Автор Тема: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду  (Прочитано 3251 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Щось з нашими дiточками коiться.
В Мережi... почалося повальна епидемiя новоi гри, де "Режисери"... дають дiтям завдання, що закiнчуюються смертельними випадками.
Сьогоднi це вже не поодинокi випадки, а суцiльна бiда, яка спiткала Iнтернет-залежних дiточок, якi звикли жити так, як iм навязують спритнi "Модератори".
А тi, в свою чергу, ставлять такi завдання, вiд яких дах зривае.
От цiкаво, у кого в родинi е дiти, якi граються в цього Кiта?..
Чи можна батькам заблокувати Мережу, аби дитина не опинилася в бiдi?..
Звiдки, взагалi, прийшов той кошмар?..
Чи то якийсь таемний план?..
У кого якi думки з цього приводу?..
 :smilie7:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26892
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #1 : Лютого 19, 2017, 07:37:10 19:37 »
Вся эта разнородная "наркомания", в широком смысле слова, есть социальная болезнь.
Сколько штаты вгатили в борьбу с наркотиками и все как суслику в норку.
Относительно этого случая надо ловить модеров и проводить по статье "доведение до...", детей к психологу, а родителям переосмыслить ритм жизни

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #2 : Лютого 20, 2017, 01:02:39 13:02 »
"ГРУПА СМЕРТІ" В МЕРЕЖІ ВЕРБУЄ ДІТЕЙ: У КИЄВІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВРЯТУВАЛИ ДІВЧИНКУ ВІД САМОГУБСТВА – ВІДЕО

У Києві правоохоронці ледве встигнули врятувати 15-річну дівчинку, яка була учасницею "групи смерті", від самогубства. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

"З'ясувалося, що дівчинка за кілька годин до цього вимкнула телефон, видалила свій профіль у соціальній мережі, однак при перевірці ми виявили, що вона була учасником кількох "груп смерті", які пропагують культ насильства і жорстокості, та читала книгу про самогубство", – розповів начальник Головного управління Національної поліції у м. Києві Андрій Крищенко



більше за посиланням
http://www.5.ua/kyiv/hrupa-smerti-verbuie-ditei-u-stolytsi-politseiski-ledve-vstyhly-vriatuvaty-divchynku-vid-samohubstva-foto-ta-video-138907.html

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #3 : Лютого 20, 2017, 03:45:10 15:45 »
Це все туфта для виправдання блокування ВК та «Одноватників»?  :smiley16:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #4 : Лютого 20, 2017, 03:57:39 15:57 »
Може й так, готують грунт.

А може й ні.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #5 : Лютого 20, 2017, 07:39:31 19:39 »
Це все туфта для виправдання блокування ВК та «Одноватників»?  :smiley16:
Не думаю...
Просто... сталося в один час.
Але... якщо там виявиться  Усский Миг... до це дуже погано (для ОК та ВК)
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #6 : Лютого 25, 2017, 07:56:53 19:56 »
Полiцiя знайшла, затримала, провела обшуки та й... вiдпустила студентiв 4 курсу Медiнституту, яки "разважалися" в Мережi, в якостi модераторiв горезвiсного ресурсу.
Чому вiдпустили, адже були випадки дитячого суiциду?..
Виявляеться, нема доказiв того, що саме затриманi були тими, хто "штовхав" дiточок з даху будинку.
Презмуцiя невиновностi.
 :smilie7:

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #7 : Лютого 25, 2017, 09:14:04 21:14 »
Удивляете меня заторможенность реакцией. Все закончилось в прошлом году, да по сути ничего и не было.  Достали прошлогодний высер с бородой и начинают из него делать сенсацию х.з. зачем. Нет никакого кита и самоубийц. Маразм.
Да да, один мой знакомый знал одну девочку у которой была подружка и она получила задание лезвием себе вырезать кита на ягодице и выколоть себе глазки.... Зато она нюхает и слышит хорошо.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #8 : Лютого 25, 2017, 09:30:49 21:30 »
Да да, один мой знакомый знал одну девочку у которой была подружка и она получила задание лезвием себе вырезать кита на ягодице и выколоть себе глазки.... Зато она нюхает и слышит хорошо.

Так хай виколюють собі глазкі?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9263
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #9 : Лютого 25, 2017, 11:24:58 23:24 »
Полiцiя знайшла, затримала, провела обшуки та й... вiдпустила студентiв 4 курсу Медiнституту, яки "разважалися" в Мережi, в якостi модераторiв горезвiсного ресурсу.
Чому вiдпустили, адже були випадки дитячого суiциду?..
Виявляеться, нема доказiв того, що саме затриманi були тими, хто "штовхав" дiточок з даху будинку.
Презмуцiя невиновностi.
 :smilie7:

Чи в нас вже відмінили статтю по доведенню до самогубства?

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #10 : Лютого 25, 2017, 11:42:49 23:42 »
Полiцiя знайшла, затримала, провела обшуки та й... вiдпустила студентiв 4 курсу Медiнституту, яки "разважалися" в Мережi, в якостi модераторiв горезвiсного ресурсу.
Чому вiдпустили, адже були випадки дитячого суiциду?..
Виявляеться, нема доказiв того, що саме затриманi були тими, хто "штовхав" дiточок з даху будинку.
Презмуцiя невиновностi.
 :smilie7:

Чи в нас вже відмінили статтю по доведенню до самогубства?
Кто какое доведення? Идиоты типа сами хотят самоубиццо.
А вы телевизора пересмотрели. 😁

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #11 : Лютого 26, 2017, 12:12:41 00:12 »
Удивляете меня заторможенность реакцией. Все закончилось в прошлом году, да по сути ничего и не было.  Достали прошлогодний высер с бородой и начинают из него делать сенсацию х.з. зачем. Нет никакого кита и самоубийц. Маразм.
Да да, один мой знакомый знал одну девочку у которой была подружка и она получила задание лезвием себе вырезать кита на ягодице и выколоть себе глазки.... Зато она нюхает и слышит хорошо.

Чоловіче, ти чого такий рєзкій, як понос ?

Навіть якщо в якихось епізодах 'пєрєбдєлі', то по факту проблема така має місце бути. Розмовляв з людьми, які цим безпосередньо займаються.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #12 : Лютого 26, 2017, 09:57:09 09:57 »
Чи в нас вже відмінили статтю по доведенню до самогубства?
Це в реальному життi.
Студенти... "працювали" в Iнтернетi, де немае "контакту" з жертвами та не можна довести провину...
Таким же понтами можна обмежити роман Л. Толстого (або хвiльму) "Ганна Каренiна", бо там героiня лягае пiд потяг.
З тими же понтами можно обмежити романи та кiнокартини фантаста С. Кiнга - бо там такi жахiття, що доросла людина не витримае.
Студентам було "весело", коли сценарiй "гри" працював за правилами класичного гiпноза...
Спершу було одне завдання, потiм друге..., а фiнал був настiльки "яскравим", що вони й не думали, що "жертви" приймуть фентезi за правду.
Тут, як не дивно, проглядаеться недолiки Законодавства, де "вiртуальнi" шахраi не можуть бути пiдсуднi, оскiльки ознак злочину нема.
Згадайте той саме варiант, коли вночi такi ж шахраi лякають вам "знайомим" голосом з мобiльного, начебто ваш родич  в Полiцii, а для "вирiшення питання" треба перерахувати грошi на банк. картку...
Скiльки людей з дуру чи переляку... купилися на цей "развод"?..
А хоч би хто був покараний...
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9263
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #13 : Лютого 26, 2017, 11:20:49 11:20 »
Чи в нас вже відмінили статтю по доведенню до самогубства?
Це в реальному життi.
Студенти... "працювали" в Iнтернетi, де немае "контакту" з жертвами та не можна довести провину...
Таким же понтами можна обмежити роман Л. Толстого (або хвiльму) "Ганна Каренiна", бо там героiня лягае пiд потяг.
З тими же понтами можно обмежити романи та кiнокартини фантаста С. Кiнга - бо там такi жахiття, що доросла людина не витримае.
Студентам було "весело", коли сценарiй "гри" працював за правилами класичного гiпноза...
Спершу було одне завдання, потiм друге..., а фiнал був настiльки "яскравим", що вони й не думали, що "жертви" приймуть фентезi за правду.
Тут, як не дивно, проглядаеться недолiки Законодавства, де "вiртуальнi" шахраi не можуть бути пiдсуднi, оскiльки ознак злочину нема.
Згадайте той саме варiант, коли вночi такi ж шахраi лякають вам "знайомим" голосом з мобiльного, начебто ваш родич  в Полiцii, а для "вирiшення питання" треба перерахувати грошi на банк. картку...
Скiльки людей з дуру чи переляку... купилися на цей "развод"?..
А хоч би хто був покараний...
 :smilie7:

Я думаю, що тут якесь недопрацювання або зловживання слідчих органів. Розповідати байки, історії з життя сторонніх людей, писати романи або пліткувати про когось - це в людській природі. Тут немає нічого кримінального, тільки багато повчального. А керувати емоціями та віддавати злочинні команди людям  - це принаймі шахрайство  у випадку видурюваня грошей за телефоном та таки доведення до самогубства у випадку організації таких ігор. Тут геть усі забули, що мають справу з надзвичайно вразливою та незрілою підлітковою психікою. Це ще по суті багато в чому довірлива дитяча психіка з одного боку, та прояви критицизму та недовіри батькам, як формування особистості, з іншого. Тому підліткам властиво довірятися стороннім людям у пошуку самоствердження. Котрі ще невідомо куди можуть їх завести.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #14 : Лютого 26, 2017, 06:32:33 18:32 »
Удивляете меня заторможенность реакцией. Все закончилось в прошлом году, да по сути ничего и не было.  Достали прошлогодний высер с бородой и начинают из него делать сенсацию х.з. зачем. Нет никакого кита и самоубийц. Маразм.
Да да, один мой знакомый знал одну девочку у которой была подружка и она получила задание лезвием себе вырезать кита на ягодице и выколоть себе глазки.... Зато она нюхает и слышит хорошо.

Чоловіче, ти чого такий рєзкій, як понос ?

Навіть якщо в якихось епізодах 'пєрєбдєлі', то по факту проблема така має місце бути. Розмовляв з людьми, які цим безпосередньо займаються.
Резвый как лимонад) С людьми, которые непосредственно что? Самоубиваются)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #15 : Лютого 26, 2017, 06:45:29 18:45 »
Я думаю, що тут якесь недопрацювання або зловживання слідчих органів.
Розповідати байки, історії з життя сторонніх людей, писати романи або пліткувати про когось - це в людській природі.
Тут немає нічого кримінального, тільки багато повчального.
А керувати емоціями та віддавати злочинні команди людям  - це принаймі шахрайство  у випадку видурюваня грошей за телефоном та таки доведення до самогубства у випадку організації таких ігор.
Тут геть усі забули, що мають справу з надзвичайно вразливою та незрілою підлітковою психікою.
Це ще по суті багато в чому довірлива дитяча психіка з одного боку, та прояви критицизму та недовіри батькам, як формування особистості, з іншого.
Тому підліткам властиво довірятися стороннім людям у пошуку самоствердження.
Котрі ще невідомо куди можуть їх завести.
Можливо, ви таки маете рацiю.
В Китаi, наприклад, з такими хероiми не надто церемонилися.
У нас же... вистачае мужностi... взяти собi адвоката (з моменту затримання - на час попереднього слiдства).
А от для адовкатiв... недолiки в КК, там де е двояке тлумачення... просто свято.
Може, й тому... студентiв вiдпустили.
Хоча... якщо подивитися КК... там таки е стаття "Доведення до самогуства".
Але... що могло бути причиною...  не стали капати, бо слiдакiв не висточае.
В США...навiть думати не стали - ФБР... миттево знаходить й карае таких "екстремалiв".
Але... куди нам до США...
Тому й маемо те, що маемо.
Батькам треба частiше бувати у психолога.
Особливо, коли помiчають, що дитина... стала "закритою".
Тут багато роботи не лише Нац. полiцii (К), але й вихователям.
Коли вони не помiчають проблему, то дитина починае сама себе "лiкувати".
 :smilie7:
 

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #16 : Лютого 26, 2017, 07:20:24 19:20 »
Кто какое доведення? Идиоты типа сами хотят самоубиццо.
А вы телевизора пересмотрели. 😁

Якщо це не фейк, то мова йде про дітей. Якось має бути незручно розумній людині називати дітей ідіотами.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #17 : Лютого 26, 2017, 07:27:21 19:27 »
Кто какое доведення? Идиоты типа сами хотят самоубиццо.
А вы телевизора пересмотрели. 😁
Якщо це не фейк, то мова йде про дітей. Якось має бути незручно розумній людині називати дітей ідіотами.
З таких позицiй... можна й Карну справу закрити.
 :smilie7:

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #18 : Лютого 26, 2017, 08:49:11 20:49 »
Кто какое доведення? Идиоты типа сами хотят самоубиццо.
А вы телевизора пересмотрели. 😁

Якщо це не фейк, то мова йде про дітей. Якось має бути незручно розумній людині називати дітей ідіотами.
Это как теплое и квадратное. Очень толсто. 😁

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #19 : Лютого 26, 2017, 08:51:59 20:51 »
Это как теплое и квадратное. Очень толсто. 😁

Я вас не зрозумів.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #20 : Лютого 26, 2017, 09:23:06 21:23 »
Это как теплое и квадратное. Очень толсто. 😁

Я вас не зрозумів.
Предположим Вы не тролль, а действительно не понимаете меня.
Тогда постарайтесь чуть углубиться в изучение вопроса. Кто эту бодягу придумал и чем она закончилась, да-да, именно закончилась. И не пишите ерунды.
Далее, ст. 120 тут не работает.
Далее, если у Вас есть дети, Вы не заметите, если у Вашего ребёнка будут исчезать пальцы уши и появляться протезы из поварёшек и нательные рисунки ножом. У Вас есть дети вообще?
Если Вы глянули сташилку из телека и неразобравшись начали делать выводы, я Вам тут не помощник и не собеседник, ибо сначала обычно думаю, а потом пишу.  :smilie3:
И да, как назвать людей, независимо от возраста, которые себе в здравом уме будут отпиливать здоровые части тела?  :smilie7:  ... ну если у них не BIID.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #21 : Лютого 26, 2017, 09:27:57 21:27 »
Предположим Вы не тролль, а действительно не понимаете меня.
Тогда постарайтесь чуть углубиться в изучение вопроса. Кто эту бодягу придумал и чем она закончилась, да-да, именно закончилась. И не пишите ерунды.
Далее, ст. 120 тут не работает.
Далее, если у Вас есть дети, Вы не заметите, если у Вашего ребёнка будут исчезать пальцы уши и появляться протезы из поварёшек и нательные рисунки ножом. У Вас есть дети вообще?
Если Вы глянули сташилку из телека и неразобравшись начали делать выводы, я Вам тут не помощник и не собеседник, ибо сначала обычно думаю, а потом пишу.  :smilie3:
И да, как назвать людей, независимо от возраста, которые себе в здравом уме будут отпиливать здоровые части тела?  :smilie7:  ... ну если у них не BIID.

Таке враження, що ви один з адмінів таких груп. На жаль, саме таке вреження.

Я цілком можу припустити, що весь цей піар роздмухали для чогось. Але є інша ймовірність - що все це правда. Тому я вас знову-таки не зрозумів.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #22 : Лютого 26, 2017, 09:45:56 21:45 »
Предположим Вы не тролль, а действительно не понимаете меня.
Тогда постарайтесь чуть углубиться в изучение вопроса. Кто эту бодягу придумал и чем она закончилась, да-да, именно закончилась. И не пишите ерунды.
Далее, ст. 120 тут не работает.
Далее, если у Вас есть дети, Вы не заметите, если у Вашего ребёнка будут исчезать пальцы уши и появляться протезы из поварёшек и нательные рисунки ножом. У Вас есть дети вообще?
Если Вы глянули сташилку из телека и неразобравшись начали делать выводы, я Вам тут не помощник и не собеседник, ибо сначала обычно думаю, а потом пишу.  :smilie3:
И да, как назвать людей, независимо от возраста, которые себе в здравом уме будут отпиливать здоровые части тела?  :smilie7:  ... ну если у них не BIID.

Таке враження, що ви один з адмінів таких груп. На жаль, саме таке вреження.

Я цілком можу припустити, що весь цей піар роздмухали для чогось. Але є інша ймовірність - що все це правда. Тому я вас знову-таки не зрозумів.
Каких групп? Где такие есть? Покажите мне хоть одну😁 Не мелите ерунды 😁

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #23 : Лютого 26, 2017, 09:50:54 21:50 »
Каких групп? Где такие есть? Покажите мне хоть одну😁 Не мелите ерунды 😁

Я не думаю шо вони такі відкриті. Спеціально мабуть треба шукати, я не шукав.
Буде потрібно зареєструватися в ВК пів ніком якоїсь 13-річної дівчинки. Якщо це серйозно, то там є психологи, мені буде важкувато закосити під дівчинку-підлітка.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #24 : Лютого 26, 2017, 09:54:49 21:54 »
Каких групп? Где такие есть? Покажите мне хоть одну😁 Не мелите ерунды 😁

Я не думаю шо вони такі відкриті. Спеціально мабуть треба шукати, я не шукав.
Буде потрібно зареєструватися в ВК пів ніком якоїсь 13-річної дівчинки. Якщо це серйозно, то там є психологи, мені буде важкувато закосити під дівчинку-підлітка.
Да хватит уже позориться, вроде взрослый человек, и к тому же не глупый.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #25 : Лютого 26, 2017, 10:01:15 22:01 »
Удивляете меня заторможенность реакцией. Все закончилось в прошлом году, да по сути ничего и не было.  Достали прошлогодний высер с бородой и начинают из него делать сенсацию х.з. зачем. Нет никакого кита и самоубийц. Маразм.
Да да, один мой знакомый знал одну девочку у которой была подружка и она получила задание лезвием себе вырезать кита на ягодице и выколоть себе глазки.... Зато она нюхает и слышит хорошо.

Чоловіче, ти чого такий рєзкій, як понос ?

Навіть якщо в якихось епізодах 'пєрєбдєлі', то по факту проблема така має місце бути. Розмовляв з людьми, які цим безпосередньо займаються.
Резвый как лимонад) С людьми, которые непосредственно что? Самоубиваются)

Займаються цією проблемою, як от шкільний психолог, кіберполіцай (є й такі в нас, виявляється).   

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #26 : Лютого 26, 2017, 10:02:44 22:02 »
А еще в Москве в метро живут огромные крысы, которые воруют людей. Я по телеку видел. А ещё видел по телеку , как одна девушка забеременела от мумии. Чесно-чесно. :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #27 : Лютого 26, 2017, 10:10:01 22:10 »
Хуйню ти несеш, чувак, згадай хоча би Біле Братство.

Чи ти думаєш, що кацапська гебня раптом перестала займатись технологіями зомбування   :moskali:

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #28 : Лютого 26, 2017, 10:12:32 22:12 »
Хуйню ти несеш, чувак, згадай хоча би Біле Братство.

Чи ти думаєш, що кацапська гебня раптом перестала займатись технологіями зомбування   :moskali:



В "белом братстве" другие условия игры, не мели чуши. Бля , про братство даже отвечать не буду, очередная чушь.  :smilie5:

А шо ж твоя "киберполиция" никого не словила?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Синiй Кiт, або Епiдемiя пiдлiткового суiцiду
« Reply #29 : Лютого 26, 2017, 10:14:56 22:14 »
Да хватит уже позориться, вроде взрослый человек, и к тому же не глупый.

Я кажу абсолютно серйозно. Є версія, ща там знімають СНАФФ. Хоча і сумнівно - людина яка помирає, їй важко зняти на камеру своє самогубство. Але така версія є. Можуть і друзі зняти, це діти, вони без даху.