Автор Тема: свіжий короткотерміновий і невтішний прогноз на найближче майбутнє(  (Прочитано 2336 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
а що аеліта на фупі забанили тепер він тут інфопростір паскудить? :gigi:

Я пропонував написати петицю на хвупі (хто ще буває), щоб його там розбанили, а то геть нам усе позасирає  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
а що аеліта на фупі забанили тепер він тут інфопростір паскудить? :gigi:
Я пропонував написати петицю на хвупі (хто ще буває), щоб його там розбанили, а то геть нам усе позасирає  :weep:
Бiдний Аелiт - всюду його банять...
Незабаром... на парканах крейдою буде писати.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
а що аеліта на фупі забанили тепер він тут інфопростір паскудить? :gigi:
Я пропонував написати петицю на хвупі (хто ще буває), щоб його там розбанили, а то геть нам усе позасирає  :weep:
Бiдний Аелiт - всюду його банять...
Незабаром... на парканах крейдою буде писати.
 :smilie7:

Зараз, мабуть, у фоми херачить свої простирадла, там якраз його однодумці зібрались  :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Точно, заглянув туди, а там Аелітка всюди понакладав купок. Навіть тамошню кацапердь сілентіїв та всіляких там таїландських аграріїв трохи затьмарив своїм поносом  :laugh:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Тут, на цьому форумі чомусь киянина з ФУПу хвалили. Так він насправді за своїм інтелектом такий же дебіл- буровить свою власну херню  в псевдолібертаріанському стилі, але при цьому чомусь підтримує ПАПа, а не Балашова. Ну дебіл, що з нього візьмеш.

Так і ТС. За всіма ознаками він мусить бути кацапом і ольгинцем. Але він вважає себе українським патріотом, хоч є таким же зомбі, як і кацапи. Або "корисний ідіот" кремлінів, або тупо бабло зашибає й не питає, хто йому платить

наочна ілюстрація помилки, яку постійно робила редакція ФУПу, хоча на там то скоріше й не помилка, а така редакційна політика.

юзер Кієвлянін хто завгодно, але точно не дебіл і точно не штабний,
він постійний дописувач фупу понад десять років, і завжди був проти популізму, люмпенства та совкізма, а не якісь ліберторіанські погляди викладав. До тогож він завжди мав тверду проукраїнську позицію.
Те що останнім часом його почало заносити у бік спрощення думок та радикалізму поглядів - слідство, а не причина, бо 25 років пройшло, а совок з голови більшості так і не вийшов.

А про юзера Алеіта Ви все вірно підмітили, дурень, який три роки тому був російськомовним тролем та насміхався з українців, а тепер став ретранслятором ватно-мудачуківської херні.

Отже нема між цими юзерами нічого спільного, але комусь вигідно помножити реального українця на троля-псевдопатріота.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
А про юзера Алеіта Ви все вірно підмітили, дурень, який три роки тому був російськомовним тролем та насміхався з українців, а тепер став ретранслятором ватно-мудачуківської херні.

Ааа... он воно чьо... вата ватна.. НКВДшна школа - маскуютсья під українців. Нащадки сташинського. А я думав він просто неповноцінний розумом.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
А про юзера Алеіта Ви все вірно підмітили, дурень, який три роки тому був російськомовним тролем та насміхався з українців, а тепер став ретранслятором ватно-мудачуківської херні.

Ааа... он воно чьо... вата ватна.. НКВДшна школа - маскуютсья під українців. Нащадки сташинського. А я думав він просто неповноцінний розумом.

Я його тут питав, чи він кацап, він щось морозився, а потім тулив про дідів-прадідів нібито з Черкащини.

А то таки кацап   :moskali:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Да хворий на голову, той Аелiт.
Як Буму... йому просто треба трибуна, аби насрати туди купу думок.
А те, що хтось нiчого не зрозумiе... його не хвилюе.
Тому й строчить своi думки... де завгодно.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
У бума хоч є ідея-фікс - макаку на царство, а цей взагалі якийсь бездуховний  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У бума хоч є ідея-фікс - макаку на царство, а цей взагалі якийсь бездуховний  :weep:
Тому й кажу, що вiн ХВОРИЙ.
Я приводив приклад, коли у сусiдiв... дядька з розладом мозгу... три години iз смиттевим баком спiлкувався.
 :smilie1:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Тому й кажу, що вiн ХВОРИЙ.
Я приводив приклад, коли у сусiдiв... дядька з розладом мозгу... три години iз смиттевим баком спiлкувався.
 :smilie1:

 :laugh:  :smiley24:

Коли читаєш аеліта, якраз таке враження що спілкуєшься зі сміттєвим баком  :weep:

До речі, знаю один випадок (більше не траплялися) коли людина писала на форумах різні нісенітниці,  ніхто не міг збагнути в чому річ, аж потім з'ясувалося що людина дійсно психічно хвора.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
До речі, знаю один випадок (більше не траплялися) коли людина писала на форумах різні нісенітниці,  ніхто не міг збагнути в чому річ, аж потім з'ясувалося що людина дійсно психічно хвора.
Про Аелiта...можно дисертацiю робити - яскравий приклад розладу особистостi, которий не може зупинитися.
Увага прикута до марафону думки, яка йде з Потойбiчного Свiту - тому жертва не може строчити щось нове.
Кожна "нова" думка нещасного й хворого... наче вiдривае нам завiсу його проблеми.
Це означае, що людина, наче волае про допомогу, але сказати не може - мозог не працюе.
Все, що лишаеться, суцiльна зрада, все або нi що...
Саме такi понти були в буремнi 90 роки в керманича УНА-УНСО Дм. Корчинського.
Йому теж постiйно хотiлося iз кимось битися, воювати.
Тодi його опонентами були купка старих комуняк на Бесарабцi пiд Лепнiним.
Але... щось таки с казачком сталося - Майдан 2013 року... його вже не цiкавив.
Потiм пiшли чутки, що Дима... еврей, що його опереточна роль дала йому полiтичний капiтал.
Який такий капiтал шукае собi Аелiт - невiдомо.
 :smilie7: