Автор Тема: Посудомийна машина: варто чи ні?  (Прочитано 2427 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Машарік

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 55
Посудомийна машина: варто чи ні?
« : Січня 21, 2017, 10:45:27 22:45 »
Назріло питання кухонного масштабу.
Посудомийка - панацея чи ше одна фігня для понтів, яка буде припадати пилюкою? Хто має, а хто ще й  користується? Які нюанси?
Купити собі айфон і мити посуду в ретро стилі?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Посудомийна машина: варто чи ні?
« Reply #1 : Січня 22, 2017, 10:17:00 10:17 »
Назріло питання кухонного масштабу.
Посудомийка - панацея чи ше одна фігня для понтів, яка буде припадати пилюкою? Хто має, а хто ще й  користується? Які нюанси?
Купити собі айфон і мити посуду в ретро стилі?
Ви вмiете Ай-Фоном мити посуд?..
Чи вам нiкуди дiвати 20.000 гр.?.
На ринку побутовоi технiки переважна бiльшисть схвальних вiдгукiв йде до нiмецького БОША (BOSH)
Спробуйте в Googl-i пошукти по тегам "Посудомiйна технiка BOSH".
Як на мене, ця технiка... хiба що для новоi великоi оселi, приватного будинку, або котеджу.
 :smilie7:

Offline manul

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Чоловіча
Re: Посудомийна машина: варто чи ні?
« Reply #2 : Січня 23, 2017, 09:01:04 21:01 »
 Машарік, впевнений, що айфон необхідна річ у господарстві, ну просто ніяк без нього, але  у свій час був здивований, коли дружина захотіла посудомийку, бо тоді мені здавалося, що то забаганка, яка навіяна модою, але не став перечити, бо дешевше, ніж шуба)) На  http://studio-bosch.com.ua/ був ще раз здивований яка кухонна техніка може бути гарна! Зараз пройшло більше півроку і мушу визнати, що посудомийка щільно вписалася у наш побут. Мало того, що жінка довольна, то и води йде не набагато більше!
У людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя лише одне.

Offline Машарік

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 55
Re: Посудомийна машина: варто чи ні?
« Reply #3 : Січня 24, 2017, 08:49:33 20:49 »
Я ото подаума і вирішила, що найкраще вийти заміж, за олігарха. Неважливо чи буде посудомийна машина чи ні, кухонними справами займатиметься мій шеф повар.

Offline manul

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Чоловіча
Re: Посудомийна машина: варто чи ні?
« Reply #4 : Січня 24, 2017, 08:53:02 20:53 »
Я ото подаума і вирішила, що найкраще вийти заміж, за олігарха. Неважливо чи буде посудомийна машина чи ні, кухонними справами займатиметься мій шеф повар.
думи мої, думи мої
лихо мені з вами...
 :eyes:
У людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя лише одне.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Посудомийна машина: варто чи ні?
« Reply #5 : Січня 24, 2017, 08:55:40 20:55 »
Я ото подаума і вирішила, що найкраще вийти заміж, за олігарха. Неважливо чи буде посудомийна машина чи ні, кухонними справами займатиметься мій шеф повар.
Шеф-кухар.
 :smilie7:
Взагалi-то шеф-кухару треба щось-таки платити.
 :smilie1:

Offline dalila

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 392
  • Стать: Жіноча
Re: Посудомийна машина: варто чи ні?
« Reply #6 : Березня 12, 2017, 12:32:24 00:32 »
Я довго зважувала всі "за" і "проти" і вирішила все таки купити посудомийну машину http://www.technofavorit.com.ua/201-posudomoechnyie-mashinyi тут мо подружка собі купувала, і я теж вирішила замовити собі. Раніше, чесно кажучи, думала що вони дорожче коштують. Вибрала хорошу модель Zanussi. Тепер не розумію як раніше без неї обходилася. Правду кажуть, що люди швидко звикають до хорошого)

Offline Liza333

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 8
Re: Посудомийна машина: варто чи ні?
« Reply #7 : Березня 24, 2017, 10:26:09 22:26 »
Ми коли купували новий будинок, теж замислювалися щодо посудомийки і все таки вирішили взяти. Так на той момент була акція в магазині і нам продали водонагрівач за пів ціни,  це нам дуже сподобалося, до речі на сайті https://rixton.com.ua/catalog/vodonagrevateli 
в цьому магазині частенько різні акції бувають
« Останнє редагування: Березня 25, 2017, 10:42:56 22:42 від Liza333 »

Offline recingx

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 23
Re: Посудомийна машина: варто чи ні?
« Reply #8 : Квітня 18, 2017, 09:15:25 09:15 »
Да ну ее, руками лучше помыть. Машина не везде вымывает