш 3200 будуть отримувати 3200 або більше не за рахунок бюджету. Їх роботодавець має перейматися де взяти гроші.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #32 : Жовтня 28, 2016, 12:53:47 12:53 »
 :Sho_za:
Якщо на поштi листоноша отримае майже 2.000 гр., то за чiй саме рахунок вона повинна отримувати 3.200гр.?..
Тобто, як я розумiю, Держава повинна доплатити листоношi + 1200 гр.?..
Цiкава iдея.
От тiльки чi всi бюджетники (лiкарi, педагоги, поштарi тощо) будуть таки отримувати заявленi В. Гройсманом суми?..
Бiльше схоже, що це популiзм, якiй не пiдкрипленний фiнсовими розрахунками.
 :smilie7:
 

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #33 : Жовтня 28, 2016, 01:16:32 13:16 »
:Sho_za:
Якщо на поштi листоноша отримае майже 2.000 гр., то за чiй саме рахунок вона повинна отримувати 3.200гр.?..
Тобто, як я розумiю, Держава повинна доплатити листоношi + 1200 гр.?..

Не держава буде доплачувати, а Укрпошта. А держава відповідно зменшить суму субсидії.

Може мін. зарплата у 3200 грн. це популізм, але принаймні краще ніж теперішні 1500 грн., які зовсім не відповідають витратам на життя.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #34 : Жовтня 28, 2016, 01:21:49 13:21 »
Не держава буде доплачувати, а Укрпошта.
А держава відповідно зменшить суму субсидії.
Може мін. зарплата у 3200 грн. це популізм, але принаймні краще ніж теперішні 1500 грн., які зовсім не відповідають витратам на життя.
Пiсля такого банкета... може бути гiрке похмiлля - миттево зростуть тарифи на комуналку, а продуктовi маркети... теж чекати чуда не будуть.
 :smilie7:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #35 : Жовтня 28, 2016, 01:27:37 13:27 »
Не держава буде доплачувати, а Укрпошта.
А держава відповідно зменшить суму субсидії.
Може мін. зарплата у 3200 грн. це популізм, але принаймні краще ніж теперішні 1500 грн., які зовсім не відповідають витратам на життя.
Пiсля такого банкета... може бути гiрке похмiлля - миттево зростуть тарифи на комуналку, а продуктовi маркети... теж чекати чуда не будуть.
 :smilie7:

Комуналка і так зросла і якщо не помиляюсь, тарифи вже не є збитковими. Яка підстава для чергового підвищення?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #36 : Жовтня 28, 2016, 01:46:01 13:46 »
Комуналка і так зросла і якщо не помиляюсь, тарифи вже не є збитковими.
Яка підстава для чергового підвищення?
Аби життя святом не стало.
 :smilie7:

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #37 : Жовтня 28, 2016, 11:18:31 23:18 »
Цитувати
Поднятие минимальной зарплаты вдвое – до 3200 грн, предложенное правительством на заседании в среду, 26 октября, оказалось неприятным сюрпризом, о котором не знали советники и международные партнеры Украины.

Об этом на брифинге заявил сопредседатель Стратегической группы советников Лешек Бальцерович.

«Неприятный сюрприз был вчера. Я хочу сказать, что ни я, и никто из международных организаций не знал об этом, что будет увеличение на 100% минимальной зарплаты. Что еще важно, мы не имели возможности ознакомиться с калькуляцией, на которую опирается это решение», - сказал он.

«Я не против того, чтобы было меньше бедных людей. Но бедность устраняется путем экономического роста, а ускорение роста нуждается в ускорении реформ», - отметил Бальцерович.

Он пояснил, что данное решение требует представления множества расчетов. Во-первых, как это повлияет на расходную часть бюджета? Во-вторых, что будет с пенсионной системой и теневой экономикой?

«Это важно, чтобы решения принимались не внезапно, а опирались на калькуляцию, и чтобы эту калькуляцию можно было назвать профессиональной», - сказал Бальцерович.

Также советник отметил, что не указано количество законов, которое необходимо будет изменить в связи с ростом минимальной зарплаты.

Он также сообщил, что был крайне удивлен предложением главы Государственной фискальной службы о повышении минимальной зарплаты больше чем на 100% без всякого оправдания. «Кажется, что это соревнование в популизме внутри самого правительства», - сказал Бальцерович.

Он подчеркнул, что сокращение бедности в будущем не может быть гарантировано без сбалансированного бюджета, снижения инфляции и улучшения бизнес-среды.

http://economics.unian.net/finance/1596051-nepriyatnyiy-syurpriz-baltserovich-prokommentiroval-povyishenie-minimalki-vdvoe.html

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #38 : Жовтня 29, 2016, 09:55:10 09:55 »
Цитувати
«Неприятный сюрприз был вчера. Я хочу сказать, что ни я, и никто из международных организаций не знал об этом, что будет увеличение на 100% минимальной зарплаты. Что еще важно, мы не имели возможности ознакомиться с калькуляцией, на которую опирается это решение», - сказал он.
[/b]

http://economics.unian.net/finance/1596051-nepriyatnyiy-syurpriz-baltserovich-prokommentiroval-povyishenie-minimalki-vdvoe.html

Це безумовно прокол гросі що він не розіслав всім калькуляцію. :smilie3:
Я б теж не відмовівся отримати так :smilie7:

Offline agros

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #39 : Жовтня 30, 2016, 12:23:02 00:23 »
Так це ж просто свято для Судiв - якщо мiнiмалка таки буде 3.200 гр., уявiть, яке чудове життя почнеться у всякого рода iнспекторiв - вiд Полiцii до Сан. станцii...

Санепідемслужбу давно ліквідували, а поліція не може брати хабарі бо камера та звільнення негайне. А так що ж, провинився - плати штраф.

В Україні ліквідували санепідемслужбу
02.07.2016 / Новини

Міністерство охорони здоров’я припускає скасування санітарно-епідеміологічної служби.

Як повідомив заступник голови Міністерства охорони здоров’я Роман Ілик, розкриття корупційних схем санітарно-епідеміологічної служби є логічним завершенням її діяльності та кар’єри санітарного лікаря як професії, – повідомляє FINANCE.UA.

Він також зазначив, що санепідемслужба безпосередньо підпорядковується Кабміну і координується безпосередньо міністром охорони здоров’я України.

“Служба зараз перебуває в стадії ліквідації, тому тут вже із санітарною службою в Україні все відомо”, – додав Ілик.


Вибачте, або Ви далеко, або не працюєте в середовищі, або придурюютесь (типу тролль)....
СанСлужба ліквідована на папері. Функції передані до новоствореного монстра "Держпродспоживчслужбу" - куди увійшли карантин, фітослужба, насіннєва інспекція та інш.
сидять в тих самих (іноді в інших) кабінетах, бланки і штампи змінилися - контроль, наприклад на кордоні - лишився. Паралельно виникла купа проблем (ТОМУ ЩО ДИБІЛИ) - держекспертизу проводить не мають повноважень, а без висновку експертизи, наприклад стоїть державна реєстрація і випробування - це те що стосується хімічних продуктів. У людей істерика - гроші на випробування оплатили (в бюджет), а результату нема 8 міс... "кидалово" державне...
Єдине, що змінилося - трохи з перевірками їх "попустило", бо всі В.О. і не знають що з ними буде, а до табуретки Ж вже почала звикати.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #40 : Жовтня 30, 2016, 01:58:10 01:58 »

у тараса чорновола в фейсбуці розписані докладно плюси

« Останнє редагування: Жовтня 30, 2016, 02:48:10 02:48 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #41 : Жовтня 30, 2016, 02:48:02 02:48 »
Цитувати
Taras Chornovil
4 hrs ·
Трохи звільнився від біганини й можу знов повернутися до своїх дописів. Дуже закортіло написати про "файли Суркова", але бракувало матеріалів, пішов гуляти по сайтах і наскочив на іншу цікаву тенденцію, яка мене трохи подивувала. Тому спершу про мінімальні зарплати й нові соцстандарти, а вже пізніше, коли для себе всі крапки розставлю, дещо напишу про справу, яка може започаткувати дуже неочікані події в нашій політиці. Єдине, вже пост-фактум бачу, що з дописом не склалося, вийшло щось більше схоже до статті...
Отже, щодо майбутніх мінімальних зарплат. Признаюся, я сам був заскочений зненацька цим повідомленням. Розумів, що це станеться в близькому часі, десь у подібних межах прогнозував зростання соц-стандартів, але думав, що цей процес буде розтягнуто в часі на весь наступний рік. А ще, оскільки кардинальну зміну не встигли запустити до старту бюджетного процесу, очікував, що її започаткують десь весною, коли внаслідок прогнозованого профіциту очікувався перегляд держбюджету. Усе виявилося набагато швидше, стрімкіше й сміливіше. А підштовхнуло мене до цієї теми те, що політики, експерти й медіа-ресурси, які ще пару днів тому повторювали, як мантру: "Піднімайте зарплати й пенсії, в державі є для цього необхідні ресурси, або оберіть нас у владу, а ми вже вам їх точно попідвищуємо до європейських стандартів",- раптом розвернулися рівно на 180 градусів. І тепер уже: "Це популізм, Порошенко й Гройсман готуються до дострокових виборів, коштів і ресурсів нема, ця авантюра закінчиться неминучим витком інфляції, нестримним ростом цін і тарифів!"
Тому пару оцінок на тверезий розум.Популізм діючого уряду - річ узагалі то доволі рідкісна. Переважно в популізм бавляться члени опозиції (що простимо) та деякі безвідповідальні представники коаліції. Навіть головна наша популістка Юлія Володимирівна, коли двічі отримувала посаду прем'єра та раз віце-прем'ра, раптом ставала сухою реалісткою та дуже економною урядницею. Соціальна термінологія вмить зникала з її лексикону. А що вже говорити про Володимира Гройсмана, тим більше, коли це рішення ще й погоджувалося з Президентом. Та ні, я скорше в приліт марсіан повірю, ніж у популізм нашого прем'єра.
У цьому контексті версія про те, що таким кроком лідери держави готуються до виходу на дострокові вибори, також не витримує жодної критики. Та не буде ніяких дострокових виборів. Перестаньте слухати тих лузерів-технологів, у яких закінчилися гроші, а поповнити свої рахунки вони можуть хіба продаючи свій нафталін довірливим політикам. І Володимир Гройсман, і Петро Порошенко жодних виборів не планують та й потреби в них не мають, про що неодноразово заявляли. Нема юридичних підстав, економічних передумов, політичних обставин і, зрештою, необхідності. А тепер, схоже, від теми дочасних виборів почнуть утікати й нинішні їх проповідники.
Тому тут доведеться змиритися з тим, що офіційне пояснення причин може виявитися цілком правдивим. Ми від такого настільки відвикли, що й тут будемо шукати будь-які підстави, лише не ті, які лежать на поверхні й були публічно озвучені. І в них є не лише альтруїзм, але й чіткий економічний та політичний розрахунок.
Найперше, якось непоміченим пройшло повідомлення, що уряд паралельно з підвищенням соцстандартів відмовляється від класичної тарифної сітки, коли більшість зарплат і виплат встановлювалися в кратності до мінімальної зарплати. (Ой чує моє серце, що депутатська ініціатива підняти собі платню саме до 25 мінімалок, відірвавши її від міністерського окладу, продиктована витоком інформації про майбутню ініціативу уряду). Певна річ, що без скасування старого принципу соціальна несправедливість лише зросла б: бідні стали б трохи заможнішими, а багаті - просто непристойно багатющими. І саме на покриття нових гігантських зарплат тих найбагатших пішло б стільки ресурсів, що це не могло б не викликати нового витка гіперінфляції. Натомість, планується система, при якій для найбагатших зарплатня, очевидно, зовсім не зміниться, середньооплачуваним її дещо піднімуть, але зовсім не вдвічі, як найбіднішим, які сьогодні живуть на мінімалку. Планується формула, яка не приведе до зрівнялівки, але скоротить розрив між мінімальними й максимальними заробітками, що якраз характерно для соціальної солідарності західного світу. Тобто, той, хто отримує сьогодні мінімум, матиме 3200, у кого й зараз понад 3000, мало б стати десь понад 4000, у тих, кому платять значно більше, коефіцієнт зростання повинен бути ще меншим.
На це потрібні вільні грошові фонди. І не десь за рік, а вже сьогодні, бо непідкріплене наявними ресурсами зростання виплат запустить в дію друкарський верстат та інфляційні процеси. Тому важливо, щоб:
1) цих коштів було потрібно не надмірно багато;
2) їх витрата привела до економії інших ресурсів;
3) паралельно було перекрито неофіційні готівкові виплати у приватному секторі, тобто збільшено податкові надходження;
4) були запущені механізми розкручування внутрішнього ринку.
Схоже, що Кабмін старається одночасно задіяти всі чотири чинники розвитку трудової сфери. Та ще й попутно може реалізувати п'яту - відновити довіру людей до дій влади та вибити ґрунт з-під ніг усяких зрадофілів. А це не лише політика, але й банальна фінансово-економічна сфера, бо без довіри та з палицями в колесах не дуже зрушишся на шляху реформ, без яких нам аж ніяк не викарабкатись. А щодо голої політики, то якщо в уряду все вдасться, а в цьому випадку особливо хочеться, щоби вдалося, то нинішні тенденції зниження рейтингів опозиції (зокрема гібридної) може перерости в повний обвал. Добавте сюди ще вояжі Савченко, викривальні "файли Суркова", втому від брехні та панікерства й істерик... Соціальна політика Кабміну й Президента може за рік поміняти електоральну карту країни до невпізнаваності. Якщо будуть послідовними й досягнуть результату.
Але політика - річ ірраціональна, тому вернемося до фінансів та економіки. Тож, коштів на дане підвищення буде потрібно багато, але не критично. Кінцеві суми поки що прорахувати неможливо, оскільки не оголошена концепція нової тарифної сітки. Але мова тут іде лише про державний сектор, та й то не про всіх. Соціальна політика має на цьому етапі бути спрямована якраз на найбідніших.
Кошти на нові зарплати в державному секторі уряд планує брати з двох основних джерел: поступове, але вже відчутне зростання економіки та зниження рівня корупційних потоків та втрат. Закриття кримінальних схем Онищенка-Тимошенко, виведення Нафтогазу й інших держпідприємств із гігантського мінуса в плюс, чесніша завдяки новій системі "прозоро" процедура держзакупівель - усе це вже почало давати ресурс в десятки мільярдів гривень. Наступного року уряд може прораховувати ще більші масштаби зниження нецільових витрат та відвертих розкрадань. Теоретично, в тіні обертаються сотні мільярдів, виведення навіть частини цих коштів, що зараз, попри опір опозиції та й багатьох діячів у владі, таки відбувається, дає можливість безболісно наростити одночасно соціальні й інфраструктурні програми.
А тепер згадаємо про приватний сектор економіки. Було спеціально наголошено, що зміни стосуються і їх. Більше того, в держави є механізми контролю й тиску супроти порушників. З цього приводу зразу знявся ґвалт: задушать весь бізнес, у них нема коштів на підвищення зарплат, почнуться банкрутства, масові звільнення. Це кричать якраз ті, хто ще вчора вимагали підвищення зарплат у ще більших масштабах! Насправді ж, для бізнесу поміняється не так уже й багато. Не платять приватники в абсолютній більшості випадків своїм працівникам мінімалку. Про це чітко свідчить аналіз ринку праці. Реальна платня переважно починається із запропонованої нині урядом позначки й вище. От тільки бізнесмени економлять на оподаткуванні. Тому все, що вище мінімалки, переважно йде в конвертах. Коли відбулося скачкоподібне зниження оподаткування заробітної плати, ще уряд Яценюка чекав, що зарплати почнуть виводити з тіні. Але цього так і не сталося. Тепер у Гройсмана буде більш дієвий механізм відкриття зарплатних фондів та руйнування системи "конвертів". Принаймні в межах до 3200 гривень. Чи оподаткування повних, а не занижених зарплат зруйнує бізнес? Та ні. Податковий пресинг таки відчутно знижений, та й чесно жити повинні всі. Але нові податкові надходження - це вже й додаткові суми до бюджету та зниження рівня дотування пенсійного фонду.
Є ще одна "дрібничка" - неправомірно отримані субсидії. Ми багато говоримо про недостатню справедливість цих субсидій для бідних. Тема дискусійна, але чомусь ніхто не згадує, що мільярди виплат, отриманих у конвертах, не впливають на оцінку суми сукупного доходу родини при нарахуванні субсидій. Переважно мова йде про людей також не надто великого достатку, але коли працівник реально отримує біля 4000 гривень, а субсидію нараховують з розрахунку в 1500, то це все ж неправильно. А для держави - відчутне зниження витрат. Їх краще спрямувати на державну програму енергозбереження.
Так поступово накручується додатковий ресурс, який частково покриє первинні втрати бюджету.
Але є ще одна річ, яку я колись запам'ятав із настирливих наполягань Віктора Пинзеника (дозволю собі назвати його своїм учителем з макроекономіки). Він закликав усі уряди: "Вишукайте кошти, почніть піднімати зарплати. Це інвестиція у розвиток внутрішнього ринку! Бідніша частина населення не виведе гроші в офшори, у них 100% піде на споживання. Головне зробити старт, запустити механізм!" І ось появився шанс саме цей механізм включити. Чи буде швидкий результат, чи спрацює нова ініціатива - побачимо вже наступного року. Але ідея, схоже, таки прорахована й запропонована саме тоді, коли під неї вдалося сформувати необхідний ресурс. Тож я таки сподіваюся на хороші наслідки. Нехай навіть мене назвуть невиправним оптимістом...
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #42 : Жовтня 30, 2016, 08:30:17 08:30 »
К Чорноволу пожно только одно поправить - нкто субсидии не начисляет с 1500.
Я уже н помню когда вышло постановление, но людям без декларированого дохода или с доходом на уровне минимума субсидия начисляется исходя из суммы двух минимальных зарплат или прожиточных минимумов, не помню уже точно.
Помоему это 2500 грн

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #43 : Листопада 01, 2016, 01:09:20 01:09 »
Цитувати
«Неприятный сюрприз был вчера. Я хочу сказать, что ни я, и никто из международных организаций не знал об этом, что будет увеличение на 100% минимальной зарплаты. Что еще важно, мы не имели возможности ознакомиться с калькуляцией, на которую опирается это решение», - сказал он.
[/b]

http://economics.unian.net/finance/1596051-nepriyatnyiy-syurpriz-baltserovich-prokommentiroval-povyishenie-minimalki-vdvoe.html

Це безумовно прокол гросі що він не розіслав всім калькуляцію. :smilie3:
Я б теж не відмовівся отримати так :smilie7:

А хіба не прокол? Якщо це не порожні теревені, такі розрахунки повинні бути оприлюднені.
Але знаючи наших політиків, цілком ймовірно, що наслідки ніхто докладно не прораховував.
Цитувати
Вражає також непослідовність політики Кабміну, оскільки трохи більше місяця тому було внесено законопроект про державний бюджет, а сьогодні приймаються рішення, які впливають буквально на всі бюджетні програми, адже оплату праці закладено в кожній із них.

Загалом таке рішення Кабміну можна охарактеризувати як неоднозначне і недостатньо продумане, тому перш за все варто побачити реальні розрахунки, а не декларації.
http://gazeta.dt.ua/macrolevel/pidvischennya-minimalnoyi-zarplati-zvidki-groshi-_.html

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #44 : Листопада 02, 2016, 12:53:17 12:53 »
Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявляє, що мінімальну заробітну плату в Україні офіційно отримують близько 3,7 млн людей.
Про це сказав він журналістам перед засіданням Кабінету Міністрів у середу, пише "Інтерфакс-Україна".

"У нас на сьогодні на мінімальну зарплату живе приблизно 3,7 млн людей", - сказав він.
Рева зазначив, що 1,1 млн людей, які отримують мінімальні зарплати, працюють у бюджетній сфері, а 2,6 млн людей - у приватному секторі.

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #45 : Грудня 01, 2016, 04:48:59 16:48 »
С 1 декабря 2016 года повышаются более 80 видов социальных выплат, - Розенко
В связи с повышением с 1 декабря 2016 минимальных социальных стандартов на 10,5%, вырастут и размеры более 80 видов социальных выплат
Об этом на заседании Совета по делам лиц с инвалидностью сообщил вице-премьер-министр Украины Павел Розенко, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Правительственный портал.

"В целом в 2016 году в два этапа (с 1 мая и с 1 декабря) повышение соцстандартов произошло на 16%. При этом индекс потребительских цен на сегодня составляет 5%. То есть несмотря на тяжелую экономическую ситуацию государственные социальные стандарты растут темпами большими, чем инфляционные процессы в Украине ", - сказал он, добавив, что в 2017 году предусмотрено очередное повышение соцстандартов на 10%.

По словам вице-премьер-министра, с 1 декабря минимальная пенсия вырастет на 117 грн, выплаты для детей до 6 лет на 127 грн, на 250 грн повысится выплата в связи с потерей кормильца из числа военнослужащих, повышение пенсии инвалидам войны и участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС пройдет в размерах от 200 до 340 грн, для 400 тыс. инвалидов детства выплата увеличится примерно на 240 грн.

"И пенсии будут пересматриваться соответственно для 118 тыс. инвалидов войны и 8 тыс. инвалидов - участников ликвидации аварии на ЧАЭС", - добавил он.

"Следующий этап, - отметил Розенко, - это повышение с 1 января 2017 размера минимальной зарплаты до 3200 грн, в том числе для лиц с инвалидностью, которые работают".

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #46 : Грудня 01, 2016, 11:56:21 23:56 »
Про мінімалку на рівні 3200 говорили багато. А чи прийняли це нововведення на рівні законодавства?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #47 : Грудня 02, 2016, 07:28:28 07:28 »
Та яка там мiнiмалка...
На тому тижнi... роздрукiвка на субсидii прийшла - в два рази все скоротили.
Подивимось, що в платiжках буде.
 :smilie7:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #48 : Грудня 02, 2016, 09:03:23 09:03 »
Нужно вводить почасовую оплату труда.
Тогда украинцы будут жить достойно.

ну взагалі то на рівень життя це не вплине хоча саму ідею підтримую

рівень життя поняття філософське, але грошей заробляти будуть більше

З різних джерел йде інформація про реакцію - посилився контроль, від робітників почали вимагати детальні звіти.
Керівники нарешті намагаються керувати. :)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #49 : Грудня 02, 2016, 11:32:37 23:32 »
Там все просто насправді, це збільшення не зарплат а податків на зарплату.
Саме від цього і треба відштовхуватись в своїх висновках.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #50 : Грудня 03, 2016, 01:53:17 01:53 »
Там все просто насправді, це збільшення не зарплат а податків на зарплату.
Саме від цього і треба відштовхуватись в своїх висновках.

По "решту - у конверті" йобнули.  :weep:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #51 : Грудня 03, 2016, 06:54:47 06:54 »
Ще коли почали збільшувати тарифи стало зрозуміло що будуть збільшуватися зарплати.
Якщо виключити вирішення цієї проблеми за допомогою друкувального верстату, то не треба було бути Вангою, щоб передбачити те, що бізнес буде лихоманити. Адже багато хто існував у стані тихого болота, маючі прибутки за рахунок дешевої рабочої сили. І зараз ще збільшення мінімалки це тихе болто остаточно розворушить.
І знов таки не треба бути Вангою, щоб передбачити, що у керівників, у начальників цих болот постане вибір - або починати думати і зрозуміти що керування - це теж робота, або піти шляхом совкової і постсовкової школи - адмістративні засоби, тиск, контроль, примус, "лопати в руки", "українці не вміють працювати", "нема професіоналів", "робота з під палки" і т.і.

Було цікаво - що ж буде. І ось пішла перша інформація з різних місць - почали вводити підвищений контроль, вимагають звітів, і досить цікава фішка - встановлюють камери, щоб контролювати робітників. Тобто знайшлося багато тих, хто робить вибір №2 (із згаданих вище).
Причому ці заходи однакові (особливо насмішило встановлення камер спостереження за робітниками - в абсолютно різних фірмах однакові заходи). Тобто керівники не бажають думати над складними питаннями заохочення і особливостями культури співпраці з коштовними професіоналами, а йдуть звичним шляхом.
І це лише початок лихоманки, - ця "адміністративна" істерика скоріш за все буде лавиноподібною найближчим часом.
Ну і ще одне побічне спостереження - у нас дуже поширений такий собі культ карго в бізнесі, коли керівники совкової школи і бізнесмени 90-х беруть готові схеми і не бажають думати над причинами, чи створювати щось дінамічне, своє (звісно не всі). Тому таке смішне сліпе мавпування один у одного підходів. І якщо щодо вимагання звітів ще можна сперечатись, то ця волна встановлення камер спостереження за працівниками - це справді вже просто смішно.
« Останнє редагування: Грудня 03, 2016, 06:58:26 06:58 від Декодер »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #52 : Квітня 08, 2017, 11:18:46 23:18 »
Зростання мінімальної зарплатні не впливає на ріст цін - Мінсоцполітики

Показник інфляції в березні залишається в прогнозних межах і свідчить про відсутність впливу росту мінімальної зарплати на загальний ріст цін.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.
Зазначається, що ціни на споживчому ринку в березні поточного року порівняно з попереднім місяцем зросли на 1,8%, з початку року – на 3,9%.
"Березневий показник більший за попередні місяці, проте очікуваний і в межах прогнозних розрахунків. За даними Державної служби статистики України, ключові причини загального росту цін - в сезонному рості цін на  хліб, мясну і молочну групи продовольство, а також рості тарифів (на електроенергію) і збільшенні акцизів на алкоголь й тютюн", - йдеться у повідомленні.
Разом з тим знизились ціни на овочі (на 19,2%), суттєво (на 7,3%) подешевшали яйця.
"Звертаємо увагу, що ініціатива Кабінету міністрів України з підвищення мінімальної заробітньої плати, яка вступила в силу з 1 січня 2017 року, не має істотного впливу на ріст цін. Більше того, двократне збільшення МЗП цілком відповідає сучасним економічним реаліям", - додає прес-служба Мінсоцполітики.
Зазначається, що аналіз ринку праці показує, що роботодавці пропонують "мінімальну" зарплату лише для 34% вакансій, по решті позицій - зарплати вищі.
"На думку експертів, підвищення МЗП стало кроком для детінізації відносин між працедавцями і найманими працівниками. Держава змусила підприємців не тільки і не стільки збільшити зарплати, скільки  легалізовувати їх. Гроші, які сьогодні виплескуються у готівковий обіг у вигляді виплати зарплати,  вже й так потрапляли в економіку, але через виплати в "конверті". Тобто, додатковий тиск готівки на ціни безпосередньо через підвищення мінімальної зарплати не створюється", - додає Мінсоцполітики.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #53 : Квітня 09, 2017, 03:44:55 15:44 »

Трагедия в Киеве: двое самоубийц выбросились из окон высоток
Случаи произошли в разных районах столицы.
В Киеве в субботу, 8 апреля, два человека выбросились из окон многоэтажных зданий.


Об этом «Обозревателю» рассказали медики.
Первый случай произошел в Днепровском районе на улице Минина, 9. Из окна 15 этажа выбросилась 35-летняя женщина, которая от полученных травм скончалась на месте.
Другой случай произошел на улице Ревуцкого, 44 в Дарницком районе. Там с 8 этажа выбросился 22-летний парень. На момент прибытия медиков молодой человек был жив, его доставили в реанимацию одной из столичных больниц.
По предварительной версии причина происшествий — суицид.
Как сообщал «Обозреватель», 6 апреля в Киеве 62-летний мужчина выбросился с 13 этажа многоэтажки.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #54 : Квітня 09, 2017, 09:11:26 21:11 »

Трагедия в Киеве: двое самоубийц выбросились из окон высоток
Случаи произошли в разных районах столицы.
В Киеве в субботу, 8 апреля, два человека выбросились из окон многоэтажных зданий.


Об этом «Обозревателю» рассказали медики.
Первый случай произошел в Днепровском районе на улице Минина, 9. Из окна 15 этажа выбросилась 35-летняя женщина, которая от полученных травм скончалась на месте.
Другой случай произошел на улице Ревуцкого, 44 в Дарницком районе. Там с 8 этажа выбросился 22-летний парень. На момент прибытия медиков молодой человек был жив, его доставили в реанимацию одной из столичных больниц.
По предварительной версии причина происшествий — суицид.
Как сообщал «Обозреватель», 6 апреля в Киеве 62-летний мужчина выбросился с 13 этажа многоэтажки.

Протестували проти мінімальної з/п ?  :smilie10:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #55 : Квітня 09, 2017, 09:17:23 21:17 »
Протестували проти мінімальної з/п ?  :smilie10:
Надто радiли.
Для 4 млн. Столицi це "нормальне" явище -  пiсля зими... багато народу страждають на психiчнi розлади.
Тим паче - сьогоднi ще й повний Мiсяць - перша ознака суiциду.
Мозок людини - темна кiмната, а ми вже й на Марс збираемося.
 :smilie1:

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #56 : Квітня 09, 2017, 09:17:50 21:17 »
Я думаю от безъисходности и разочарования. Трудно пойти на такой шаг.
ЗЫ:Мне как предпринимателю чем выше минималка, тем больше надо отдать, но как прожить на минималку? Мой сын 2 минималки получает и без моей помощи ему кранты.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #57 : Квітня 09, 2017, 09:22:52 21:22 »
Я думаю от безъисходности и разочарования.
Трудно пойти на такой шаг.
ЗЫ:Мне как предпринимателю чем выше минималка, тем больше надо отдать, но как прожить на минималку?
По суициду - вот чего молоть помелом - мы же не знаем причин, по которым и мужик и баба летели.
А поискать статистику... это ж время тратить.
По минималке - открывайте ЧП и работайте на себя.
Сперва будет трудно, но затем втянитесь.
 :smilie7:

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #58 : Квітня 09, 2017, 09:28:58 21:28 »
Цитувати
По минималке - открывайте ЧП и работайте на себя.
Ха! Ты думаешь каждый может быть предпринимателем? Или оформишь и бабло рекой потечет? Я с 1991 имею это счастье, так я тебе скажу, что работая в такси в Совке я лучше себя чувствовл чем ща, и не потому, что моложе был, я не мог потратить при всем своем желании что зарабатывал. Ща вьёбую по взрослому и в мастерской и дома, праздников нет, а во многом себе отказываю. И с каждым презом все хуже...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: З першого січня мінімальна ЗП 3200 грн.
« Reply #59 : Квітня 09, 2017, 09:32:13 21:32 »
Цитувати
По минималке - открывайте ЧП и работайте на себя.
Ха!
Ты думаешь каждый может быть предпринимателем?
Или оформишь и бабло рекой потечет?
Я с 1991 имею это счастье, так я тебе скажу, что работая в такси в Совке я лучше себя чувствовл чем ща, и не потому, что моложе был, я не мог потратить при всем своем желании что зарабатывал.
Ща вьёбую по взрослому и в мастерской и дома, праздников нет, а во многом себе отказываю.
Тогда ищи (те) Большого Папу, который будет тебе (Вам) зонтиком и будеш (будете) платить налоги.
Кстати,  в 90... сам работал в фирме... и было как-то тихо и спокойно.
Рыба ищет где глубже...
 :smilie1: