Автор Тема: Щось я не второпав (про блокаду)  (Прочитано 1388 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Щось я не второпав (про блокаду)
« : Лютого 21, 2017, 08:23:23 08:23 »
колію блокують на наший стороні а забоди зупиняються на окупованій :smilie8:

Єнакіївський металургійний завод і ПАТ "Краснодонвугілля", що входять до групи "Метінвест" і розташовані на окупованій території, зупиняють виробництво через блокаду залізничного сполучення в зоні АТО.
Про це йдеться на сайті "Метінвесту".
"Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ, включаючи підрозділ у Макіївці), виробник сталі, та об'єднання "Краснодонвугілля", виробник коксівного вугілля, Групи Метінвест зупиняють виробництво. Причиною зупинки стали бойові дії, що тривають, та блокада залізничного сполучення між Україною та неконтрольованою територією на південному сході країни", - йдеться в повідомленні.
У прес-релізі наголошується, що після того, як протестуючі заблокували рух на перегоні Ясинувата - Скотовата, ввезення сировини і вивезення готової продукції стали неможливими.
В даний час на Єнакіївському метзаводі завершилися роботи з підготовки до тимчасової консервації. Макіївська філія ЄМЗ буде зупинена 25 лютого.
Також повідомляється, що через блокаду залізничного сполучення зупинився видобуток на всіх шахтах вугільного об'єднання "Краснодонвугілля".
При цьому в повідомленні підкреслюється, що підприємства платять податки в Україні.
"Єнакіївський металургійний завод і Краснодонвугілля зареєстровані на підконтрольній Україні території і сплачують усі передбачені законом України податки і збори до державного бюджету", - наголошується в заяві.


Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #1 : Лютого 21, 2017, 03:34:02 15:34 »
колію блокують на наший стороні а забоди зупиняються на окупованій :smilie8:

Єнакіївський металургійний завод і ПАТ "Краснодонвугілля", що входять до групи "Метінвест" і розташовані на окупованій території, зупиняють виробництво через блокаду залізничного сполучення в зоні АТО.
Про це йдеться на сайті "Метінвесту".
"Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ, включаючи підрозділ у Макіївці), виробник сталі, та об'єднання "Краснодонвугілля", виробник коксівного вугілля, Групи Метінвест зупиняють виробництво. Причиною зупинки стали бойові дії, що тривають, та блокада залізничного сполучення між Україною та неконтрольованою територією на південному сході країни", - йдеться в повідомленні.
У прес-релізі наголошується, що після того, як протестуючі заблокували рух на перегоні Ясинувата - Скотовата, ввезення сировини і вивезення готової продукції стали неможливими.
В даний час на Єнакіївському метзаводі завершилися роботи з підготовки до тимчасової консервації. Макіївська філія ЄМЗ буде зупинена 25 лютого.
Також повідомляється, що через блокаду залізничного сполучення зупинився видобуток на всіх шахтах вугільного об'єднання "Краснодонвугілля".
При цьому в повідомленні підкреслюється, що підприємства платять податки в Україні.
"Єнакіївський металургійний завод і Краснодонвугілля зареєстровані на підконтрольній Україні території і сплачують усі передбачені законом України податки і збори до державного бюджету", - наголошується в заяві.

так руду вони від нас отримували

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #2 : Лютого 21, 2017, 07:11:24 19:11 »
'Блокадник'  :weep:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #3 : Лютого 21, 2017, 07:18:19 19:18 »
Менi чогось згадалися перша студентська голодiвка на Майданi, коли там Ленiн стояв.
Так, на камери пацани таки голодували (здаеться, вимогою було зняти Прем'ера Мосола).
А пiд вечiр пацанам привозили термоси iз чаем, булочки та печенi ковбаски.
Знайдiть по Гуглу Олеся Донiя...
Прославився пацан.
 :smilie7:

 

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #4 : Лютого 21, 2017, 07:23:00 19:23 »
колію блокують на наший стороні а забоди зупиняються на окупованій :smilie8:

Єнакіївський металургійний завод і ПАТ "Краснодонвугілля", що входять до групи "Метінвест" і розташовані на окупованій території, зупиняють виробництво через блокаду залізничного сполучення в зоні АТО.
Про це йдеться на сайті "Метінвесту".
"Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ, включаючи підрозділ у Макіївці), виробник сталі, та об'єднання "Краснодонвугілля", виробник коксівного вугілля, Групи Метінвест зупиняють виробництво. Причиною зупинки стали бойові дії, що тривають, та блокада залізничного сполучення між Україною та неконтрольованою територією на південному сході країни", - йдеться в повідомленні.
У прес-релізі наголошується, що після того, як протестуючі заблокували рух на перегоні Ясинувата - Скотовата, ввезення сировини і вивезення готової продукції стали неможливими.
В даний час на Єнакіївському метзаводі завершилися роботи з підготовки до тимчасової консервації. Макіївська філія ЄМЗ буде зупинена 25 лютого.
Також повідомляється, що через блокаду залізничного сполучення зупинився видобуток на всіх шахтах вугільного об'єднання "Краснодонвугілля".
При цьому в повідомленні підкреслюється, що підприємства платять податки в Україні.
"Єнакіївський металургійний завод і Краснодонвугілля зареєстровані на підконтрольній Україні території і сплачують у
сі передбачені законом України податки і збори до державного бюджету", - наголошується в заяві.
С той стороны тоже подорваны ж/д пути.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #5 : Лютого 21, 2017, 07:25:14 19:25 »
Бiдний Ахметов - з усiх сторiн облога.
Хай далi гуманiтарку возить.
 :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #6 : Лютого 21, 2017, 07:34:07 19:34 »
Менi чогось згадалися перша студентська голодiвка на Майданi, коли там Ленiн стояв.
Так, на камери пацани таки голодували (здаеться, вимогою було зняти Прем'ера Мосола).
А пiд вечiр пацанам привозили термоси iз чаем, булочки та печенi ковбаски.
Знайдiть по Гуглу Олеся Донiя...
Прославився пацан.
 :smilie7:

Ну, не треба, не треба..., частина хлопців там реально голодувала. В мене там брат був, так що мені Донії з Гуглу не потрібні.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #7 : Лютого 21, 2017, 07:40:08 19:40 »
Бiдний Ахметов - з усiх сторiн облога.
Хай далi гуманiтарку возить.
 :smilie1:
Самое смешное,что Ахметов подаст в суд на Украину и выиграет.
Будем ему  убытки компенсировать с бюджета.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #8 : Лютого 21, 2017, 07:43:27 19:43 »
Бiдний Ахметов - з усiх сторiн облога.
Хай далi гуманiтарку возить.
 :smilie1:
Самое смешное,что Ахметов подаст в суд на Украину и выиграет.
Будем ему  убытки компенсировать с бюджета.

 :Sho_za:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #9 : Лютого 21, 2017, 07:46:19 19:46 »
Самое смешное,что Ахметов подаст в суд на Украину и выиграет.
Будем ему  убытки компенсировать с бюджета.
Пусть подает.
Не мог три года назад с боевиками договорится, теперь локти кусает.
Между тем... Плотва, как и Захарий про национализацию... не шутят.
Так что... мы еще поглядим, кто кому платить будет.
 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #10 : Лютого 21, 2017, 09:07:34 21:07 »
Бiдний Ахметов - з усiх сторiн облога.
Хай далi гуманiтарку возить.
 :smilie1:
Самое смешное,что Ахметов подаст в суд на Украину и выиграет.
Будем ему  убытки компенсировать с бюджета.

 :Sho_za:
У нас АТО.
Ахметка не враг де-юре.
Может подать в суд на Гришина и Украину, которая ничего не делает для разблокирования его бизнеса.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #11 : Лютого 21, 2017, 09:13:16 21:13 »
Бiдний Ахметов - з усiх сторiн облога.
Хай далi гуманiтарку возить.
 :smilie1:
Самое смешное,что Ахметов подаст в суд на Украину и выиграет.
Будем ему  убытки компенсировать с бюджета.

 :Sho_za:
У нас АТО.
Ахметка не враг де-юре.
Может подать в суд на Гришина и Украину, которая ничего не делает для разблокирования его бизнеса.

Не, на Гришина он в суд подать может, не вопрос. И даже выиграть этот суд может
Каким боком там Украина только не понятно. Украина может посадить Гришина, но никоим образом не обязана компенсировать убытки Ахметову.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #12 : Лютого 21, 2017, 09:31:35 21:31 »
А за ''бездействие''.
Неразблокирование?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #13 : Лютого 21, 2017, 09:44:49 21:44 »
А за ''бездействие''.
Неразблокирование?

К чему это "нипрашо"?
Статью админкодекса приводите и всех делов

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #14 : Лютого 21, 2017, 10:02:56 22:02 »
А за ''бездействие''.
Неразблокирование?

К чему это "нипрашо"?
Статью админкодекса приводите и всех делов
Конечно, статьи закона я искать не буду
а приведу мнение профессионала в юриспруденции:


''Анна Маляр
19 февраля в 16:35 ·
.....по факту ( у нас) війна і окупація, а відповідальність за окупанта будемо нести ми - потерпіла сторона. Це тільки в нас так може бути. Це ми тепер - з нашої з вами кишені - будемо платити по численним позовам до українських судів за зруйноване війною житло. Бо коли АТО - то ми відповідальні навіть за неконтрольовані території.
Колись я наївно пишалась нашою національною рисою - толерантністю. Тепер я розумію, що в умовах природного відбору толерантні нації гинуть.''

https://m.facebook.com/profile.php?id=100004471542280&fref=ts&_rdr#!/story.php?story_fbid=739487332876978&id=100004471542280





Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Щось я не второпав (про блокаду)
« Reply #15 : Лютого 21, 2017, 10:07:47 22:07 »
А за ''бездействие''.
Неразблокирование?

К чему это "нипрашо"?
Статью админкодекса приводите и всех делов
Конечно, статьи закона я искать не буду
а приведу мнение профессионала в юриспруденции:


''Анна Маляр
19 февраля в 16:35 ·
.....по факту ( у нас) війна і окупація, а відповідальність за окупанта будемо нести ми - потерпіла сторона. Це тільки в нас так може бути. Це ми тепер - з нашої з вами кишені - будемо платити по численним позовам до українських судів за зруйноване війною житло. Бо коли АТО - то ми відповідальні навіть за неконтрольовані території.
Колись я наївно пишалась нашою національною рисою - толерантністю. Тепер я розумію, що в умовах природного відбору толерантні нації гинуть.''

https://m.facebook.com/profile.php?id=100004471542280&fref=ts&_rdr#!/story.php?story_fbid=739487332876978&id=100004471542280

Я уже столько наслушался разнородных экспертов за эти годы что без прямых ссылок на законодотельство меня их мнение не интересует.
Второе, какое имеет отношение разрушеное жилье к Ахметовским убыткам и тем более к блокированию?
И наконец третье - комуто уже заплатили?