Автор Тема: А з яким задором БЮТівське лайно поливало "нікчему"  (Прочитано 7597 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Ось вони, реальні бандити. Зі стволами. В житті а не з кривих карикатур від Юлі. І що робить мадам "залізні яйця?". Правильно скромно веде президентську кампанію десь на Львівщині.

ну а бджоляр-то де?
чо ж не кидается на амбрузуру, не выдвигается с новыми идеями?
кисо обиделось?
или просто спижженого хватит на спокойную старость?
или и то, и другое?


 :weep: :lol:
Це здаєтья невиліковно, юлькізм це дійсно генетичний дефкт

обязательно вешать ярлыки противоположного цвета? я считаю, что всей троице (ваю, ювт и чивокуня) место на нарах. вместе со всеми депутатами всех созывов.

собственно, любое идолопоклонничество это генетический дехфкт.
А Вам, Аскольд, как модератору, я бы таки порекомендовал чуть получше выбирать слова при обсуждении нелюбимых Вами партий и течений, если суп претендует хоть на какую-то незаангажированность.
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 08:14:31 20:14 від Бацилла »

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Ну що не ясно, згідно полеміста - головна проблема країни це відсутність закона про імпічмент а не всілякі дурниці типа російської армії в Криму і на Донбасі.
Армія в Криму і на Донбасі приїхала відновлювати конституційний лад в Україні, порушений "хунтою", яка захопила владу, порушивши українські закони. Так регулярно чинять американці і Путін лише каже: а чому мені не можна?

А змушені ми були піти на порушення власної Kонституції тому, що у написаній Кучмом Конституції процедура імпічменту була лише для годиться, бо Кучмо нікуди ніколи йти не збиралoся. Тож і сиділи кілька років з президентом, якого цурався весь світ за те, що відрізав голови журналістам, а Україна цю ганьбу мала терпіти.

І тому на виборах "великий патріот" Ющ божився, що однією з найперших законодавчих ініціатив буде цивілізована процедура імпічменту.

Як завжди, збрехав...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ясно, згідно полеміста Володимир Володимирович відновлює конституційний порядок в Україні

Offline paraska

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 233

А Вам, Аскольд, как модератору, я бы таки порекомендовал чуть получше выбирать слова при обсуждении нелюбимых Вами партий и течений, если суп претендует хоть на какую-то незаангажированность.

категорически поддерживаю
а уж прибегать к прямому оскорблению это,как минимум , нарушение самим же созданных правил
например, 4. ....  Перехід на особу опонента в дискуссії, з метою образити


посему отрправила г-ну Аскольду несколько "доповидей" на конкретные посты в этой теме, в т.ч. на его собственный

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

А Вам, Аскольд, как модератору, я бы таки порекомендовал чуть получше выбирать слова при обсуждении нелюбимых Вами партий и течений, если суп претендует хоть на какую-то незаангажированность.

категорически поддерживаю
а уж прибегать к прямому оскорблению это,как минимум , нарушение самим же созданных правил
например, 4. ....  Перехід на особу опонента в дискуссії, з метою образити


посему отрправила г-ну Аскольду несколько "доповидей" на конкретные посты в этой теме, в т.ч. на его собственный

Не забудь з приводу телефона верту висратися, і як тобі не доплачують

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Я вам і зараз скажу, що він - нікчема. Якби тоді куйньою не страждав, починаючи з фальсифікаторів, то небуло б ніякого янука-2010, і тим більше сепаратизму сьогодні. Це його "любі друзі" нам зараз відригуються.

ЗІ Дрищі, велкам карму мінусувати!

За дрстання на форумі, підете в баню мити зад.
На перший раз попередження.
« Останнє редагування: Квітня 12, 2014, 09:58:45 21:58 від Askold »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я вам і зараз скажу, що він - нікчема. Якби тоді куйньою не страждав, починаючи з фальсифікаторів, то небуло б ніякого янука-2010, і тим більше сепаратизму сьогодні. Це його "любі друзі" нам зараз відригуються.

ЗІ Дрищі, велкам карму мінусувати!

Та да. Легендарні своєю войовничою безкомпромісністю юльки занадто зайняті війною з олігархами i Ющенком. І чорт з ним, тим Кримом. там за Юлю мало голосували

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Ось вони, реальні бандити. Зі стволами. В житті а не з кривих карикатур від Юлі. І що робить мадам "залізні яйця?". Правильно скромно веде президентську кампанію десь на Львівщині.

ну а бджоляр-то де?
чо ж не кидается на амбрузуру, не выдвигается с новыми идеями?
кисо обиделось?
или просто спижженого хватит на спокойную старость?
или и то, и другое?


 :weep: :lol:
Це здаєтья невиліковно, юлькізм це дійсно генетичний дефкт

обязательно вешать ярлыки противоположного цвета? я считаю, что всей троице (ваю, ювт и чивокуня) место на нарах. вместе со всеми депутатами всех созывов.

собственно, любое идолопоклонничество это генетический дехфкт.
А Вам, Аскольд, как модератору, я бы таки порекомендовал чуть получше выбирать слова при обсуждении нелюбимых Вами партий и течений, если суп претендует хоть на какую-то незаангажированность.

Якщо вже так формально підходити до справи, то прийдеться в результаті всіх юльків перебанити  а постійну бесоромну і просто фееричну брехню, по п. 5.3 Публікация завідомо неправдивої інформциї, рекламного чи пропагандистського характеру, спаму.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742

Та да. Легендарні своєю войовничою безкомпромісністю юльки занадто зайняті війною з олігархами i Ющенком. І чорт з ним, тим Кримом. там за Юлю мало голосували
Де Ви бачили війну з олігархами?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397

Та да. Легендарні своєю войовничою безкомпромісністю юльки занадто зайняті війною з олігархами i Ющенком. І чорт з ним, тим Кримом. там за Юлю мало голосували
Де Ви бачили війну з олігархами?
Бачити не бачили, але чуємо про неї часто  :shuffle:. Від Юлі, від сектантів.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Я вам і зараз скажу, що він - нікчема. Якби тоді куйньою не страждав, починаючи з фальсифікаторів, то небуло б ніякого янука-2010, і тим більше сепаратизму сьогодні. Це його "любі друзі" нам зараз відригуються.

ЗІ Дрищі, велкам карму мінусувати!

За дрстання на форумі, підете в баню мити зад.
На перший раз попередження.


Тільки прочитав, що ти мені накарлякав. Аскольд, ти хамло. І вважаю, що ти хамло, яке зловживає своїм становищем. Може навчишся пристойної поведінки серед цивілізвоаних людей, а потім полізеш в модератори?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
серед цивілізвоаних людей
:lol:
цивілізвоані юльки, по Фрейду мало не вийшло. "ЦивілізВОВАні" ви!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Та юльки це щось!
Реально секта.
Вони живуть в якісь своїй видуманій ними реальності.

Offline paraska

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 233
нда...
аскольд с аутсайдером превзошли самих себя

счастливо оставаться

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
ну а бджоляр-то де?
чо ж не кидается на амбрузуру, не выдвигается с новыми идеями?
кисо обиделось?
или просто спижженого хватит на спокойную старость?
или и то, и другое?


 :weep: :lol:
Це здаєтья невиліковно, юлькізм це дійсно генетичний дефкт

обязательно вешать ярлыки противоположного цвета? я считаю, что всей троице (ваю, ювт и чивокуня) место на нарах. вместе со всеми депутатами всех созывов.

собственно, любое идолопоклонничество это генетический дехфкт.
А Вам, Аскольд, как модератору, я бы таки порекомендовал чуть получше выбирать слова при обсуждении нелюбимых Вами партий и течений, если суп претендует хоть на какую-то незаангажированность.

Якщо вже так формально підходити до справи, то прийдеться в результаті всіх юльків перебанити  а постійну бесоромну і просто фееричну брехню, по п. 5.3 Публікация завідомо неправдивої інформциї, рекламного чи пропагандистського характеру, спаму.

Так Вы юльков собрались банить или за "заведомо неправдивую информацию"? Потому как первое - персональная неприязнь, не более чем. Пункт же 5.3 опасен тем, что под него можно притянуть что угодно.

1. Я не юлек и никогда им не был.

2. Персона тов. Ющенко вызывает лично у меня отвращение, и я считаю, что за происходящее сейчас в значительной степени ответственность лежит именно на нем.

3. Не придерживаясь, пожалуй, ни одной из популярных политических сил, мне таки очевидна предрасположенность модерации в сторону "за НУ". Если бы такую фразу ("Це здаєтья невиліковно, юлькізм це дійсно генетичний дефкт") произнес кто-либо в сторону Ющенко, то что бы он получил? Бан или предупреждение? А Вы ее произносите как модератор и считаете это приемлемым. Такими темпами СУП скатиться в очередной дурдом, только с "правильным" знаком.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
ну а бджоляр-то де?
чо ж не кидается на амбрузуру, не выдвигается с новыми идеями?
кисо обиделось?
или просто спижженого хватит на спокойную старость?
или и то, и другое?


 :weep: :lol:
Це здаєтья невиліковно, юлькізм це дійсно генетичний дефкт

обязательно вешать ярлыки противоположного цвета? я считаю, что всей троице (ваю, ювт и чивокуня) место на нарах. вместе со всеми депутатами всех созывов.

собственно, любое идолопоклонничество это генетический дехфкт.
А Вам, Аскольд, как модератору, я бы таки порекомендовал чуть получше выбирать слова при обсуждении нелюбимых Вами партий и течений, если суп претендует хоть на какую-то незаангажированность.

Якщо вже так формально підходити до справи, то прийдеться в результаті всіх юльків перебанити  а постійну бесоромну і просто фееричну брехню, по п. 5.3 Публікация завідомо неправдивої інформциї, рекламного чи пропагандистського характеру, спаму.

Так Вы юльков собрались банить или за "заведомо неправдивую информацию"? Потому как первое - персональная неприязнь, не более чем. Пункт же 5.3 опасен тем, что под него можно притянуть что угодно.

1. Я не юлек и никогда им не был.

2. Персона тов. Ющенко вызывает лично у меня отвращение, и я считаю, что за происходящее сейчас в значительной степени ответственность лежит именно на нем.

3. Не придерживаясь, пожалуй, ни одной из популярных политических сил, мне таки очевидна предрасположенность модерации в сторону "за НУ". Если бы такую фразу ("Це здаєтья невиліковно, юлькізм це дійсно генетичний дефкт") произнес кто-либо в сторону Ющенко, то что бы он получил? Бан или предупреждение? А Вы ее произносите как модератор и считаете это приемлемым. Такими темпами СУП скатиться в очередной дурдом, только с "правильным" знаком.

Що за НУ таке?
Хто це?
Що до фрази про юльків, то певно ви не читали гілку.
Ну реально ж секта.
Що до дурдома, саме з малої букви, то якраз юльки і перетворюють цей форум на дурдом своїми фееричними дописами.
Звичайно ніхто не боронить юлькам тут писати, за умови що вони будуть триматись в рамках.
Але погодьтесь, неможливо не коментувати ту фееричну дурню, що її тут, та і не лише тут, несуть юльки.
І ці коментарі явно відповідні тому що коментується.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Я согласен с тем, что юльки в подавляющем своем несут адскую фигню и больше других "конфессий" напоминают секту :smilie1:.