Автор Тема: Аваков, ты мудак....  (Прочитано 4387 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #30 : Квітня 12, 2014, 05:11:55 17:11 »
ЄВРОМАЙДАН ‏@euromaidan 8 мин.

Очільник Донецького облуправління МВС Пожидаєв заявив, що подав у відставку через примус протестувальників

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #31 : Квітня 12, 2014, 05:12:09 17:12 »
Міліція згнила...Зніміть Авакова , поставте кого завгодно, результат буде той самий.
Мені здається, що Аваков повністю контрольований силами, що діють на шкоду Україні.
Чи Путін має якийсь суперкомпромат, чи фінансовий зашморг на шию накинув, але гіршого міністра і уявити важко. Все одно, якби Захарченка нова влада залишила на своєму посту.

все простіше...його просто ввічливо посилає нах верхівка ментівні, для них він - ніхто.Тому Він і реалізує свою "владу над МВС" у блогах та фейсбуках...

Offline paraska

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 233
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #32 : Квітня 12, 2014, 05:15:43 17:15 »
гипотеза, что Юля объединилась с Ринатом,чтобы перенести невыгодные ей сейчас выборы, кажется мне вполне реальной

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #33 : Квітня 12, 2014, 05:19:16 17:19 »
Міліція згнила...Зніміть Авакова , поставте кого завгодно, результат буде той самий.
Мені здається, що Аваков повністю контрольований силами, що діють на шкоду Україні.
Чи Путін має якийсь суперкомпромат, чи фінансовий зашморг на шию накинув, але гіршого міністра і уявити важко. Все одно, якби Захарченка нова влада залишила на своєму посту.

все простіше...його просто ввічливо посилає нах верхівка ментівні, для них він - ніхто.Тому Він і реалізує свою "владу над МВС" у блогах та фейсбуках...
Для вбивства Музичка йому влади не забракло.
В результаті діяльність Авакова нічим не відрізняється від діяльності Захарченка.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #34 : Квітня 12, 2014, 05:20:00 17:20 »
 пора чп вводить - все другого пути нет
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #35 : Квітня 12, 2014, 05:22:59 17:22 »
У здания МВД в Донецке проходит митинг с требованием отставки начальника милиции.

Бойцы отряда милиции специального назначения (бывший "Беркут") отказались выезжать из Донецка в Славянск, где сепаратисты захватили горотдел милиции.

Об этом сообщает РИА Новости.

Бойцы бывшего "Беркута" прибыли к зданию Донецкого областного УВД, у которого проходит митинг сторонников России, для переговоров. Они повязали георгиевские ленточки.

"Мы не будем разгонять мирных граждан", - заявил один из бойцов собравшимся.

На входе в областное УВД собрались несколько сотен человек. Они держат российские флаги. Несколько представителей митингующих пошли на переговоры с руководством УВД с требованием его отставки.

Напомним, около 9 утра в субботу вооруженные люди захватили здание горотдела милиции в Славянске.

Глава МВД Арсен Аваков пообещал жесткую реакцию на захват и сообщил, что отправил в Славянск спецназ.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #36 : Квітня 12, 2014, 05:23:23 17:23 »
Міліція згнила...Зніміть Авакова , поставте кого завгодно, результат буде той самий.
Мені здається, що Аваков повністю контрольований силами, що діють на шкоду Україні.
Чи Путін має якийсь суперкомпромат, чи фінансовий зашморг на шию накинув, але гіршого міністра і уявити важко. Все одно, якби Захарченка нова влада залишила на своєму посту.

все простіше...його просто ввічливо посилає нах верхівка ментівні, для них він - ніхто.Тому Він і реалізує свою "владу над МВС" у блогах та фейсбуках...
Для вбивства Музичка йому влади не забракло.
В результаті діяльність Авакова нічим не відрізняється від діяльності Захарченка.

Йому? не - факт...Йому не вигідно було валити соратника.А сказати, що то бе мого відома - розписатись у відсутності контролю за відомством, тому і робив добру міну при поганій грі.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #37 : Квітня 12, 2014, 05:28:52 17:28 »
гипотеза, что Юля объединилась с Ринатом,чтобы перенести невыгодные ей сейчас выборы, кажется мне вполне реальной

А ви думаєте за неї взагалі хтось після цієї ганебної здачі країни хтось проголосує?

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #38 : Квітня 12, 2014, 05:31:43 17:31 »
никогда и ни при каких обстоятельствах нельзя больше допускать батькивщину к власти
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #39 : Квітня 12, 2014, 05:33:01 17:33 »
Сподобалось як беркут відмовився воювати проти "мирних громадян" через те що ті озброєні. :)
Були би там жінки і діти, ці подонки в пірях, вже би побігли бити грабити і вбивати.
І на Майдані якби в народа була зброя, обійшлось би без жертв.
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 05:34:34 17:34 від Askold »

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #40 : Квітня 12, 2014, 05:34:01 17:34 »
гипотеза, что Юля объединилась с Ринатом,чтобы перенести невыгодные ей сейчас выборы, кажется мне вполне реальной

А ви думаєте за неї взагалі хтось після цієї ганебної здачі країни хтось проголосує?
Як розумію, юлін електорат головно зосереджений по селах - тому його часто і не бачать в опитуваннях, що робляться головно у містах. А в селі Інтернету немає, тож ніхто й не знає, що за цим всім стоїть ВОНА.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #41 : Квітня 12, 2014, 05:36:08 17:36 »
гипотеза, что Юля объединилась с Ринатом,чтобы перенести невыгодные ей сейчас выборы, кажется мне вполне реальной

А ви думаєте за неї взагалі хтось після цієї ганебної здачі країни хтось проголосує?
Як розумію, юлін електорат головно зосереджений по селах - тому його часто і не бачать в опитуваннях, що робляться головно у містах. А в селі Інтернету немає, тож ніхто й не знає, що за цим всім стоїть ВОНА.


Як мінімум з Рінатом, але більше виглядає на те що з Путіним.
Та і газові домовленості 2009 року виглядали як цинічна зрада.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #42 : Квітня 12, 2014, 05:38:06 17:38 »
Сподобалось як Беркут відмовився воювати проти "мирних громадян" через те що ті озброєні. :)
Були би там жінки і діти, ці подонки вже би побігли бити грабити і вбивати.
Та що ви! Пастор не дозволить воякам стреляти в народ. Воно ж поки що думае, радиться. Без наради не можна. А як то МВФ не дасть грошi? А як ПАРЕ скаже, що не мона у своiх стрелять? Що робити? Мо, Яника покликати, га? Ну, трохи, помятий, але ж поки що "легетимный", як каже Раша?
Якi варiанти будуть? :moskali: 

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #43 : Квітня 13, 2014, 12:25:37 12:25 »
никогда и ни при каких обстоятельствах нельзя больше допускать батькивщину к власти

Марина, я не верю своим глазам...
Что заставило Вас разочароваться в Батькивщине?

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #44 : Квітня 13, 2014, 12:36:45 12:36 »
Гадаєте, Юлі не пох, якщо не має шансів на перемогу?

У вас перекручене сприйняття реальності, вибачте, але це так.
Проблема не в Тимошенко.
Проблема в тому, що одні не бояться пролити кров, бо у них ситуація безпрограшна, а у других куди не кинь всюди клин - вони програють у будь-якому разі, проллється кров - росіяни введуть війська, не проллється кров - сепаратисти максимум через тиждень захоплять весь Донбас і Росія введе війська.
Тому, на мою думку, краще все-таки спробувати жорстко подавити заколотників.
... а потім 25 травня провести вибори, які тріумфально виграє Порошенко. Так?

такими темпами Украина как государство имеет шанс не дожить до выборов.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Аваков, ты мудак....
« Reply #45 : Квітня 13, 2014, 12:48:30 12:48 »
никогда и ни при каких обстоятельствах нельзя больше допускать батькивщину к власти

Марина, я не верю своим глазам...
Что заставило Вас разочароваться в Батькивщине?

я теж офігєл