Автор Тема: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)  (Прочитано 1186 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #30 : Лютого 15, 2017, 04:00:54 04:00 »
Цитувати
Хто саме мовчав? Про це постійно кажуть і пишуть останні 3 роки.
Це до вас тільки зараз дійшло.

зрадофіли мовчали

Не зрозуміло, коли є проблема, яку уряд має вирішити, але не вирішує, чому претензії до зрадофілів, а не до уряду?

У мене не претензія, у мене думки вголос.

І ще чомусь я думаю 70% українців на це насрати, торгувати/не торгувати, а ще 50% українців насрати чи буде Україна незалежною чи буде в складі Росії

Як це пов"язано? Мене якщо чесно відверто веселять абстрактні ЛІЦЕМІРНІ страждання зрадофілів, абстрактні олігархи...абстрактні корупціонери.

Тактична сила вати що їй абсолютно похєр і на олгігархів і на корупцію, на дистанції 10-20-50 років це зіграє з ними злий жарт, але якщо вони виграють, а ми просеремо на дистанції 5 років, то у нас не буде ніяких 50 років в майбутньому,а для багатьох програш означатиме фізичну смерть

У когось не вистачає на комуналку? Ну так петлю на шею та вішайся!
« Останнє редагування: Лютого 15, 2017, 04:20:09 04:20 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46396
  • Never give in!
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #31 : Лютого 15, 2017, 07:19:23 07:19 »
Цілком погоджуюсь.
If you are going through hell, keep going.

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: Ричкова не фахівець але... (про блокаду)
« Reply #32 : Лютого 16, 2017, 09:00:43 21:00 »
Цитувати
Хто саме мовчав? Про це постійно кажуть і пишуть останні 3 роки.
Це до вас тільки зараз дійшло.

зрадофіли мовчали

Не зрозуміло, коли є проблема, яку уряд має вирішити, але не вирішує, чому претензії до зрадофілів, а не до уряду?

У мене не претензія, у мене думки вголос.

І ще чомусь я думаю 70% українців на це насрати, торгувати/не торгувати, а ще 50% українців насрати чи буде Україна незалежною чи буде в складі Росії

Як це пов"язано? Мене якщо чесно відверто веселять абстрактні ЛІЦЕМІРНІ страждання зрадофілів, абстрактні олігархи...абстрактні корупціонери.

Тактична сила вати що їй абсолютно похєр і на олгігархів і на корупцію, на дистанції 10-20-50 років це зіграє з ними злий жарт, але якщо вони виграють, а ми просеремо на дистанції 5 років, то у нас не буде ніяких 50 років в майбутньому,а для багатьох програш означатиме фізичну смерть

У когось не вистачає на комуналку? Ну так петлю на шею та вішайся!

Не завадить ще пам'ятати, за що саме ми боремось. Щоб не опинитись на тому ж місці, з якого почали.

Корупціонери і олігархи зовсім не абстрактні. Корупція, наприклад, в Укроборонпромі сжирає чимало коштів, яких і так не вистачає на озброєння армії. А корупція в ДФС і судах відлякує не дуже численних інвесторів з Україні (яких не злякала війна).

Щодо конкретної ситуації, проблема в тому, що Україна лишається залежною від РФ у постачанні вугілля (тому що окуповані території теж контролюються РФ). Уряд не спромігся заздалегідь цю проблему ні вирішити, ні навіть пом'якшити. (Могли хоча б якийсь відсоток вугілля закупити за кордоном влітку, коли він найдешевший) Тобто уряд свідомо, або через некомпетентність, залишив ворогу зручну можливість шантажувати або вдарити по українській економіці.