Автор Тема: Телебачення - таки дно і треба з тим щось робити, бо буде запізно  (Прочитано 771 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46456
  • Never give in!
Олесь Шевченко
1 min ·
Перший Національний телеканал використав привітання Президента держави у програмі «Золотой гусь»


Не йдеться про прізвище президента моєї держави – Петренко, Порошенко чи Іваненко. Але коли Перший Національний вмонтовує новорічний виступ президента моєї держави у перерву між трансляцією російських анекдотів – у Новорічну ніч на Першому Національному! – то для мене як громадянина України це є незгладимою образою. Всіх причетних я не кочу бачити.

Щоб знали, про що йдеться. Ось типовий приклад 4 січня 23 год. 10 хв., Перший Національний, Золотой Гусь. Один із ведучих, звісно ж – російськомовних: - Стоит на рынке женщина и долго смотрит на свиную голову, потом говорит: а, згадала – забула своєму Петру сигарет купити.
Ось приблизно у такий контекст включили президента моєї держави.
Сподіваюся, Президент відреагує.

 :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Лише краiни Софка... можуть витрачати грошi платникiв податкiв на пiдтриму Державного ТБ,
Скiльки вже було критики... аби щось робити з тим Першим Нац. каналом - але Каб-Мiну - справдi, як з гуся вода.
Не дивно, що Кроль влаштував Першому Нац. телеканалу справжне свято - т. зв. Громадське ТБ... буде пiд крилом Каб. Мiну та Верховноi Ради.
Тому грошей на цiкавi проекти... як не було так i не буде.
Вони, бач, Евро 2017 не дуже то й хотiли приймати.
А ми чекаемо, що хтось на Першому UA буде зимати те лайно, що там е.
Скорiш за все... мова йде не стiльки про Перший нац, як про його родича - ТРК Ера, який на мае власного контенту, а вещает в стилi 80-90 рокiв - Поплавський + Золотий Гусак.
Найцiкавiши програми культури давно перейшли на телеканал Культура.
То ж не дивиться ви Перший Нац. та не витрачайте час на критику того лайна, що там вже бiльше 25 рокiв.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Для довідки.

Єврейсмька російськомовна телепередача "Золотий гусак" транслюється ТРК "ЕРА", яка належить відомому україноненависникові і працівнику ФСБ РФ ( і племінникові дружини Л. Кучми Людмили Кучми) добре відомому Андрію Деркачу.

А. Деркач, це. по суті майже Новинський, на його ТРК ЕРА важливе місце посідає пропаганда РПЦ (крім антиукраїнсько-глузливого Золотого Гусака").
Небагато є в українському політикумі депутатів, які так ревностно, багаторічно служать "Руському міру" у всіх його проявах.
(батько А. Деркача відомий Леонід Деркач, бувший Глава СБУ в часи Кучми).
разом з цим Л. Деркач і Кучма майже родичі, бо жонаті на рідних сестрах, тобто "свояки").

Тобто, "Золотий Гусак" транслюється на ТРК ЕРА, але сама "ЕРА" всі свої телепередачі транслює на кнопці 1-го національного телеканалу.
А свої радіопрограми - на 1-й кнопці Українського радіо ( теж в перемішку з перемішку з власноствореними програмами  УР-1).

Постає питання.
А хто ж це Деркачівським теле- і радіо бздунам дозволив транслювати все своє ( антиукраїнське) на перших кнопках і радіо і телебачення ???????
За що ж це така честь, цьому гебешному виродку ?

Ну ще в часи Кучми цей русько-православний підарас вліз зі своєю ЕРОЮ в ці кнопки.
І що цікаво, ні Ющенко ні порошенко його пальцем не тронув, москвофільська ЕРА як паскудила все українське в своїх родіо і телепередачах, так і паскудить.
........................
мені цікаво інше: чому тут комусь дуже не подобається хоча б один суто державний український теле і радіоканали ?
Що в цьому паганого ?

Тільки, звичайно ж, щоб цей телеканал був сутоукраїномовний, без "золотих гусаків" і без різноматнітних "Русько-апвославнутих " телепрограм.

Тобто, щоб хоча б єдина кнопка була 100% державна, бюджетна і повністю без присутності будь-яких комерційно-приватних ТРК ?  :smilie11:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
ТРК "Эра"        ПН   ВТ   СР   ЧТ   ПТ   СБ   ВС
Понедельник, 2 января       
06:00
Мир православия.
06:30
Погода.
06:35
Эра строительства.
06:50
Итоги года.
07:20
Спорт. Итоги года.
07:35
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
08:05
Погода.
08:10
АгроЭра. Итоги.
08:30
Мир on line.
08:45
Телемагазин.
23:00
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
23:20
Погода.
23:25
Шлягер года.
00:15
Погода.
00:20
Телемагазин.
Вторник, 3 января       
06:00
Погода.
06:05
АгроЭра.
06:10
Д/ф "Окно в Европу".
06:35
Тепло.ua.
07:00
Погода.
07:05
Вкуснотища.
07:35
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
08:00
Погода.
08:05
АгроЭра.
08:10
Мир on line.
08:35
Паспорт.ua.
08:45
Телемагазин.
23:00
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
23:20
Погода.
23:25
Шлягер года.
00:15
Погода.
00:20
Телемагазин.
Среда, 4 января       
06:00
Погода.
06:05
Эра бизнеса.
06:10
АгроЭра.
06:15
На слуху.
06:35
Эра строительства.
07:00
Погода.
07:05
Эра бизнеса.
07:10
Вкуснотища.
07:35
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
08:00
Погода.
08:05
Эра бизнеса.
08:10
АгроЭра.
08:15
Мир on line.
08:35
Паспорт.ua.
08:45
Телемагазин.
23:00
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
23:20
Погода.
23:25
Украинская песня. Новый год.
00:15
Погода.
00:20
Телемагазин.
Четверг, 5 января       
06:00
Погода.
06:05
Эра бизнеса.
06:10
АгроЭра.
06:15
На слуху.
07:00
Погода.
07:05
Эра бизнеса.
07:10
Вкуснотища.
07:35
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
08:00
Погода.
08:05
Эра бизнеса.
08:10
АгроЭра.
08:15
Мир on line.
08:35
Паспорт.ua.
08:45
Телемагазин.
23:00
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
23:20
Погода.
23:25
Концерт Милы Нитич, 1 ч.
00:15
Погода.
00:20
Телемагазин.
Пятница, 6 января       
06:00
Погода.
06:05
АгроЭра.
06:10
На слуху.
06:35
Эра строительства.
07:00
Погода.
07:05
Вкуснотища.
07:30
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
08:00
Погода.
08:05
АгроЭра.
08:10
Мир on line.
08:35
Территория закона.
08:40
Паспорт.ua.
08:45
Телемагазин.
23:00
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
23:20
Погода.
23:25
Концерт Милы Нитич, 2 ч.
00:15
Погода.
00:20
Телемагазин.
Суббота, 7 января       
06:00
В пространстве бытия.
06:30
Погода.
06:35
На слуху.
07:00
Погода.
07:05
АгроЭра. Итоги.
07:20
Шеф-повар страны.
08:00
Погода.
08:10
Вкуснотища.
08:35
Тепло.ua.
08:45
Телемагазин.
23:00
Мир on line.
23:20
Погода.
23:25
Украинская песня. Рождество.
00:15
Погода.
00:20
Телемагазин.
Воскресенье, 8 января       
06:00
Мир православия.
06:30
Погода.
06:35
Д/ф "Обреченный на любовь".
07:00
Погода.
07:05
Тепло.ua.
07:20
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
08:10
Погода.
08:15
Вкуснотища.
08:35
Паспортный сервис.
08:45
Телемагазин.
23:00
Мир on line.
23:15
Погода.
23:20
Территория закона.
23:30
Анекдот-клуб "Золотой гусь".
00:15
Погода.
00:20
Телемагазин.
http://www.vsetv.com/schedule_channel_78_week.html

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бум, ти, взагалi, дивишся на пости форумчан, що вище, чи тобi подобаеться суто свое, рiдне?..
Знову кажу - ЕРА до Першого нац. взагалi не мае стосункiв - iх обсяг мовлення - 4 години з ранку - 06.00, стiльки ж пicля 23.00.
Найцiкавiши проекти Першого нац.каналу "перепостив" телеканал КУЛЬТУРА.
Останнiй е в кабельних мережах, як 2 Державний канал культурного спрямування.
Перший нац. може виробляти продукт, а може й нi виробляти, бо за Законом... вiн виступае лише транслятором Укр. контенту, хай би воно в Луганську чи пак - Донецьку... робилися та вiдповilдало вимогам чинного Законодавства.
При чому тут куми-друзяки Кучма й Деркач?..
Завтра частоту Ери куплять iншiй друзяка... Порошенко чи Гройсман...
Не треба переводити стрiлки на особистостi, аби шукати винних в тому, що Перший нац. - то  :smiley23:
В кабельних мережах бiльше 200 телеканалiв - величезний вибiр, аби не бачiти бруд та смiття Першого нац.
Кожен може дивитися те, що йому довподоби.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
ДОВІДКА

Ось головний Гусак - Ілля Ноябрьов   :gigi:
.........................
Илья́ Я́ковлевич Ноябрёв (укр. Ноябрьов Ілля Якович; родился 27 ноября 1947, Киев) — украинский телеведущий, конферансье, автор телевизионных проектов «Я — памятник себе…», «Остров невезения», «Золотой гусак», «Показуха», «Афера», «Я всё про вас знаю», «Кумиры и кумирчики». Актёр, сценарист, режиссёр, телепродюсер. Главный редактор юмористического журнала «Золотой гусак».


Биография

Алик Яковлевич Шмуклер (псевдоним — Илья Ноябрёв) родился 27 ноября 1947 года в Киеве.

Учился с 1954 года в школе № 17 Подольского района г. Киева.

Закончил Киевское эстрадно-цирковое училище.

..................
Всього лише Вікіпедія

....................
Отакі вони всі там , ці антиукраїнські "ГУСАКИ"

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Бувалий.

Ну добре, а є в Україні, хоча б єдиний загальноукраїнський популярний, (не тематично-спеціалізований) телеканал, де б не було нав"язливої російськомовності і де б не ьуло антиукраїнського сміття ?  :smilie11:
(серед отих 200) ?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бум, тим Гусакам... вже "сто рокiв".
Стара програма, яку Деркач крутить кожного Нового року.
С ЭРИ давно всi пiiшли...
А тримаються вони лише для мiсяця пiд сонцем.
Бо Перший нац. давно просить Нац.раду по ТБ викинути конкурента з власного ентеру.
Але Нац. рада ..  на бачить проблем з ЭРОЮ - мо, хозяi занесли Артеменку великi грошi.
Так той... не хочу робити собi проблем (ЕРЕ - також)
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бувалий.
Ну добре, а є в Україні, хоча б єдиний загальноукраїнський популярний, (не тематично-спеціалізований) телеканал, де б не було нав"язливої російськомовності і де б не ьуло антиукраїнського сміття ?  :smilie11:
(серед отих 200) ?
Архiвний телеканал КУЛЬТУРА
Пошукай в кабелi.
I не дивись той Гусак.
Справдi - рiдке лайно, яке свого часу скопiювали з Рашенського "Золотого попугая", який довгi роки вiв Юрiй Нiкулiн.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Якщо завтра будь-який український телеканал може купити будь - хто ( наприклад Путін чи Жириновський), то можна вважати, що українського телебачення в Україні вже практично нема.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Бувалий.

Я проста звичайна людина, громадянин України, живу на високому поверсі і в мене проста кімнатна антена ловить 18 телеканалів.
телеканалу Культара серед них нема.
Чого я повинен підключатись до кобельщиків, якщо я не хочу і моя кімнатна антена ловить аж 18 каналів.
Хіба це мало ?
Але серед них Культура і ТРК "Рада" чомусь нема.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Якщо завтра будь-який український телеканал може купити будь - хто ( наприклад Путін чи Жириновський), то можна вважати, що українського телебачення в Україні вже практично нема.
За новим Законом... забугорнi пацани укр. телеканали не куплять - навiть через посередникiв.
Недарма Плюси так нервують - Коломойський мешканецю Iзраiлю, хоча свого часу прикупив групу Плюсiв.
Далi... Укр. ТБ надто "слабке" й "кволе", аби хтось з-забугра в нього вкладав грошi.
Ще ньюанс - Пiнчук та Порошенко власнi телеканали не вiддадуть.
Це наводить на думку, що власнi телеканали потрiбнi, як зброя або захист.
То ж не варто чекати, аби Путiн чи хто там ще... мiг створитьи в Украiнi "Iнтер-2".
Держава мае контролювати медiйний ресурс та дивитися, аби не було проблем з телеканалами й iнвесторами.
 :smilie7:
Про телеканал Культура.
Вiн йде в пакетi всiх кабельних операторiв, як основний пакет (соц.) .
Сам пакет не такий дорогий, як комусь здаеться - в деяких мережах соц. пакет не перевишуе 50-60 гр. абон. плати на 1 приймач.
Ще такий нюанс - вiд аналоговоi антени якiсть не завжди добра.
Кабель... повинен дати чiтку картинку й звук - 100% циферна якiсть.
Я сплачую за кабедь, бо навiсть супер-антена з рогами... не дае стабiльноi картинки.
Псуеться зiр, нема звуку, постiйнi проблеми з сигналом, який пропадае...
Бажаете економити на кабелi - це вашi проблеми.
Нехабаром сигнал вишки... буде таки закодований й тi, хто зараз дивиться сигнал з кiмнатн. антени... будуть взагалi  без ТБ.
А до цього все йде.
 :Razom:
« Останнє редагування: Січня 05, 2017, 11:49:36 11:49 від Бувалий »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Бум, тим Гусакам... вже "сто рокiв".
Стара програма, яку Деркач крутить кожного Нового року.
С ЭРИ давно всi пiiшли...
А тримаються вони лише для мiсяця пiд сонцем.
Бо Перший нац. давно просить Нац.раду по ТБ викинути конкурента з власного ентеру.
Але Нац. рада ..  на бачить проблем з ЭРОЮ - мо, хозяi занесли Артеменку великi грошi.
Так той... не хочу робити собi проблем (ЕРЕ - також)
 :smilie7:

То тоді можна вважати, що в нас не країна, а  "Постоялий Двір" , хто платить, то може й робити тут, що завгодно.

То тоді я не розумію, який сенс зараз, на східному фронті, під обстрілами намагатися захистити тереторіальну цілісність України.
Всерівно тут будь хто тут що схоче, те й купить і куплене спокійнісінько наповнюватиме неукраїнським змістом.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Знайомий /по iншим форумах/... пише, що в ОРДО взагалi рос. мовний контент з РФ.
То чого тодi нам вимагати?..
Е Закони, читайте, думайте...
Там все правильно пишуть.
А тi, у кого е мульйони... вимагають своi правила гри.
Тому Плюси й спустилися до Зеленського, а Перший й Эра - до Поплавського й Зол. Гусака.
 :smilie7: