Автор Тема: Футбол  (Прочитано 1772 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Joker

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 271
  • Стать: Чоловіча
Футбол
« : Листопада 04, 2016, 04:10:22 16:10 »
Люди а є тут вболівальники збірної України  а також Динамо та Шахтаря? Бо я тут недавно випадково побачив на https://football24.ua/ результат Динамо - Бенфіка (2а матча) і невже хлопці так скотились?Динамо ж ніби непогана команда

Offline Cera

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
Re: Футбол
« Reply #1 : Листопада 30, 2016, 02:41:10 14:41 »
Нуу... Як на мене, то Динамо вже давно скотилися до рівня середнячків (фанати мене закидають тапками, але так воно і є). А от Шахтар стабільно радує, хоча я дуже непокоїлася про результати команди після того, як від них пішов Луческу.

Offline Cawko

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Стать: Чоловіча
Re: Футбол
« Reply #2 : Лютого 09, 2017, 12:53:49 12:53 »
Нуу... Як на мене, то Динамо вже давно скотилися до рівня середнячків (фанати мене закидають тапками, але так воно і є). А от Шахтар стабільно радує, хоча я дуже непокоїлася про результати команди після того, як від них пішов Луческу.
О да , і мене дуже злякало те що Луческу пішов але ніби все ще краще стало)
Не красота вызывает любовь, а любовь заставляет нас видеть красоту.

Offline Кристина Минакова

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Жіноча
Re: Футбол
« Reply #3 : Березня 05, 2017, 10:31:31 10:31 »
Нуу... Як на мене, то Динамо вже давно скотилися до рівня середнячків (фанати мене закидають тапками, але так воно і є). А от Шахтар стабільно радує, хоча я дуже непокоїлася про результати команди після того, як від них пішов Луческу.
О да , і мене дуже злякало те що Луческу пішов але ніби все ще краще стало)
Ви вважаєте що стало краще? Нашим футболістам щоб стало краще потрібно не тренера змінювати, а склад команди!