Автор Тема: Якщо не можете утримати, то віддайте  (Прочитано 1180 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Якщо не можете утримати, то віддайте
« : Квітня 12, 2014, 03:16:18 15:16 »
Уже очевидно, що без жорстких і НЕГАЙНИХ дій, через 2 дні можна буде проводити кордон по межах луганської та донецької областей.
Але я можу точно сказати, що буде в цьому випадку.
Через півроку України, як самостійної держави не буде, і дебіли марно сподіваються, що воно якось само по собі мирно врегулюються.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Якщо не можете утримати, то віддайте
« Reply #1 : Квітня 12, 2014, 03:28:20 15:28 »
Уже очевидно, що без жорстких і НЕГАЙНИХ дій, через 2 дні можна буде проводити кордон по межах луганської та донецької областей.
Але я можу точно сказати, що буде в цьому випадку.
Через півроку України, як самостійної держави не буде, і дебіли марно сподіваються, що воно якось само по собі мирно врегулюються.

залишиться, але стане значно менше...
не змогли дати трохи повноважень - загубимо все...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46456
  • Never give in!
Re: Якщо не можете утримати, то віддайте
« Reply #2 : Квітня 12, 2014, 03:40:16 15:40 »
Значить така доля. Зрештою, все має стати на своє місце. Якщо населенню не потрібна Украіна, то нехай так і буде. На стадо дурних овець завжди знайдеться якийсь пастух. Щодо всього цього цирку - не переймайтеся. Донбас треба або послати подалі, або або обламати йому роги. Мені стає все більше до вподоби перший варіант.
If you are going through hell, keep going.

Offline Светлана

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 62
Re: Якщо не можете утримати, то віддайте
« Reply #3 : Квітня 12, 2014, 04:15:44 16:15 »
Верно, никто кроме нас самих не наведет порядок в стране , в области, в доме, даже самое идеальное правительство. только боюсь в Донецке будет много крови, потому что много криминала и дебилов , да и еще неадекватные"братья " близко. И потом в 90 е годы в Донецке победила самая жестокая преступная группировка, татарская, а с уголовниками нормальным людям очень тяжело бороться, у них другие законы, человеческая жизнь для них ничего не стоит.

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: Якщо не можете утримати, то віддайте
« Reply #4 : Квітня 12, 2014, 04:19:03 16:19 »
ну отдадут. а послезавтра вдруг появится ущемленная колорадская мразь в херсоне, николаеве, одессе. тоже скажите отдайте? вы понимаете что это максимум 10% там таких городских сумасшедших, остальных украина пид керивныцтвом убютков тупо сливает.

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
Re: Якщо не можете утримати, то віддайте
« Reply #5 : Квітня 12, 2014, 04:43:58 16:43 »
ну отдадут. а послезавтра вдруг появится ущемленная колорадская мразь в херсоне, николаеве, одессе. тоже скажите отдайте? вы понимаете что это максимум 10% там таких городских сумасшедших, остальных украина пид керивныцтвом убютков тупо сливает.

я дивуюся, як цього не розуміють

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: Якщо не можете утримати, то віддайте
« Reply #6 : Квітня 12, 2014, 04:45:20 16:45 »
ну отдадут. а послезавтра вдруг появится ущемленная колорадская мразь в херсоне, николаеве, одессе. тоже скажите отдайте? вы понимаете что это максимум 10% там таких городских сумасшедших, остальных украина пид керивныцтвом убютков тупо сливает.

 :smiley24:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Якщо не можете утримати, то віддайте
« Reply #7 : Квітня 12, 2014, 04:48:12 16:48 »
Уже очевидно, що без жорстких і НЕГАЙНИХ дій, через 2 дні можна буде проводити кордон по межах луганської та донецької областей.
Але я можу точно сказати, що буде в цьому випадку.
Через півроку України, як самостійної держави не буде, і дебіли марно сподіваються, що воно якось само по собі мирно врегулюються.

залишиться, але стане значно менше...
не змогли дати трохи повноважень - загубимо все...

Вы про что?

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якщо не можете утримати, то віддайте
« Reply #8 : Квітня 12, 2014, 04:53:50 16:53 »
ну отдадут. а послезавтра вдруг появится ущемленная колорадская мразь в херсоне, николаеве, одессе. тоже скажите отдайте? вы понимаете что это максимум 10% там таких городских сумасшедших, остальных украина пид керивныцтвом убютков тупо сливает.

я дивуюся, як цього не розуміють

питання в іншому, на що готові самі мешканці шоб всім желающім дати піздюлей. Я шось дуже сумніваюсь якшо у Львові появляться такі езелні человечкі їм тут сама громада не вломить і не позабиває.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Якщо не можете утримати, то віддайте
« Reply #9 : Квітня 12, 2014, 05:05:39 17:05 »
Господи, Радник він старий комуняка і хвилює його виключно жопа старої комсомолки Юлі в кріслі. Буде нудити відмивати і пояснювати любий посир непереборними обставинами.

P.S. Якщо ще хтось не надивився яке гівно уявляє з себе БЮТ при владі  то такому "хтось" вже ніщо не допоможе.