Автор Тема: Бразильського найманця - сепара Рафаела Лусваргі ...від 8 до 15 років турми.  (Прочитано 402 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
“Можу повідомити, що прокуратурою міста Києва спільно з Головним управлінням СБ України в Києві та Київській області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою громадянина Федеративної Республіки Бразилія Рафаеля Маркуса Лусваргхі у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 та ч. 2 ст. 260 КК України”, – розповів “Новинарні” Ігор Вовк, прокурор прокуратури міста Києва.

Як відомо, ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає “…участь у терористичній групі чи терористичній організації” (санкція – від 8 до 15 років ув’язнення), ч. 2 ст. 260 – “участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань” ( від 3 до 8 років).

“Як прокурор і державний обвинувач у суді, я задоволений проведеним досудовим розслідування та об’ємом зібраної доказової бази. Хочу зробити комплімент на адресу Олександра Атаманюка – слідчого слідчого відділу ГУ СБУ в м. Києві та Київській області. Він одночасно є старшим групи слідчих, яким було доручено проведення досудового розслідування даного кримінального провадження. Дякую за плідну співпрацю, наполегливість та проявлений професіоналізм”, – каже Ігор Вовк.

За його словами, 11 січня за дорученням прокуратури міста Києва слідчий повідомив підозрюваному Лусваргі та його адвокату про завершення досудового розслідування.
Їм надано доступ до матеріалів досудового розслідування відповідно до вимог ст. 290 КПК України.

“Тобто це є остання процесуальна дія слідства перед направленням обвинувального акта до суду”, – зазначив Вовк.


“Я думаю, з урахуванням завантаженості суду, за три місяці максимум ми будемо мати обвинувальний вирок по “Бразильцю”, – сказав представник обвинувачення.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
“Ну і від себе хочу додати, що Рафаелу Лусваргі буде дуже складно відбувати покарання в українській колонії”, – зауважує прокурор.

“Все, звичайно, залежить від того, в якій саме колонії він відбуватиме покарання. Адже ми знаємо, що в Україні існують непоодинокі випадки засудження бійців АТО, які вчиняли злочини на території проведення антитерористичної операції. Тому, я думаю, що в одній колонії з колишніми бійцями АТО бразильському найманцю бойовиків буде дуже складно”, – підкреслив прокурор Ігор Вовк.




Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
“Ну і від себе хочу додати, що Рафаелу Лусваргі буде дуже складно відбувати покарання в українській колонії”, – зауважує прокурор.

Play stupid games - win stupid prizes.  :smilie8:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
За тиждень в камерi "опустять" чувака.
Буде "пiвник" кукарiкати.
А мо й зовсiм прибють, не чекаючi початку вироку.
 :smilie7: