Автор Тема: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)  (Прочитано 1191 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« : Лютого 13, 2017, 04:57:34 16:57 »
Татьяна Рычкова
6 год ·
Виключаю емоції, керуватися буду тільки холодним розумом і сухими цифрами. У душі палає полум’я ненависті до тих, хто зруйнував мою родину, до тих, хто вбив мого чоловіка, до тих, хто залишив мого сина сиротою. Для мне російсько-терористичні війська були і залишаться підступним ворогом. Але мій біль не повинен відключити мені розум, я повинна дбати про виконання обіцянки, яку ми з чоловіком дали своїй дитині у 2014 році – зберегти Україну у її кордонах, перемогти ворога на наших умовах. Беру серце у лещата та вивчаю цифри і приймаю рішення для своєї Неньки. Читаємо і робимо висновки з холодною головою.

Спочатку факти.
Станом на 10.02.2017 року:

1) Трипільська ТЕЦ - вугілля залишилось на 14 днів (живить теплом Київ та область)

2) Зміївська ТЕЦ - вугілля залишилось на 20 днів (живить теплом Харків та область)

3) При умові відключення Трипільської та Зміївської ТЕЦ технічних рішень підтримки частоти без віялових відключень по всій країні немає.

4) На Слов’янській ТЕС ПАТ «Донбасенерго» використовується вугілля марки А, яке видобувається на непідконтрольній території та якому на сьогодні немає альтернативи його заміщення. Для роботи ТЕС на одному з корпусів необхідно близько 4 тис. тонн на добу, на обох корпусах блоку № 7 – близько 8 тис.тонн. Для роботи турбогенератора ТГ-3 необхідно близько 1 тис. тонн на добу. Слов’янська ТЕС постачає тепло та гарячу воду мешканцям м. Миколаївка. У разі зупинки станції існує загроза заморожування системи станції та міста. Припинення опалення в морозну погоду означає розрив труб тепломереж і водопостачання. Якщо водоканал знеструмити, то подача холодної води припиниться назавжди, настане колапс, фінал. Система водопостачання на морозі просто замерзне, і відновити її не вийде, можна буде лише замінити її новою Станом на 10.02.2017 на Слов'янській ТЕС вугілля залишилось на 10 днів.

5) На Миронівській ТЕС ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» використовується вугілля марки А, Д. Максимальна кількість вугілля на добу для роботи ТЕС – 1,4 тис. тонн, мінімальна – 0,6 тис. тонн. Миронівська ТЕС забезпечує теплом побутових споживачів та соціальну сферу с. Миронівський, що знаходиться в прифронтовій зоні.

6) На Краматорській ТЕЦ використовується вугілля марки А. Альтернативи щодо його заміщення немає. Максимальна кількість вугілля на добу для роботи ТЕЦ – 800 тонн, мінімальна – 400 тонн. (Теплопостачання близько 70% мешканців м. Краматорськ). Станом на 10.02.2017 на Краматорській ТЕЦ вугілля залишилося на 10 днів.

7) Прифронтове місто Маріуполь теж отримує воду та електроенергію з окупованих районів Донеччини. Зокрема, його живить електроенергією Старобешевська ТЕЦ. В разі її відключення можуть зупинитися заводи Маріуполя, і сотні тисяч залишаться без роботи. Як тоді маріупольці ставитимуться до України?

8) Блокування залізниці у Донецькій області може негативно вплинути на роботу промислових підприємств гірничо-металургійного комплексу. Якщо блокаду не зупинити, першими постраждають металургійні гіганти міста Маріуполь. Порушиться технологічний ланцюг, який десятиріччями формувався у Донбасі. Коксівне вугілля до ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» надходило з шахт, які у теперішній час знаходяться на непідконтрольній Україні території, а кокс АКХЗ відвантажував на Маріупольські комбінати та Єнакієвський металургійний завод. Необхідно розуміти, що металургійні, коксохімічні, хімічні заводи, шахти, заводи важкого машинобудування, які знаходяться по обидві сторони лінії розмежування, без залізничного сполучення функціонувати не зможуть. Автомобільними перевезеннями ці питання вирішити неможливо.
У теперішній час на Маріупольські підприємства з території непідконтрольній Україні щомісяця постачається:
- 70 тис.т флюсів
- 60 тис. т коксівного вугілля
- 35 тис.т коксу (Алчевський металургійний комбінат)
- близько 40 тис.т антрациту
Якщо металургійні комбінати залишаться без сировини, її доведеться імпортувати, а це негативно відобразиться на собівартості готової продукції.
У ПрАТ «Єнакієвський коксохімпром», ПАТ «Макіївкокс» та ПрАТ «Ясинівський коксохімічний завод» коксівного вугілля залишилося на 5-7 днів при підвищеному циклі коксування (вугілля на підприємства постачається з шахти ім. Засядько та шахтоуправління «Покровське»). Внаслідок цього металургійні підприємства по обидві сторони не отримують коксу і це, в кращому випадку, призведе до зниження обсягів. А в найгіршому – до повного і незворотнього зупинення доменних та коксових печей.
Крім того, через блокаду окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), які тимчасово окуповані російсько-терористичними військами, зупиняються підприємства в Дніпропетровській області. За даними ЗМІ, вже порушено технологічний ланцюжок на українських підприємствах «Індустріальний Союз Донбасу» (ІСД). Одна з головних проблем - відсутність поставок коксівного вугілля до Дніпропетровської області з Алчевська. Катастрофічно впали обсяги збуту продукції (заготовки для залізничного транспорту, палі, контактні рейки для метрополітену, трубні заготовки). З трьох доменних печей Дніпровського меткомбінату (Дніпропетровська область) в перший тиждень лютого працювала, по суті, одна. І то - на «тихому ходу». Керівництво 15-тисячного колективу заводу змушене затримувати виплату авансів і зарплат працівникам.
Блокування залізниці може призвести до зупинки українських заводів, втрати робочих місць, як наслідок - до падіння гривні, підняття тарифів для українських споживачів в разі закупівлі вугілля з-за кордону. Про це попереджають голови федерацій профспілок металургів та гірняків. У листі на адресу Президента, прем’єра та секретаря РНБО вони наголошують, що більшість підприємств, які страждають від блокування, орієнтовані на експорт і заробляють для країни валюту.

9) Україна не веде ніякої «торгівлі з окупантами». Є українські компанії, які зареєстровані в Україні і платять податки в Україні. А в ОРДЛО знаходяться їх виробничі майданчики. Вони нічого ні в кого не купують - вони самі добувають / виробляють і вивозять на контрольовану територію. Єдині гроші, які потрапляють на неконтрольовану територію - зарплати працівників.
За даними УКРІНФОРМ за 2016 рік вугільними, металургійними і машинобудівними компаніями, які розташовані на тимчасово непідконтрольних територіях в державний бюджет України було сплачено 31,6 млрд грн. Це цифра порівняна з усіма витратами на субсидування комунальних послуг для населення або відповідна половині військового бюджету України. Блокада призведе до дірки в бюджеті більш ніж в 30 млрд грн.

10) Україна споживає 24 млн. тонн енергетичного вугілля на рік. Це все марки вугілля, які умовно можна розбити на дві группи: А (антрацит) и Г (газове вугілля). Ці марки вугілля НЕ взаємозамінні. Частина блоків українських ТЕЦ і ТЕС спроектовані та працюють на газовому вугіллі, частина на антрациті. Щорічна потреба в антрациті, який використовується на ТЕС – 9,2 млн. тонн. Проблема полягає в тому, що в зв'язку з агресією гібридних військ РФ всі українські антрацитові шахти опинились на неконтрольованій території.
Перехід антрацитових блоків на вугілля марки Г є тривалим (9-12 місяців) та дуже дороговартісним процесом (100 млн. дол для одного блоку). Тим не менш, Україна вже йде цим шляхом – в процесі реконструкції перебуває низка блоків компанії «Центренерго». Проте головна проблема не в тім – в Україні вугілля марки Г хоч і добувається, але его не вистачає навіть для існуючих енергоблоків, орієнтованих на цю марку. Минулого і поточного року енергетичні компанії змушені перекривати дефіцит вугілля марки Г імпортом з Польщі. Тобто перехід з антрациту на газове вугілля не вирішує проблему залежності від імпорту.

11) Відмова від антрациту з ОРДЛО призведе до його вимушеної закупівлі з РФ. Імпорт антрациту буде здійснюватися не лише виходячи з факторів ціни і його наявності в подібних гігантських обсягах. Не менш значущим буде фактор логістики – пропускна здатність українських портів. Зараз вони теоретично здатні забезпечити перевалку до 400 тис. тонн на місяць (близько 4-5 млн тонн на рік). З розрахунком того, що українським енергетикам необхідно більше 9 млн тонн на рік, то виходить що не менше половини обсягів Україна змушена буде ввозити залізницею. А тут лише одна альтернатива - російське вугілля. Таким чином, відмова від українського вугілля з неконтрольованих територій призведе до необхідності купувати його безпосередньо у фактичного агресора, за долари, за цінами значно вищі за внутрішні! Крім того, важливо усвідомлювати, що від укладення угоди до поставки імпортного антрациту в порти Україна має пройти 80 днів. На даний момент обсяги антрациту на українських ТЕС НЕ перевищують тритижневий запас і поступово знижуються. Таким чином, в разі продовження блокади, вже до кінця лютого енергетична система зазнає дефіциту електроенергії, що виллється у віялові відключення споживачів. Аварійний запуск газо-мазутних блоків ТЕС для заміщення дефіциту вугілля є вкрай фінансово неефективним і політично ризикованим. Електроенергія з газу буде коштувати споживачам в два рази дорожче, ніж з вугілля. Крім того, слід пам'ятати, що запаси газу в українських ПСГ рекордно низькі, і його позаплановий відбір в ситуації можливих високих морозів може поставити на грань колапсу всю енергетичну системи країни.

12) Якщо поставки антрациту з неконтрольованою території на українські ТЕС будуть заблоковані, генеруючим компаніям доведеться закуповувати його за кордоном. У світовому вуглевидобутку частка антрацитової групи становить трохи більше 10%. Таке вугілля виробляють Південноафриканська республіка (ПАР), Австралія, В'єтнам і США. Теоретично весь обсяг вугілля антрацитної групи, необхідної для ТЕС, можна було б завозити звідти, якби не цілий комплекс обмежень.
Вугілля перевозиться морем великими суховантажними судами. Його транспортування на великі відстані малогабаритними судами буде дуже дорогим. Зазвичай вугілля доставляють в Україну судами типу Panamax, здатними перевозити до 80 тисяч тонн вугілля. Або судами типу Capesize, які перевозять до 175 тисяч тонн вантажу. Осадка таких гігантів сягає 15 і 20 метрів відповідно. Не кожен порт може прийняти такий корабель. Наприклад, в порти Азовського моря Бердянськ і Маріуполь він не увійде взагалі. На Чорному морі такі кораблі можуть прийняти лише Миколаївський, Чорноморський (колишній Іллічівський) і порт "Південний". У Миколаївський порт такі судна можуть зайти лише з "протяжкою" - тобто, після того, як частина вугілля буде розвантажена на рейді - до підходу до причалу. Інфраструктура українських портів не розрахована на прийом такої кількості вугілля. Крім вугілля українські порти перевалюють з вагонів на судна і назад залізну руду, зерно, метал, безліч інших вантажів. Максимальна пропускна здатність українських морських портів з перевалки сухих навалочних вантажів - близько 3 млн тонн в місяць. При цьому вони можуть забезпечити перевалку всього лише 450 тисяч тонн вугілля на місяць. Уряд намагається збільшити цей ліміт. Необхідні роботи з днопоглиблення в портах і збільшення пропускної потужності залізничних під'їзних шляхів. Україна може завозити імпортне вугілля в чорноморські порти Болгарії та Румунії, а потім залізницею доставляти його в Україну. Теоретично це можливо. Щоправда, вартість логістики збільшиться в рази. Тут є ще одна проблема, яка значно збільшить вартість доставки – це різна ширина залізничної колії в Європі і Україні.

13) Однією з маніпуляцій ініціаторів так званої блокади є вигадка про те, що в Україні начебто введена формула «Роттердам +», яка включає в тариф вартість імпортного вугілля, і що олігархи беруть гроші зі споживачів електроенергії за вугілля з Роттердама, а насправді буцімто везуть дешеве вугілля з ОРДЛО, привласнюючи різницю. Насправді ж прийнятий НКРЕКУ навесні 2016 року порядок розрахунку оптової ринкової ціни електроенергії (ОРЦ) з прив'язкою ціни українського вугілля до найбільшого європейського вугільного хабу ARA (Амстердам, Роттердам, Антверпен), (так званий «Роттердам +») не дозволяє купувати вугілля за світовими цінами.
Під тиском критиків НКРЕКУ встановила «пом'якшувальний» порядок розрахунку - за основу визначення вартості українського вугілля беруться не актуальні котирування в Роттердамі, а середньорічні (за 12 календарних місяців). З урахуванням того, що в першому півріччі 2016 року ціни були низькими, зараз виникла ситуація, при якій ціну українського вугілля в тарифі за формулою «Роттердам +» визначено на рівні 1730 грн/тонна, а реальна ціна на світовому ринку з доставкою в порт України - більше 2700 грн/тонна.
Купувати імпортне вугілля за реальною ціною стане можливо в тому випадку, якщо буде змінено порядок застосування формули «Роттердам +». Але в такому разі доведеться суттєво підвищувати тариф для кінцевих споживачів. Ініціатори блокади приховують від населення, що заміщення українського антрациту з ОРДЛО імпортним призведе до суттєвого стрибка цін на електрику.

Отже, що ми маємо в підсумку.

Люди, які взимку при мінус 22 блокують залізничну колію, в тому числі й ешелони з українським вугіллям, ставлять країну на межу енергетичної катастрофи. Зауважу, це в умовах російської агресії! Організатори блокади не змогли або не захотіли проаналізувати катастрофічні наслідки своїх дій:


• Блокада - це емоційне рішення, від якого програє кожен українець. Безумовно, тривалі військові дії можуть штовхати людей на емоційні рішення, але блокада не приведе до миру, зате неминуче призведе до віялових відключень і катастрофічного зниження надходжень до бюджету.

• Слідом за обмеженням перевезень внаслідок так званої блокади цілком реально чекати припинення надходжень до державного бюджету України сплат податків вугільними, металургійними і машинобудівними компаніями, які розташовані на тимчасово непідконтрольних територіях. Прогнозований розмір збитку - більш ніж 30 млрд грн. Це цифра відповідна половині військового бюджету України.

• Не існує швидких і безболісних способів заміщення українського антрациту. Імпортна альтернатива обійдеться бюджету і споживачам в десятки млрд грн. (Тільки на різниці поточних цін Україна втратить 11 млрд грн)

• З урахуванням залишкового запасу антрациту та тимчасового лага у 80 днів, необхідного для доставки імпортного палива, з кінця лютого до середини квітня Україну чекають віялові відключення електрики.

• Основним вигодонабувачем блокади виявиться справжній агресор (РФ), оскільки у зв'язку з перевалочними обмеженнями портів тільки звідти можна буде отримати необхідні обсяги антрациту. Тільки платити за нього доведеться в валюті за світовими цінами.

• Щорічна потреба України в антрациті - 9,2 млн. тонн. Будь-які спроби закупити такий обсяг палива на світових ринках призведуть до зростання цін на вугілля в рази, а значить ціна на вугілля на світових ринках складе не 90, а мінімум 190 доларів за тонну. Ми вже бачили подібний сценарій на прикладі Китаю. Країна втратить мільярди на зростанні цін на вугілля.

• Вугілля за кордоном набувається в валюті, а значить при такому стрімкому відтоку валюти за кордон, девальвація гривні і зростання курсу долара в країні неминучі.

• Торгівля з окупантами заборонена за законом і є цинічною вигадкою «блокадників». На непідконтрольні території переміщаються лише товари, необхідні у виробничому процесі підприємств, які перереєструвалися в Україні і платять тут податки. Рішення про можливість переміщення вантажу приймає колегіальний орган координаційний центр, куди входять представники ДФС, Держприкордонслужби, ЗСУ та СБУ.

• Блокада апріорі незаконна, і якщо держава не може забезпечити дотримання законних норм в країні, це завдає удару по інвестиційному клімату України, а це вже не короткострокові проблеми для країни, а збиток на роки. У підсумку - Росія виграє, Україна програє.


· Закривши лінію розмежування, ми не зможемо закрити 500 км кордону з Росією – для тих, хто має економічні зв’язку з ОРЛО та ОРДО, просто зростуть витрати на логістику;

· Українське вугілля, яке видобувається з українських надр громадянами України, може і повинно купуватись для потреб нашої енергетики.


· У зв’язку з цим блокування, яке розпочали у найбільш холодний місяць, коли тепло та енергія потрібні найгостріше, виглядає як диверсія, в якій ветеранів АТО всліпу використовує група політиканів.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #1 : Лютого 13, 2017, 05:09:35 17:09 »
Це вирок всій системі державного і приватного управління енергетично-промисловим комплексом!

За три роки ці корумповані мерзотники так і не спромоглися унезалежнити енергетично-паливний сектор від рудого виродка Ахмєтова і його лакеїв із ОРДЛО!

Оце і називається бізнесом на українській крові!

P.S.
Ричкова може запхати собі всі ці пояснення собі в одне місце.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #2 : Лютого 13, 2017, 05:14:42 17:14 »
...

Що, підарасе хуйловський, підгорає в тебе ? 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #3 : Лютого 13, 2017, 05:16:00 17:16 »
З чого це Котофей... на Ричкову наiхав?..
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #4 : Лютого 13, 2017, 05:19:54 17:19 »
З чого це Котофей... на Ричкову наiхав?..
 :smilie7:

На яких лохів розраховані її виправдання?
Успішні манаґери і палець об палець нічого не зробили, щоб позбутися залежності від ОРДЛО. Бо у них там все зав“язано, мовляв.
То на біса цей цирк із імітацією якоїсь там самостійної політики?
Хай тоді просто вже сідають і домовляються із Хуйлом і його ахмєткамиєзахарченками. І не морочать людям голову.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #5 : Лютого 13, 2017, 05:30:16 17:30 »
З чого це Котофей... на Ричкову наiхав?..
 :smilie7:

Мабуть, кацапосмотрящій спустив темник розганяти зраду. Всіляке насіння і підарасюки всираються, треба волати  :moskali:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #6 : Лютого 13, 2017, 05:37:30 17:37 »
ОРДЛО може елементарно покласти на коліна всю київську владу та власне й всю країну просто припинивши постачання вугілля.
Але цього не робить, бо очевидно має спільний із Києвом бізнес інтерес.

Так що не сподівайтеся на те, що Захарчено чи Плотніцкій полетять до Мотороли.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #7 : Лютого 13, 2017, 05:43:13 17:43 »
ОРДЛО може елементарно покласти на коліна всю київську владу та власне й всю країну просто припинивши постачання вугілля.
Але цього не робить, бо очевидно має спільний із Києвом бізнес інтерес.

Так що не сподівайтеся на те, що Захарчено чи Плотніцкій полетять до Мотороли.

Ой мудак ти підкацапний  :fp2

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #8 : Лютого 13, 2017, 05:50:26 17:50 »
До блокади підключилися ЗСУ.
Ринкова вимагає їх покарати.
Головнокомандуючий Барига Пєдрило - мовчить.

Цитувати
Военные, которые присоединились к блокированию железной дороги, должны быть наказаны — Татьяна Рычкова

Об этом народный депутат фракции Партии «Блок Петра Порошенко» Татьяна Рычкова заявила в интервью журналистам в Верховной Раде.

«Сегодня действующие военнослужащие, несущие службу в 16-м батальоне 58 бригады Вооруженных Сил Украины
, объявили об участии в блокировании железной дороги, которая соединяет Украину и оккупированные территории. Но это, так называемое, блокирование не имеет ничего общего с борьбой против ЛНР / ДНР.  — отметила Татьяна Рычкова .

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #9 : Лютого 13, 2017, 05:51:26 17:51 »
З чого це Котофей... на Ричкову наiхав?..
 :smilie7:

На яких лохів розраховані її виправдання?
Успішні манаґери і палець об палець нічого не зробили, щоб позбутися залежності від ОРДЛО. Бо у них там все зав“язано, мовляв.
То на біса цей цирк із імітацією якоїсь там самостійної політики?
Хай тоді просто вже сідають і домовляються із Хуйлом і його ахмєткамиєзахарченками. І не морочать людям голову.
За три роки ми позбавилися залежномті від Газпрому !
Тобі це мало ?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #10 : Лютого 13, 2017, 05:53:03 17:53 »
До блокади підключилися ЗСУ.
Ринкова вимагає їх покарати.
Головнокомандуючий Барига Пєдрило - мовчить.

Цитувати
Военные, которые присоединились к блокированию железной дороги, должны быть наказаны — Татьяна Рычкова

Об этом народный депутат фракции Партии «Блок Петра Порошенко» Татьяна Рычкова заявила в интервью журналистам в Верховной Раде.

«Сегодня действующие военнослужащие, несущие службу в 16-м батальоне 58 бригады Вооруженных Сил Украины
, объявили об участии в блокировании железной дороги, которая соединяет Украину и оккупированные территории. Но это, так называемое, блокирование не имеет ничего общего с борьбой против ЛНР / ДНР. Представители Правительства сегодня четко и аргументировано доказали — блокироание подрывает энергетическую безопасность Украины, ведет к остановке предприятий, которые обеспечивают теплом десятки городов на линии соприкосновения, обеспечивает рабочие места для сотен тысяч украинских граждан, проживающих на прилегающих территориях проведения АТО «, — отметила Татьяна Рычкова .
Если бы Петя бал ''барыгой''- ты бы уже был у Пуйла в рабстве.
Думаешь, Путин не пробовал подкупить Пороха ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #11 : Лютого 13, 2017, 05:53:15 17:53 »
А що завадило позбутися залежності від ОРДЛО?

Зате в ОРДЛО тепер дуже добре знають, яким чином тримати Київ під контролем.
If you are going through hell, keep going.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #12 : Лютого 13, 2017, 05:58:35 17:58 »
Ну що ж, тоді нехай Пєдрило спробує дійсно покарати тих воїнів ЗСУ, які приєдналися до блокади
(це тих, яких підкупив хуйло?)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #13 : Лютого 13, 2017, 06:06:10 18:06 »
Манаґери, б...
Потрібен час, щоб привезти імпортне вугілля. Але ж колись же ж спробували і недорого, але потім все зупинили, бо Ахмєтка у збитки попав.

If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #14 : Лютого 13, 2017, 06:20:57 18:20 »
А що завадило позбутися залежності від ОРДЛО?

Зате в ОРДЛО тепер дуже добре знають, яким чином тримати Київ під контролем.
Мабуть, гроші потрібні.
Іще потрібно, щоби пуйло не стріляло по наших пароплавах у Чорному морі.
Щоби вугілля можна було возити.


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #15 : Лютого 13, 2017, 06:22:49 18:22 »
Ну що ж, тоді нехай Пєдрило спробує дійсно покарати тих воїнів ЗСУ, які приєдналися до блокади
(це тих, яких підкупив хуйло?)
Х йло ховається за жінками і дітьми.
Підхуйлятник Семенченко сховався за спинами військових на передовій,людей в стані стресу.
Затєйнікі.
« Останнє редагування: Лютого 13, 2017, 06:27:27 18:27 від злата »

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #16 : Лютого 13, 2017, 06:23:43 18:23 »
Цитувати
Для всех выросли тарифы. Таким образом все дополнительно заплатили 10 миллиардов гривен именно для того, чтобы мы стали независимыми от зоны АТО. Если деньги с потребителей собрали, но их присвоили и положили в карман, а независимости от зоны АТО нет - то теперь за это должен кто-то ответить
http://sprotyv.info/ru/news/kiev/kuda-propali-dengi-po-roterdamu-ili-komu-vygodno-torgovat-uglem-iz-ordlo-video

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #17 : Лютого 13, 2017, 06:55:35 18:55 »
Іще потрібно, щоби пуйло не стріляло по наших пароплавах у Чорному морі.
Щоби вугілля можна було возити.

Хіба вугілля возять українські пароплави?

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #18 : Лютого 13, 2017, 07:07:58 19:07 »
Цитувати
Що зроблено в енергетиці для незалежності від зони АТО

Вчора міністр палива та енергетики І.С. Насалик розповів, що було зроблено в енергетиці для незалежності від зони АТО.
Всього було 4 пункти. Давайте проаналізуємо їх.

1. Введено в експлуатацію гідроагрегат №3 Дністровської ГАЕС (грудень 2015 року).

Будівництво третього гідроагрегату розпочалося ще у 2013 році і назвати його заходом по незалежності від зони АТО якось не виходить. https://goo.gl/oKXSe6

2. Збудовано лінію Рівненська АЕС - Київ (грудень 2015 року)

Аналогічно. Будівництво цієї лінії розпочалося ще у 2012 році https://goo.gl/BRQoHB

3. Будівництво лінії Запорізька АЕС - Каховська (план. вересень-жовтень 2017 року)

Аналогічно. Проект цієї лінії був розроблений ще у 2009 році https://goo.gl/mnjIS2 Відповідна кредитна угода з ЄБРР ратифікована у 2011 році https://goo.gl/ZkAqhy Та і проект не стільки для збільшення потужності, як для збільшення надійності.

4. Розпочато переобладнання блоку №2 і №5 Зміївської ТЕС з марки А на марку Г. Зі строком завершення вересень-жовтень 2017 року

Все би добре, але вже обіцяли перевести ці ж блоки №2 і №5 до кінця 2016 року https://goo.gl/w1jLzV

Висновок - більшість проектів розпочаті задовго до військового конфлікту і до вирішення проблем, що виникли у 2014 році, ніякого відношення не мають. А результат 3-х років не дуже, якщо чесно.
http://glavcom.ua/columns/gerus/shcho-zrobleno-v-energetici-dlya-nezalezhnosti-vid-zoni-ato-397540.html

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #19 : Лютого 13, 2017, 07:17:47 19:17 »
Можна довго ломати списи, треба/не треба блокаду робити

Але виглядає так що Росія може в будь-який момент поставити Україну на коліна?
Якщо те що написано про залежність від донецького вугілля це правда.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26907
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #20 : Лютого 13, 2017, 07:26:48 19:26 »
Можна довго ломати списи, треба/не треба блокаду робити

Але виглядає так що Росія може в будь-який момент поставити Україну на коліна?
Якщо те що написано про залежність від донецького вугілля це правда.

Если бы могла то поставила бы. Кто б ей помешал.
Переориентировать уголь значительно легче чем газ. Просто это дополнительные деньги.

А всем вопящим "почему сделано так мало?!!" Рекомендую вспомнить что есть такая вещь как ресурс. А то создается впечатление что они в своей жизни даже собачей будки не построили

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #21 : Лютого 13, 2017, 07:33:26 19:33 »
Можна довго ломати списи, треба/не треба блокаду робити

Але виглядає так що Росія може в будь-який момент поставити Україну на коліна?
Якщо те що написано про залежність від донецького вугілля це правда.

Если бы могла то поставила бы. Кто б ей помешал.
Переориентировать уголь значительно легче чем газ. Просто это дополнительные деньги.

А всем вопящим "почему сделано так мало?!!" Рекомендую вспомнить что есть такая вещь как ресурс. А то создается впечатление что они в своей жизни даже собачей будки не построили

Значить не все так погано, як зображує Ричкова
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #22 : Лютого 13, 2017, 07:37:11 19:37 »
Що тут, підхуйловські ковбасники далі верещать ?

Долбойоби тупорилі, пояснюю по простому:

Закордонне вугілля треба купувати за валюту, причому вона вся йде з країни безповоротно. За дамбаське вугілля платиться в гривні, причому підприємствам, які зареєстровані в Україні. Основна частина його залишається в Україні, в Лугандон попадає тільки бабло, яке йде на зарплати, тобто виключно фізичним особам, які явно не бігають в апалчєнії. Таким чином, ще й утримується реальний український вплив на частину населення цих територій.

Але про що говорити з ковбасними підхуйловцями, для яких найважливіше - отримати пару сотень баксів на місяць від кацапського смотрящєго :fp2

       

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26907
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #23 : Лютого 13, 2017, 08:05:16 20:05 »
Можна довго ломати списи, треба/не треба блокаду робити

Але виглядає так що Росія може в будь-який момент поставити Україну на коліна?
Якщо те що написано про залежність від донецького вугілля це правда.

Если бы могла то поставила бы. Кто б ей помешал.
Переориентировать уголь значительно легче чем газ. Просто это дополнительные деньги.

А всем вопящим "почему сделано так мало?!!" Рекомендую вспомнить что есть такая вещь как ресурс. А то создается впечатление что они в своей жизни даже собачей будки не построили

Значить не все так погано, як зображує Ричкова

Погано это понятие растяжимое. За пару недель с таким объемом работ врядли можно справиться. Хотя конечно не факт что не существут какойто "аварийный план" в км на такой случай. Он легко прогнозируем

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #24 : Лютого 15, 2017, 12:25:12 00:25 »
Цитувати
Это, конечно, круто. Чрезвычайное положение, веерные отключения, штаб специальный. Видимо, имитация бурной деятельности должна согреть нас холодными зимними вечерами. Как сказала бы в подобной ситуации Юлия Владимировна – «Пропало всьо». В общем, имеем проблему, которая скоро станет большой проблемой. Министр создает штаб.

Почему правительство борется с симптомами, а не с причиной заболевания? Мы возвращаем Донбасс в ближайшей перспективе? Тогда зачем блокада? Мы отрезаем эту территорию? Тогда давайте искать альтернативу поставкам антрацита. Потому что сейчас купить уголь марки «Г» проще всего в Польше, а антрацит – в России. Нам нужны контракты с Россией? Точно нет. Полномочий у правительства для решения проблем хватает, мы это видели на примере газа. Яценюк в свое время без скандалов и шума принял решение, нашел альтернативу, и мы отказались от российского газа. И теперь Газпром, закачавший газ в ОРДЛО и попытавшийся повесить этот долг на Украину, сосет лапу. Это я цензурно сформулировал.

Решение есть всегда. Но нужно включить мозги, найти его и воплотить в жизнь. Честно объяснив его людям. А вся эта махновщина с непонятными людьми, которые блокируют железную дорогу и создание каких-то штабов с перспективой веерных отключений – это кризис управления. Когда государства и его вменяемой политики как бы совсем не видно. Заканчивается это всегда плохо. Потому что если государство устраняется от решения текущих проблем, на его место претендует очень много желающих…
http://glavcom.ua/columns/kyrylosazonov/blokada-donbasu-mahnovshchina-yak-naslidok-krizi-upravlinnya-398289.html

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #25 : Лютого 15, 2017, 01:25:04 01:25 »
Що тут, підхуйловські ковбасники далі верещать ?

Долбойоби тупорилі, пояснюю по простому:

Закордонне вугілля треба купувати за валюту, причому вона вся йде з країни безповоротно. За дамбаське вугілля платиться в гривні, причому підприємствам, які зареєстровані в Україні. Основна частина його залишається в Україні, в Лугандон попадає тільки бабло, яке йде на зарплати, тобто виключно фізичним особам, які явно не бігають в апалчєнії. Таким чином, ще й утримується реальний український вплив на частину населення цих територій.

Але про що говорити з ковбасними підхуйловцями, для яких найважливіше - отримати пару сотень баксів на місяць від кацапського смотрящєго :fp2

     

Дебіл, однако. Тіпо не доганяє, що явна і демонстративна залежність Києва від Лугандону, тобто реально від москалів, причому ніхто з влади палець об палець не вдарив щоб її позбутися, має реальну ціну - і в крові солдатів, і в політиці (нах Європі втрачати щось задля принципів проти Хуйла, якщо укрвлада цього не хоче), і тупо в грошах - нащо вкладати в територію, яка сама не знає, чи обов'язково їй бути незалежною. Це ще не враховуючи деморалізуючого і розкладаючого впливу на військо і державу.

Воістину порохня - гірші покидьки, ніж кацапня.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #26 : Лютого 15, 2017, 01:50:58 01:50 »
Цитувати
Дебіл, однако. Тіпо не доганяє, що явна і демонстративна залежність Києва від Лугандону, тобто реально від москалів, причому ніхто з влади палець об палець не вдарив щоб її позбутися, має реальну ціну - і в крові солдатів, і в політиці (нах Європі втрачати щось задля принципів проти Хуйла, якщо укрвлада цього не хоче), і тупо в грошах - нащо вкладати в територію, яка сама не знає, чи обов'язково їй бути незалежною. Це ще не враховуючи деморалізуючого і розкладаючого впливу на військо і державу.

Воістину порохня - гірші покидьки, ніж кацапня.

Тут цікаво що верещати про залежність почали саме зараз, у лютому 2017
А чому ж мовчали зрадофіли рік тому?
Два роки тому?

Так хто покидьок?



ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #27 : Лютого 15, 2017, 02:58:00 02:58 »
Цитувати
Дебіл, однако. Тіпо не доганяє, що явна і демонстративна залежність Києва від Лугандону, тобто реально від москалів, причому ніхто з влади палець об палець не вдарив щоб її позбутися, має реальну ціну - і в крові солдатів, і в політиці (нах Європі втрачати щось задля принципів проти Хуйла, якщо укрвлада цього не хоче), і тупо в грошах - нащо вкладати в територію, яка сама не знає, чи обов'язково їй бути незалежною. Це ще не враховуючи деморалізуючого і розкладаючого впливу на військо і державу.

Воістину порохня - гірші покидьки, ніж кацапня.

Тут цікаво що верещати про залежність почали саме зараз, у лютому 2017
А чому ж мовчали зрадофіли рік тому?
Два роки тому?

Так хто покидьок?

Хто саме мовчав? Про це постійно кажуть і пишуть останні 3 роки.
Це до вас тільки зараз дійшло.

Пошукайте в Google. Ось, наприклад:

12.11.2014
Цитувати
Продан: Україну заганяють в залежність від російського вугілля
https://www.pravda.com.ua/news/2014/11/12/7043998/

20.01.2015
Цитувати
Певним чином зменшивши залежність у газовому секторі через бажання «північного сусіда використати вугільний важіль у просуненні своїх геополітичних планів відродження новітньої імперії під патронатом Москви», Україна потрапляє в залежність вугільну.
http://iac.org.ua/perspektivi-stanovlennya-energetichno/

10.09.2015
Цитувати
У довгостроковому періоді потрібно зменшити використання вугілля марки А. Це можна зробити за рахунок збільшення станцій, що працюють на марці Г, альтернативних джерелах. Окрім, того має бути чітке правило, що накопичення вугілля на складах починається у квітні-травні, а не у серпні, тоді таких проблем у нас не буде.
http://www.dw.com/uk/андрій-герус-залежність-україни-від-електроенергії-з-росії-лише-зростає/a-18701982

01.01.2016
Цитувати
Внаслідок окупації Росією частини Донбасу поставки антрациту на вітчизняні ТЕС упродовж 2015р. неодноразово заморожувалися, що ставило під загрозу безперебійне електропостачання країни. Зокрема до середини 2015р. вугілля не надходило з окупованих територій Донбасу, а Росія блокувала постачання антрациту.
http://old.razumkov.org.ua/upload/2016_ENERGY.pdf

12.09.2016
Цитувати
У контексті згаданих заяв, доцільно нагадати, що енергетична незалежність України здебільшого визначається незалежністю таких наших енергетичних галузей:
- ядерна енергетика;
- теплова енергетика (ТЕС і ТЕЦ);
- газова галузь;
- нафтова і нафто-переробна галузь.
Принагідно варто зауважити, що за останній рік майже нічого публічно не робилося Українською Державою для досягнення нашої енергетичної незалежності.
http://lb.ua/blog/bogdan_sokolovskiy/345058_energetichna_nezalezhnist_ukraini.html

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #28 : Лютого 15, 2017, 03:27:32 03:27 »
Цитувати
Хто саме мовчав? Про це постійно кажуть і пишуть останні 3 роки.
Це до вас тільки зараз дійшло.

зрадофіли мовчали
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #29 : Лютого 15, 2017, 03:51:21 03:51 »
Цитувати
Хто саме мовчав? Про це постійно кажуть і пишуть останні 3 роки.
Це до вас тільки зараз дійшло.

зрадофіли мовчали

Не зрозуміло, коли є проблема, яку уряд має вирішити, але не вирішує, чому претензії до зрадофілів, а не до уряду?