Автор Тема: Український сепаратизм  (Прочитано 951 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Український сепаратизм
« : Квітня 12, 2014, 01:00:01 13:00 »
Дивна річ, але в усіх регіонах де сепаратисти досягли певних успіхів чи повної перемоги, як оце у Криму, так от у всіх цих регіонах під час лютневої революції не були повалені пам'ятники Лєніну. Збіг обставин чи може всетаки є привід над чим задуматись?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Український сепаратизм
« Reply #1 : Квітня 12, 2014, 01:02:56 13:02 »
збереження пам'ятників Леніну там це таки маркер
і його значення ні для кого не секрет 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Re: Український сепаратизм
« Reply #2 : Квітня 12, 2014, 01:05:46 13:05 »
Не сотвори собі ідола :gigi:

А взагалі з роками починаю розуміти та усвідомлювати,що в світі нічого просто так невідбувається,все має свій сакральний зміст.
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 01:08:08 13:08 від LVV »

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Український сепаратизм
« Reply #3 : Квітня 12, 2014, 01:07:37 13:07 »
Я всі роки незалєжності дивувався чого це на Верховній Раді комуністічєская звізда над прапором нашим, і от зразу після того як Тягнибок оголосив що звізду зняли на..уй, рашин зольдатен полізли в Крим... співпало... хз
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Re: Український сепаратизм
« Reply #4 : Квітня 12, 2014, 01:09:49 13:09 »
Я всі роки незалєжності дивувався чого це на Верховній Раді комуністічєская звізда над прапором нашим, і от зразу після того як Тягнибок оголосив що звізду зняли на..уй, рашин зольдатен полізли в Крим... співпало... хз

А таких зпівпадань дуже багато,просто ми тому непридаємо значення

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Український сепаратизм
« Reply #5 : Квітня 12, 2014, 01:27:03 13:27 »
по комунізму - питайте мене )) а взагалі, ТС ставить правильні питання. за замах "на святе" кацапи казяться. шо ви хочете, якщо в пермі й досі є вулиця розалії землячки... і перейменовувати не хочуть, помнят і гардяцца.

найбільшого удару по цій темі було завдано поваленням бесарабського леніна, головного леніна країни. пам'ятаєте, як всі, включаючи сімона, засунули язики в сраки на кілька днів? вони були в шоці. бо сталося незворотнє. подальші леніни - це вже наслідок і змінити вже ніхто нічого не міг, бо країна відірвалася від зіккурату на красній площі і почалося очищення
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Український сепаратизм
« Reply #6 : Квітня 12, 2014, 02:09:29 14:09 »
статуи - это ретрансляторы из мавзолея

Цитувати
Хочу привести некоторые исследования, которые провел лично.
Во первых нужно сказать, что зиккурат действует не только в пространстве, но и во времени. Во времени он создает петлю времени. Какой временной промежуток не установлено. Этим объясняется тот факт, зиккурат на красной площади еще не был построен, а люди уже находились в его мороке. В этом случае, действие было из будущего.

На практике, мною были установлены наличие неких негативных послание, программ, мыслеобразов. Например, навязчивые состояния, подталкивающие людей думать о плохом, о смерти, насилии, ненависти... Назовем их негативные флюиды. Они источаются сознанием и живут самостоятельно, витая в воздухе. Сами флюиды склонны размножатся как вирусы, заражая все большее число людей. http://ari.ru/news/c6d795e2d